035822

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Orbanová, D.O.G. Opava

    Arrow_down

Pes

  1. Danny von der Happy Horse Farm, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  2. A3 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. A3 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  5. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  7. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  8. Jumping I.: Diskvalifikován

  9. Jumping II.: 7/17, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  10. Jumping III.: 3/17, 18.2 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  11. Rohatec - Podzimní jumpingy, 01. 10. 2023

  12. 1. jumping M: Diskvalifikován

  13. 2. jumping M: 1/13, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  14. 3. jumping M: 3/13, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  15. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  16. Jumping 1: 1/8, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  17. Jumping 2: 2/8, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  19. Agility 1 M: 15/63, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. Agility 2 M: 13/59, 49.19 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  21. Agility 3 M: Diskvalifikován

  22. Agility 4 M: Diskvalifikován

  23. Exam MA3: 7/45, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  24. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  25. Jumping 2 M: 11/51, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  26. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  27. Agility II M: 26/49, 48.93 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Agility I M: Diskvalifikován

  29. Jumping II M: 3/44, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  30. Jumping I M: 22/50, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  31. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  32. MA3 1. zkouška: Diskvalifikován

  33. MA3 2. zkouška: 2/7, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  35. Agility 4 M: 17/44, 47.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  36. Agility 5 M: 15/45, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  37. Agility 6 M: Diskvalifikován

  38. Jumping 4 M: 8/45, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  39. Jumping 5 M: 6/44, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. Jumping 6 M: 9/42, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  41. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  42. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MA3: 7/9, 44.94 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  44. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  45. Agility 1: Diskvalifikován

  46. Agility 2: Diskvalifikován

  47. Jumping 1: 11/66, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. Jumping 2: Diskvalifikován

  49. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  50. Agility M: Diskvalifikován

  51. Jumping M: 5/14, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  52. Zkouška MA3: 4/10, 49.63 s, 11.63 tr. b., 4.09 m/s

  53. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  54. QA1 Agility: 8/64, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  55. QA2 Agility: 36/64, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  56. QA3 Agility: Diskvalifikován

  57. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  58. QJ2 Jumping: 29/63, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  59. QJ3 Jumping: 35/64, 48.15 s, 7.15 tr. b., 4.05 m/s

  60. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  61. 1. zkouška A3: 2/6, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  62. 2 zkouška A3: 3/6, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  63. 3 zkouška A3: Diskvalifikován

  64. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 02. 04. 2023

  65. 1. Zkouška MA3: 1/1, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  66. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  68. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška A3: 2/6, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  70. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  71. Agility MA: 4/22, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  72. Jumping MA: 2/23, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  73. Zkouška MA3: 4/18, 46.41 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  75. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  76. Agility Trial Natures Wolf II: 1/5, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  77. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  78. 1. zkouška: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška: Diskvalifikován

  80. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  81. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  82. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  83. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  84. Agility Trial Louie I: 1/4, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  85. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  86. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  87. 1. zkouška MA2: 1/7, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  88. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  89. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  90. Agility Trial Dogplace I: 1/4, 49.97 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  91. Agility Trial Dogplace II: 3/4, 49.39 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  92. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  93. 1. zkouška M A2: 2/5, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  94. 2. zkouška M A2: 3/5, 48.77 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  95. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  96. Agility Trial I: 2/3, 32.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  97. Agility Trial II: 2/3, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  98. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  99. Agility Trial I: 1/7, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  100. Agility Trial II: 5/7, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  101. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  102. 1.Zkouška MA2: 3/10, 51.68 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  103. 2.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  105. zkouška MA1 1: 1/5, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  106. zkouška MA1 2: 1/5, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  107. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  108. Frizzante MA1: 1/7, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  109. Spumante MA1: 1/7, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  110. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  111. Agility EXTRA DRY M: Diskvalifikován

  112. Jumping DRY M: 5/25, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  113. Jumping ZERO BRUT M: Diskvalifikován

  114. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  115. Agility I: Diskvalifikován

  116. Agility II: 20/44, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  117. Jumping I: 15/45, 44.38 s, 7.38 tr. b., 3.97 m/s

  118. Jumping II: 15/44, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  119. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  120. TRIAL I.: Diskvalifikován

  121. TRIAL II.: 1/3, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  122. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  123. Agility II M: Diskvalifikován

  124. Agility I M: Diskvalifikován

  125. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  126. Jumping II M: Diskvalifikován

  127. Jumping I M: Diskvalifikován

  128. Jumping lepší běh M: Diskvalifikován

  129. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  130. Jumping A0 I.: 1/4, 20.41 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  131. Jumping A0 II.: 1/4, 25.59 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s