075817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Řeholová, Grant agility

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Calibré Fort Fox, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 300: 10/33, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  3. Agility II 300: Diskvalifikován

  4. Agility I 300: 1/40, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  5. Jumping III 300: 20/35, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  6. Jumping II 300: 14/40, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  7. Jumping I 300: 4/41, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  9. II. zkouška A3 M: 1/3, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. II. zkouška A3 (SO) M: 2/4, 41.92 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  11. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  12. I. zkouška A3 (SO) M: 1/4, 43.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  14. Czech Imp Jump Medium: 4/27, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  15. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 - Medium: 3/27, 31.0 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  17. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  18. Czech Imp Jump Medium: 4/27, 20.63 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  19. Jumping 1 - Medium: 14/27, 40.35 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  20. Jumping 2 - Medium: 13/27, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  21. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  22. 1.zkouška MA3: 1/11, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  23. 2.zkouška MA3: 2/11, 42.24 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  24. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  25. Agility M Inca Collagen: 2/23, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. Jumping M Grešík: 2/25, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  27. Zkouška MA3 Vento.cz PPP: 1/15, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  28. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  29. 1.zkouška MA3: 9/11, 47.37 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  30. 2.zkouška MA3: 1/11, 41.78 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  31. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  32. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  35. Agility M: 1/56, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  36. Jumping M: 1/57, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Tuneliáda M: 5/53, 34.69 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  38. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  39. Agility: 27/73, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  40. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/73, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  43. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  44. Agility 1 M: 2/64, 41.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  45. Agility 2 M: 12/55, 40.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  46. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  47. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  48. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  49. QA4 Agility: Diskvalifikován

  50. QA5 Agility: 21/42, 51.03 s, 16.16 tr. b., 4.12 m/s

  51. QA6 Agility: Diskvalifikován

  52. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  53. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  54. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  55. Agility M: 3/17, 42.7 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  56. Jumping M: 2/17, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  57. Jumping 2 M: 2/16, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  58. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  60. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  61. QA1 Agility: 8/64, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  62. QA2 Agility: Diskvalifikován

  63. QA3 Agility: 13/61, 44.95 s, 6.71 tr. b., 4.89 m/s

  64. QJ1 Jumping: 11/64, 40.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  65. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ3 Jumping: 27/48, 38.94 s, 13.35 tr. b., 4.57 m/s

  67. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  68. Agility M: 2/17, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  69. Jumping M: 2/17, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  72. FINÁLE M: 4/13, 48.92 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  73. neděle Jumping2+3 M: 4/20, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  74. neděle MA3: Diskvalifikován

  75. Sobota Jumping2+3 M: 6/17, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  76. sobota MA3 I: 1/13, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  77. sobota MA3 II: 2/13, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  78. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  79. Agility 1 - Medium: 15/36, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  80. Agility 2 - Medium: 10/36, 25.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  81. Jumping 1 - Medium: 6/32, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  82. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  83. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  84. Agility III 300: 2/29, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  85. Agility II 300: Diskvalifikován

  86. Agility I 300: Diskvalifikován

  87. Jumping III 300: Diskvalifikován

  88. Jumping II 300: Diskvalifikován

  89. Jumping I 300: 14/30, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  90. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  91. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  95. 1.zkouška MA3: 3/9, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  96. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  98. 1. Zkouška MA3: 5/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  99. 2. Zkouška MA3: 2/10, 51.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  100. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  101. Jumping M: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  102. Zkouška II. MA3: 1/7, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  103. Zkouška I. MA3: 2/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  104. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  105. Agility M: 2/15, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  106. Jumping M: 5/15, 43.7 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  107. MA3: 2/9, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  108. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  109. 1. Zkouška MA3: 1/1, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  110. 2. zkouška MA3: 1/1, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  111. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  112. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  113. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  114. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  115. Agility M: 13/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  116. Jumping M: 15/25, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  117. Zkouška A2 M: 1/9, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  118. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  119. Neděle Agility MA: 4/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  120. Neděle Jumping MA: 2/20, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  121. Neděle Zkouška MA2: 2/9, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  122. Sobota Agility MA: 8/21, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  123. Sobota Jumping MA: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  124. Sobota Zkouška MA2: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  125. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  126. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  127. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  128. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  129. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 16/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  130. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  131. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  132. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  133. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  134. 1. Zka - MA2: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  135. 2. Zka - MA2: 1/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  136. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  137. QA1 agility: 5/57, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  138. QA2 agility: 29/57, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  139. QA3 agility: Diskvalifikován

  140. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  141. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ3 jumping: 40/57, 43.39 s, 14.39 tr. b., 4.22 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  144. Agility Trial: 1/3, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  145. Jumping Trial: 1/3, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  146. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  147. Agility 1: Diskvalifikován

  148. Agility 2: Diskvalifikován

  149. Agility 3: Diskvalifikován

  150. Jumping 1: 11/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  151. Jumping 2: Diskvalifikován

  152. Jumping 3: Diskvalifikován

  153. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  154. Ju Agility IV: 13/20, 42.42 s, 7.26 tr. b., 4.67 m/s

  155. Ju Agility V: Diskvalifikován

  156. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  157. Ju Jumping IV: 8/20, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  158. Ju Jumping V: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  160. I Agility Open: Diskvalifikován

  161. II Agility Open: 5/66, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  162. II Jumping Open: 7/66, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  163. I Jumping Open: 5/69, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  164. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  165. AGILITY: 2/22, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: 6/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  168. JUMPING: Diskvalifikován

  169. MA2: Diskvalifikován

  170. MA2: Diskvalifikován

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  172. Junioři M: Diskvalifikován

  173. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  175. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: Diskvalifikován

  178. Agility III: Diskvalifikován

  179. Jumping I: 9/21, 41.68 s, 7.1 tr. b., 4.51 m/s

  180. Jumping II: 12/21, 45.78 s, 15.32 tr. b., 3.93 m/s

  181. Jumping III: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  183. Junioři M: 1/6, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  184. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  186. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  187. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  190. Junioři M: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  191. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška MA2: 2/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  193. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  194. II. zkouška MA2: 1/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  195. I. zkouška MA2: 1/11, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  196. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  197. Agility: Diskvalifikován

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Zkouška MA2: 4/5, 43.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  200. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  201. 1. zkouška MA2: 1/2, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  202. 2. zkouška MA2: 1/2, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  203. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  204. III. zkouška MA1: 1/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  205. II. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  206. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  208. Junioři M: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  209. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška MA1: 1/9, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  211. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  212. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  213. 2. zkouška MA1: 1/3, 25.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  214. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  215. Junioři M: 1/5, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  216. 1. A0 MA1: 1/6, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  217. 2. A0 MA1: 1/6, 22.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s