Cz En

066319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jourová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Bebop Chancy Remus, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  2. Agility M: 2/44, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. Agility M: 2/44, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  4. Jumping M: 2/46, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  5. Jumping M: 2/46, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  6. Tuneliáda M: 24/45, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  7. Tuneliáda M: 24/45, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  9. Agility Individual: 6/71, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  10. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual: 12/72, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 25/73, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  13. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  14. 1. Zkouška MA3: 1/5, 42.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  15. 2. Zkouška MA3: 1/5, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  16. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  17. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility I: 4/71, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. Agility II: 14/67, 51.36 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  22. Jumping I: 3/71, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  23. Jumping II: 22/62, 46.18 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  24. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  25. TRIAL I.: 2/6, 44.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  26. TRIAL II.: 1/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  27. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  28. 1. Zkouška MA2: 1/5, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  29. 2. Zkouška MA2: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  30. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  31. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  32. Agility Individual: 12/67, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  33. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  34. Jumping Individual: 16/70, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  35. Jumping Squads as Individual: 27/72, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  36. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  37. Agility M: Diskvalifikován

  38. Jumping M: 16/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Tuneliáda M: 17/37, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  40. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  41. Agility Medium Ne: 5/11, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.89 m/s

  42. Agility Medium So: 1/15, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Jumping Medium Ne: 2/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Jumping Medium So: Diskvalifikován

  45. MA2 Ne: Diskvalifikován

  46. MA2 So: Diskvalifikován

  47. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  48. Agility Open: 2/17, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  49. Agility Trial: 2/6, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  50. Jumping Open: Diskvalifikován

  51. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  52. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA2: 2/5, 49.91 s, 7.91 tr. b., 3.45 m/s

  54. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  56. Agility I: 5/64, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  57. Agility II: 15/62, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  58. Jumping I: 26/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  59. Jumping II: 19/58, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  60. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  61. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MA2: 1/8, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  63. 3. Zkouška MA2: 1/8, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  64. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  65. Canviťácký Jumping M: 3/15, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  66. Husse Jumping M: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  67. Stávečkovo jumping M: 4/15, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  68. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  69. Agility 1 M: Diskvalifikován

  70. Agility 2 M: Diskvalifikován

  71. Finále M: Diskvalifikován

  72. Jumping 1 M: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  73. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA2: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.98 m/s

  75. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  76. Agility M: 1/22, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Jumping M: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA2: 2/4, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  79. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  80. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  81. Zkouška MA2 II: 2/6, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  82. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  83. Agility M: Diskvalifikován

  84. Jumping M: 5/24, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  85. Zkouška MA2: 3/5, 61.38 s, 10.38 tr. b., 3.42 m/s

  86. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  87. II. zkouška MA1: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  88. I. zkouška MA1: 1/10, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  90. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  91. ZkA. MA1 II.: 1/8, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s