Agility 1

  1. Datum: 20. 05. 2023
  2. Závod: Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Matre, Synnøve (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok 0 0 0.0 0.0 35.56 5.68 V
2 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 0 0.0 0.0 37.83 5.34 V
3 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 38.81 5.2 V
4 Zuzana Vetráková Bajnok Sobasan - "Kaj" 0 0 0.0 0.0 40.18 5.03 V
5 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 41.43 4.88 V
6 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 41.81 4.83 V
7 080318 Eva Panáčová Koky Hbité skoky 0 0 0.0 0.0 44.45 4.54 V
8 036719 Markéta Slováková Kelly la Sirael 0 0 0.0 0.0 46.64 4.33 V
9 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 47.46 4.26 V
10 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility 0 0 3.49 3.49 51.49 3.92 V
11 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos 1 0 0.0 5.0 38.27 5.28 V
12 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 1 0 0.0 5.0 40.34 5.01 V
13 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 40.89 4.94 V
14 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 1 0 0.0 5.0 41.02 4.92 V
15 068716 Radana Vykydalová A3Ch Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 44.82 4.51 V
16 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 45.97 4.39 V
17 001918 Jitka Hrdinová A3Ch Aquamarine Nangabet 0 1 0.0 5.0 46.79 4.32 V
18 064120 Veronika Plachá A3Ch Argo 0 1 0.0 5.0 46.94 4.3 V
19 062719 Petr Spitz Sára 0 1 0.0 5.0 47.81 4.23 V
20 021322 Nikola Schovancová AJ Pyravy 0 1 4.24 9.24 52.24 3.87 VD
21 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky 1 0 4.79 9.79 52.79 3.83 VD
22 059121 Eva Koníčková Harley King Alkyra 1 1 0.0 10.0 42.35 4.77 VD
23 023114 Pavlína Wlochová A3Ch Abby Gayl od Přelické zvonice 1 0 6.63 11.63 54.63 3.7 VD
24 046016 Alice Půčková A3Ch Ela z Jalovcové louky 2 0 4.46 14.46 52.46 3.85 VD
25 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 2 2.76 17.76 50.76 3.98 D
26 089419 Sára Bartoňková Lucinka 1 1 14.43 24.43 62.43 3.24 D
DIS 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011420 Veronika Palová Vajda Köves-Bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034418 Nikola Schovancová A3Ch Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068419 Martina Konečná Kao DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská A3Ch Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035822 Lucie Orbanová Danny von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041220 Iveta Fajtová April Kamali de Bellasol DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002518 Veronika Gazárková A3Ch Spotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková A3Ch Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023821 Alžběta Baletková Awesome Grace Z Duhové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053122 Marie Sedláková Antracit Amazing Cloverleaf of furrows DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068420 Dana Boháčová Angry Bird von Pischot DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064517 Barbora Malenovská Bad Bandit z Jesence DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026515 Martin Bodeček A3Ch Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081918 Melanie Reiser Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005222 Radana Vykydalová Dot de la belle folie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031920 Klára Dolečková Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085521 Hana Fuksová Hennessy Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057121 Petr Vaculík Kubko DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088022 Petra Zámečníková Lamborghini Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046121 Lukáš Kus Alois z Ječmíňáku DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013220 Ivana Kysová Dynamic Passion Inmensa Belleza DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073820 Michael Pluskal BlueFire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079822 Kateřina Semanová Flying Happiness Inmensa Belleza DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065117 Martina Haroníková A3Ch Diamond Diddi Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031323 Alena Ševčíková Akim od Lhotecké strouhy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO