Cz En

Aleš Fuks

  1. Číslo: 004417
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 27. 02. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 000214 (M), Rasty

  2. 037314 (L), Puma z Hückelovy vily

  3. 087615 (M), A3Ch Happy

  4. 048017 (M), Fidorka z Pravého břehu

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  3. Agility II, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  4. Jumping I, Fidorka z Pravého břehu: 13/87, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  5. Jumping II, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  6. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  7. Agility MA, Fidorka z Pravého břehu: 2/30, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  8. Jumping MA, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  9. Zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: 4/14, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  10. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  11. 1. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 2/18, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  12. 2. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  13. 3. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  14. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  15. Agility Trial I, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  16. Agility Trial II, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  17. Jumping Open, Fidorka z Pravého břehu: 6/24, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  18. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  19. Agility MA sobota, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  20. Jumping MA neděle, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  21. Jumping MA sobota, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  22. Zkoušky MA3 neděle, Fidorka z Pravého břehu: 1/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  23. Zkoušky MA3 sobota, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  24. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  25. Agility I, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  26. Jumping I, Fidorka z Pravého břehu: 15/35, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  27. Jumping II, Fidorka z Pravého břehu: 8/35, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  28. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  29. TRIAL II. MA3, Fidorka z Pravého břehu: 1/4, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  30. TRIAL I. MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  31. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  32. Agility, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  33. Agility DRUZSTVA, Fidorka z Pravého břehu: 5/43, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. Jumping, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  35. Jumping DRUZSTVA, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  37. Agility 1 M, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  38. Agility 2 M, Fidorka z Pravého břehu: 2/17, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  39. Zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  40. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  41. Zkouška 1 MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  42. Zkouška 2 MA3, Fidorka z Pravého břehu: 1/5, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  43. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  44. Agility M M, Fidorka z Pravého břehu: 2/26, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Jumping M M, Fidorka z Pravého břehu: 13/26, 49.92 s, 14.92 tr. b., 3.61 m/s

  46. Zkouška MA3 MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  47. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  48. Agility Open, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  49. Agility Trial, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  50. Jumping Open, Fidorka z Pravého břehu: 5/26, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  51. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  52. TRIAL II. MA3, Fidorka z Pravého břehu: 1/6, 47.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  53. TRIAL I. MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  54. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  55. 1. Zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: 2/9, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  56. 2. Zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  57. 3. Zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: 3/8, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  58. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  59. 1. Zkouška - neděle MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  60. 1. Zkouška - sobota MA3, Fidorka z Pravého břehu: 1/3, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  61. 2. Zkouška - neděle MA3, Fidorka z Pravého břehu: 1/2, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  62. 2. Zkouška - sobota MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška - neděle MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška - sobota MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  65. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  66. CURRICULUM M, Fidorka z Pravého břehu: 4/25, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  67. TRIAL II. MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  68. TRIAL I. MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  69. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  70. 1. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 2/16, 28.52 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  71. 2. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 1/16, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  72. 3. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 3/16, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  73. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  74. Agility I, Fidorka z Pravého břehu: 9/37, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  75. Agility II, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  76. Jumping I, Fidorka z Pravého břehu: 6/37, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  77. Jumping II, Fidorka z Pravého břehu: 11/36, 29.43 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  78. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  79. III. zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  80. II. zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  81. I. zkouška MA3, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  82. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  83. agility open M, Fidorka z Pravého břehu: 9/40, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  84. Jumping open M, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  85. Tuneliáda M, Fidorka z Pravého břehu: 5/38, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  86. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  87. druhá zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: 1/7, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  88. první zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  89. třetí zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: 1/7, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  90. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  91. druhá zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: 1/7, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  92. první zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: 1/7, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  93. třetí zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  94. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  95. Agility Open, Fidorka z Pravého břehu: 3/19, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  96. Agility Trial, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  97. I Agility Trial, Fidorka z Pravého břehu: 1/8, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  98. II Agility Trial, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  99. Jumping Open, Fidorka z Pravého břehu: 3/19, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  100. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  101. Agility M Ne, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  102. Agility M So, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  103. Jumping M Ne, Fidorka z Pravého břehu: 17/46, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  104. Jumping M So, Fidorka z Pravého břehu: 18/47, 36.25 s, 6.25 tr. b., 4.06 m/s

  105. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  106. 1. Zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: 4/8, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  107. 2. Zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  108. 3. Zkouška MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  109. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  110. TRIAL II. MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  111. TRIAL I. MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  112. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  113. 1. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 2/17, 23.63 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  114. 2. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 5/17, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  115. 3. Jumping M, Fidorka z Pravého břehu: 5/17, 51.35 s, 16.35 tr. b., 3.68 m/s

  116. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  117. Jumping A2 + A3 M, Fidorka z Pravého břehu: 4/15, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  118. Trial II. MA2, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  119. Trial I. MA2, Fidorka z Pravého břehu: 1/8, 40.48 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  120. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  121. Agility I, Fidorka z Pravého břehu: 9/37, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  122. Agility II FINAL, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  123. Jumping I, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  124. Jumping II, Fidorka z Pravého břehu: 8/37, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  126. Agility I, Fidorka z Pravého břehu: 3/8, 32.74 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  127. Agility II, Fidorka z Pravého břehu: 2/8, 26.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  128. Agility III, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  130. Agility Trial I, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  131. Agility Trial II, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  132. Jumping, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  133. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  134. Agility Trial I, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  135. Agility Trial II, Fidorka z Pravého břehu: 2/7, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  136. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  137. Jumping I, Fidorka z Pravého břehu: 5/21, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  138. Jumping II, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  139. Jumping III, Fidorka z Pravého břehu: 15/21, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  140. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  141. Agility open 1 M, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  142. Agility open 2 M, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  143. Zkoušky MA1, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  144. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  145. druhá zkouška MA1, Fidorka z Pravého břehu: 2/6, 44.6 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  146. první zkouška MA1, Fidorka z Pravého břehu: Diskvalifikován

  147. třetí zkouška MA1, Fidorka z Pravého břehu: 1/6, 24.41 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  148. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  149. Agility Open M, Rasty: Diskvalifikován

  150. Jump Open M, Rasty: 7/22, 45.55 s, 7.55 tr. b., 3.51 m/s

  151. Zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  152. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  153. druhá zkouška MA3, Rasty: 1/4, 47.0 s, 7.0 tr. b., 3.62 m/s

  154. první zkouška MA3, Rasty: 2/4, 53.13 s, 10.13 tr. b., 3.43 m/s

  155. třetí zkouška MA3, Rasty: 1/4, 49.44 s, 5.44 tr. b., 3.54 m/s

  156. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  157. druhá zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  158. první zkouška MA3, Rasty: 2/4, 43.53 s, 5.53 tr. b., 3.68 m/s

  159. třetí zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  160. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  161. Agility Trial I, Rasty: Diskvalifikován

  162. Agility Trial II, Rasty: 2/6, 51.51 s, 2.51 tr. b., 3.67 m/s

  163. Agility Trial III, Rasty: 1/6, 55.19 s, 21.19 tr. b., 3.17 m/s

  164. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  165. 1. zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  167. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  168. V Agility, Rasty: Diskvalifikován

  169. VI Agility, Rasty: Diskvalifikován

  170. VII Agility, Rasty: Diskvalifikován

  171. VIII Agility, Rasty: 4/7, 75.93 s, 37.93 tr. b., 2.41 m/s

  172. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  173. 1. zkouška MA3, Rasty: 4/10, 50.63 s, 10.63 tr. b., 3.2 m/s

  174. 2. zkouška MA3, Rasty: 3/10, 55.49 s, 6.49 tr. b., 3.19 m/s

  175. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  176. Agility Trial I, Rasty: Diskvalifikován

  177. Agility Trial II, Rasty: 7/12, 45.53 s, 1.53 tr. b., 3.84 m/s

  178. Agility Trial III, Rasty: 5/12, 44.6 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  179. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  180. II. zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  181. I. zkouška MA3, Rasty: 1/8, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  182. Jumping open M, Rasty: Diskvalifikován

  183. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  184. 1. zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška MA3, Rasty: 2/10, 50.31 s, 1.31 tr. b., 3.52 m/s

  186. 3. zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  187. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  188. Agility Open, Rasty: Diskvalifikován

  189. Agility Trial, Rasty: Diskvalifikován

  190. Jumping Open, Rasty: Diskvalifikován

  191. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  192. Agility M, Rasty: 6/11, 55.47 s, 20.47 tr. b., 2.85 m/s

  193. Jumping M, Rasty: Diskvalifikován

  194. Zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  195. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  196. III.zkouška MA3, Rasty: 2/3, 53.22 s, 6.22 tr. b., 3.68 m/s

  197. II.zkouška MA3, Rasty: 1/2, 57.31 s, 5.31 tr. b., 3.47 m/s

  198. I.zkouška MA3, Rasty: Diskvalifikován

  199. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  200. Agility I, Rasty: Diskvalifikován

  201. Agility II, Rasty: 4/11, 51.59 s, 8.59 tr. b., 3.8 m/s

  202. HCV Jumping, Rasty: 6/22, 48.04 s, 7.04 tr. b., 3.75 m/s

  203. Jumping 1, Rasty: Diskvalifikován

  204. Jumping 2, Rasty: 5/16, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  205. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  206. I Agility, Rasty: Diskvalifikován

  207. II Agility, Rasty: 6/9, 58.48 s, 11.48 tr. b., 3.11 m/s

  208. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  209. Agility M, Rasty: Diskvalifikován

  210. Jumping M, Rasty: 2/5, 46.52 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  211. Zk MA3, Rasty: 2/4, 53.45 s, 0.45 tr. b., 3.74 m/s

  212. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  213. 1. Zkouška A3 MA3, Rasty: 2/5, 52.38 s, 18.38 tr. b., 3.47 m/s

  214. 2. Zkouška A3 MA3, Rasty: 2/5, 52.5 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  215. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  216. Agility I, Rasty: 3/6, 58.16 s, 15.16 tr. b., 3.35 m/s

  217. Agility II, Rasty: 3/6, 50.74 s, 7.74 tr. b., 3.55 m/s

  218. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  219. Agility I, Rasty: Diskvalifikován

  220. Agility II, Rasty: Diskvalifikován

  221. Agility III, Rasty: 2/7, 43.12 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  222. Agility Open, Rasty: 15/26, 59.27 s, 27.27 tr. b., 3.14 m/s

  223. Jumping Open, Rasty: 10/26, 41.95 s, 2.95 tr. b., 3.86 m/s

  224. Jumping Open II, Rasty: 20/25, 46.96 s, 10.96 tr. b., 3.66 m/s

  225. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  226. Druhá MA2, Rasty: Diskvalifikován

  227. První MA2, Rasty: Diskvalifikován

  228. Třetí MA2, Rasty: Diskvalifikován

  229. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  230. Zkouška 1 MA2, Rasty: 2/5, 52.38 s, 13.38 tr. b., 3.42 m/s

  231. Zkouška 2 MA2, Rasty: 2/5, 48.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  232. Zkouška 3 MA2, Rasty: Diskvalifikován

  233. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  234. Agility I, Rasty: 1/6, 52.55 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  235. Agility II, Rasty: Diskvalifikován

  236. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  237. I Agility, Rasty: Diskvalifikován

  238. II Agility, Rasty: 2/5, 50.31 s, 7.31 tr. b., 3.42 m/s

  239. III Agility, Rasty: 1/5, 46.22 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  240. IV Agility, Rasty: 3/5, 40.76 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  241. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  242. 1. Zkouška MA2, Rasty: 2/13, 48.1 s, 13.1 tr. b., 3.12 m/s

  243. 2. Zkouška MA2, Rasty: 2/13, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  244. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  245. Agility - 2. kolo Medium, Rasty: 2/6, 48.63 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  246. Jumping - 1.kolo Medium, Rasty: 1/6, 40.32 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  247. Zkouška MA2, Rasty: Diskvalifikován

  248. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  249. Agility I, Rasty: 7/13, 47.11 s, 17.11 tr. b., 3.61 m/s

  250. Agility I, A3Ch Happy: Diskvalifikován

  251. Agility II, Rasty: 8/13, 58.72 s, 27.72 tr. b., 2.95 m/s

  252. Agility II, A3Ch Happy: Diskvalifikován

  253. Jumping 2+3, Rasty: 4/17, 38.92 s, 0.92 tr. b., 4.24 m/s

  254. Jumping 2+3, A3Ch Happy: Diskvalifikován

  255. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  256. Agility I, Rasty: 3/10, 46.0 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  257. Agility III, Rasty: 3/10, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  258. Aglility II, Rasty: Diskvalifikován

  259. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  260. Jumping Open I, Rasty: 13/25, 41.23 s, 7.43 tr. b., 4.1 m/s

  261. Jumping Open II, Rasty: Diskvalifikován

  262. Jumping Open III, Rasty: 14/23, 43.79 s, 9.38 tr. b., 4.0 m/s

  263. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  264. Agility I, Rasty: Diskvalifikován

  265. Agility II, Rasty: 3/8, 49.37 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  266. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  267. MA2 - druhá, Rasty: 2/7, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  268. MA2 - první, Rasty: 1/7, 45.5 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  269. MA2 - třetí, Rasty: Diskvalifikován

  270. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  271. Agility, Rasty: 4/6, 56.98 s, 19.98 tr. b., 3.05 m/s

  272. Jumping, Rasty: Diskvalifikován

  273. Open Jumping, Rasty: 9/16, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  274. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  275. Agility M, Rasty: 5/14, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  276. Jumping M, Rasty: 7/14, 37.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  277. Zkoušky MA2, Rasty: 3/6, 45.11 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  278. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  279. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  280. Agility Open, Rasty: 10/21, 42.48 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  281. Jumping Open, Rasty: 3/19, 38.23 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  282. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  283. Agility I, Rasty: Diskvalifikován

  284. Agility II, Rasty: 2/8, 57.91 s, 13.91 tr. b., 3.35 m/s

  285. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  286. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, Rasty: Diskvalifikován

  287. Dogmania Jump, Rasty: 12/17, 51.37 s, 18.37 tr. b., 3.35 m/s

  288. Free Jumping Sport, Rasty: 6/17, 48.14 s, 6.14 tr. b., 3.84 m/s

  289. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  290. Agility I, Rasty: Diskvalifikován

  291. Agility II, Rasty: 1/6, 57.63 s, 0.63 tr. b., 3.33 m/s

  292. Jumping, Rasty: 2/6, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  293. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  294. 1. zkouška A2, Rasty: Diskvalifikován

  295. 2. zkouška , Rasty: 2/9, 56.96 s, 4.96 tr. b., 3.37 m/s

  296. Jumping, Rasty: 5/9, 59.07 s, 11.07 tr. b., 3.11 m/s

  297. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  298. 1. zkouška, Rasty: 1/3, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.77 m/s

  299. 2. zkouška, Rasty: 2/3, 62.85 s, 10.85 tr. b., 3.17 m/s

  300. Jumping, Rasty: 1/3, 45.98 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  301. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  302. Zkouška Agility 1 MA2, Rasty: Diskvalifikován

  303. Zkouška Agility 2 MA2, Rasty: Diskvalifikován

  304. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  305. 1. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  306. 2. Agility, Rasty: 2/5, 63.07 s, 12.07 tr. b., 2.95 m/s

  307. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  308. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  309. Agility Open, Rasty: Diskvalifikován

  310. Agility SuperG basic, Rasty: 2/6, 52.01 s, 13.01 tr. b., 3.04 m/s

  311. Jumping, Rasty: 1/4, 45.36 s, 9.36 tr. b., 3.13 m/s

  312. Jumping Open, Rasty: 6/9, 50.67 s, 19.67 tr. b., 2.8 m/s

  313. Jumping Super G basic, Rasty: 3/6, 29.45 s, 1.45 tr. b., 3.87 m/s

  314. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  315. 1. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  316. 2. Agility, Rasty: 3/10, 64.3 s, 18.3 tr. b., 2.6 m/s

  317. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  318. 1. Agility, Rasty: 3/7, 64.84 s, 4.84 tr. b., 3.07 m/s

  319. 2. Agility, Rasty: 1/7, 51.23 s, 0.23 tr. b., 3.32 m/s

  320. 3. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  321. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  322. I. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  323. II. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  324. Jumping Open, Rasty: 7/20, 63.31 s, 15.31 tr. b., 2.87 m/s

  325. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  326. Zkouška III. MA2, Rasty: 2/6, 65.37 s, 17.37 tr. b., 2.71 m/s

  327. Zkouška I. MA2, Rasty: 3/6, 50.59 s, 10.59 tr. b., 3.0 m/s

  328. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  329. A1 zkouska 1, Rasty: 1/4, 39.38 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  330. A1 zkouska 2, Rasty: 1/4, 43.6 s, 10.6 tr. b., 3.12 m/s

  331. A1 zkouska 3, Rasty: 2/4, 37.23 s, 1.23 tr. b., 3.71 m/s

  332. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  333. 1. MA1, Rasty: Diskvalifikován

  334. 2. MA1, Rasty: 3/4, 42.23 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  335. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  336. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  337. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  338. MA1, Rasty: 1/4, 48.97 s, 5.97 tr. b., 2.94 m/s

  339. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  340. I Agility, Rasty: 2/7, 47.76 s, 1.76 tr. b., 3.58 m/s

  341. II Agility, Rasty: 2/6, 58.86 s, 9.86 tr. b., 3.02 m/s

  342. III Agility, Rasty: Diskvalifikován

  343. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  344. Agility "zkouška" I., Rasty: 2/5, 49.83 s, 10.83 tr. b., 3.13 m/s

  345. Agility "zkouška" II., Rasty: Diskvalifikován

  346. Agility "zkouška" III., Rasty: 4/5, 54.53 s, 20.53 tr. b., 2.86 m/s

  347. Zlín - Jarní zkoušky agility, 01. 05. 2014

  348. druhá zkouška LA1 LA1, Puma z Hückelovy vily: Diskvalifikován

  349. první zkouška LA1 LA1, Puma z Hückelovy vily: Diskvalifikován

  350. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  351. Agility "zkoušky I.", Rasty: 1/6, 50.02 s, 3.02 tr. b., 3.06 m/s

  352. Agility "zkoušky II.", Rasty: 2/6, 51.12 s, 4.12 tr. b., 3.01 m/s

  353. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  354. 1.Zkouška MA1, Rasty: Diskvalifikován

  355. 2.Zkouška MA1, Rasty: 3/5, 49.9 s, 10.9 tr. b., 2.87 m/s

  356. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  357. 1.zkouška MA1, Rasty: Diskvalifikován

  358. 2.zkouška MA1, Rasty: 1/5, 56.68 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  359. 3.zkouška MA1, Rasty: 2/5, 58.78 s, 14.78 tr. b., 2.72 m/s

  360. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  361. Agility I., Rasty: Diskvalifikován

  362. Agility II., Rasty: 5/8, 55.25 s, 19.25 tr. b., 2.5 m/s

  363. Těšánky - Zimní dvojzkoušky agility, 19. 01. 2014

  364. 1. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  365. 2. Agility, Rasty: 6/7, 39.51 s, 15.0 tr. b., 3.16 m/s