Adéla Řeholová

  1. Číslo: 002816
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 028310 (I), Chiquita Fitmin

    Arrow_down
  2. 086513 (L), Amber Sky Based on ball

    Arrow_down
  3. 055914 (M), Brendy Ganden Monge

    Arrow_down
  4. 083316 (S), A3Ch Baccara Top Narcis

    Arrow_down
  5. 075817 (M), A3Ch Calibré Fort Fox

    Arrow_down
  6. 002724 (M), Walk Free Cerunnos

    Arrow_down

Výsledky

  1. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  2. Jumping Družstev, Walk Free Cerunnos: 9/13, 30.36 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  3. Jumping Dva krát Dva, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  4. Jumping EKOgility, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  5. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  6. QA4 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 26/90, 53.31 s, 20.31 tr. b., 4.13 m/s

  7. QA5 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 14/90, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  8. QA6 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/85, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  9. QJ4 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 18/90, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  10. QJ5 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  11. QJ6 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 12/89, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  12. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 13. 04. 2024

  13. Agility Open M, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 Vlastní výběr M, Walk Free Cerunnos: 12/18, 27.68 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  15. Jumping 2 První šance M, Walk Free Cerunnos: 2/18, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  16. Jumping 3 Druhá šance M, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  17. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  18. QA1 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 6/99, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  19. QA2 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 8/95, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  20. QA3 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 43/92, 42.28 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  21. QJ1 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 9/99, 33.32 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  22. QJ2 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 11/97, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  23. QJ3 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  24. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  25. 1. Zkouška MA1, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška MA1, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  27. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  28. Agility M, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  29. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  30. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/23, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  31. Jumping M, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  32. Krátký jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/23, 20.53 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  33. Krátký jumping M, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  34. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  35. Jumping 1 M, Walk Free Cerunnos: 1/5, 27.42 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  36. Jumping 2+3 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  37. MA1 I, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  38. MA1 II, Walk Free Cerunnos: Diskvalifikován

  39. MA3 I, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/10, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  40. MA3 II, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  41. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A1 + jumpingy pro A0), 04. 02. 2024

  42. 1. jumping MA0, Walk Free Cerunnos: 1/3, 14.73 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  43. 2. jumping MA0, Walk Free Cerunnos: 1/3, 14.47 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  44. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  45. Agility III 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  46. Agility II 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/38, 38.46 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  47. Agility I 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 8/39, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  48. Jumping III 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  49. Jumping II 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/38, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  50. Jumping I 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/39, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  51. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  52. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/30, 23.8 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  53. Jumping 1 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 10/31, 39.79 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  54. Jumping 2 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  56. ZkA. II. MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  57. ZkA. I. MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/10, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  58. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  59. 1. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/5, 36.6 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  60. 2. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/5, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  61. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  62. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  63. OPEN AGILITY sobota M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  64. OPEN JUMPING neděle M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  65. OPEN JUMPING sobota M, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/13, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  66. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/7, 42.9 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  67. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/9, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  68. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  69. Agility družstev M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  70. Agility jednotlivci M, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/65, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  71. Jumping družstev M, A3Ch Calibré Fort Fox: 40/67, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  72. Jumping jednotlivci M, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/61, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  73. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  74. 1.Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/10, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  75. 2.Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/10, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  77. Agility 4 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 7/44, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  78. Agility 5 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 8/45, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  79. Jumping 4 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  80. Jumping 5 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  81. Jumping 6 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  82. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  83. Agility 1 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/72, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  84. Agility 2 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/71, 42.22 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  85. Jumping 1 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/71, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  86. Jumping 2 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/68, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  87. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  88. QA1 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 24/64, 47.61 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  89. QA2 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 23/64, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  90. QA3 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  91. QJ1 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  92. QJ2 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 17/63, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  93. QJ3 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  94. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  95. MA3 I, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  96. MA3 II, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  98. Druhá zkouška, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/4, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  99. První zkouška, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  100. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  101. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  102. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/17, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  103. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/8, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  104. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  105. Agility III 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 10/33, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  106. Agility II 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  107. Agility I 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/40, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  108. Jumping III 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 20/35, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  109. Jumping II 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 14/40, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  110. Jumping I 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/41, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  111. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  112. II. zkouška A3 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/3, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  113. II. zkouška A3 (SO) M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/4, 41.92 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  114. I. zkouška A3 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  115. I. zkouška A3 (SO) M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/4, 43.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  116. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  117. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/27, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  118. Czech Imp Jump Small, A3Ch Baccara Top Narcis: 13/30, 24.44 s, 0.44 tr. b., 4.95 m/s

  119. Jumping 1 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 - Small, A3Ch Baccara Top Narcis: 11/30, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  121. Jumping 2 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/27, 31.0 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  122. Jumping 2 - Small, A3Ch Baccara Top Narcis: 12/30, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  123. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  124. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/27, 20.63 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  125. Jumping 1 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 14/27, 40.35 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  126. Jumping 2 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/27, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  127. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  128. 1.zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/11, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  129. 2.zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/11, 42.24 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  130. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  131. Agility M Inca Collagen, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/23, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  132. Jumping M Grešík, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/25, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  133. Zkouška MA3 Vento.cz PPP, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/15, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  134. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  135. 1.zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 9/11, 47.37 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  136. 2.zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/11, 41.78 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  137. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  138. 1. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  140. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  141. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/56, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  142. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/57, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  143. Tuneliáda M, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/53, 34.69 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  144. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  145. Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 27/73, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  146. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  147. Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  148. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Calibré Fort Fox: 7/73, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  149. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  150. Agility 1 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/64, 41.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  151. Agility 2 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 12/55, 40.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  152. Jumping 1 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  154. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  155. QA4 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  156. QA5 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 21/42, 51.03 s, 16.16 tr. b., 4.12 m/s

  157. QA6 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  158. QJ4 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  159. QJ5 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  160. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  161. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/17, 42.7 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  162. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/17, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  163. Jumping 2 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/16, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  164. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  165. Zkouška 2 MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  166. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  167. QA1 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 8/64, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  168. QA2 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  169. QA3 Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/61, 44.95 s, 6.71 tr. b., 4.89 m/s

  170. QJ1 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 11/64, 40.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  171. QJ2 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  172. QJ3 Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 27/48, 38.94 s, 13.35 tr. b., 4.57 m/s

  173. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  174. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/17, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  175. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/17, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  176. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  177. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  178. FINÁLE M, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/13, 48.92 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  179. neděle Jumping2+3 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/20, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  180. neděle MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  181. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 6/17, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  182. sobota MA3 I, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/13, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  183. sobota MA3 II, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/13, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  184. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  185. Agility 1 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 15/36, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  186. Agility 2 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 10/36, 25.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  187. Jumping 1 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: 6/32, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  188. Jumping 2 - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  189. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  190. Agility III 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/29, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  191. Agility II 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  192. Agility I 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  193. Jumping III 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  194. Jumping II 300, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  195. Jumping I 300, A3Ch Calibré Fort Fox: 14/30, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  196. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  197. 1. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  198. 2. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  200. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  201. 1.zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/9, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  202. 2.zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  203. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  204. 1. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  205. 2. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/10, 51.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  206. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  207. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  208. Zkouška II. MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/7, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  209. Zkouška I. MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  210. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  211. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/15, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  212. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/15, 43.7 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  213. MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/9, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  214. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  215. 1. Zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/1, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  216. 2. zkouška MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/1, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  217. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  218. Zkouška1 MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  219. Zkouška2 MA3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  220. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  221. Agility M, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  222. Jumping M, A3Ch Calibré Fort Fox: 15/25, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  223. Zkouška A2 M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/9, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  224. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  225. Neděle Agility MA, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  226. Neděle Jumping MA, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/20, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  227. Neděle Zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/9, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  228. Sobota Agility MA, A3Ch Calibré Fort Fox: 8/21, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  229. Sobota Jumping MA, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  230. Sobota Zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  231. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  232. Soutěž družstev, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  233. Soutěž družstev, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  234. Soutěž dvojic, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  235. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Calibré Fort Fox: 16/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  236. Soutěž klubů, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  237. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  238. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  239. Jumping - Medium, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  240. 1. Zka - MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  241. 2. Zka - MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  242. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  243. QA1 agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/57, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  244. QA2 agility, A3Ch Calibré Fort Fox: 29/57, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  245. QA3 agility, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  246. QJ1 jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  247. QJ2 jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  248. QJ3 jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: 40/57, 43.39 s, 14.39 tr. b., 4.22 m/s

  249. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  250. Agility Trial, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/3, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  251. Jumping Trial, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/3, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  252. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  253. Agility 1, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  254. Agility 2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  255. Agility 3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  256. Jumping 1, A3Ch Calibré Fort Fox: 11/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  257. Jumping 2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  258. Jumping 3, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  259. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  260. Ju Agility IV, A3Ch Calibré Fort Fox: 13/20, 42.42 s, 7.26 tr. b., 4.67 m/s

  261. Ju Agility V, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  262. Ju Agility VI, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  263. Ju Jumping IV, A3Ch Calibré Fort Fox: 8/20, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  264. Ju Jumping V, A3Ch Calibré Fort Fox: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  265. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  266. I Agility Open, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  267. II Agility Open, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/66, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  268. II Jumping Open, A3Ch Calibré Fort Fox: 7/66, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  269. I Jumping Open, A3Ch Calibré Fort Fox: 5/69, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  270. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  271. AGILITY, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/22, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  272. AGILITY, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  273. JUMPING, A3Ch Calibré Fort Fox: 6/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  274. JUMPING, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  275. MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  276. MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  277. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  278. Junioři M, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  279. 1. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  281. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  282. Agility I, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  283. Agility II, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  284. Agility III, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  285. Jumping I, A3Ch Calibré Fort Fox: 9/21, 41.68 s, 7.1 tr. b., 4.51 m/s

  286. Jumping II, A3Ch Calibré Fort Fox: 12/21, 45.78 s, 15.32 tr. b., 3.93 m/s

  287. Jumping III, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  288. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  289. Junioři M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/6, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  290. 1. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  292. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  293. 1. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  294. 2. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  295. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  296. Junioři M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  297. 1. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 2/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  299. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  300. II. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  301. I. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/11, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  302. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  303. Agility, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  304. Jumping, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  305. Zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 4/5, 43.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  306. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  307. 1. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/2, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  308. 2. zkouška MA2, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/2, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  309. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  310. III. zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  311. II. Zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  312. I. Zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  313. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  314. Junioři M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  315. 1. zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  316. 2. zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/9, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  317. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  318. 1. zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  319. 2. zkouška MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/3, 25.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  320. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  321. Junioři M, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/5, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  322. 1. A0 MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/6, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  323. 2. A0 MA1, A3Ch Calibré Fort Fox: 1/6, 22.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  324. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  325. Agility Kluby Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  326. Jumping Družstva Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  327. Jumping Dvojice Large, Amber Sky Based on ball: 16/57, 27.62 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  328. Podle roku narození Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  329. Soutěž feny proti psům Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  330. Soutěž plemen Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  331. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  332. Hra S, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  333. Jumping S, A3Ch Baccara Top Narcis: 5/9, 46.4 s, 16.4 tr. b., 2.78 m/s

  334. Zkouška SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  335. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  336. Agility Individuals Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  337. Agility Pairs Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  338. Agility Teams Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  339. Jumping Individuals Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  340. Jumping Nations Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  341. Jumping Pairs Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  342. Jumping Teams Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  343. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  344. Agility 1 Ju, Amber Sky Based on ball: 19/33, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  345. Agility 2 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  346. Agility 3 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  347. Agility 4 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  348. Jumping 1 Ju, Amber Sky Based on ball: 20/33, 30.91 s, 11.26 tr. b., 4.82 m/s

  349. Jumping 2 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  350. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  351. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  352. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/12, 33.34 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  353. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  354. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/15, 27.78 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  355. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  357. Junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  358. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  359. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 11/28, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  360. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  361. Junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  362. Junioři S, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  363. Kategorie A0 SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: 1/3, 17.74 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  364. Kategorie A0 SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: 1/3, 39.35 s, 6.35 tr. b., 2.85 m/s

  365. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  366. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  367. JUMPING_LA2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  368. LA2_1 LA2, Amber Sky Based on ball: 9/17, 33.37 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  369. LA2_2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  370. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  371. JUMPING_LA2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  372. LA2_1 LA2, Amber Sky Based on ball: 3/13, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  373. LA2_2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  374. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  375. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  376. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  378. Juniorský běh L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  379. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: 13/31, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  380. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  381. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  382. Agility družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  383. Agility - junioři, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  384. Jumping družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  385. Jumping - junioři, Amber Sky Based on ball: 29/54, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  386. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  387. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 6/9, 33.31 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  388. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  389. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  390. Grant Prix - Agility Open Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  391. Grant Prix - Jumping OpenLarge, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  392. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  393. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  394. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  395. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  396. Zka - LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  397. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  398. Agility Kluby Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  399. Agility Plemen Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  400. Agility - podle roku narození Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  401. Jumping Družstev Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  402. Jumping Dvojic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  403. Jumping Feny-Psi Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  404. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  405. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  406. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  407. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  408. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  409. Družstva - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  410. Družstva - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  411. Jednotlivci A1 - Agility, Amber Sky Based on ball: 5/39, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  412. Jednotlivci A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: 18/38, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  413. Power & speed A1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  414. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: 16/38, 26.23 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  415. 1Q Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  416. 2Q Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  417. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  418. Agility Open III Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  419. Agility Open II Large, Amber Sky Based on ball: 14/34, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  420. Agility Open I Large (i družstva), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  421. Jumping Open III Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  422. Jumping Open II Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  423. Jumping Open I Large (i družstva), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  424. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  425. Agility L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  426. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  427. Zkouska IV LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  428. Zkouska VII LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  429. Zkouska VI LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  430. Zkouska V LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  431. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  432. J Agility 1, Amber Sky Based on ball: 18/46, 41.32 s, 12.06 tr. b., 4.4 m/s

  433. J Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  434. J Agility 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  435. J Agility 4, Amber Sky Based on ball: 21/44, 37.15 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  436. J Jumping 1, Amber Sky Based on ball: 26/46, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  437. J Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 9/45, 29.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  438. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  439. Zka 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  440. Zka 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  441. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  442. QA1 Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  443. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  444. Agility I, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  445. Agility II, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  446. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  447. Zkouska LA2 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  448. Zkouska LA2 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  449. Zkouska LA2 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  450. Zkouska LA2 4, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  451. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  452. Agility, Amber Sky Based on ball: 27/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  453. Agility 2, Amber Sky Based on ball: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  454. Jumping, Amber Sky Based on ball: 39/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  455. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  456. Zkouška, Amber Sky Based on ball: 5/16, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  457. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  458. JUNIOŘI L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  459. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  460. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  461. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  462. agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  463. jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  464. zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  465. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  466. Agility SuperG Basic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  467. Jumping SuperG Basic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  468. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  469. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  470. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  471. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  472. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  473. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  474. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  475. JUNIOŘI L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  476. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  477. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  478. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  479. Agility Open (TopCup) Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  480. A2 (Top Cup) Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  481. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/5, 29.86 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  482. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  483. Jumping LA2, Amber Sky Based on ball: 5/16, 29.72 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  484. Zkouška A2 - 1 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  485. Zkouška A2 - 2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  486. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  487. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  488. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  489. ZkA, Amber Sky Based on ball: 10/15, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  490. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  491. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Amber Sky Based on ball: 30/53, 42.26 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  492. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  493. Zkouška Agility LA2, Amber Sky Based on ball: 8/20, 44.44 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  494. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  495. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  496. Agility - D, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  497. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  498. Jumping - D, Amber Sky Based on ball: 5/23, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  499. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  500. Agility Ne, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  501. Agility So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  502. Jumping Ne, Amber Sky Based on ball: 22/50, 35.59 s, 11.59 tr. b., 3.46 m/s

  503. Jumping So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  504. ZkA Ne, Amber Sky Based on ball: 9/20, 41.58 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  505. ZkA So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  506. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  507. Agility L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  508. Agility NE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  509. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  510. Jumping NE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  511. Zkouška NE LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  512. Zouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  513. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  514. Agility klubů, Amber Sky Based on ball: 44/44, 43.0 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  515. Jumping družstev, Amber Sky Based on ball: 3/49, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  516. Jumping dvojic, Amber Sky Based on ball: 19/49, 39.19 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  517. Soutěž feny proti psům, Amber Sky Based on ball: 27/48, 34.07 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  518. Soutěž podle roku narození, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  519. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  520. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  521. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  522. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  523. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  524. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  525. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: 5/13, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  526. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: 9/13, 43.17 s, 19.17 tr. b., 3.34 m/s

  527. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  528. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  529. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  530. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: 24/35, 37.63 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  531. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  532. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  533. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  534. Agility I, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  535. Agility II, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  536. Agility Open, Amber Sky Based on ball: 12/21, 38.92 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  537. Jumping Open, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  538. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  539. Agility družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  540. Jumping družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  541. Mistrovství A1 - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  542. Mistrovství A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  543. Power & Speed A1, Amber Sky Based on ball: 5/37, 25.91 s, 18.91 tr. b., 3.47 m/s

  544. Speciální závod - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  545. Speciální závod - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  546. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  547. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  548. Agility Ne, Amber Sky Based on ball: 9/28, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  549. Agility So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  550. Jumping Ne, Amber Sky Based on ball: 10/28, 37.98 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  551. Jumping So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  552. Zka Ne, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  553. Zka So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  554. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  555. Agility 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  556. Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  557. Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  558. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  559. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  560. Zkouška 1, Amber Sky Based on ball: 15/44, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  561. Zkouška 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  562. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  563. Agility III - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  564. Agility II - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  565. Agility I - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: 7/15, 33.93 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  566. Agility IV - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  567. Jumping II - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  568. Jumping I - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  569. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  570. Junioři L, Amber Sky Based on ball: 2/5, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  571. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  572. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  573. 3. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: 6/10, 40.79 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  574. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  575. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: 10/15, 30.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  576. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  577. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  578. junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  579. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  580. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  581. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  582. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  583. Jumping, Amber Sky Based on ball: 16/49, 27.8 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  584. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 7/20, 37.96 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  585. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  586. Juniorský běh - 4.kolo L, Amber Sky Based on ball: 1/8, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  587. 1.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  588. 2.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  589. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  590. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  591. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  592. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: 33/77, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  593. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  594. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  595. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  596. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  597. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  598. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  599. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  600. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  601. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  602. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  603. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: 11/32, 48.4 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  604. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  605. Junioři 2. kolo L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  606. 1.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  607. 2.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  608. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  609. Junioři LARGE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  610. LA2 -1. zk LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  611. LA2 - 2. zk LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  612. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  613. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  614. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  615. ZkA, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  616. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  617. Agility jednotlivci, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  618. Družstva - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  619. Družstva - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  620. Jumping jednotlivci, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  621. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  622. 1 zkouška MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  623. 2 zkouška MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  624. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  625. Zkouška 1 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  626. Zkouška 1 MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  627. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  628. Agility Parkur A, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  629. Agility (Parkur A), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  630. Agility Parkur C, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  631. Agility (Parkur C), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  632. Agility Trial Parkur A, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  633. Jumping Parkur B, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  634. Jumping (Parkur B), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  635. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  636. Agility, Amber Sky Based on ball: 16/30, 33.3 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  637. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  638. ZkA, Amber Sky Based on ball: 6/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  639. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  640. Agility děti, Amber Sky Based on ball: 3/7, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  641. Jumping děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  642. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  643. Zkouška 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  644. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  645. Děti Agility 1, Amber Sky Based on ball: 5/8, 35.53 s, 10.53 tr. b., 4.14 m/s

  646. Děti Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  647. Děti Agility 3, Amber Sky Based on ball: 5/8, 36.51 s, 22.51 tr. b., 4.3 m/s

  648. Děti Agility 4, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  649. Děti Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  650. Děti Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 4/8, 29.49 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  651. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  652. Jumping - III. kvalifikační běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  653. ZkA 2, Amber Sky Based on ball: 2/6, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  654. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  655. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  656. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  657. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Amber Sky Based on ball: 4/14, 35.03 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  658. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  659. Agility 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  660. Agility 2, Amber Sky Based on ball: 32/118, 50.95 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  661. Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  662. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  663. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  664. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  665. Agility, Amber Sky Based on ball: 7/12, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  666. ZkA, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  667. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  668. ZkA 1, Amber Sky Based on ball: 3/5, 33.52 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  669. ZkA 2, Amber Sky Based on ball: 4/5, 31.67 s, 30.0 tr. b., 4.39 m/s

  670. ZKA 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  671. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  672. Horní Počernice, 1. běh, Amber Sky Based on ball: 10/22, 31.41 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  673. Horní Počernice, 2. běh, Amber Sky Based on ball: 1/22, 26.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  674. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  675. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  676. Agility finále, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  677. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  678. ZkA, Amber Sky Based on ball: 2/6, 36.44 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  679. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  680. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  681. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  682. ZkA, Amber Sky Based on ball: 4/7, 31.3 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  683. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  684. Heroutice, 1. běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  685. Heroutice, 2. běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  686. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  687. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  688. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  689. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  690. Zkouška, Amber Sky Based on ball: 1/3, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  691. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  692. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  693. JUMPING 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  694. JUMPING 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  695. LA1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  696. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  697. Zkouška 1 LA1, Amber Sky Based on ball: 6/14, 26.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  698. Zkouška 2 LA1, Amber Sky Based on ball: 3/14, 31.47 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  699. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  700. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  701. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  702. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  703. Zkoušky LA1 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  704. Zkoušky LA1 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  705. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  706. Jumping - Ne, Chiquita Fitmin: 10/24, 54.49 s, 22.49 tr. b., 3.06 m/s

  707. Zka2, Chiquita Fitmin: 3/8, 61.51 s, 11.51 tr. b., 3.09 m/s

  708. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  709. Agility 1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  710. Jumping 1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  711. Zkouška, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  712. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  713. Agility 1 L, Chiquita Fitmin: 5/9, 60.2 s, 38.2 tr. b., 3.07 m/s

  714. Agility 2 L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  715. Agility 3 L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  716. Agility 4 L, Chiquita Fitmin: 5/9, 42.32 s, 14.32 tr. b., 3.9 m/s

  717. Jumping 1 L, Chiquita Fitmin: 9/9, 47.69 s, 28.69 tr. b., 3.46 m/s

  718. Jumping 2 L, Chiquita Fitmin: 7/9, 38.66 s, 24.66 tr. b., 3.62 m/s

  719. Sekvence 1 L, Chiquita Fitmin: 6/9, 38.85 s, 21.85 tr. b., 3.35 m/s

  720. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  721. Agility, Chiquita Fitmin: 13/23, 49.78 s, 21.78 tr. b., 3.62 m/s

  722. Jumping, Chiquita Fitmin: 11/24, 55.68 s, 35.68 tr. b., 2.48 m/s

  723. ZkA, Chiquita Fitmin: 5/10, 53.25 s, 19.25 tr. b., 2.82 m/s

  724. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  725. Zkouška 1 LA2, Chiquita Fitmin: 8/12, 60.33 s, 32.33 tr. b., 2.49 m/s

  726. Zkouška 2 LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  727. Zkouška 3 LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  728. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  729. Agility - neděle L, Chiquita Fitmin: 14/26, 59.0 s, 29.0 tr. b., 2.41 m/s

  730. Agility - sobota L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  731. Finále L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  732. Jumping - neděle L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  733. Jumping - sobota L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  734. Zkouška So LA2, Chiquita Fitmin: 8/10, 65.23 s, 29.23 tr. b., 2.19 m/s

  735. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  736. Agility L, Chiquita Fitmin: 22/40, 50.33 s, 16.33 tr. b., 3.06 m/s

  737. Jumping L, Chiquita Fitmin: 20/40, 37.02 s, 7.02 tr. b., 3.54 m/s

  738. Zkouška LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  739. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  740. Agility L, Chiquita Fitmin: 13/32, 54.69 s, 12.69 tr. b., 3.4 m/s

  741. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  742. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  743. Zka1, Chiquita Fitmin: 2/6, 47.99 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  744. Zka2, Chiquita Fitmin: 3/6, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  745. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  746. Zkouška II. LA2, Chiquita Fitmin: 6/12, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  747. Zkouška I. LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  748. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  749. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  750. Jumping L, Chiquita Fitmin: 11/35, 48.39 s, 10.39 tr. b., 3.43 m/s

  751. Zkouška LA2, Chiquita Fitmin: 4/11, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  752. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  753. Zka1, Chiquita Fitmin: 8/12, 53.73 s, 12.73 tr. b., 2.98 m/s

  754. Zka2, Chiquita Fitmin: 5/12, 55.17 s, 5.17 tr. b., 3.19 m/s

  755. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  756. Agility L, Chiquita Fitmin: 13/23, 50.09 s, 17.09 tr. b., 3.15 m/s

  757. Jumping L, Chiquita Fitmin: 9/21, 47.19 s, 18.19 tr. b., 3.39 m/s

  758. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 2/6, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  759. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  760. Agility jednotlivci, Chiquita Fitmin: 5/7, 46.36 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  761. Družstva - Agility, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  762. Hra, Chiquita Fitmin: 6/7, 46.46 s, 0.0 tr. b., 2.91 m/s

  763. Jumping jednotlivci, Chiquita Fitmin: 4/7, 49.44 s, 14.44 tr. b., 2.75 m/s

  764. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  765. Agility L, Chiquita Fitmin: 15/27, 58.84 s, 23.84 tr. b., 3.14 m/s

  766. Jumping L, Chiquita Fitmin: 14/29, 47.12 s, 20.12 tr. b., 3.29 m/s

  767. Zkoušky LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  768. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  769. Agility Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 62.07 s, 22.07 tr. b., 2.71 m/s

  770. Jumping Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 55.4 s, 25.4 tr. b., 2.89 m/s

  771. Jumping Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.61 m/s

  772. Zkouška Agility - děti LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  773. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  774. 1. Zkouška, Chiquita Fitmin: 1/6, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  775. 2. Zkouška, Chiquita Fitmin: 1/6, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  776. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  777. Agility, Chiquita Fitmin: 26/46, 59.12 s, 28.12 tr. b., 2.84 m/s

  778. AGILITY DRUŽSTVA, Chiquita Fitmin: 26/46, 85.38 s, 50.38 tr. b., 2.32 m/s

  779. AGILITY II, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  780. JUMPING, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  781. JUMPING DRUŽSTVA, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  782. JUMPING II, Chiquita Fitmin: 21/45, 62.03 s, 24.03 tr. b., 3.11 m/s

  783. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  784. Agility 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 5/6, 57.69 s, 27.69 tr. b., 2.79 m/s

  785. Agility 2 Děti Large, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  786. Agility 3 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 53.62 s, 16.62 tr. b., 3.32 m/s

  787. Agility 4 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 58.12 s, 22.12 tr. b., 2.7 m/s

  788. Jumping 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 5/6, 44.28 s, 10.28 tr. b., 3.39 m/s

  789. Jumping 2 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 49.15 s, 14.15 tr. b., 3.46 m/s

  790. Sekvence 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 4/6, 49.95 s, 9.95 tr. b., 2.82 m/s

  791. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  792. Zkouška II. LA1, Chiquita Fitmin: 10/16, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  793. Zkouška I. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  794. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  795. LA1-Ne LA1, Chiquita Fitmin: 18/28, 61.16 s, 27.16 tr. b., 2.42 m/s

  796. LA1-2-Ne LA1, Chiquita Fitmin: 15/28, 58.22 s, 31.22 tr. b., 2.39 m/s

  797. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  798. Agility, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  799. Jumping, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  800. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  801. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  802. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  803. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  804. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 3/9, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  805. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  806. Agility Ne, Chiquita Fitmin: 10/30, 42.44 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  807. Agility So, Chiquita Fitmin: 10/27, 45.84 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  808. Jumping Ne, Chiquita Fitmin: 8/30, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  809. Jumping So, Chiquita Fitmin: 7/27, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  810. Zk Ne, Chiquita Fitmin: 4/7, 43.25 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  811. Zk So, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  812. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  813. Zk1, Chiquita Fitmin: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  814. Zk2, Chiquita Fitmin: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  815. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  816. AGILITY-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  817. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: 21/39, 58.1 s, 28.1 tr. b., 2.91 m/s

  818. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  819. LA1, Chiquita Fitmin: 6/11, 48.36 s, 11.36 tr. b., 2.96 m/s

  820. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  821. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  822. Zk 1, Chiquita Fitmin: 2/10, 39.23 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  823. Zk 2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  824. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  825. ZK 1, Chiquita Fitmin: 5/11, 50.86 s, 15.86 tr. b., 2.63 m/s

  826. Zk 2, Chiquita Fitmin: 1/11, 44.55 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  827. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  828. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  829. LA1, Chiquita Fitmin: 3/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  830. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  831. Zk 1, Chiquita Fitmin: 8/15, 51.41 s, 14.41 tr. b., 3.21 m/s

  832. Zk 2, Chiquita Fitmin: 11/15, 57.8 s, 20.8 tr. b., 3.13 m/s

  833. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  834. Agility jednotlivců L - děti L, Chiquita Fitmin: 6/10, 43.25 s, 10.25 tr. b., 3.1 m/s

  835. Jumping jednotlivců L - děti L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  836. Most - O Pohár Rastavy, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  837. AGILITY L, Chiquita Fitmin: 11/14, 57.55 s, 11.55 tr. b., 2.94 m/s

  838. AGILITY L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  839. JUMPING L, Chiquita Fitmin: 7/14, 57.42 s, 26.42 tr. b., 2.56 m/s

  840. JUMPING L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  841. ZKOUŠKA LA1, Chiquita Fitmin: 3/6, 49.9 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  842. ZKOUŠKA LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  843. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  844. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  845. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  846. 13.8. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 5/11, 54.66 s, 19.66 tr. b., 2.47 m/s

  847. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  848. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  849. Denní Jumping 1.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  850. Denní Jumping 3.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  851. Noční Jumping 2.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  852. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  853. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 6/11, 57.62 s, 26.62 tr. b., 2.29 m/s

  854. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  855. 1.zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 11/24, 50.72 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  856. 2.zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 11/24, 54.25 s, 10.25 tr. b., 2.99 m/s

  857. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  858. Agility, Chiquita Fitmin: 13/23, 77.21 s, 48.21 tr. b., 2.06 m/s

  859. Jumping I., Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  860. Zkouška, Chiquita Fitmin: 6/11, 46.2 s, 10.0 tr. b., 2.68 m/s

  861. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  862. Jumping LA L, Chiquita Fitmin: 9/22, 63.09 s, 22.09 tr. b., 2.82 m/s

  863. ZK LA1 - 1. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  864. ZK LA1 - 2 LA1, Chiquita Fitmin: 3/6, 58.1 s, 28.1 tr. b., 2.58 m/s

  865. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  866. AGILITY, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  867. JUMPING, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  868. ZKOUŠKA AGILITY, Chiquita Fitmin: 1/7, 48.25 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  869. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  870. agility L, Chiquita Fitmin: 19/27, 75.66 s, 44.66 tr. b., 2.26 m/s

  871. jumping L, Chiquita Fitmin: 10/27, 61.11 s, 32.11 tr. b., 2.47 m/s

  872. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 8/9, 60.02 s, 18.02 tr. b., 2.58 m/s