053722

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Dušková, Fun4Dogs

    Arrow_down

Pes

  1. Zoran Zlatá Fantázia, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 71 s Calibrou - 3 x A1 + 2 x A3, 24. 05. 2024

  2. Zkouška I.: 1/3, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. Zkouška II.: Diskvalifikován

  4. Šumperk - Havliczech 70 s Calibrou - 3 x jumping A0 + 3 x A3, 17. 05. 2024

  5. Zkouška I.: 2/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  6. Zkouška II.: Diskvalifikován

  7. Zkouška III.: 1/6, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  8. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  9. Agility IV M: Diskvalifikován

  10. Agility V M: 12/22, 44.86 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  11. Jumping IV M: 4/23, 40.54 s, 0.54 tr. b., 4.24 m/s

  12. Jumping V M: 13/22, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  13. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  14. Agility III. M: 14/27, 56.82 s, 19.82 tr. b., 3.59 m/s

  15. Agility II. M: 20/27, 52.68 s, 19.68 tr. b., 3.59 m/s

  16. Agility I. M: 15/27, 44.68 s, 12.68 tr. b., 4.12 m/s

  17. Jumping III. M: 14/25, 41.2 s, 1.2 tr. b., 4.2 m/s

  18. Jumping II. M: Diskvalifikován

  19. Jumping I. M: 7/27, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  20. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  21. A3 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  22. A3 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  23. Jumping M: 3/13, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  24. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  25. 1. zkouška M A3: 6/10, 54.82 s, 11.82 tr. b., 3.87 m/s

  26. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  28. Agility III 300: 18/38, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  29. Agility II 300: 19/38, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  30. Agility I 300: 11/39, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  31. Jumping III 300: 11/38, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  32. Jumping II 300: 20/38, 44.89 s, 13.89 tr. b., 4.08 m/s

  33. Jumping I 300: Diskvalifikován

  34. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  35. Agility M: Diskvalifikován

  36. Jumping M: 18/29, 60.77 s, 19.77 tr. b., 3.37 m/s

  37. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  39. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška A3 M: 1/3, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  42. Jumping II MA2+3: 6/6, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. Jumping I MA2+3: Diskvalifikován

  44. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  45. 1. zkouška M A3: 3/6, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  46. 2. zkouška M A3: 1/6, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  47. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  48. Zkouška I.: 2/4, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  49. Zkouška II,: 1/4, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  50. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  51. Jumping I.: 7/17, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  52. Jumping II.: Diskvalifikován

  53. Jumping III.: 8/17, 20.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  54. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  55. Zkouška I.: 2/6, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  56. Zkouška II.: 3/6, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  57. Zkouška III.: Diskvalifikován

  58. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  59. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  60. Zkouška I.: Diskvalifikován

  61. Zkouška II.: 1/2, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  62. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  63. Jumping M: 4/22, 49.67 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  64. Open M: 7/22, 61.48 s, 12.48 tr. b., 3.45 m/s

  65. Zkouška A2 M: 3/8, 46.99 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  66. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  67. Agility M: Diskvalifikován

  68. Jumping M: 18/67, 51.49 s, 11.49 tr. b., 4.21 m/s

  69. Tuneliáda M: 32/59, 41.27 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  70. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  71. Agility Družstev M: 21/28, 49.52 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  72. Agility Jednotlivci Junioři M: 16/22, 52.51 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  73. Jumping Družstev M: 9/28, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  74. Jumping Jednotlivci Junioři M: Diskvalifikován

  75. Šumperk - Havliczech 68 - 4 x A2 speciál s Calibrou, 11. 08. 2023

  76. Zkouška I.: 1/1, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  77. Zkouška II.: Diskvalifikován

  78. Zkouška III.: 1/1, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  79. Zkouška IV.: 1/1, 45.03 s, 7.53 tr. b., 3.55 m/s

  80. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  81. Zkouška I.: 1/5, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  82. Zkouška II.: Diskvalifikován

  83. Zkouška III.: 1/5, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  84. Polanka nad Odrou - Odpolední Zkoušky, 27. 07. 2023

  85. Zkouška A2 I: 1/1, 40.11 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  86. Zkouška A2 II: Diskvalifikován

  87. Zkouška A2 III: 1/1, 40.32 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  88. Šumperk - Havliczech 56 - 3 x A2, 3 x A3 s Calibrou, 30. 06. 2023

  89. Zkouška I.: Diskvalifikován

  90. Zkouška II.: Diskvalifikován

  91. Zkouška III.: 1/1, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  92. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  93. jumping MA2: 5/7, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  94. zkouška MA2: 4/7, 59.5 s, 18.5 tr. b., 3.31 m/s

  95. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  96. 1. Zkouška MA2: 3/4, 49.31 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  97. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  98. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  99. Agility IV Medium: Diskvalifikován

  100. Agility VI Medium: Diskvalifikován

  101. Agility V Medium: 3/14, 45.73 s, 3.73 tr. b., 3.7 m/s

  102. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  103. Jumping IV Medium: 10/14, 42.22 s, 14.22 tr. b., 3.65 m/s

  104. Šumperk - Havliczech 66 - 2 x agility open, 04. 05. 2023

  105. Agility I.: Diskvalifikován

  106. Agility II.: Diskvalifikován

  107. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  108. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška MA2: 1/2, 44.95 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  110. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  111. Agility 1 M: Diskvalifikován

  112. Agility 2 M: Diskvalifikován

  113. Agility 3 M: Diskvalifikován

  114. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 M: 6/20, 34.76 s, 0.76 tr. b., 4.09 m/s

  116. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  117. 1. zkouška: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška: Diskvalifikován

  119. 3. zkouška: Diskvalifikován

  120. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  121. 1. zkouška A2: 4/4, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  122. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  123. 3. zkouška A2: 4/4, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  124. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  125. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2.: 1/2, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  127. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  128. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  129. Agility D: 11/12, 51.05 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  130. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  131. Jumping D: 7/12, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  132. Jumping Squads as Individual: 40/42, 44.61 s, 10.61 tr. b., 3.92 m/s

  133. Šumperk - Havliczech 52 - A1 speciál, 30. 09. 2022

  134. Zkouška I.: 1/4, 40.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  135. Zkouška II.: 2/4, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  136. Zkouška III.: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  137. Zkouška IV.: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  138. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  139. Agility 1: 13/22, 57.89 s, 11.89 tr. b., 3.73 m/s

  140. Finálový běh: 9/14, 53.33 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  141. Jumping 1: 16/23, 52.66 s, 15.66 tr. b., 3.57 m/s

  142. Jumping 2: Diskvalifikován

  143. Zkouška 1: Diskvalifikován

  144. Zkouška 2: 1/7, 45.84 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  145. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  146. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  148. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  149. Agility M: Diskvalifikován

  150. Jumping M: Diskvalifikován

  151. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  152. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  153. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  155. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  156. ZKOUŠKA I.: 1/2, 43.5 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  157. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  158. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  159. Zkouška I.: Diskvalifikován

  160. Zkouška II.: Diskvalifikován