Karina Divišová

  1. Číslo: 000028
  2. OSA: Tachyon Sport Arena
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 124400 (S), Asta

    Arrow_down
  2. 130400 (L), Bára

    Arrow_down
  3. 153500 (L), Jymy Rajahiilen

    Arrow_down
  4. 167403 (L), Daisy z Kovárny

    Arrow_down
  5. 179803 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

    Arrow_down
  6. 050108 (L), Blackie Foxy Fox

    Arrow_down
  7. 051610 (L), Gaelica Mintaka

    Arrow_down
  8. 003114 (L), Buddy z Ohromujícího světa

    Arrow_down
  9. 015116 (S), Isabella Moravské srdce

    Arrow_down
  10. 074622 (M), Eglan Tine Koryfej

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Prázdninové zkoušky trochu jinak + A0, 13. 07. 2024

  2. 1. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 093, 06. 07. 2024

  5. 1.zkouška, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  7. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 092, 05. 07. 2024

  8. 1.zkouška, Eglan Tine Koryfej: 2/5, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  9. 2.zkouška, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  11. ZkA. II. MA3, Eglan Tine Koryfej: 3/10, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. ZkA. I. MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  13. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  14. 1. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: 2/9, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  15. 2. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  16. 3. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: 2/5, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. 4. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  18. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  19. 1. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  21. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0, A1, A2, A3, 25. 05. 2024

  22. 1. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  25. 1.zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  26. 2.zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: 2/5, 46.09 s, 1.09 tr. b., 4.01 m/s

  27. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  28. 1. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  30. 3. Zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: 3/7, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  31. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  32. QA4 Agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  33. QA5 Agility, Eglan Tine Koryfej: 23/90, 41.04 s, 7.04 tr. b., 4.34 m/s

  34. QA6 Agility, Eglan Tine Koryfej: 55/85, 46.21 s, 7.21 tr. b., 4.37 m/s

  35. QJ4 Jumping, Eglan Tine Koryfej: 41/90, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  36. QJ5 Jumping, Eglan Tine Koryfej: 59/91, 41.41 s, 11.41 tr. b., 4.4 m/s

  37. QJ6 Jumping, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  39. 1.zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: 1/5, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  40. 2.zkouška MA3, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  41. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  42. QA1 Agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  43. QA2 Agility, Eglan Tine Koryfej: 10/95, 39.3 s, 0.3 tr. b., 4.89 m/s

  44. QA3 Agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  45. QJ1 Jumping, Eglan Tine Koryfej: 29/99, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  46. QJ2 Jumping, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  47. QJ3 Jumping, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  49. Agility II. M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  50. Agility I. M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  51. Jumping III. M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  52. Jumping II. M, Eglan Tine Koryfej: 10/24, 50.0 s, 7.0 tr. b., 4.2 m/s

  53. Jumping I. M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  54. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  55. 1. zkouška A3 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška A3 M, Eglan Tine Koryfej: 3/9, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  57. 3. zkouška A3 M, Eglan Tine Koryfej: 9/9, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  58. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  59. Agility III 400, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  60. Agility II 400, Eglan Tine Koryfej: 20/32, 49.44 s, 13.44 tr. b., 4.03 m/s

  61. Agility I 400, Eglan Tine Koryfej: 6/31, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  62. Jumping III 400, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  63. Jumping II 400, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  64. Jumping I 400, Eglan Tine Koryfej: 7/31, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  65. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  66. Agility M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  67. Jumping M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  68. Zkouška MA2, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  69. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  70. 1. zkouška A2 M, Eglan Tine Koryfej: 3/7, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  71. 2. zkouška A2 M, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  72. 3. zkouška A2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  73. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  74. Czech Imp Jump Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  75. Jumping 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 13/31, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  76. Jumping 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  77. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  78. Czech Imp Jump Medium, Eglan Tine Koryfej: 11/27, 23.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  79. Jumping 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 10/27, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  80. Jumping 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  81. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  82. Agility 1 M, Eglan Tine Koryfej: 8/16, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  83. Agility 2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  86. Jumping 3 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  88. Czech Imp Jump Medium, Eglan Tine Koryfej: 8/27, 21.82 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  89. Jumping 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 2/27, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  91. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  92. 1. Zkouška MA2, Eglan Tine Koryfej: 1/8, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  93. 2. Zkouška MA2, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  94. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  95. 1. zkouška A2 M, Eglan Tine Koryfej: 1/5, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  96. 2. zkouška A2 M, Eglan Tine Koryfej: 1/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  97. 3. zkouška A2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  98. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  99. 1. Zkouška MA2, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška MA2, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  101. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  102. Agility 1 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  103. Agility 2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  104. Jumping 1 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  106. Lucky Loser M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  108. Sobota - agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  109. Sobota - jumping, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  110. Sobota - zkouška, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  111. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  112. Agility M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  113. Jumping M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  114. Tuneliáda M, Eglan Tine Koryfej: 45/59, 46.55 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  115. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  116. Agility 1 M, Eglan Tine Koryfej: 5/18, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  117. Agility 2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  118. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 26. 08. 2023

  119. 1.Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  120. 2.Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  121. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  122. AGILITY dry M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  123. AGILITY extra dry M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  124. JUMPING brut M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  125. JUMPING zero brut M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  126. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  127. Zkouška II. MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  128. Zkouška I. MA1, Eglan Tine Koryfej: 2/4, 28.52 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  129. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  130. 1. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 1/10, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  131. 2. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  132. 3. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 1/9, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  133. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 02. 08. 2023

  134. zkouška II / M / A1, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  135. zkouška I / M / A1, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  136. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  137. Agility II M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  138. Agility I M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  139. Jumping II M, Eglan Tine Koryfej: 18/44, 46.34 s, 16.34 tr. b., 3.82 m/s

  140. Jumping I M, Eglan Tine Koryfej: 25/50, 46.16 s, 7.16 tr. b., 3.96 m/s

  141. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  142. 1.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 3/7, 30.45 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  143. 2.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 1/7, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  144. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  145. Agility 4 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  146. Agility 5 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  147. Agility 6 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  148. Jumping 4 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  149. Jumping 5 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  150. Jumping 6 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  151. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 1, 13. 05. 2023

  152. 1. A1 zkouška M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  153. 2. A1 zkouška M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  154. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  155. 1.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  156. 2.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 1/6, 31.93 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  157. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  158. Agility Open M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  159. Jumping Open M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  160. Zkouška A1 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  161. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  162. QA1 Agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  163. QA2 Agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  164. QA3 Agility, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  165. QJ1 Jumping, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  166. QJ2 Jumping, Eglan Tine Koryfej: 35/63, 66.08 s, 29.08 tr. b., 2.92 m/s

  167. QJ3 Jumping, Eglan Tine Koryfej: 32/64, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  168. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  169. 1.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  170. 2.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 3/4, 37.1 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  171. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  172. Agility 1 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  173. Agility 2 M, Eglan Tine Koryfej: 11/24, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  174. Jumping 1 M, Eglan Tine Koryfej: 12/25, 41.39 s, 8.39 tr. b., 4.16 m/s

  175. Jumping 2 M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  176. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  177. Agility 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 9/21, 32.65 s, 5.65 tr. b., 3.68 m/s

  178. Agility 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 11/21, 25.99 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  180. Jumping 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 11/21, 30.11 s, 7.11 tr. b., 3.79 m/s

  181. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  182. Zkouška I / A1 / M, Eglan Tine Koryfej: 2/4, 35.34 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  183. Zkouška II / A1 / M, Eglan Tine Koryfej: 2/4, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  184. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  185. 1. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  186. 2. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  187. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  188. ZkA. II. MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  189. ZkA. I. MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  190. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  191. 1. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 5/7, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  192. 2. Zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 3/7, 38.62 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  193. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  194. Czech Imp Jump Medium, Eglan Tine Koryfej: 21/30, 31.93 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  195. Jumping 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  196. Jumping 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  197. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  198. Czech Imp Jump Medium, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  199. Jumping 1 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 13/27, 47.23 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  200. Jumping 2 - Medium, Eglan Tine Koryfej: 8/27, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  201. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  202. Agility II / M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  203. Agility I / M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  204. Jumping III / M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  205. Jumping II / M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  206. Jumping I / M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  207. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  208. 1. Jumping M, Eglan Tine Koryfej: 7/11, 43.99 s, 26.99 tr. b., 3.09 m/s

  209. 2. Jumping M, Eglan Tine Koryfej: 5/11, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  210. 3. Jumping M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  211. 4. Jumping M, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  212. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  213. 1.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: 2/7, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  214. 2.zkouška MA1, Eglan Tine Koryfej: Diskvalifikován

  215. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  216. Finále, Isabella Moravské srdce: 1/7, 48.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  217. 1.kvalifikace, Isabella Moravské srdce: 8/11, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  218. 2.kvalifikace, Isabella Moravské srdce: 7/11, 46.51 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  219. 3.kvalifikace, Isabella Moravské srdce: 3/11, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  220. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  221. I. agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  222. II. agility S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  223. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  224. II. zkouška A2 S, Isabella Moravské srdce: 2/6, 53.63 s, 0.63 tr. b., 3.56 m/s

  225. I. zkouška A2 S, Isabella Moravské srdce: 4/6, 52.11 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  226. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  227. Agility Open S, Isabella Moravské srdce: 6/9, 57.13 s, 13.13 tr. b., 3.24 m/s

  228. Jumping Open S, Isabella Moravské srdce: 7/9, 42.2 s, 1.2 tr. b., 3.79 m/s

  229. ZkA. SA2, Isabella Moravské srdce: 2/4, 53.03 s, 9.03 tr. b., 3.36 m/s

  230. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  231. Agility neděle S, Isabella Moravské srdce: 12/22, 50.58 s, 5.58 tr. b., 3.48 m/s

  232. Agility sobota S, Isabella Moravské srdce: 9/28, 52.56 s, 3.56 tr. b., 3.29 m/s

  233. Jumping neděle S, Isabella Moravské srdce: 11/22, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  234. Jumping sobota S, Isabella Moravské srdce: 15/28, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  235. Zkouška neděle SA2, Isabella Moravské srdce: 3/7, 49.72 s, 5.72 tr. b., 3.7 m/s

  236. Zkouška sobota SA2, Isabella Moravské srdce: 4/12, 55.09 s, 7.09 tr. b., 3.3 m/s

  237. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  238. Czech Imp Jump, Isabella Moravské srdce: 15/31, 26.05 s, 6.05 tr. b., 3.84 m/s

  239. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  240. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  241. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  242. Zkouška 1 LA2, Gaelica Mintaka: 10/22, 62.72 s, 35.72 tr. b., 2.89 m/s

  243. Zkouška 1 SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  244. Zkouška 2 LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  245. Zkouška 2 SA2, Isabella Moravské srdce: 7/15, 59.09 s, 23.09 tr. b., 2.98 m/s

  246. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  247. Zkouška II. SA2, Isabella Moravské srdce: 2/11, 46.36 s, 2.36 tr. b., 3.77 m/s

  248. Zkouška I. SA2, Isabella Moravské srdce: 8/11, 58.87 s, 10.87 tr. b., 3.18 m/s

  249. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  250. Agility II. S, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  251. Agility I. S, Isabella Moravské srdce: 18/58, 60.33 s, 23.33 tr. b., 2.82 m/s

  252. Jumping II. S, Isabella Moravské srdce: 31/57, 47.93 s, 13.93 tr. b., 3.34 m/s

  253. Jumping I. S, Isabella Moravské srdce: 35/58, 52.7 s, 17.7 tr. b., 3.19 m/s

  254. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  255. QA1 agility, Isabella Moravské srdce: 38/53, 51.79 s, 13.79 tr. b., 3.51 m/s

  256. QA2 agility, Isabella Moravské srdce: 32/53, 48.94 s, 0.94 tr. b., 4.13 m/s

  257. QA3 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  258. QJ1 jumping, Isabella Moravské srdce: 39/53, 44.36 s, 15.36 tr. b., 3.76 m/s

  259. QJ2 jumping, Isabella Moravské srdce: 34/53, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.06 m/s

  260. QJ3 jumping, Isabella Moravské srdce: 37/53, 54.18 s, 29.18 tr. b., 3.38 m/s

  261. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  262. Agility Trial, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  263. Jumping Trial, Isabella Moravské srdce: 1/3, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  264. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  265. Nedele SA2 1, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  266. Nedele SA2 2, Isabella Moravské srdce: 1/6, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.49 m/s

  267. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  268. II. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: 3/6, 44.1 s, 9.1 tr. b., 3.49 m/s

  269. I. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: 4/6, 41.16 s, 6.16 tr. b., 3.62 m/s

  270. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  271. 1. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  272. 2. zkouška SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  273. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  274. 1.běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  275. 1.běh SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  276. 2.běh LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  277. 2.běh SA2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  278. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  279. Horní Počernice, 1. běh, Isabella Moravské srdce: 1/9, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  280. Horní Počernice, 2. běh, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  281. Horní Počernice, 3. běh, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  282. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  283. 1. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 6/21, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  284. 1. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 8/11, 51.62 s, 18.62 tr. b., 2.52 m/s

  285. 2. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  286. 2. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 4/11, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  287. 3. zkouška LA2, Gaelica Mintaka: 5/21, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  288. 3. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 2/11, 33.72 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  289. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  290. QA4 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  291. QA5 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  292. QA6 agility, Isabella Moravské srdce: 11/56, 60.77 s, 20.77 tr. b., 3.21 m/s

  293. QJ4 jumping, Isabella Moravské srdce: 36/55, 42.06 s, 12.06 tr. b., 3.47 m/s

  294. QJ5 jumping, Isabella Moravské srdce: 34/53, 48.63 s, 14.63 tr. b., 3.29 m/s

  295. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  296. QA1 agility, Isabella Moravské srdce: 35/67, 65.49 s, 36.49 tr. b., 2.9 m/s

  297. QA2 agility, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  298. QA3 agility, Isabella Moravské srdce: 41/68, 65.52 s, 27.52 tr. b., 2.64 m/s

  299. QJ1 jumping, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  300. QJ2 jumping, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  301. QJ3 jumping, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  302. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  303. Jumping, Isabella Moravské srdce: 20/25, 52.61 s, 25.61 tr. b., 3.12 m/s

  304. 1.vítězná, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  305. 2.vítězná, Isabella Moravské srdce: 5/8, 48.98 s, 13.98 tr. b., 3.16 m/s

  306. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  307. Agility 1, Isabella Moravské srdce: 32/78, 56.69 s, 14.69 tr. b., 3.53 m/s

  308. Agility 2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  309. Jumping 1, Isabella Moravské srdce: 33/77, 43.2 s, 2.2 tr. b., 4.0 m/s

  310. Jumping 2, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  311. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  312. Agility Trial I, Isabella Moravské srdce: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  313. Jumping Trial I, Isabella Moravské srdce: 1/3, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  314. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  315. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 18/26, 47.0 s, 7.0 tr. b., 3.68 m/s

  316. AGILITY, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  317. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 12/19, 46.87 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  318. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 13/24, 49.27 s, 19.27 tr. b., 3.21 m/s

  319. SA1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  320. SA1, Isabella Moravské srdce: 3/6, 38.19 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  321. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  322. Zkouška 1 SA1, Isabella Moravské srdce: 2/12, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  323. Zkouška 2 SA1, Isabella Moravské srdce: 5/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  324. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  325. Czech Imp Jump Small, Isabella Moravské srdce: 15/25, 37.49 s, 16.49 tr. b., 2.75 m/s

  326. Jumping 1 Small, Isabella Moravské srdce: 9/25, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  327. Jumping 2 Small, Isabella Moravské srdce: Diskvalifikován

  328. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  329. 1. ZK SA1, Isabella Moravské srdce: 4/10, 46.5 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  330. 2. ZK SA1, Isabella Moravské srdce: 6/10, 46.81 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  331. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  332. AGILITY, Isabella Moravské srdce: 9/22, 48.96 s, 15.96 tr. b., 2.96 m/s

  333. JUMPING, Isabella Moravské srdce: 7/22, 40.03 s, 5.03 tr. b., 3.62 m/s

  334. SA1, Isabella Moravské srdce: 1/8, 34.19 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  335. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  336. druhý běh SA1, Isabella Moravské srdce: 3/4, 48.13 s, 6.13 tr. b., 3.01 m/s

  337. první běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/4, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  338. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  339. 1. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 1/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  340. 2. zkouška SA1, Isabella Moravské srdce: 1/5, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  341. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  342. Jumping1, Isabella Moravské srdce: 1/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  343. 1.zkouška, Isabella Moravské srdce: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  344. 2.zkouška, Isabella Moravské srdce: 1/6, 36.8 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  345. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  346. Druhý běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  347. První běh SA1, Isabella Moravské srdce: 1/7, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  348. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  349. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  350. Jumping, Gaelica Mintaka: 13/36, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  351. Zk LA2, Gaelica Mintaka: 3/11, 57.69 s, 0.69 tr. b., 3.35 m/s

  352. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  353. LA2 druhý běh LA2, Gaelica Mintaka: 3/17, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  354. LA2 první běh LA2, Gaelica Mintaka: 8/17, 46.88 s, 10.88 tr. b., 3.35 m/s

  355. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  356. JUMPING 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  357. JUMPING 2, Buddy z Ohromujícího světa: 13/39, 28.49 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  358. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  359. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  360. So_Agility_ L, Gaelica Mintaka: 17/39, 39.64 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  361. So_Jump_ L, Gaelica Mintaka: 6/41, 29.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  362. So_ LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  363. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  364. Agility, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  365. AGILITY DRUŽSTVA, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  366. JUMPING, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  367. JUMPING DRUŽSTVA, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  368. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  369. AGILITY I, Gaelica Mintaka: 20/121, 45.16 s, 13.16 tr. b., 3.65 m/s

  370. AGILITY II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  371. JUMPING I, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  372. JUMPING II, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  373. JUMPING III, Gaelica Mintaka: 38/119, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  374. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  375. LA2-Ne LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  376. LA2-2-Ne LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  377. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  378. LA2 LA2, Gaelica Mintaka: 8/29, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  379. LA2-2 LA2, Gaelica Mintaka: 1/29, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  380. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  381. LA2-II LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  382. LA2-I LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  383. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  384. Agility II L, Gaelica Mintaka: 3/35, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  385. Agility I L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  386. Agility L, Gaelica Mintaka: 24/39, 42.44 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  387. Jumping II L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  388. Jumping I L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  389. Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  390. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  391. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  392. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  393. So- LA2, Gaelica Mintaka: 4/27, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  394. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  395. Ne_agility L, Gaelica Mintaka: 2/39, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  396. Ne_jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  397. Ne_zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  398. So_agility L, Gaelica Mintaka: 4/45, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  399. So_jumping L, Gaelica Mintaka: 6/45, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  400. So_zkoušky LA2, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  401. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  402. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  403. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  404. Ne- LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  405. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  406. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  407. So- LA1, Gaelica Mintaka: 3/9, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  408. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  409. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: 7/28, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  410. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  411. Ne-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 3/6, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  412. Ne-Zkouška SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  413. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  414. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/30, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  415. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 2/6, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  416. So-Zkouška SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 2/5, 51.38 s, 5.38 tr. b., 3.39 m/s

  417. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  418. AGILITY, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  419. JUMPING LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  420. LA1, Gaelica Mintaka: 4/11, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  421. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  422. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  423. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: 5/28, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  424. Ne-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 2/7, 45.49 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  425. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  426. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: 14/35, 40.32 s, 8.32 tr. b., 4.56 m/s

  427. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  428. Brno - KK Zetor - Jarní Brno, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  429. Agility neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  430. Agility sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  431. Jumping neděle L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  432. Jumping sobota L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  433. LA1n-II LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  434. LA1n-I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  435. LA1s-II LA1, Gaelica Mintaka: 2/2, 42.13 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  436. LA1s-I LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  437. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  438. Agility Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  439. Agility Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  440. Agility 1 Large, Gaelica Mintaka: 1/12, 33.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  441. Agility 1 Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  442. Jumping Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  443. Jumping Large, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  444. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  445. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  446. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  447. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  448. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  449. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  450. Ne-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  451. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  452. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  453. So-Jumping S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/16, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  454. So-Zkouška LA1, Gaelica Mintaka: 3/11, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  455. So-Zkouška SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 4/6, 57.32 s, 8.32 tr. b., 3.23 m/s

  456. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  457. Ne-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  458. Ne-Agility S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/16, 42.48 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  459. Ne-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  460. Ne-Jumping S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 8/15, 40.15 s, 0.15 tr. b., 3.69 m/s

  461. Ne-LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  462. Ne-SA2 SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 2/7, 42.18 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  463. So-Agility L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  464. So-Agility S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 7/14, 46.23 s, 9.23 tr. b., 2.99 m/s

  465. So-Jumping L, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  466. So-Jumping S, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 3/14, 38.58 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  467. So-LA1 LA1, Gaelica Mintaka: Diskvalifikován

  468. So-SA2 SA2, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: Diskvalifikován

  469. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  470. Agility SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 1/6, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  471. Agility SA3, A3Ch Suzanne Black Moravské srdce: 5/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s