Cz En

067219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Sigmund, Lomáci

    Člen KA

Pes

  1. Arwen Easy Euforia, Sheltie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  2. Agility M: 4/16, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. Agility Neděle MA: 2/15, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  4. Jumping M: 7/16, 36.84 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  5. Jumping neděle MA: 3/15, 29.62 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  6. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška Neděle MA3: 2/7, 38.52 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  8. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  9. 1. Zkouška MA3: 4/12, 48.3 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. 2. Zkouška MA3: 5/12, 61.92 s, 21.92 tr. b., 3.55 m/s

  11. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  12. Agility M: 9/56, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  13. Jumping M: 20/57, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  14. Tuneliáda M: 30/53, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  15. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  16. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA3: 6/12, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  18. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  20. Jumping 1 A2 + A3: 2/8, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  21. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  22. Jumping 3 A2 + A3: 6/8, 21.33 s, 0.37 tr. b., 5.63 m/s

  23. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  24. 1. Zkouška MA3: 1/6, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  27. Agility "t-shock" M: 3/23, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  28. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 12/17, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.15 m/s

  29. Zkouška "ZERO" MA3: Diskvalifikován

  30. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  31. U19 Agility I: Diskvalifikován

  32. U19 Agility II: 5/14, 41.7 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  33. U19 Agility III: Diskvalifikován

  34. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  35. U19 Jumping II: 8/14, 40.57 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  36. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  37. 1. Zkouška MA3: 2/8, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  38. 2. Zkouška MA3: 6/8, 49.41 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  39. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  40. II. zkouška: 4/7, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  41. I. zkouška: Diskvalifikován

  42. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  43. 1. Jumping M: 1/9, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  44. 1. Zkouška MA2: 1/7, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  45. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MA2: 1/7, 46.85 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  47. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  48. 1. Zkouška MA2: 2/8, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  49. 2. Zkouška MA2: 3/8, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  52. 1. Agility M: 6/12, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. 1. Jumping M: 3/12, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  54. 2. Agility M: Diskvalifikován

  55. 2. Jumping M: 5/12, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  57. 1. Zkouška MA2: 1/6, 40.45 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  59. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  61. MA2 I.: 3/6, 36.55 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  62. MA2 II.: 2/6, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  63. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  64. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  65. Agility Squads as Individual: 9/40, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  66. Jumping Individual - D: Diskvalifikován

  67. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  68. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  69. 1. Agility - M - D ě t i: 1/4, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  70. 2. Agility - M - D ě t i: Diskvalifikován

  71. 3. Jumping - M - D ě t i: 1/4, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  72. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  73. 1. Agility - M - Nezletilí: 1/4, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  74. 2. Agility - M - Nezletilí: Diskvalifikován

  75. 3. Jumping - M - Nezletilí: 1/4, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  76. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  77. 1. Zkouška MA2: 2/5, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  78. 2. zkouška MA2: 1/5, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  79. Jumping II M: 1/8, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  80. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  81. Zkouška A2 M: 1/1, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Zkouška A2 M II.: Diskvalifikován

  83. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  84. 1. zkouška MA2: 2/8, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  85. 2. zkouška MA2: 1/8, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  86. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  87. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška MA2: 1/3, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  89. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  90. 1. Zkouška MA2 sobota: 4/6, 53.95 s, 21.95 tr. b., 3.37 m/s

  91. 2. Zkouška MA2 sobota: 3/6, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  92. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: Diskvalifikován

  95. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  96. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  97. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  98. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  99. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  100. První zkouška: Diskvalifikován

  101. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  102. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  103. První zkouška: 3/7, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  104. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  105. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  106. II. zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  107. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. I. zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  109. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  110. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  111. První zkouška MA1: 2/4, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  112. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  113. Zkouška1 MA1: 1/3, 28.89 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  114. Zkouška2 MA1: 1/3, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  115. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  116. MA1 - I.: Diskvalifikován

  117. MA1 - II.: 1/8, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  118. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  119. Batmanův jumping M: 7/18, 30.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. Jumping superhrdinů M: 6/18, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  121. Kapitánský jumping M: Diskvalifikován

  122. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  123. Batmanova zkouška MA1: 1/5, 41.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  124. Supermanova zkouška MA1: 1/5, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  126. Druhá zkouška MA1: 3/3, 37.8 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  127. První zkokuška MA1: 1/3, 30.81 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  128. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  129. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  130. Zkouška I MA1: 4/7, 40.23 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s