Cz En

075817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Řeholová, Grant agility

Pes

  1. Calibré Fort Fox, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  2. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  5. Agility M: 13/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  6. Jumping M: 15/25, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Zkouška A2 M: 1/9, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  8. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  9. Neděle Agility MA: 4/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  10. Neděle Jumping MA: 2/20, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  11. Neděle Zkouška MA2: 2/9, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  12. Sobota Agility MA: 8/21, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  13. Sobota Jumping MA: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  14. Sobota Zkouška MA2: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  15. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  16. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  17. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  18. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  19. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 16/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  20. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  21. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  22. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  23. 1. Zka - MA2: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. 2. Zka - MA2: 1/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  25. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  27. QA1 agility: 5/57, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  28. QA2 agility: 29/57, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  29. QA3 agility: Diskvalifikován

  30. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  31. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  32. QJ3 jumping: 40/57, 43.39 s, 14.39 tr. b., 4.22 m/s

  33. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  34. Agility Trial: 1/3, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  35. Jumping Trial: 1/3, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  36. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  37. Agility 1: Diskvalifikován

  38. Agility 2: Diskvalifikován

  39. Agility 3: Diskvalifikován

  40. Jumping 1: 11/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. Jumping 2: Diskvalifikován

  42. Jumping 3: Diskvalifikován

  43. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  44. Ju Agility IV: 13/20, 42.42 s, 7.26 tr. b., 4.67 m/s

  45. Ju Agility V: Diskvalifikován

  46. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  47. Ju Jumping IV: 8/20, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  48. Ju Jumping V: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  50. I Agility Open: Diskvalifikován

  51. II Agility Open: 5/66, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  52. II Jumping Open: 7/66, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  53. I Jumping Open: 5/69, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  54. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  55. AGILITY: 2/22, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  56. AGILITY: Diskvalifikován

  57. JUMPING: 6/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  58. JUMPING: Diskvalifikován

  59. MA2: Diskvalifikován

  60. MA2: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  62. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. Junioři M: Diskvalifikován

  65. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  66. Agility I: Diskvalifikován

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Agility III: Diskvalifikován

  69. Jumping I: 9/21, 41.68 s, 7.1 tr. b., 4.51 m/s

  70. Jumping II: 12/21, 45.78 s, 15.32 tr. b., 3.93 m/s

  71. Jumping III: Diskvalifikován

  72. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  73. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. Junioři M: 1/6, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  76. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  77. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  80. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška MA2: 2/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  82. Junioři M: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  83. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  84. II. zkouška MA2: 1/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  85. I. zkouška MA2: 1/11, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  87. Agility: Diskvalifikován

  88. Jumping: Diskvalifikován

  89. Zkouška MA2: 4/5, 43.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  90. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  91. 1. zkouška MA2: 1/2, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  92. 2. zkouška MA2: 1/2, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  93. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  94. III. zkouška MA1: 1/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  95. II. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  96. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  98. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška MA1: 1/9, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  100. Junioři M: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  101. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  102. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška MA1: 1/3, 25.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  105. 1. A0 MA1: 1/6, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  106. 2. A0 MA1: 1/6, 22.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  107. Junioři M: 1/5, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s