QJ6 Jumping

  1. Datum: 05. 05. 2024
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant 0 0 0.0 0.0 31.62 6.2 V
2 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 32.36 6.06 V
3 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 32.96 5.95 V
4 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 33.48 5.85 V
5 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 34.06 5.75 V
6 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 34.31 5.71 V
7 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 34.37 5.7 V
8 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 34.38 5.7 V
9 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 35.06 5.59 V
10 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 35.17 5.57 V
11 088022 Petra Zámečníková Lamborghini Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.62 5.5 V
12 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 35.69 5.49 V
13 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 35.72 5.49 V
13 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 0 0.0 0.0 35.72 5.49 V
15 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 0 0 0.0 0.0 35.92 5.46 V
16 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.22 5.41 V
17 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 36.46 5.38 V
18 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 0 0.0 0.0 36.99 5.3 V
19 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 37.65 5.21 V
20 089122 Tereza Koláčná Bungee Experience Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.16 5.14 V
21 001918 Jitka Hrdinová A3Ch Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 38.29 5.12 V
22 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 38.37 5.11 V
23 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus 0 0 0.0 0.0 38.74 5.06 V
24 001117 Renata Mandová A3Ch Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 38.76 5.06 V
25 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 38.86 5.04 V
26 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 38.99 5.03 V
27 044019 Dana Holíková A3Ch Dream Joker Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 39.16 5.01 V
28 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 39.4 4.97 V
29 048823 Aneta Fikarová Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 41.72 4.7 V
30 001819 Natálie Šišovská A3Ch Beetroot Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 33.66 5.82 V
31 065522 Martin Průcha Moon Light Van-Bery 0 1 0.0 5.0 35.43 5.53 V
32 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 36.14 5.42 V
33 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 1 0 0.0 5.0 36.25 5.41 V
34 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it 0 1 0.0 5.0 36.69 5.34 V
35 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 37.12 5.28 V
36 081918 Melanie Reiser Buddy 1 0 0.0 5.0 37.46 5.23 V
37 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 38.12 5.14 V
38 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 1 0.0 5.0 38.78 5.05 V
39 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 40.45 4.85 V
40 055819 Lucie Kubíková A3Ch Farid Fort Fox 1 0 0.0 5.0 40.51 4.84 V
41 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců 0 1 0.0 5.0 40.92 4.79 V
42 082018 Lenka Krejčí A3Ch Archie Richmond Silky Dafnee 1 0 0.0 5.0 41.76 4.69 V
43 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 39.39 4.98 VD
44 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 1 1 0.56 10.56 43.56 4.5 VD
45 068419 Martina Konečná Kao 1 1 4.05 14.05 47.05 4.17 VD
46 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda 3 0 0.0 15.0 33.75 5.81 VD
47 051920 Nora Klapalová Xtra Tonic Koryfej 1 2 7.27 22.27 50.27 3.9 D
DIS 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová A3Ch Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055120 Nikol Hrušková Fast Frey z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059121 Eva Koníčková Harley King Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035822 Lucie Orbanová Danny von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078220 Marcela Tymlová Cyril Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067219 Jan Sigmund A3Ch Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074023 Klára Válková Until the Moon is no more Kelemenki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085521 Hana Fuksová Hennessy Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009622 Kamila Jiranová Atria Loire's Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031123 Vladimír Macura Grain Of Arabica Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská A3Ch Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061118 Pavlína Sedlmaierová A3Ch Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001823 Klára Marešová Atyr Hyena's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052322 Hana Nytrová Livinya Liviere Morvoren DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011521 Alžběta Štětková Fabulous Future Od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074622 Karina Divišová Eglan Tine Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008023 Pavlína Sedlmaierová Improve Your Life Z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026021 Eliška Voráčková Boróka Bogyó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073821 Markéta Novotná Mamba Black Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO