Tuneliáda M

  1. Datum: 16. 09. 2023
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Mikulová, Jana (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra 0 0 0.0 0.0 33.45 6.58 V
2 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.82 6.32 V
3 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 35.32 6.23 V
4 052322 Hana Nytrová Livinya Liviere Morvoren 0 0 0.0 0.0 36.0 6.11 V
5 008121 Petra Nováková Tiffy Black of Sprightliness 0 0 0.0 0.0 36.05 6.1 V
6 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.13 6.09 V
7 Barbara Nowakowska DUSK Astro Team FCI 0 0 0.0 0.0 36.18 6.08 V
8 088022 Petra Zámečníková Lamborghini Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.21 6.08 V
9 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky 0 0 0.0 0.0 36.73 5.99 V
10 000319 Ludmila Bartošíková A3Ch Flirt Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 36.85 5.97 V
11 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.9 5.96 V
12 001517 Ludmila Bartošíková A3Ch Baron Lexus z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 37.53 5.86 V
13 067219 Jan Sigmund Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 37.55 5.86 V
14 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země 0 0 0.0 0.0 37.59 5.85 V
15 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 0 0 0.0 0.0 37.7 5.84 V
16 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 37.76 5.83 V
17 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 37.8 5.82 V
18 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců 0 0 0.0 0.0 38.02 5.79 V
19 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 38.18 5.76 V
20 028119 Klára Muchová A3Ch Heidi Chřibské polesí 0 0 0.0 0.0 38.36 5.74 V
21 062822 Alena Frankovičová Elegance z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 38.61 5.7 V
22 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku 0 0 0.0 0.0 38.77 5.67 V
23 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 38.79 5.67 V
24 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora 0 0 0.0 0.0 39.32 5.6 V
25 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.45 5.58 V
26 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 39.61 5.55 V
27 073521 Ilona Smrčková Jingle Bell ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 39.64 5.55 V
28 026922 Magda Zajacová Catch on Fire Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.74 5.54 V
29 077022 Monika Fricová Porto Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.92 5.51 V
30 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 0 0 0.0 0.0 40.36 5.45 V
31 036319 Zdena Pávková Amy Black Decent Fellow 0 0 0.0 0.0 41.01 5.36 V
32 053722 Monika Dušková Zoran Zlatá Fantázia 0 0 0.0 0.0 41.27 5.33 V
33 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 41.3 5.33 V
34 085021 Terezie Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 42.69 5.15 V
35 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 43.55 5.05 V
36 038922 Anna Otépková Giro Sol Oriens 0 0 0.0 0.0 44.25 4.97 V
37 019720 Lenka Bernardová Chiyoko Fort Fox 0 0 0.0 0.0 44.9 4.9 V
38 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej 0 1 0.0 5.0 38.83 5.67 V
39 000421 Kristýna Červínová Aero Dynamic z Ranche na Hranici 1 0 0.0 5.0 39.04 5.64 V
40 085521 Hana Fuksová Hennessy Vrabčí hnízdo 0 1 0.0 5.0 41.18 5.34 V
41 023320 Petra Vaverková Ayrton Breembark 0 1 0.0 5.0 42.07 5.23 V
42 009217 Alena Janská Tantra Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 42.24 5.21 V
43 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria 0 1 0.0 5.0 48.55 4.53 V
44 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 54.82 4.01 V
45 074622 Karina Divišová Eglan Tine Koryfej 0 2 0.0 10.0 46.55 4.73 VD
DIS 062622 Eva Chmelíková Elated to Live Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052422 Jana Kelnarová Color Tiger Pure nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086517 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001823 Klára Marešová Atyr Hyena's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090019 Jana Havlíčková Marlon Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092922 Kateřina Nosková Aywa Hyena’s dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062923 Vladimíra Omelková Mortimer Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059121 Eva Koníčková Harley King Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040621 Eva Nováková Gaia Bella Cambria DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO