062822

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Frankovičová

    Arrow_down

Pes

  1. Elegance z Faustovy zahrádky, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - VIII. Agility Cup Nové Zámky, 16. 06. 2024

  2. Agility open M: 9/16, 37.82 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  3. Jumping open M: 2/19, 29.52 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  4. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  5. Hranice - XII. Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 01. 06. 2024

  6. Norníkovo bludiště: 11/19, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  7. Zkouška Agility: 7/8, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  8. Žabákova cesta: Diskvalifikován

  9. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 05. 2024

  10. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  12. Přerov - Přerovem letem skokem posedmé, 25. 05. 2024

  13. Agility: 10/13, 39.69 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  14. Jumping: 5/13, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  15. Zkoušky Agility: 2/5, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  16. Hulín - Trojzkoušky + 2x jumping A0, 12. 05. 2024

  17. 1. Zkouška agility: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška agility: Diskvalifikován

  19. 3. Zkouška agility: Diskvalifikován

  20. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN III. + A0, 11. 05. 2024

  21. Agility A2 + A3 M: Diskvalifikován

  22. Jumping A2 + A3 M: 9/13, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  23. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  24. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  25. Jumping 1: 3/15, 39.49 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Tuneliáda: 6/15, 33.25 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  28. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  29. A2 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  30. A2 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  31. Jumping M: Diskvalifikován

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  33. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška M A1: 1/2, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  36. A1 M 1.zkouška: 2/4, 51.84 s, 25.84 tr. b., 3.18 m/s

  37. A1 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  38. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  39. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška: 1/2, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  41. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  42. 1.zkouška A1: 1/6, 28.13 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  43. 2.zkouška A1: Diskvalifikován

  44. 3.zkouška A1: 1/6, 27.72 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  46. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  47. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  49. Zkouška I.: 1/1, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  50. Zkouška II.: Diskvalifikován

  51. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  52. Zkouška 1: Diskvalifikován

  53. Zkouška 2: Diskvalifikován

  54. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  55. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA1: 4/9, 35.02 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  57. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  58. Agility M: Diskvalifikován

  59. Jumping M: Diskvalifikován

  60. Tuneliáda M: 21/59, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  61. Prostějov - Prostějovský trojboj A1 + J0, 25. 08. 2023

  62. III. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  63. II. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  64. I. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  65. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  66. 1.zkouška: 4/6, 35.09 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  67. 2. zkouška: Diskvalifikován

  68. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  69. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  70. Zkouška Agility 2: 3/8, 46.34 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  71. Rožnov pod Radhoštěm - 3zkoušky s Lenkou Pánkovou, 06. 08. 2023

  72. 1.zkouška: Diskvalifikován

  73. 2.zkouška: Diskvalifikován

  74. 3.zkouška: Diskvalifikován

  75. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  76. Zkouška Agility 1: 3/3, 36.25 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. Zkouška Agility 2: 2/3, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  78. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  79. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  80. Zkouška Agility 2: 3/7, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  81. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  82. Agility Trial: 4/12, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  83. Jumping Norníkovo bludiště: Diskvalifikován

  84. Jumping Žabákova cesta: Diskvalifikován

  85. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  86. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  88. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  89. Open Agility Medium: Diskvalifikován

  90. Open Jumping Medium: Diskvalifikován

  91. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  92. Tuneliáda: Diskvalifikován

  93. 1. Jumping : Diskvalifikován

  94. 2. Jumping: Diskvalifikován

  95. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  96. 1. jumping MA0: 1/11, 22.22 s, 0.0 tr. b., 6.75 m/s

  97. 2. jumping MA0: 1/11, 20.2 s, 0.0 tr. b., 7.33 m/s

  98. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  99. 2.jumping MA0: 6/11, 25.98 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  100. 2.jumping MA0: Diskvalifikován

  101. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  102. A0 M I.: 6/8, 22.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  103. A0 M II.: 2/8, 23.61 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  104. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  105. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  107. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  108. Agility M: Diskvalifikován

  109. Jumping M: Diskvalifikován

  110. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  111. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  112. 1. MA0: 1/4, 25.35 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  113. 2. MA0: Diskvalifikován