Cz En

054717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Krejčík, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Yummi Yu Fort Fox, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 2/5, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  4. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  5. Jumping 1 - M: 4/19, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  6. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  7. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  9. III. jumping M: 4/14, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  10. II. jumping M: 4/14, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  11. I. jumping M: 4/14, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  12. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  13. MA2 - 1 běh: 1/6, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  14. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  15. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  16. A1 II M: 1/10, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  17. A1 I M: Diskvalifikován

  18. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  19. Zkouška MA1 I: 2/12, 27.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  20. Zkouška MA1 II: 2/12, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  22. Agility M: Diskvalifikován

  23. Jumping M: Diskvalifikován

  24. Zkouška MA1: 2/6, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  25. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  26. Agility I: 23/36, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  27. Jumping I: Diskvalifikován

  28. Jumping II: 17/36, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  29. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  30. Zkouška1 MA1: Diskvalifikován

  31. Zkouška2 MA1: 1/5, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  32. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  33. III. jumping M: 6/24, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  34. II.jumping M: Diskvalifikován

  35. I. jumping M: 10/24, 41.88 s, 5.88 tr. b., 4.15 m/s

  36. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  39. Jumping I: 4/35, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  40. Jumping II: 9/35, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  42. Jumping M: 2/10, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  43. Zkouška MA1: 2/3, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  44. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  45. AGILITY: Diskvalifikován

  46. JUMPING: 10/14, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  47. MA1: 4/5, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  48. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  49. Agility M: Diskvalifikován

  50. Jumping M: Diskvalifikován

  51. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  53. 1. Zk MA1: 2/3, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  54. 2. Zk MA1: 1/3, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  55. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  56. MA1 - 1. MA1: 1/6, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  57. MA1 - 2. MA1: 1/5, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s