Cz En

044416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Klanduchová

    Člen KA

Pes

  1. Drixy Alkyra, Sheltie

Výsledky

  1. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  2. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  5. Zk. 1: 5/9, 55.32 s, 12.32 tr. b., 3.52 m/s

  6. Zk. 2: 5/9, 49.71 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  7. Zk. 3: 6/9, 52.65 s, 17.65 tr. b., 3.91 m/s

  8. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  9. 1. Zkouška MA3: 6/11, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  10. 2. Zkouška MA3: 7/11, 49.42 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  11. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  12. Agility M: 23/38, 51.68 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  13. Jumping M: 27/40, 40.66 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  14. Tuneliáda M: 28/37, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  15. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  16. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška MA3: 1/10, 48.07 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  19. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  20. 1. Jumping A2/A3: 10/13, 28.65 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška: 3/5, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. 3. jumping A2/A3: 7/12, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  24. I. zkouška: Diskvalifikován

  25. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  26. ZkA I: 4/8, 42.32 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  27. ZkA II: 3/8, 44.83 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  28. ZkA III: Diskvalifikován

  29. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  30. Jumping Final: 6/9, 41.18 s, 13.18 tr. b., 4.3 m/s

  31. Jumping Open I: 9/17, 42.34 s, 20.34 tr. b., 3.76 m/s

  32. Jumping Open II: Diskvalifikován

  33. Jumping Open III: 7/16, 31.06 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  34. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  35. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška MA3: 4/7, 52.31 s, 12.31 tr. b., 3.79 m/s

  38. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  39. Agility I: 30/64, 58.73 s, 27.73 tr. b., 3.75 m/s

  40. Agility II: Diskvalifikován

  41. Jumping I: 43/64, 43.42 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  42. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  43. 1. 'Zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška MA3: 2/11, 54.0 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  45. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  46. Agility M: 8/24, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  47. Jumping M: 7/24, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  48. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  49. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  50. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  51. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  52. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  53. ZkA I: Diskvalifikován

  54. ZkA II: 6/15, 51.52 s, 10.52 tr. b., 4.19 m/s

  55. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  56. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška MA3: 1/11, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  58. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  59. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  60. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  61. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  62. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  63. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  64. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  65. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  66. JUMPING I.: 12/25, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  67. JUMPING II.: 17/25, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. JUMPING III.: 19/25, 31.69 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  69. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  70. Agility I: Diskvalifikován

  71. Jumping I: 16/36, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  72. Jumping II: 23/36, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  74. III. Zkouška: 3/5, 40.34 s, 6.34 tr. b., 4.02 m/s

  75. II: Zkouška: Diskvalifikován

  76. I. Zkouška : 2/5, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  77. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  78. Jumping Open: 6/22, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  79. ZkA I: 7/14, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  80. ZkA II: Diskvalifikován

  81. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  82. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška MA3: 9/15, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  84. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  85. ZkA I: 6/12, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  86. ZkA II: 6/12, 45.31 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  87. ZkA III: 7/11, 47.83 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  88. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  89. FINALE O bezovou hulku: 5/12, 52.17 s, 10.17 tr. b., 4.01 m/s

  90. Zk agility I: 2/9, 44.41 s, 5.41 tr. b., 3.94 m/s

  91. Zk agility II: Diskvalifikován

  92. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  93. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA3: 1/3, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  95. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  96. 1. zkouška MA3: 11/16, 39.85 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  97. 2. zkouška MA3: 7/16, 48.85 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  98. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  99. 1. zkouška: 4/6, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  100. 2. zkouška: Diskvalifikován

  101. 3. zkouška: 1/6, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  102. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  103. Agility 1: Diskvalifikován

  104. Agility 2: 31/70, 48.36 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  105. Agility 3: 46/76, 50.53 s, 11.53 tr. b., 3.88 m/s

  106. Agility 4: Diskvalifikován

  107. Agility Trial: Diskvalifikován

  108. Jumping 1: 52/79, 42.19 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  109. Jumping 2: Diskvalifikován

  110. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  111. Agility Trial I: 2/4, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  112. Agility Trial II: 2/4, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  113. Jumping Trial I: 1/4, 47.67 s, 9.67 tr. b., 3.57 m/s

  114. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  115. Agility I: Diskvalifikován

  116. Agility II: Diskvalifikován

  117. Jumping I: 14/40, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. Jumping II: 17/40, 48.59 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  119. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  120. Agility Open MA: 6/16, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  121. Jumping Open MA: 3/18, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  122. MA2: 2/4, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  123. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  124. Zkouška MA2 1 MA2: 3/6, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  125. Zkouška MA2 2 MA2: Diskvalifikován

  126. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  127. 1.zkouška MA2: 3/6, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  128. 2.zkouška MA2: 3/6, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  129. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  130. Agility: Diskvalifikován

  131. Jumping: 10/42, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  132. Tuneliáda: 15/41, 48.27 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  133. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  134. Zkouška MA2 1 MA2: 2/9, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  135. Zkouška MA2 2 MA2: 6/8, 41.34 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  137. Agility Trial II: Diskvalifikován

  138. Agility Trial III: Diskvalifikován

  139. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  140. Agility I: Diskvalifikován

  141. Agility II: Diskvalifikován

  142. Jumping I: Diskvalifikován

  143. Jumping II: 45/87, 45.12 s, 15.12 tr. b., 4.34 m/s

  144. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  145. Agility Trial I: 2/11, 39.29 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  146. Agility Trial II: 4/11, 40.73 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  147. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  148. Agility Trial I: 3/7, 54.32 s, 19.32 tr. b., 3.5 m/s

  149. Agility Trial II: Diskvalifikován

  150. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  151. Trial I: 2/6, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  152. Trial II: 3/6, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  153. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  154. Zkouška 1 MA2: 4/9, 46.21 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  155. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  156. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  157. 1. Jumping M: 9/18, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  158. 2. Jumping M: 7/18, 46.65 s, 10.65 tr. b., 3.97 m/s

  159. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  160. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  161. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška MA2: 1/10, 41.88 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  163. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  164. Agility Trial I: Diskvalifikován

  165. Agility Trial II: 5/8, 50.4 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  166. Jumping Open: Diskvalifikován

  167. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  168. Agility Trial I: 1/11, 45.04 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  169. Agility Trial II: Diskvalifikován

  170. Agility Trial III: Diskvalifikován

  171. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  172. Agility I: 13/35, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  173. Jumping I: Diskvalifikován

  174. Jumping II: 20/35, 40.38 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  175. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  176. Agility Trial I: 4/8, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  177. Agility Trial II: Diskvalifikován

  178. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  179. Agility Trial I: 3/6, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  180. Agility Trial II: 4/6, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  181. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  182. Zkouška 1 MA2: 2/5, 48.44 s, 6.44 tr. b., 3.55 m/s

  183. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  184. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  185. 1.Zkouška MA2: 3/5, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  186. 2.Zkouška MA2: 1/5, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  187. 3.Zkouška MA2: 2/5, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  188. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  189. Agility Trial I: 2/6, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  190. Agility Trial II: 2/6, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  191. Agility Trial III: Diskvalifikován

  192. Agility Trial IV: 3/6, 42.29 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  193. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  194. 1. Zkouška - neděle MA2: Diskvalifikován

  195. 1. Zkouška - sobota MA2: 2/5, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  196. 2. Zkouška - neděle MA2: Diskvalifikován

  197. 2. Zkouška - sobota MA2: 2/5, 53.9 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  198. 3. Zkouška - neděle MA2: Diskvalifikován

  199. 3. Zkouška - sobota MA2: Diskvalifikován

  200. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  201. Agility M: Diskvalifikován

  202. Jump M: 12/17, 33.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  203. Zkouška MA2: 1/5, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  204. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  205. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  206. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  207. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  208. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  209. agility open M: 19/40, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  210. Jumping open M: 31/40, 43.51 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  211. Tuneliáda M: 26/38, 40.33 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  212. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  213. druhá zkouška MA2: 2/7, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  214. první zkouška MA2: Diskvalifikován

  215. třetí zkouška MA2: 3/7, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  216. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  217. 1. zkouška MA2: 4/9, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  218. 2. zkouška MA2: 5/9, 40.83 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  219. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  220. druhá zkouška MA2: 2/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  221. první zkouška MA2: Diskvalifikován

  222. třetí zkouška MA2: 1/7, 51.66 s, 5.66 tr. b., 3.87 m/s

  223. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  224. Agility M Ne: Diskvalifikován

  225. Agility M So: Diskvalifikován

  226. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  227. Jumping M So: Diskvalifikován

  228. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  229. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  230. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  231. 3. Zkouška MA2: 3/8, 44.19 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  232. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  233. 1. zkouška MA2: 2/5, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  234. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  235. 3. zkouška MA2: 1/5, 49.28 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  236. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  237. Agility MA: 8/28, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  238. Jumping MA: Diskvalifikován

  239. Zkouška MA2: 5/10, 46.11 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  240. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  241. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  242. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  243. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  244. Agility MA: 11/18, 50.6 s, 11.6 tr. b., 3.79 m/s

  245. Jumping MA: Diskvalifikován

  246. Zkouška MA2: 2/4, 51.25 s, 10.25 tr. b., 3.49 m/s

  247. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  248. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  251. TRIAL II. MA2: 3/7, 61.44 s, 13.44 tr. b., 3.22 m/s

  252. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  253. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  254. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  255. I. zkouška MA2: 4/7, 51.71 s, 18.71 tr. b., 3.4 m/s

  256. Jumping A2 + A3 M: 12/19, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  257. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  258. Jumping A2 + A3 M: 10/15, 41.57 s, 6.57 tr. b., 3.51 m/s

  259. Trial II. MA2: 2/8, 43.18 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  260. Trial I. MA2: Diskvalifikován

  261. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  262. Agility I: Diskvalifikován

  263. Jumping I: 17/37, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  264. Jumping II: 18/37, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  265. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  266. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  267. Trial I. MA2: Diskvalifikován

  268. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  269. druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  270. první zkouška MA2: 2/3, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  271. třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  272. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  273. Agility Open: 11/23, 49.75 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  274. Agility Trial: Diskvalifikován

  275. Jumping Open: 13/24, 40.3 s, 19.3 tr. b., 3.42 m/s

  276. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  277. Agility Trial I: 2/6, 49.43 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  278. Agility Trial II: Diskvalifikován

  279. Jumping I: 15/22, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  280. Jumping II: 11/22, 48.45 s, 8.45 tr. b., 3.67 m/s

  281. Jumping Open: Diskvalifikován

  282. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 6/20, 56.42 s, 0.0 tr. b., 2.84 m/s

  283. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  284. Agility Trial I: Diskvalifikován

  285. Agility Trial II: Diskvalifikován

  286. Agility Trial III: 2/7, 49.31 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  287. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  288. Agility 1: Diskvalifikován

  289. Agility 3: 21/64, 49.45 s, 7.45 tr. b., 4.04 m/s

  290. Agility 4: 32/57, 51.0 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  291. Agility Trial: Diskvalifikován

  292. Jumping 1: Diskvalifikován

  293. Jumping 2: Diskvalifikován

  294. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  295. Agility 1: Diskvalifikován

  296. Agility 2: Diskvalifikován

  297. Jumping 1: 20/36, 41.11 s, 5.11 tr. b., 4.01 m/s

  298. Jumping 2: Diskvalifikován

  299. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  300. Open Jumping: Diskvalifikován

  301. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  302. Zkoušky: Diskvalifikován

  303. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  304. Agility Open M: Diskvalifikován

  305. Jump Open M: 6/22, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  306. Zkouška MA2: 3/6, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  307. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  308. Jumping 1 M: 9/27, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  309. Jumping 2 M: 17/24, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  310. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  311. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  312. 1. Agility: Diskvalifikován

  313. 2. Agility: Diskvalifikován

  314. 3. Agility: Diskvalifikován

  315. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  316. Agility open M: Diskvalifikován

  317. Jumping open M: Diskvalifikován

  318. Zkouška MA1: 2/8, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  319. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  320. Agility 1: Diskvalifikován

  321. Agility 2: Diskvalifikován

  322. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  323. 1. zkouška MA1: 3/6, 40.18 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  324. 2. zkouška MA1: 1/6, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  325. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  326. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  327. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  328. Agility Med So: Diskvalifikován

  329. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  330. Jumping Med So: 7/39, 42.39 s, 3.39 tr. b., 3.8 m/s

  331. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  332. 1. zkouška MA1: 5/9, 41.75 s, 16.75 tr. b., 3.5 m/s

  333. 2. zkouška MA1: 1/9, 32.24 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  334. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  335. 1.běh MA1: 1/9, 39.69 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  336. 2.běh MA1: 1/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  337. 3.běh MA1: 1/9, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  338. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  339. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  340. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  341. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  342. I Agility: 1/4, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  343. II Agility: 1/4, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  344. III Agility: 1/4, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  345. IV Agility: 3/4, 35.63 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  346. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  347. 1. Zkouška MA1: 4/12, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  348. 2. Zkouška MA1: 5/12, 48.73 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  349. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  350. Jumping I: 8/12, 43.19 s, 16.19 tr. b., 3.1 m/s

  351. Jumping II: 8/12, 35.47 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  352. Jumping III: Diskvalifikován

  353. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  354. Jump 1 M: Diskvalifikován

  355. Jump 2 M: 7/12, 43.17 s, 9.17 tr. b., 3.59 m/s

  356. Jump 3 M: Diskvalifikován