Cz En

Jana Jourová

  1. Číslo: 000282
  2. OSA: Amonra
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 153303 (L), Annie z Blanzeku

  2. 024308 (L), Are You Ready From Valachian Highlands

  3. 017409 (L), Are you ready od Zlatonosné říčky

  4. 090512 (L), Buddy z Ohromujícího světa

  5. 039716 (S), A3Ch Umpalumpa

  6. 066319 (M), Bebop Chancy Remus

Výsledky

  1. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 2/36, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  3. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 4/33, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  4. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 3/36, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  5. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 6/35, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  6. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  7. QA4 Agility, Bebop Chancy Remus: 5/44, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  8. QA4 Agility, A3Ch Umpalumpa: 6/42, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  9. QA5 Agility, Bebop Chancy Remus: 6/42, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  10. QA5 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  11. QA6 Agility, Bebop Chancy Remus: 5/41, 43.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  12. QA6 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping, Bebop Chancy Remus: 20/44, 47.36 s, 13.4 tr. b., 4.22 m/s

  14. QJ4 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  15. QJ5 Jumping, Bebop Chancy Remus: 14/44, 40.77 s, 1.73 tr. b., 5.27 m/s

  16. QJ5 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 23/42, 42.22 s, 5.3 tr. b., 5.09 m/s

  17. QJ6 Jumping, Bebop Chancy Remus: 10/39, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  18. QJ6 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 20/40, 44.48 s, 8.51 tr. b., 4.7 m/s

  19. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  20. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 11/32, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  21. Agility I, Bebop Chancy Remus: 18/60, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  22. Agility II, Bebop Chancy Remus: 4/59, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. Agility II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  24. Jumping I, Bebop Chancy Remus: 5/60, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  25. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  26. Jumping II, Bebop Chancy Remus: 3/58, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  27. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 8/31, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  29. Agility MA, Bebop Chancy Remus: 2/9, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  30. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 3/14, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  31. Jumping MA, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  32. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: 2/5, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  34. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 3/5, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  36. QA1 Agility, A3Ch Umpalumpa: 3/51, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  37. QA1 Agility, Bebop Chancy Remus: 7/64, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  38. QA2 Agility, Bebop Chancy Remus: 7/64, 44.3 s, 0.88 tr. b., 4.79 m/s

  39. QA2 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  40. QA3 Agility, A3Ch Umpalumpa: 5/49, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  41. QA3 Agility, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  42. QJ1 Jumping, Bebop Chancy Remus: 10/64, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  43. QJ1 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 21/50, 42.67 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. QJ2 Jumping, Bebop Chancy Remus: 18/62, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  45. QJ2 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  46. QJ3 Jumping, Bebop Chancy Remus: 13/48, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  47. QJ3 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 13/39, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  48. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  49. 1.zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: 1/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  50. 2.zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: 2/6, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  51. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  52. Neděle Jumping2+3 M, Bebop Chancy Remus: 6/16, 37.56 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  53. Neděle Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: 3/10, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  54. Neděle MA3 I, Bebop Chancy Remus: 1/11, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  55. Neděle MA3 II, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  56. Neděle SA3 I, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  57. Neděle SA3 II, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 49.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  58. Sobota Jumping2+3 M, Bebop Chancy Remus: 1/12, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  59. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  60. Sobota MA3 I, Bebop Chancy Remus: 1/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  61. Sobota MA3 II, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  62. Sobota SA3 I, A3Ch Umpalumpa: 7/12, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  63. Sobota SA3 II, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  65. FINÁLE M, Bebop Chancy Remus: 2/13, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. FINÁLE S, A3Ch Umpalumpa: 2/11, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  67. neděle Jumping2+3 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  68. neděle Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  69. neděle MA3, Bebop Chancy Remus: 1/15, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  70. neděle SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  71. Sobota Jumping2+3 M, Bebop Chancy Remus: 2/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  72. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: 3/11, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  73. sobota MA3 I, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  74. sobota MA3 II, Bebop Chancy Remus: 3/13, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  75. sobota SA3 I, A3Ch Umpalumpa: 1/10, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  76. sobota SA3 II, A3Ch Umpalumpa: 2/10, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  77. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  78. Sobota Jumping2+3 M, Bebop Chancy Remus: 4/16, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  79. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: 1/10, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  80. Sobota MA3 I., Bebop Chancy Remus: 2/13, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  81. Sobota MA3 II., Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  82. Sobota SA3 I., A3Ch Umpalumpa: 2/8, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  83. Sobota SA3 II., A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  84. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  85. Agility open M sobota, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  86. Jumping M neděle, Bebop Chancy Remus: 4/12, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  87. Jumping M sobota, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  88. Zkouška MA3 neděle, Bebop Chancy Remus: 1/7, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  89. Zkouška MA3 sobota, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  90. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  91. Agility M, Bebop Chancy Remus: 2/44, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  92. Agility M, Bebop Chancy Remus: 2/44, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  93. Jumping M, Bebop Chancy Remus: 2/46, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  94. Jumping M, Bebop Chancy Remus: 2/46, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  95. Tuneliáda M, Bebop Chancy Remus: 24/45, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  96. Tuneliáda M, Bebop Chancy Remus: 24/45, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  97. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  98. Agility Individual, Bebop Chancy Remus: 6/71, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  99. Agility Individual, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  100. Agility Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 20/68, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  101. Agility Squads as Individual, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  102. Jumping Individual, A3Ch Umpalumpa: 11/67, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  103. Jumping Individual, Bebop Chancy Remus: 12/72, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  104. Jumping Squads as Individual, Bebop Chancy Remus: 25/73, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  105. Jumping Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  106. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  107. Neděle Agility S, A3Ch Umpalumpa: 3/15, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  108. Neděle Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 13/15, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. Sobota Agility S, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  110. Sobota Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/15, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  111. Sobota zkouška S A3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  112. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  113. 1. Zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: 1/5, 42.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  114. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 42.67 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  115. 2. Zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: 1/5, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  116. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  117. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  118. 1. Zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška MA3, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  120. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  121. Jumping SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/5, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  122. Zkouška SA3 1.běh, A3Ch Umpalumpa: 1/5, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  123. Zkouška SA3 2.běh, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  124. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  125. Agility I, Bebop Chancy Remus: 4/71, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  126. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 9/68, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  127. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 11/66, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  128. Agility II, Bebop Chancy Remus: 14/67, 51.36 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  129. Jumping I, Bebop Chancy Remus: 3/71, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  130. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 18/69, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  131. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 8/64, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. Jumping II, Bebop Chancy Remus: 22/62, 46.18 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  133. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  134. TRIAL I., Bebop Chancy Remus: 2/6, 44.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  135. TRIAL I., A3Ch Umpalumpa: 3/7, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  136. TRIAL II., Bebop Chancy Remus: 1/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  137. TRIAL II., A3Ch Umpalumpa: 4/7, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  138. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  139. 1. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 1/5, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  140. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 3/7, 41.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  141. 2. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  142. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  143. 3. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  144. 3. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  145. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  146. Agility Individual, A3Ch Umpalumpa: 7/67, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  147. Agility Individual, Bebop Chancy Remus: 12/67, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  148. Agility Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 6/69, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  149. Agility Squads as Individual, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  150. Jumping Individual, Bebop Chancy Remus: 16/70, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  151. Jumping Individual, A3Ch Umpalumpa: 17/68, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  152. Jumping Squads as Individual, Bebop Chancy Remus: 27/72, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  153. Jumping Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 32/68, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  154. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  155. Agility M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  156. Jumping M, Bebop Chancy Remus: 16/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  157. Tuneliáda M, Bebop Chancy Remus: 17/37, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  158. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  159. Agility Medium Ne, Bebop Chancy Remus: 5/11, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.89 m/s

  160. Agility Medium So, Bebop Chancy Remus: 1/15, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  161. Agility Small Ne, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  162. Agility Small So, A3Ch Umpalumpa: 7/14, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  163. Jumping Medium Ne, Bebop Chancy Remus: 2/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  164. Jumping Medium So, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  165. Jumping Small Ne, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  166. Jumping Small So, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  167. MA2 Ne, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  168. MA2 So, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  169. SA3 Ne, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  170. SA3 So, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  171. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  172. SA3 I., A3Ch Umpalumpa: 1/5, 43.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  173. SA3 II., A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  174. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  175. Agility Open, Bebop Chancy Remus: 2/17, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  176. Agility Open, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  177. Agility Trial, Bebop Chancy Remus: 2/6, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  178. Agility Trial, A3Ch Umpalumpa: 2/8, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  179. Jumping Open, A3Ch Umpalumpa: 1/21, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  180. Jumping Open, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  181. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  182. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  184. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  185. 1. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  186. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 2/5, 49.91 s, 7.91 tr. b., 3.45 m/s

  188. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  189. 3. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  190. 3. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  191. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  192. Agility I, Bebop Chancy Remus: 5/64, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  193. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 9/40, 49.3 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  194. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 12/40, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  195. Agility II, Bebop Chancy Remus: 15/62, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  196. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 16/41, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  197. Jumping I, Bebop Chancy Remus: 26/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  198. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 15/39, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  199. Jumping II, Bebop Chancy Remus: 19/58, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  200. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  201. 1. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  202. 1. 'Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  203. 2. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 1/8, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  204. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  205. 3. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 1/8, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  206. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  207. Canviťácký Jumping M, Bebop Chancy Remus: 3/15, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  208. Canviťácký Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  209. Husse Jumping M, Bebop Chancy Remus: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  210. Husse Jumping S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  211. Stávečkovo jumping M, Bebop Chancy Remus: 4/15, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  212. Stávečkovo jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 25.53 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  213. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  214. Agility 1 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  215. Agility 1 S, A3Ch Umpalumpa: 6/18, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  216. Agility 2 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  217. Agility 2 S, A3Ch Umpalumpa: 2/18, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  218. Finále M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  219. Finále S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  220. Jumping 1 M, Bebop Chancy Remus: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  221. Jumping 1 S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  222. Jumping 2 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  223. Jumping 2 S, A3Ch Umpalumpa: 4/18, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  224. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.98 m/s

  225. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  226. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  227. Agility M, Bebop Chancy Remus: 1/22, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  228. Agility S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  229. Jumping M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  230. Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  231. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 2/4, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  232. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 4/7, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  233. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  234. Zkouška MA2 I, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  235. Zkouška MA2 II, Bebop Chancy Remus: 2/6, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  236. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  237. Agility M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  238. Agility S, A3Ch Umpalumpa: 5/28, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  239. Jumping M, Bebop Chancy Remus: 5/24, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  240. Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  241. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 3/5, 61.38 s, 10.38 tr. b., 3.42 m/s

  242. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  243. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  244. II. zkouška MA1, Bebop Chancy Remus: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  245. I. zkouška MA1, Bebop Chancy Remus: 1/10, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  246. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  247. ZkA. MA1 I., Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  248. ZkA. MA1 II., Bebop Chancy Remus: 1/8, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  249. ZkA. SA3 I., A3Ch Umpalumpa: 2/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  250. ZkA. SA3 II., A3Ch Umpalumpa: 2/14, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  251. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  252. Agility Finále S_neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  253. Agility Open S_sobota, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  254. Jumping S_neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  255. Jumping S_sobota, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  256. SA3_neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  257. SA3_sobota, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  258. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  259. Agility Open 2+3, A3Ch Umpalumpa: 2/19, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  260. ZkA I, A3Ch Umpalumpa: 1/11, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  261. ZkA II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  262. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  263. Agility Open, A3Ch Umpalumpa: 5/70, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  264. Agility Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  265. Jumping Open, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  266. Jumping Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 23/71, 49.06 s, 8.06 tr. b., 4.24 m/s

  267. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  268. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  269. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  270. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  271. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/16, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  272. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  273. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  274. Agility I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  275. Agility II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  276. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 7/40, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  277. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 4/40, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  278. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  279. 1.Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/6, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  280. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  281. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  282. QA4 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  283. QA5 Agility, A3Ch Umpalumpa: 8/36, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  284. QA6 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  285. QJ4 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  286. QJ5 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  287. QJ6 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 11/34, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  288. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  289. QA1 agility, A3Ch Umpalumpa: 12/48, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  290. QA2 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  291. QA3 agility, A3Ch Umpalumpa: 11/48, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  292. QJ1 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  293. QJ2 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  294. QJ3 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  295. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  296. 1.zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/3, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  297. 2.zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  298. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  299. Agility I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  300. Agility II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  301. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 25/81, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  302. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  303. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  304. Agility 1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  305. Agility 2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  306. Jumping 1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  307. Jumping 2, A3Ch Umpalumpa: 12/29, 42.3 s, 6.3 tr. b., 3.62 m/s

  308. Zkouška, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  309. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  310. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  311. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  312. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  313. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  314. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  315. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  316. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  317. Agility SA sobota, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  318. Jumping SA neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  319. Jumping SA sobota, A3Ch Umpalumpa: 6/22, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  320. Zkoušky SA2 neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  321. Zkoušky SA2 sobota, A3Ch Umpalumpa: 4/6, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  322. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  323. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 4/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  324. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 7/40, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  325. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 2/19, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  326. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  327. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  328. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: 13/29, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  329. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  330. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  331. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: 2/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  332. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  333. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 3/9, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.42 m/s

  334. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  335. 1. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  336. 2. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  337. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  338. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 20/47, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.79 m/s

  339. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 17/45, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  340. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  341. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  342. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  343. QA4 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  344. QA5 Agility, A3Ch Umpalumpa: 31/45, 64.48 s, 21.48 tr. b., 2.98 m/s

  345. QJ4 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 18/45, 45.21 s, 6.21 tr. b., 3.98 m/s

  346. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  347. QA1 agility, A3Ch Umpalumpa: 40/53, 48.44 s, 15.44 tr. b., 3.76 m/s

  348. QA2 agility, A3Ch Umpalumpa: 26/53, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  349. QA3 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  350. QJ1 jumping, A3Ch Umpalumpa: 36/53, 42.25 s, 8.25 tr. b., 3.95 m/s

  351. QJ2 jumping, A3Ch Umpalumpa: 24/53, 43.22 s, 1.22 tr. b., 4.51 m/s

  352. QJ3 jumping, A3Ch Umpalumpa: 34/53, 46.28 s, 16.28 tr. b., 3.95 m/s

  353. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  354. 1. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  355. 2. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 7/12, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  356. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  357. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 4/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  358. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 9/20, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  359. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  360. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  361. Zkouška SA2 1.běh, A3Ch Umpalumpa: 3/15, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  362. Zkouška SA2 2.běh, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  363. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  364. I Agility Trial, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  365. II Agility Trial, A3Ch Umpalumpa: 3/8, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.49 m/s

  366. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  367. Agility S Ne , A3Ch Umpalumpa: 6/66, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  368. Agility S So , A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  369. Jumping S Ne , A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  370. Jumping S So , A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  371. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  372. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 8/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  373. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 10/38, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  374. Zkouška SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  375. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  376. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  377. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 10/35, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  378. Zkouška SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  379. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  380. Agility LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  381. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  382. Jumping LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  383. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 15/33, 42.7 s, 12.7 tr. b., 3.33 m/s

  384. Zkouška LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  385. Zkouška SA1, A3Ch Umpalumpa: 1/9, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  386. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  387. Agility LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  388. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  389. Jumping LA, Buddy z Ohromujícího světa: 25/51, 31.57 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  390. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 10/34, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  391. Zkouška LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  392. ZkouškaSA1, A3Ch Umpalumpa: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  393. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  394. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  395. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  396. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  397. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  398. Agility III, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  399. Agility III, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  400. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  401. Agility SA neděle, A3Ch Umpalumpa: 11/23, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  402. Jumping SA neděle, A3Ch Umpalumpa: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  403. Zkouška SA1 neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  404. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  405. Agility S, A3Ch Umpalumpa: 3/23, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  406. Jumping S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  407. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  408. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: 12/24, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  409. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: 16/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  410. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: 1/9, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  411. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  412. 1. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  413. 2. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: 2/14, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  414. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  415. Agility Trial I, A3Ch Umpalumpa: 3/11, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  416. Agility Trial II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  417. Agility Trial III, A3Ch Umpalumpa: 2/11, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  418. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  419. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: 3/31, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  420. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  421. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  422. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  423. QA4 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  424. QA4 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  425. QA5 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  426. QA6 agility, A3Ch Umpalumpa: 8/56, 51.03 s, 6.03 tr. b., 3.82 m/s

  427. QA6 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  428. QJ4 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  429. QJ4 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  430. QJ5 jumping, A3Ch Umpalumpa: 28/53, 44.52 s, 5.52 tr. b., 3.59 m/s

  431. QJ5 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  432. QJ6 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  433. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  434. 1. Agility, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  435. 2. Agility, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  436. 3. Agility, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  437. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  438. QA1 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  439. QA1 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  440. QA2 agility, A3Ch Umpalumpa: 18/64, 46.23 s, 1.23 tr. b., 4.26 m/s

  441. QA2 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  442. QA3 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  443. QA3 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  444. QJ1 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  445. QJ1 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  446. QJ2 jumping, A3Ch Umpalumpa: 23/69, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  447. QJ2 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  448. QJ3 jumping, A3Ch Umpalumpa: 30/66, 45.2 s, 7.2 tr. b., 3.58 m/s

  449. QJ3 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  450. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  451. Agility SA neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  452. Jumping SA neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  453. Zkouška SA1 neděle, A3Ch Umpalumpa: 2/3, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  454. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  455. Zkouška LA2 1.běh, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  456. Zkouška LA2 2.běh, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  457. Zkouška SA1 1.běh, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  458. Zkouška SA1 2.běh, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  459. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  460. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: 44/192, 48.05 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  461. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  462. Jumping I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  463. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  464. QA5 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 13/182, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  465. QA6 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  466. QJ5 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  467. QJ6 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 57/182, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  468. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  469. QA3 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  470. QA4 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  471. QJ3 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 52/176, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  472. QJ4 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  473. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  474. QA1 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 76/213, 51.04 s, 12.04 tr. b., 3.82 m/s

  475. QA2 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  476. QJ1 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 73/213, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  477. QJ2 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  478. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  479. Agility 1, Buddy z Ohromujícího světa: 13/183, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  480. Agility 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  481. Jumping 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  482. Jumping 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  483. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  484. Zkouška 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  485. Zkouška 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  486. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  487. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  488. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  489. Agility III, Buddy z Ohromujícího světa: 1/34, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  490. Agility IV, Buddy z Ohromujícího světa: 3/34, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  491. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  492. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  493. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  494. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  495. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  496. Zk LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  497. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  498. LA2 druhý běh LA2, Buddy z Ohromujícího světa: 6/17, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  499. LA2 první běh LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  500. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  501. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  502. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 18/47, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  503. Zk, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  504. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  505. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 1/19, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  506. Agility Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  507. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  508. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  509. Agility LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  510. Jumping LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  511. zkouška LA 2, Buddy z Ohromujícího světa: 8/11, 42.74 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  512. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  513. 1. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  514. 2. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  515. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  516. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 14/30, 46.93 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  517. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  518. LA2, Buddy z Ohromujícího světa: 1/13, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  519. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  520. I. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  521. II. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  522. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  523. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  524. Agility (Parkur A), Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  525. Agility Parkur A, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  526. Agility (Parkur C), Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  527. Agility Parkur C, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  528. Agility Trial Parkur A, Buddy z Ohromujícího světa: 11/23, 44.96 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  529. Jumping (Parkur B), Buddy z Ohromujícího světa: 61/157, 38.77 s, 15.77 tr. b., 4.51 m/s

  530. Jumping Parkur B, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  531. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  532. Agility L L, Buddy z Ohromujícího světa: 7/17, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  533. II LA1 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  534. I LA1 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/8, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  535. Jumping L L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  536. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  537. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 3/8, 32.93 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  538. Agility Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  539. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: 5/32, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  540. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  541. I. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  542. II. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 4/15, 28.94 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  543. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  544. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  545. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  546. Zkoušky, Buddy z Ohromujícího světa: 2/8, 33.66 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  547. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  548. Neděle agility L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  549. Neděle Jumping L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  550. Neděle zkouška LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  551. Sobota Agility Large L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  552. Sobota Jumping Large L, Buddy z Ohromujícího světa: 14/39, 45.12 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  553. Sobota zkouška LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  554. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  555. AGILITY L neděle L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  556. AGILITY L sobota L, Buddy z Ohromujícího světa: 16/48, 48.39 s, 16.39 tr. b., 3.55 m/s

  557. JUMPING L neděle L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  558. JUMPING L sobota L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  559. LA1n LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 2/11, 41.14 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  560. LA1s LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  561. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  562. Agility LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  563. Jumping LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  564. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  565. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  566. Ne-1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  567. Ne-2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  568. So-1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  569. So-2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  570. So-3, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  571. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  572. Agility 17.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  573. Agility 18.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  574. Jumping 17.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  575. Jumping 18.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  576. Zkouška 17.8.2013 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  577. Zkouška 18.8.2013 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/13, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  578. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  579. 1. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  580. 2. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  581. 3. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  582. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  583. AGILITY-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  584. JUMPING-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  585. JUMPING-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  586. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 2/14, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  587. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  588. Velké finále LA neděle, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  589. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  590. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Buddy z Ohromujícího světa: 33/61, 46.26 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  591. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Buddy z Ohromujícího světa: 18/62, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  592. Power a Speed - Hra A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  593. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  594. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  595. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  596. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  597. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  598. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  599. Jumping , Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  600. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/7, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  601. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  602. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  603. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: 9/19, 48.43 s, 20.0 tr. b., 3.47 m/s

  604. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  605. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  606. LA1 - II LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  607. LA1 - I LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  608. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  609. LA1 - II LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 16/37, 38.4 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  610. LA1 - I LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  611. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  612. 1. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  613. 2. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  614. 3. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  615. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  616. So_Agility_ L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  617. So_Jump_ L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  618. So_ LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  619. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  620. 1. Agility A0, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  621. 1. Agility A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  622. 2. Agility A0, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  623. 2. Agility A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  624. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  625. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  626. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  627. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  628. AGILITY, Are you ready od Zlatonosné říčky: 3/20, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  629. AGILITY, Are you ready od Zlatonosné říčky: 6/19, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  630. JUMPING 1, Are you ready od Zlatonosné říčky: 1/19, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  631. JUMPING 1, Are you ready od Zlatonosné říčky: 8/20, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  632. JUMPING 2, Are you ready od Zlatonosné říčky: 2/19, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  633. JUMPING 2, Are you ready od Zlatonosné říčky: 2/19, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  634. LA2, Are you ready od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  635. LA2, Are you ready od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  636. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  637. Jumping - L, Annie z Blanzeku: 5/27, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  638. Open Agility - L, Annie z Blanzeku: Diskvalifikován

  639. Zkouška - L A3, Annie z Blanzeku: 3/6, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s