Cz En

061118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Sedlmaierová, Kelli banda

    Člen KA

Pes

  1. Courageous Bougie Fast Happiness, Manchester terier

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  2. Agility M Inca Collagen: Diskvalifikován

  3. Jumping M Grešík: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA3 Vento.cz PPP: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  6. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška I MA3: 2/5, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 38/73, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 33/73, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  13. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  14. ZKOUŠKA I.: 4/12, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  16. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  17. Agility 1 M: Diskvalifikován

  18. Agility 2 M: 5/55, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  19. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 M: 18/62, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  21. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  22. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška A3 M: 2/5, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  24. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  25. Agility "t-shock" M: Diskvalifikován

  26. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 5/17, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Zkouška "ZERO" MA3: Diskvalifikován

  28. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  29. Agility I: Diskvalifikován

  30. Agility II: 23/59, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Jumping I: Diskvalifikován

  32. Jumping II: 26/58, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  33. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  34. TRIAL I.: Diskvalifikován

  35. TRIAL II.: Diskvalifikován

  36. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  37. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  40. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  44. Zkouška M A3 I: 3/7, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  45. Zkouška M A3 II: Diskvalifikován

  46. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  47. QA1 Agility: Diskvalifikován

  48. QA2 Agility: Diskvalifikován

  49. QA3 Agility: Diskvalifikován

  50. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  51. QJ2 Jumping: 27/62, 41.39 s, 7.78 tr. b., 4.9 m/s

  52. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  54. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Zkouška MA3: 4/10, 49.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  57. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  58. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  59. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  60. Agility M: Diskvalifikován

  61. Jumping M: 5/17, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  62. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  64. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  68. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. 2. Jumping M: 4/15, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  72. Zkouška MA3: 6/9, 53.59 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  73. Zkouška MA3 II : Diskvalifikován

  74. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  75. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  79. Agility Spokojenypes.cz M: 3/17, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  80. Jelení Agility M: Diskvalifikován

  81. Jumping M: 14/17, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  82. Jumping Short M: 7/17, 23.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  83. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  84. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška MA3: 3/9, 49.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  86. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  87. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  88. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  89. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  90. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška MA3: 4/8, 46.9 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  94. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška MA3: 5/8, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  96. 3. Zkouška MA3: 3/8, 42.44 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  97. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  98. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: 3/24, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  99. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  100. Zkouška A3 Josera M: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  102. 1. Zkouška MA3: 2/4, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  103. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  105. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 5/19, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  106. Agility Spokojenypes.cz M: 6/19, 47.72 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  107. Jelení Jumping Short M: Diskvalifikován

  108. PetExpert Jumping M: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  110. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  113. Jumping M: Diskvalifikován

  114. Zkouška M A3 - I. : Diskvalifikován

  115. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  116. Zkouška M A3 - Ne: 8/9, 48.63 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  117. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  118. 1. Zkouška MA3: 3/5, 56.38 s, 11.38 tr. b., 3.55 m/s

  119. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  122. 1. Zkouška MA2: 1/5, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  123. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. 3. Zkouška MA2: 1/5, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  125. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  126. Zkouška MA2 I.: Diskvalifikován

  127. Zkouška MA2 II.: 3/6, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  128. Zkouška MA2 III.: 1/6, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  129. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  130. 1. Zkouška MA2: 1/5, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  131. 2. zkouška MA2: 2/5, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  132. Jumping II M: Diskvalifikován

  133. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  134. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  136. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  137. Agility 1 M: Diskvalifikován

  138. Agility 2 M: 24/62, 61.24 s, 20.24 tr. b., 3.56 m/s

  139. Jumping 1 M: 42/62, 61.77 s, 37.77 tr. b., 2.83 m/s

  140. Jumping 2 M: 23/51, 42.02 s, 6.02 tr. b., 4.05 m/s

  141. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  142. 1. Zkouška MA2: 2/3, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  143. 2. Zkouška MA2: 1/3, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  144. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  145. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  146. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  147. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  148. 1. Zkouška MA2: 1/5, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  149. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  150. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  152. A1 II M: Diskvalifikován

  153. A1 I M: Diskvalifikován

  154. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  155. II. zkouška MA1: 4/10, 45.11 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  156. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  158. A1 II M: 1/11, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  159. A1 I M: 4/11, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  160. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  161. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  162. II. zkouška MA1: 1/4, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  163. I. zkouška MA1: 1/4, 29.99 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  164. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  165. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  166. První zkouška: 3/5, 42.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  168. A1 II M: 2/9, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  169. A1 I M: 2/9, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  170. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  171. Druhá zkouška MA1: 2/4, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  172. První zkouška MA1: 3/4, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  173. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  174. 1. Zkouška MA1: 3/5, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  175. 2. Zkouška MA1: 1/5, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  176. 3. Jumping MA1: Diskvalifikován

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  178. MA1 I: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  179. MA1 II : Diskvalifikován

  180. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  181. Agility MA: Diskvalifikován

  182. Jumping MA: Diskvalifikován

  183. Zkouška MA1: 1/2, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  184. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  185. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  186. Jumping superhrdinů M: 9/18, 44.02 s, 3.02 tr. b., 3.63 m/s

  187. Kapitánský jumping M: Diskvalifikován

  188. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  189. Batmanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  190. Supermanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  191. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  192. Agility M: Diskvalifikován

  193. Jumping M: Diskvalifikován

  194. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  195. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  196. Zk MA1 I.: Diskvalifikován

  197. Zk MA1 II.: Diskvalifikován

  198. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  199. Agility M: Diskvalifikován

  200. Jumping M: 5/15, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  201. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  202. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  203. Agility M: Diskvalifikován

  204. Jumping M: Diskvalifikován

  205. Zkouska MA1: Diskvalifikován

  206. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  207. II. zkouška MA1: 1/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  208. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  209. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  210. 1. Zka - MA1: 7/7, 40.56 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  211. 2. Zka - MA1: 3/7, 27.33 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  212. Jumping - Medium: 13/26, 35.92 s, 10.92 tr. b., 3.37 m/s

  213. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  214. Nedele Jumping medium: Diskvalifikován

  215. Nedele zkouska MA1: Diskvalifikován

  216. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  217. Agility - MA: Diskvalifikován

  218. Jumping - MA: Diskvalifikován

  219. ZkA - MA1: Diskvalifikován