029317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Sedláčková, Kubánkov

    Arrow_down

Pes

  1. Čikita, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  2. Agility Trial Dogplace I: 5/11, 49.4 s, 1.4 tr. b., 3.85 m/s

  3. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  5. Agility: 58/73, 54.9 s, 22.9 tr. b., 4.01 m/s

  6. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 55/73, 47.42 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. Jumping: 28/73, 53.34 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  8. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 34/73, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  9. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  10. Frizzante MA3: 6/13, 56.57 s, 12.57 tr. b., 3.89 m/s

  11. Spumante MA3: 1/13, 55.04 s, 2.04 tr. b., 3.96 m/s

  12. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  13. Agility EXTRA DRY M: 8/23, 57.41 s, 6.41 tr. b., 3.74 m/s

  14. Jumping DRY M: 14/25, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  15. Jumping ZERO BRUT M: Diskvalifikován

  16. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  17. Jumping II M: Diskvalifikován

  18. Jumping M: 4/17, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  19. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  21. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Dogplace Agility Trial II: 4/5, 62.38 s, 15.38 tr. b., 3.33 m/s

  23. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility I: 17/60, 48.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 19/60, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. Jumping II: 17/58, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  28. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  29. Agility Trial I: Diskvalifikován

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  32. Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II: Diskvalifikován

  34. Agility Trial III: 4/9, 48.26 s, 6.26 tr. b., 3.52 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  36. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  37. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  39. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  40. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  41. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  42. Agility Trial I: 3/4, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  43. Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  45. zkouška MA2 1: 2/3, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  46. zkouška MA2 2: 2/3, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  47. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  48. Agility Trial I: 1/6, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  51. Agility M: Diskvalifikován

  52. Jumping M: 5/23, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  53. Zkouška MA2: 2/9, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  54. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  55. Agility Brut M: Diskvalifikován

  56. Demi Z MA2: Diskvalifikován

  57. Jumping Extra Dry M: 6/23, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  58. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: 22/67, 67.3 s, 27.3 tr. b., 3.27 m/s

  61. Jumping I: Diskvalifikován

  62. Jumping II: Diskvalifikován

  63. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  64. Agility Trial I: 1/8, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  65. Agility Trial II: Diskvalifikován

  66. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  67. 1. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  69. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  73. Agility I: Diskvalifikován

  74. Agility II: Diskvalifikován

  75. Jumping I: 46/64, 47.65 s, 13.65 tr. b., 3.9 m/s

  76. Jumping II: 28/58, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  77. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  78. 1. zkouška: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška: Diskvalifikován

  80. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  81. Zkouška I.: Diskvalifikován

  82. Zkouška II: 3/8, 37.02 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  83. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  84. Zkouška II. MA1: 4/5, 41.42 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  85. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  86. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  87. Agility open M: Diskvalifikován

  88. Jumping open M: 9/19, 48.43 s, 7.43 tr. b., 3.7 m/s

  89. Tuneliáda M: 6/16, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  90. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA1 2: 3/6, 50.41 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  92. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  93. Agility I: Diskvalifikován

  94. Agility II: Diskvalifikován

  95. Jumping I: Diskvalifikován

  96. Jumping II: 20/40, 53.64 s, 13.64 tr. b., 3.8 m/s

  97. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  98. Agility Trial I: 2/8, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  99. Agility Trial II: Diskvalifikován

  100. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  101. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška MA1: 4/9, 42.29 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  103. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  104. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  105. Zkouška MA1 2 MA1: 8/13, 41.68 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  107. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  108. 2.zkouška MA1: 3/4, 46.49 s, 14.49 tr. b., 3.29 m/s

  109. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  110. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  111. Zkouška MA1 2 MA1: 1/7, 41.18 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  112. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  113. Agility Trial I: Diskvalifikován

  114. Agility Trial II: 1/5, 54.06 s, 10.0 tr. b., 2.98 m/s

  115. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  116. Agility Open: Diskvalifikován

  117. Agility Trial I: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II: Diskvalifikován

  119. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  120. Agility Trial I: Diskvalifikován

  121. Agility Trial II: 1/5, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  122. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  123. Agility Trial I: Diskvalifikován

  124. Agility Trial II: Diskvalifikován

  125. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  126. Agility M M: Diskvalifikován

  127. Jumping M M: Diskvalifikován

  128. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  129. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  130. Agility I: 22/37, 52.94 s, 19.94 tr. b., 3.31 m/s

  131. Agility II: Diskvalifikován

  132. Jumping I: 30/37, 42.92 s, 12.92 tr. b., 3.87 m/s

  133. Jumping II: Diskvalifikován

  134. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  135. Jumping MA1: 4/4, 44.84 s, 14.84 tr. b., 3.39 m/s

  136. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  137. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  138. Zkouška 1 MA1: 2/3, 51.59 s, 19.59 tr. b., 2.91 m/s

  139. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  140. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  141. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  142. Zkouška MA1 2 MA1: 3/10, 50.79 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  143. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  144. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  146. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  147. 1. zkouška MA1: 5/12, 64.64 s, 17.64 tr. b., 2.55 m/s

  148. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  149. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  150. Jumping A1 + A0 MA1: Diskvalifikován