036319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdena Pávková, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Arrow_down

Pes

  1. Amy Black Decent Fellow, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  2. Jumping LIGHT: 6/14, 26.0 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  3. Jumping OPEN I: 5/12, 36.67 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  4. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  5. 1.zkouška A3 M: 2/3, 47.0 s, 4.0 tr. b., 3.83 m/s

  6. 2.zkouška A3 M: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  8. III. zkouška: 2/7, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  9. II. zkouška: 2/7, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  10. I. zkouška: 2/7, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  12. III. zkouška: 3/8, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  13. II. zkouška: 5/9, 49.69 s, 14.69 tr. b., 3.42 m/s

  14. I. zkouška: Diskvalifikován

  15. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  16. Jumping 1: 14/23, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.98 m/s

  17. Zkouška 1: Diskvalifikován

  18. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  19. 1. Zkouška MA2: 9/10, 65.13 s, 24.13 tr. b., 2.99 m/s

  20. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  21. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  22. Agility M: 16/56, 54.01 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  23. Jumping M: 8/57, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  25. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  26. 1.zkouška: 2/5, 62.0 s, 2.0 tr. b., 3.31 m/s

  27. 2.zkouška: 1/5, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  28. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  29. 1.zkouška: 3/6, 62.45 s, 2.45 tr. b., 3.36 m/s

  30. 2.zkouška: 2/6, 51.61 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  32. II. zkouška A2 M: 2/5, 42.67 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  33. I. zkouška A2 M: 2/5, 53.22 s, 2.22 tr. b., 3.76 m/s

  34. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  35. III. zkouška A1 M: 5/7, 51.13 s, 12.13 tr. b., 3.03 m/s

  36. II. zkouška M: 2/8, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  37. IV. zkouška M: 6/7, 55.37 s, 24.37 tr. b., 2.62 m/s

  38. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  40. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA1: 1/2, 44.98 s, 6.98 tr. b., 3.42 m/s

  42. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  43. Zkouška 1: 3/6, 41.94 s, 0.94 tr. b., 3.67 m/s

  44. Zkouška 2: 3/6, 47.68 s, 8.68 tr. b., 3.33 m/s

  45. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  46. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  48. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  49. Agility: 4/13, 59.18 s, 10.18 tr. b., 2.99 m/s

  50. Jumping M1: 3/8, 43.42 s, 5.42 tr. b., 3.96 m/s

  51. Zkouška M1: 2/7, 37.72 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  52. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  53. 1. zkouška: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška: Diskvalifikován

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  56. dr.A1: 2/8, 46.89 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  57. pr.A1: 2/8, 48.46 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  58. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  59. Jumping 1: Diskvalifikován

  60. Zkouška 1: 6/7, 38.68 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  61. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  62. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  63. 2. běh MA1: 6/7, 35.22 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  64. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  65. II. zkouška MA1: 3/5, 47.29 s, 13.29 tr. b., 3.49 m/s

  66. I. zkouška MA1: 2/5, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s