Cz En

Tuneliáda M

  1. Datum: 12. 09. 2020
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.59 6.33 V V
2 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.83 6.28 V V
3 030518 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 32.05 6.24 V V
4 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 32.09 6.23 V V
5 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.11 6.23 V V
6 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 33.06 6.05 V V
7 068419 Martina Konečná Kao 0 0 0.0 0.0 33.07 6.05 V V
8 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 33.62 5.95 V V
9 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.43 5.81 V V
10 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 34.52 5.79 V V
11 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 35.04 5.71 V V
12 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.91 5.57 V V
13 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 36.06 5.55 V V
14 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 36.29 5.51 V V
15 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 36.5 5.48 V V
16 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 0 0.0 0.0 36.76 5.44 V V
17 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 36.77 5.44 V V
18 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 0 0.0 0.0 36.79 5.44 V V
19 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 36.85 5.43 V V
20 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 0 0 0.0 0.0 36.86 5.43 V V
21 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir 0 0 0.0 0.0 36.92 5.42 V V
22 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 37.08 5.39 V V
23 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 0 0.0 0.0 37.54 5.33 V V
24 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 37.89 5.28 V V
25 066916 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie 0 0 0.0 0.0 38.72 5.17 V V
26 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 39.17 5.11 V V
27 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 39.49 5.06 V V
28 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.63 5.05 V V
29 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky 0 1 0.0 5.0 41.41 4.83 V V
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030919 Veronika Dohnanská Brenner Maradriam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028119 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO