Agility M

  1. Datum: 16. 09. 2023
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Brandl, Angelika (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 40.54 5.4 V
2 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.15 5.32 V
3 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 41.74 5.25 V
4 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 42.79 5.12 V
5 000319 Ludmila Bartošíková A3Ch Flirt Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 42.95 5.1 V
6 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 0 0.0 0.0 43.39 5.05 V
7 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 45.05 4.86 V
8 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 47.63 4.6 V
9 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 48.52 4.51 V
10 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 0 1.71 1.71 53.71 4.08 V
11 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 42.66 5.13 V
12 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 45.04 4.86 V
13 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 48.37 4.53 V
14 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 0 1 0.0 5.0 50.52 4.33 V
15 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 2 0 0.0 10.0 43.61 5.02 VD
16 001517 Ludmila Bartošíková A3Ch Baron Lexus z Faustovy zahrádky 2 0 0.0 10.0 45.77 4.78 VD
17 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici 2 1 0.0 15.0 43.86 4.99 VD
18 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 2 8.0 18.0 60.0 3.65 D
19 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země 2 2 10.4 30.4 62.4 3.51 BO
DIS 062822 Alena Frankovičová Elegance z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062622 Eva Chmelíková Elated to Live Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052422 Jana Kelnarová Color Tiger Pure nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086517 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073521 Ilona Smrčková Jingle Bell ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001823 Klára Marešová Atyr Hyena's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074622 Karina Divišová Eglan Tine Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090019 Jana Havlíčková Marlon Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023320 Petra Vaverková Ayrton Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019720 Lenka Bernardová Chiyoko Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000421 Kristýna Červínová Aero Dynamic z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092922 Kateřina Nosková Aywa Hyena’s dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038922 Anna Otépková Giro Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062923 Vladimíra Omelková Mortimer Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059121 Eva Koníčková Harley King Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040621 Eva Nováková Gaia Bella Cambria DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052322 Hana Nytrová Livinya Liviere Morvoren DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Nowakowska DUSK Astro Team FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053722 Monika Dušková Zoran Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085521 Hana Fuksová Hennessy Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036319 Zdena Pávková Amy Black Decent Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023821 Alžběta Baletková Awesome Grace Z Duhové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067219 Jan Sigmund A3Ch Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028119 Klára Muchová A3Ch Heidi Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009217 Alena Janská Tantra Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085021 Terezie Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO