Cz En

Jumping II

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Čištínová, Vladimíra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 39.13 5.24 V V
2 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 0 0 0.0 0.0 39.66 5.17 V V
3 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 40.63 5.05 V V
4 000521 Pavlína Hyková Lola 0 0 0.0 0.0 40.98 5.0 V V
5 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 0 0.0 0.0 41.19 4.98 V V
6 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 41.55 4.93 V V
7 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.77 4.91 V V
8 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 42.58 4.81 V V
9 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 42.67 4.8 V V
10 012716 Simona Zajková ml. Minnie 0 0 0.0 0.0 44.3 4.63 V V
11 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 45.07 4.55 V V
12 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 45.92 4.46 V V
13 062719 Petr Spitz Sára 0 0 0.0 0.0 46.6 4.4 V V
14 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 0 0 0.0 0.0 47.65 4.3 V V
15 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky 0 0 3.02 3.02 53.02 3.87 V V
16 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 1 0.0 5.0 36.93 5.55 V V
17 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 1 0 0.0 5.0 42.74 4.8 V V
18 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 45.12 4.54 V V
19 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 0 0.0 5.0 46.39 4.42 V V
20 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 1 0.0 5.0 47.9 4.28 V V
21 047012 Iva Procházková A3Ch Sisi 1 1 0.0 10.0 44.94 4.56 VD VD
22 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 1 1 0.0 10.0 46.18 4.44 VD VD
23 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 2 0 0.11 10.11 50.11 4.09 VD VD
24 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 1 6.01 11.01 56.01 3.66 VD VD
25 052718 Blanka Pelikánová Filip 1 1 3.3 13.3 53.3 3.85 VD VD
26 060618 Kateřina Semanová Bernadette Ebigeil Nobilis Iris 0 1 18.67 23.67 68.67 2.99 D D
DIS 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069020 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030320 Adéla Karbusová Aranyszörü Bogáncs Kiskörösi Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002518 Veronika Starova Spotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014317 Aneta Sklářová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050818 Karolína Blaťáková Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008417 Lucie Velanová Bingo London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030319 Adéla Hasalová Casey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO