Cz En

Karina Divišová

  1. Číslo: 000028
  2. OSA: Tachyon Sport Arena
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 124400 (S), Asta

  2. 130400 (L), Bára

  3. 153500 (L), Jymy Rajahiilen

  4. 167403 (L), Daisy z Kovárny

  5. 179803 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  6. 050108 (L), Blackie Foxy Fox

  7. 051610 (ML), Gaelica Mintaka

  8. 003114 (L), Buddy z Ohromujícího světa

  9. 015116 (S), Isabella Moravské srdce

  10. 074622, Eglan Tine Koryfej

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace, Isabella Moravské srdce: 8/11, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  3. 2.kvalifikace, Isabella Moravské srdce: 7/11, 46.51 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  4. 3.kvalifikace, Isabella Moravské srdce: 3/11, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  5. Finále, Isabella Moravské srdce: 1/7, 48.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  6. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. I. agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  8. II. agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  9. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  10. II. zkouška A2 S, Isabella Moravské srdce: 2/6, 53.63 s, 0.63 tr. b., 3.56 m/s

  11. I. zkouška A2 S, Isabella Moravské srdce: 4/6, 52.11 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  12. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  13. Agility Open S, Isabella Moravské srdce: 6/9, 57.13 s, 13.13 tr. b., 3.24 m/s

  14. Jumping Open S, Isabella Moravské srdce: 7/9, 42.2 s, 1.2 tr. b., 3.79 m/s

  15. ZkA. SA2, Isabella Moravské srdce: 2/4, 53.03 s, 9.03 tr. b., 3.36 m/s

  16. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  17. Agility neděle S, Isabella Moravské srdce: 12/22, 50.58 s, 5.58 tr. b., 3.48 m/s

  18. Agility sobota S, Isabella Moravské srdce: 9/28, 52.56 s, 3.56 tr. b., 3.29 m/s

  19. Jumping neděle S, Isabella Moravské srdce: 11/22, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  20. Jumping sobota S, Isabella Moravské srdce: 15/28, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  21. Zkouška neděle SA2, Isabella Moravské srdce: 3/7, 49.72 s, 5.72 tr. b., 3.7 m/s

  22. Zkouška sobota SA2, Isabella Moravské srdce: 4/12, 55.09 s, 7.09 tr. b., 3.3 m/s

  23. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  24. Czech Imp Jump, Isabella Moravské srdce: 15/31, 26.05 s, 6.05 tr. b., 3.84 m/s

  25. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  26. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  27. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  28. Zkouška 1 LA2, Gaelica Mintaka: 10/22, 62.72 s, 35.72 tr. b., 2.89 m/s

  29. Zkouška 1 SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  30. Zkouška 2 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2 SA2, Isabella Moravské srdce: 7/15, 59.09 s, 23.09 tr. b., 2.98 m/s

  32. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  33. Zkouška II. SA2, Isabella Moravské srdce: 2/11, 46.36 s, 2.36 tr. b., 3.77 m/s

  34. Zkouška I. SA2, Isabella Moravské srdce: 8/11, 58.87 s, 10.87 tr. b., 3.18 m/s

  35. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  36. Agility II. S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  37. Agility I. S, Isabella Moravské srdce: 18/58, 60.33 s, 23.33 tr. b., 2.82 m/s

  38. Jumping II. S, Isabella Moravské srdce: 31/57, 47.93 s, 13.93 tr. b., 3.34 m/s

  39. Jumping I. S, Isabella Moravské srdce: 35/58, 52.7 s, 17.7 tr. b., 3.19 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  41. QA1 agility, Isabella Moravské srdce: 38/53, 51.79 s, 13.79 tr. b., 3.51 m/s

  42. QA2 agility, Isabella Moravské srdce: 32/53, 48.94 s, 0.94 tr. b., 4.13 m/s

  43. QA3 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  44. QJ1 jumping, Isabella Moravské srdce: 39/53, 44.36 s, 15.36 tr. b., 3.76 m/s

  45. QJ2 jumping, Isabella Moravské srdce: 34/53, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.06 m/s

  46. QJ3 jumping, Isabella Moravské srdce: 37/53, 54.18 s, 29.18 tr. b., 3.38 m/s

  47. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  48. Agility Trial, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  49. Jumping Trial, Isabella Moravské srdce: 1/3, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  50. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  51. Nedele SA2 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  52. Nedele SA2 2, Isabella Moravské srdce: 1/6, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.49 m/s

  53. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  54. II. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: 3/6, 44.1 s, 9.1 tr. b., 3.49 m/s

  55. I. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: 4/6, 41.16 s, 6.16 tr. b., 3.62 m/s

  56. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  57. 1. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  59. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  60. 1.běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  61. 1.běh SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  62. 2.běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  63. 2.běh SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  64. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  65. Horní Počernice, 1. běh, Isabella Moravské srdce: 1/9, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  66. Horní Počernice, 2. běh, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  67. Horní Počernice, 3. běh, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  68. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  69. 1. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 6/21, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  70. 1. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 8/11, 51.62 s, 18.62 tr. b., 2.52 m/s

  71. 2. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 4/11, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  73. 3. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 5/21, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  74. 3. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/11, 33.72 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  75. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  76. QA4 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  77. QA5 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  78. QA6 agility, Isabella Moravské srdce: 11/56, 60.77 s, 20.77 tr. b., 3.21 m/s

  79. QJ4 jumping, Isabella Moravské srdce: 36/55, 42.06 s, 12.06 tr. b., 3.47 m/s

  80. QJ5 jumping, Isabella Moravské srdce: 34/53, 48.63 s, 14.63 tr. b., 3.29 m/s

  81. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  82. QA1 agility, Isabella Moravské srdce: 35/67, 65.49 s, 36.49 tr. b., 2.9 m/s

  83. QA2 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  84. QA3 agility, Isabella Moravské srdce: 41/68, 65.52 s, 27.52 tr. b., 2.64 m/s

  85. QJ1 jumping, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  86. QJ2 jumping, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  87. QJ3 jumping, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  88. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  89. 1.vítězná, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  90. 2.vítězná, Isabella Moravské srdce: 5/8, 48.98 s, 13.98 tr. b., 3.16 m/s

  91. Jumping, Isabella Moravské srdce: 20/25, 52.61 s, 25.61 tr. b., 3.12 m/s

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  93. Agility 1, Isabella Moravské srdce: 32/78, 56.69 s, 14.69 tr. b., 3.53 m/s

  94. Agility 2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  95. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: 33/77, 43.2 s, 2.2 tr. b., 4.0 m/s

  96. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  97. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  98. Agility Trial I, Isabella Moravské srdce: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  99. Jumping Trial I, Isabella Moravské srdce: 1/3, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  100. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  101. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 18/26, 47.0 s, 7.0 tr. b., 3.68 m/s

  102. AGILITY, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  103. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 12/19, 46.87 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  104. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 13/24, 49.27 s, 19.27 tr. b., 3.21 m/s

  105. SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  106. SA1, Isabella Moravské srdce: 3/6, 38.19 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  107. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  108. Zkouška 1 SA1, Isabella Moravské srdce: 2/12, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  109. Zkouška 2 SA1, Isabella Moravské srdce: 5/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  110. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  111. Czech Imp Jump Small, Isabella Moravské srdce: 15/25, 37.49 s, 16.49 tr. b., 2.75 m/s

  112. Jumping 1 Small, Isabella Moravské srdce: 9/25, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  113. Jumping 2 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  114. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  115. 1. ZK SA1, Isabella Moravské srdce: 4/10, 46.5 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  116. 2. ZK SA1, Isabella Moravské srdce: 6/10, 46.81 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  117. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  118. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 9/22, 48.96 s, 15.96 tr. b., 2.96 m/s

  119. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 7/22, 40.03 s, 5.03 tr. b., 3.62 m/s

  120. SA1, Isabella Moravské srdce: 1/8, 34.19 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  121. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  122. druhý běh SA1, Isabella Moravské srdce: 3/4, 48.13 s, 6.13 tr. b., 3.01 m/s

  123. první běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/4, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  124. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  125. 1. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 1/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  126. 2. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 1/5, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  127. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  128. 1.zkouška, Isabella Moravské srdce: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  129. 2.zkouška, Isabella Moravské srdce: 1/6, 36.8 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  130. Jumping1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  131. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  132. Druhý běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  133. První běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/7, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  134. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  135. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  136. Jumping, Gaelica Mintaka: 13/36, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  137. Zk LA2, Gaelica Mintaka: 3/11, 57.69 s, 0.69 tr. b., 3.35 m/s

  138. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  139. LA2 druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 3/17, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  140. LA2 první běh LA2, Gaelica Mintaka: 8/17, 46.88 s, 10.88 tr. b., 3.35 m/s

  141. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  142. JUMPING 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  143. JUMPING 2, Buddy z Ohromujícího světa: 13/39, 28.49 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  144. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  145. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  146. So_Agility_ L, Gaelica Mintaka: 17/39, 39.64 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  147. So_Jump_ L, Gaelica Mintaka: 6/41, 29.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  148. So_ LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  149. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  150. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  151. AGILITY DRUŽSTVA, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  152. JUMPING, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  153. JUMPING DRUŽSTVA, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  154. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  155. AGILITY I, Gaelica Mintaka: 20/121, 45.16 s, 13.16 tr. b., 3.65 m/s

  156. AGILITY II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  157. JUMPING I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  158. JUMPING II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  159. JUMPING III, Gaelica Mintaka: 38/119, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  160. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  161. LA2-2-Ne LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  162. LA2-Ne LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  163. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  164. LA2-2 LA2, Gaelica Mintaka: 1/29, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  165. LA2 LA2, Gaelica Mintaka: 8/29, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  166. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  167. LA2-II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  168. LA2-I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  169. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  170. Agility II L, Gaelica Mintaka: 3/35, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  171. Agility I L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  172. Agility L, Gaelica Mintaka: 24/39, 42.44 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  173. Jumping II L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  174. Jumping I L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  175. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  176. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  177. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  178. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  179. So- LA2, Gaelica Mintaka: 4/27, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  180. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  181. Ne_agility L, Gaelica Mintaka: 2/39, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  182. Ne_jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  183. Ne_zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  184. So_agility L, Gaelica Mintaka: 4/45, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  185. So_jumping L, Gaelica Mintaka: 6/45, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  186. So_zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  187. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  188. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  189. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  190. Ne- LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  191. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  192. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  193. So- LA1, Gaelica Mintaka: 3/9, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  194. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  195. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: 7/28, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  196. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  197. Ne-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 3/6, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  198. Ne-Zkouška SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  199. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  200. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/30, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  201. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 2/6, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  202. So-Zkouška SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 2/5, 51.38 s, 5.38 tr. b., 3.39 m/s

  203. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  204. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  205. JUMPING LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  206. LA1, Gaelica Mintaka: 4/11, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  207. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  208. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  209. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: 5/28, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  210. Ne-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 2/7, 45.49 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  211. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  212. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/35, 40.32 s, 8.32 tr. b., 4.56 m/s

  213. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  214. Brno - KK Zetor - Jarní Brno, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  215. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  216. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  217. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  218. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  219. LA1n-II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  220. LA1n-I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  221. LA1s-II LA1, Gaelica Mintaka: 2/2, 42.13 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  222. LA1s-I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  223. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  224. Agility 1 Large, Gaelica Mintaka: 1/12, 33.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  225. Agility 1 Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  226. Agility Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  227. Agility Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  228. Jumping Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  229. Jumping Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  230. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  231. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  232. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  233. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  234. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  235. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  236. Ne-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  237. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  238. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  239. So-Jumping S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/16, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  240. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 3/11, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  241. So-Zkouška SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/6, 57.32 s, 8.32 tr. b., 3.23 m/s

  242. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  243. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  244. Ne-Agility S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/16, 42.48 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  245. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  246. Ne-Jumping S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 8/15, 40.15 s, 0.15 tr. b., 3.69 m/s

  247. Ne-LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  248. Ne-SA2 SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 2/7, 42.18 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  249. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  250. So-Agility S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/14, 46.23 s, 9.23 tr. b., 2.99 m/s

  251. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  252. So-Jumping S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/14, 38.58 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  253. So-LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  254. So-SA2 SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  255. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  256. Agility SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 1/6, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  257. Agility SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s