Jana Jourová

  1. Číslo: 000282
  2. OSA: Amonra
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 153303 (L), Annie z Blanzeku

    Arrow_down
  2. 024308 (L), Are You Ready From Valachian Highlands

    Arrow_down
  3. 017409 (L), Are you ready od Zlatonosné říčky

    Arrow_down
  4. 090512 (L), Buddy z Ohromujícího světa

    Arrow_down
  5. 039716 (S), A3Ch Umpalumpa

    Arrow_down
  6. 066319 (M), A3Ch Bebop Chancy Remus

    Arrow_down
  7. 052224, Impish Smile Koryfej

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 6/90, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. QA6 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 17/85, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  5. QJ4 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 23/90, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  6. QJ5 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 16/91, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  7. QJ6 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 13/89, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  9. QA1 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 7/99, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  10. QA2 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 14/95, 40.08 s, 1.08 tr. b., 4.79 m/s

  11. QA3 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 7/92, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  12. QJ1 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 13/99, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  13. QJ2 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/97, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  14. QJ3 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 17/97, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  15. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  16. Agility III 300, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  17. Agility II 300, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  18. Agility I 300, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/39, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Jumping III 300, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/38, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  20. Jumping II 300, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  21. Jumping I 300, A3Ch Bebop Chancy Remus: 7/39, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  22. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  23. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bebop Chancy Remus: 9/30, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  24. Jumping 1 - Medium, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/31, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  25. Jumping 2 - Medium, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/31, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  26. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  27. MA3 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  28. MA3 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/8, 40.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  29. MA3 III, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. MA3 IV, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/5, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  31. M Jumping I A2+A3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/10, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  32. M Jumping II A2+A3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/9, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  33. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  34. Zkouška II. MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/9, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  35. Zkouška I. MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/9, 40.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  36. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  37. Agility M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  38. Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  39. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  40. Agility družstev M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 12/66, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  41. Agility družstev S, A3Ch Umpalumpa: 28/53, 48.54 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  42. Agility jednotlivci M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  43. Agility jednotlivci S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  44. Jumping družstev M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 36/67, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  45. Jumping družstev S, A3Ch Umpalumpa: 15/53, 42.32 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  46. Jumping jednotlivci M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/61, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  47. Jumping jednotlivci S, A3Ch Umpalumpa: 33/52, 43.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  48. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  49. AGILITY dry M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/27, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  50. AGILITY dry S, A3Ch Umpalumpa: 5/21, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  51. AGILITY extra dry M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  52. AGILITY extra dry S, A3Ch Umpalumpa: 5/21, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  53. JUMPING brut S, A3Ch Umpalumpa: 15/20, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  54. JUMPING zero brut S, A3Ch Umpalumpa: 10/21, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  55. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  56. 3. zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  57. 4. zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  58. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  59. FINAL INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Umpalumpa: 10/18, 52.77 s, 7.77 tr. b., 4.07 m/s

  60. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: 11/74, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  61. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Umpalumpa: 27/66, 51.26 s, 5.26 tr. b., 4.12 m/s

  62. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: 8/71, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  63. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL, A3Ch Umpalumpa: 12/64, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  64. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: 15/74, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  65. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL, A3Ch Umpalumpa: 15/67, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  66. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/70, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  67. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL, A3Ch Umpalumpa: 4/67, 52.57 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  68. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  69. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  70. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Umpalumpa: 8/59, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  71. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM, A3Ch Bebop Chancy Remus: 12/69, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  72. Čebín - Čebínské dvojzkoušky + A0, 01. 07. 2023

  73. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  74. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  75. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  76. Agility 4 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  77. Agility 4 S, A3Ch Umpalumpa: 14/42, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. Agility 5 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 9/45, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  79. Agility 5 S, A3Ch Umpalumpa: 12/41, 40.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  80. Agility 6 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/34, 43.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. Agility 6 S, A3Ch Umpalumpa: 7/39, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Jumping 4 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  83. Jumping 4 S, A3Ch Umpalumpa: 18/42, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  84. Jumping 5 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  85. Jumping 5 S, A3Ch Umpalumpa: 18/41, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  86. Jumping 6 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 15/42, 39.82 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  87. Jumping 6 S, A3Ch Umpalumpa: 12/40, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  88. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  89. Agility 1, A3Ch Bebop Chancy Remus: 6/66, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  90. Agility 2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/66, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  91. Jumping 1, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  92. Jumping 2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 31/65, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  93. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  94. QA1 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 12/64, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. QA1 Agility, A3Ch Umpalumpa: 16/67, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  96. QA2 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/64, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  97. QA2 Agility, A3Ch Umpalumpa: 37/65, 43.09 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  98. QA3 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 8/59, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  99. QA3 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  100. QJ1 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 9/64, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  101. QJ1 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 16/67, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  102. QJ2 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/63, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  103. QJ2 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 21/66, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  104. QJ3 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 6/64, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  105. QJ3 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 22/64, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  106. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  107. 1.Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/9, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  108. 1.Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 2/8, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  109. 2.zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/9, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  110. 2.zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 5/8, 48.45 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  111. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  112. Jumping 2+3 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  113. MA3 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  114. MA3 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/15, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  115. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  116. MA3 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  117. MA3 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 43.46 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  118. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  119. Agility FINÁLE M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/11, 43.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  120. Agility OPEN M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/13, 42.01 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  121. Jumping OPEN M neděle, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  122. Jumping OPEN M sobota, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  123. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/5, 40.05 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  124. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/8, 46.51 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  126. 1. zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/2, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  128. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  129. Agility, A3Ch Umpalumpa: 2/53, 45.53 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  130. Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 8/73, 43.8 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  131. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Umpalumpa: 10/55, 43.57 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  132. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  133. Jumping, A3Ch Umpalumpa: 14/54, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  134. Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 20/73, 40.85 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  135. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/73, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  136. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Umpalumpa: 16/55, 41.45 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  137. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  138. ll. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  139. l. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/10, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  140. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  141. lll. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  142. ll. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  143. l. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 43.96 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  144. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  145. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 2/36, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  146. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 4/33, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  147. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 3/36, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  148. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 6/35, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  149. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  150. QA4 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/44, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  151. QA4 Agility, A3Ch Umpalumpa: 6/42, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  152. QA5 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 6/42, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  153. QA5 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  154. QA6 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/41, 43.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  155. QA6 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  156. QJ4 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 20/44, 47.36 s, 13.4 tr. b., 4.22 m/s

  157. QJ4 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  158. QJ5 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 14/44, 40.77 s, 1.73 tr. b., 5.27 m/s

  159. QJ5 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 23/42, 42.22 s, 5.3 tr. b., 5.09 m/s

  160. QJ6 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/39, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  161. QJ6 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 20/40, 44.48 s, 8.51 tr. b., 4.7 m/s

  162. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  163. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 11/32, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  164. Agility I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 18/60, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  165. Agility II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/59, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  166. Agility II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  167. Jumping I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/60, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  168. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  169. Jumping II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/58, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  170. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 8/31, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  171. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  172. Agility MA, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/9, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  173. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 3/14, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  174. Jumping MA, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  175. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  176. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/5, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  177. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 3/5, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  178. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  179. QA1 Agility, A3Ch Umpalumpa: 3/51, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  180. QA1 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 7/64, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  181. QA2 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: 7/64, 44.3 s, 0.88 tr. b., 4.79 m/s

  182. QA2 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  183. QA3 Agility, A3Ch Umpalumpa: 5/49, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  184. QA3 Agility, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  185. QJ1 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 10/64, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  186. QJ1 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 21/50, 42.67 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  187. QJ2 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 18/62, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  188. QJ2 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  189. QJ3 Jumping, A3Ch Bebop Chancy Remus: 13/48, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  190. QJ3 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 13/39, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  191. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  192. 1.zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  193. 2.zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/6, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  194. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  195. Neděle Jumping2+3 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 6/16, 37.56 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  196. Neděle Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: 3/10, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  197. Neděle MA3 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/11, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  198. Neděle MA3 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  199. Neděle SA3 I, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  200. Neděle SA3 II, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 49.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  201. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/12, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  202. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  203. Sobota MA3 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  204. Sobota MA3 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  205. Sobota SA3 I, A3Ch Umpalumpa: 7/12, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  206. Sobota SA3 II, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  207. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  208. FINÁLE M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/13, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  209. FINÁLE S, A3Ch Umpalumpa: 2/11, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  210. neděle Jumping2+3 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  211. neděle Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  212. neděle MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/15, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  213. neděle SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  214. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  215. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: 3/11, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  216. sobota MA3 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  217. sobota MA3 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/13, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  218. sobota SA3 I, A3Ch Umpalumpa: 1/10, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  219. sobota SA3 II, A3Ch Umpalumpa: 2/10, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  220. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  221. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/16, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  222. Sobota Jumping2+3 S, A3Ch Umpalumpa: 1/10, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  223. Sobota MA3 I., A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/13, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  224. Sobota MA3 II., A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  225. Sobota SA3 I., A3Ch Umpalumpa: 2/8, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  226. Sobota SA3 II., A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  227. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  228. Agility open M sobota, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  229. Jumping M neděle, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/12, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  230. Jumping M sobota, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  231. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/7, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  232. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  233. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  234. Agility M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/44, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  235. Agility M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/44, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  236. Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/46, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  237. Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/46, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  238. Tuneliáda M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 24/45, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  239. Tuneliáda M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 24/45, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  240. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  241. Agility Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: 6/71, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  242. Agility Individual, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  243. Agility Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 20/68, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  244. Agility Squads as Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  245. Jumping Individual, A3Ch Umpalumpa: 11/67, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  246. Jumping Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: 12/72, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  247. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: 25/73, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  248. Jumping Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  249. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  250. Neděle Agility S, A3Ch Umpalumpa: 3/15, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  251. Neděle Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 13/15, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  252. Sobota Agility S, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  253. Sobota Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/15, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  254. Sobota zkouška S A3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  255. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  256. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/5, 42.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  257. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 42.67 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  258. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/5, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  259. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  260. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  261. 1. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška MA3, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  263. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  264. Jumping SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/5, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  265. Zkouška SA3 1.běh, A3Ch Umpalumpa: 1/5, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  266. Zkouška SA3 2.běh, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  267. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  268. Agility I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/71, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  269. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 9/68, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  270. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 11/66, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  271. Agility II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 14/67, 51.36 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  272. Jumping I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/71, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  273. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 18/69, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  274. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 8/64, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  275. Jumping II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 22/62, 46.18 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  276. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  277. TRIAL I., A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/6, 44.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  278. TRIAL I., A3Ch Umpalumpa: 3/7, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  279. TRIAL II., A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  280. TRIAL II., A3Ch Umpalumpa: 4/7, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  281. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  282. 1. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/5, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  283. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 3/7, 41.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  284. 2. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  285. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  286. 3. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  287. 3. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  288. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  289. Agility Individual, A3Ch Umpalumpa: 7/67, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  290. Agility Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: 12/67, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  291. Agility Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 6/69, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  292. Agility Squads as Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  293. Jumping Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: 16/70, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  294. Jumping Individual, A3Ch Umpalumpa: 17/68, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  295. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bebop Chancy Remus: 27/72, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  296. Jumping Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 32/68, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  297. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  298. Agility M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  299. Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 16/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  300. Tuneliáda M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 17/37, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  301. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  302. Agility Medium Ne, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/11, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.89 m/s

  303. Agility Medium So, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/15, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  304. Agility Small Ne, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  305. Agility Small So, A3Ch Umpalumpa: 7/14, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  306. Jumping Medium Ne, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  307. Jumping Medium So, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  308. Jumping Small Ne, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  309. Jumping Small So, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  310. MA2 Ne, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  311. MA2 So, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  312. SA3 Ne, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  313. SA3 So, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  314. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  315. SA3 I., A3Ch Umpalumpa: 1/5, 43.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  316. SA3 II., A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  317. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  318. Agility Open, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/17, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  319. Agility Open, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  320. Agility Trial, A3Ch Umpalumpa: 2/8, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  321. Agility Trial, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/6, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  322. Jumping Open, A3Ch Umpalumpa: 1/21, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  323. Jumping Open, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  324. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  325. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  326. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  327. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  328. 1. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  329. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  330. 2. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/5, 49.91 s, 7.91 tr. b., 3.45 m/s

  331. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  332. 3. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  333. 3. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  334. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  335. Agility I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/64, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  336. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 9/40, 49.3 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  337. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 12/40, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  338. Agility II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 15/62, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  339. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 16/41, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  340. Jumping I, A3Ch Bebop Chancy Remus: 26/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  341. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 15/39, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  342. Jumping II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 19/58, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  343. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  344. 1. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  345. 1. 'Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  346. 2. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/8, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  347. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  348. 3. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/8, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  349. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  350. Canviťácký Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/15, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  351. Canviťácký Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  352. Husse Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  353. Husse Jumping S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  354. Stávečkovo jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 4/15, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  355. Stávečkovo jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 25.53 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  356. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  357. Agility 1 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  358. Agility 1 S, A3Ch Umpalumpa: 6/18, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  359. Agility 2 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  360. Agility 2 S, A3Ch Umpalumpa: 2/18, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  361. Finále M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  362. Finále S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  363. Jumping 1 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  364. Jumping 1 S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  365. Jumping 2 M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  366. Jumping 2 S, A3Ch Umpalumpa: 4/18, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  367. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.98 m/s

  368. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  369. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  370. Agility M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/22, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  371. Agility S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  372. Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  373. Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 2/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  374. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/4, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  375. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 4/7, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  376. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  377. Zkouška MA2 I, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  378. Zkouška MA2 II, A3Ch Bebop Chancy Remus: 2/6, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  379. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  380. Agility M, A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  381. Agility S, A3Ch Umpalumpa: 5/28, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  382. Jumping M, A3Ch Bebop Chancy Remus: 5/24, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  383. Jumping S, A3Ch Umpalumpa: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  384. Zkouška MA2, A3Ch Bebop Chancy Remus: 3/5, 61.38 s, 10.38 tr. b., 3.42 m/s

  385. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  386. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  387. II. zkouška MA1, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  388. I. zkouška MA1, A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/10, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  389. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  390. ZkA. MA1 I., A3Ch Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  391. ZkA. MA1 II., A3Ch Bebop Chancy Remus: 1/8, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  392. ZkA. SA3 I., A3Ch Umpalumpa: 2/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  393. ZkA. SA3 II., A3Ch Umpalumpa: 2/14, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  394. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  395. Agility Finále S_neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  396. Agility Open S_sobota, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  397. Jumping S_neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  398. Jumping S_sobota, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  399. SA3_neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  400. SA3_sobota, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  401. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  402. Agility Open 2+3, A3Ch Umpalumpa: 2/19, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  403. ZkA I, A3Ch Umpalumpa: 1/11, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  404. ZkA II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  405. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  406. Agility Open, A3Ch Umpalumpa: 5/70, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  407. Agility Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  408. Jumping Open, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  409. Jumping Squads as Individual, A3Ch Umpalumpa: 23/71, 49.06 s, 8.06 tr. b., 4.24 m/s

  410. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  411. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  412. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  413. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  414. 1. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/16, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  415. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  416. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  417. Agility I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  418. Agility II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  419. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 7/40, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  420. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: 4/40, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  421. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  422. 1.Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: 1/6, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  423. 2. Zkouška SA3, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  424. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  425. QA4 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  426. QA5 Agility, A3Ch Umpalumpa: 8/36, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  427. QA6 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  428. QJ4 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  429. QJ5 Jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  430. QJ6 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 11/34, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  431. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  432. QA1 agility, A3Ch Umpalumpa: 12/48, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  433. QA2 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  434. QA3 agility, A3Ch Umpalumpa: 11/48, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  435. QJ1 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  436. QJ2 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  437. QJ3 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  438. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  439. 1.zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/3, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  440. 2.zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  441. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  442. Agility I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  443. Agility II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  444. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: 25/81, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  445. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  446. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  447. Agility 1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  448. Agility 2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  449. Jumping 1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  450. Jumping 2, A3Ch Umpalumpa: 12/29, 42.3 s, 6.3 tr. b., 3.62 m/s

  451. Zkouška, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  452. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  453. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  454. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  455. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  456. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  457. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  458. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  459. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  460. Agility SA sobota, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  461. Jumping SA neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  462. Jumping SA sobota, A3Ch Umpalumpa: 6/22, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  463. Zkoušky SA2 neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  464. Zkoušky SA2 sobota, A3Ch Umpalumpa: 4/6, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  465. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  466. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 4/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  467. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 7/40, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  468. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 2/19, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  469. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  470. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  471. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: 13/29, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  472. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  473. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  474. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: 2/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  475. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  476. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 3/9, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.42 m/s

  477. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  478. 1. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  479. 2. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  480. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  481. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 20/47, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.79 m/s

  482. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 17/45, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  483. Jumping I, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  484. Jumping II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  485. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  486. QA4 Agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  487. QA5 Agility, A3Ch Umpalumpa: 31/45, 64.48 s, 21.48 tr. b., 2.98 m/s

  488. QJ4 Jumping, A3Ch Umpalumpa: 18/45, 45.21 s, 6.21 tr. b., 3.98 m/s

  489. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  490. QA1 agility, A3Ch Umpalumpa: 40/53, 48.44 s, 15.44 tr. b., 3.76 m/s

  491. QA2 agility, A3Ch Umpalumpa: 26/53, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  492. QA3 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  493. QJ1 jumping, A3Ch Umpalumpa: 36/53, 42.25 s, 8.25 tr. b., 3.95 m/s

  494. QJ2 jumping, A3Ch Umpalumpa: 24/53, 43.22 s, 1.22 tr. b., 4.51 m/s

  495. QJ3 jumping, A3Ch Umpalumpa: 34/53, 46.28 s, 16.28 tr. b., 3.95 m/s

  496. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  497. 1. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  498. 2. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 7/12, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  499. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  500. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 4/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  501. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 9/20, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  502. Zkouška SA2, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  503. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  504. Zkouška SA2 1.běh, A3Ch Umpalumpa: 3/15, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  505. Zkouška SA2 2.běh, A3Ch Umpalumpa: 1/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  506. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  507. I Agility Trial, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  508. II Agility Trial, A3Ch Umpalumpa: 3/8, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.49 m/s

  509. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  510. Agility S Ne , A3Ch Umpalumpa: 6/66, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  511. Agility S So , A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  512. Jumping S Ne , A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  513. Jumping S So , A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  514. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  515. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: 8/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  516. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 10/38, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  517. Zkouška SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  518. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  519. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  520. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 10/35, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  521. Zkouška SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  522. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  523. Agility LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  524. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  525. Jumping LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  526. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 15/33, 42.7 s, 12.7 tr. b., 3.33 m/s

  527. Zkouška LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  528. Zkouška SA1, A3Ch Umpalumpa: 1/9, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  529. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  530. Agility LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  531. Agility SA, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  532. Jumping LA, Buddy z Ohromujícího světa: 25/51, 31.57 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  533. Jumping SA, A3Ch Umpalumpa: 10/34, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  534. Zkouška LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  535. ZkouškaSA1, A3Ch Umpalumpa: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  536. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  537. Agility I, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  538. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  539. Agility II, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  540. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  541. Agility III, A3Ch Umpalumpa: 1/8, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  542. Agility III, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  543. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  544. Agility SA neděle, A3Ch Umpalumpa: 11/23, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  545. Jumping SA neděle, A3Ch Umpalumpa: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  546. Zkouška SA1 neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  547. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  548. Agility S, A3Ch Umpalumpa: 3/23, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  549. Jumping S, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  550. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  551. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: 12/24, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  552. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: 16/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  553. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: 1/9, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  554. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  555. 1. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  556. 2. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: 2/14, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  557. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  558. Agility Trial I, A3Ch Umpalumpa: 3/11, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  559. Agility Trial II, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  560. Agility Trial III, A3Ch Umpalumpa: 2/11, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  561. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  562. Agility Small, A3Ch Umpalumpa: 3/31, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  563. Jumping Small, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  564. Zk SA1, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  565. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  566. QA4 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  567. QA4 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  568. QA5 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  569. QA6 agility, A3Ch Umpalumpa: 8/56, 51.03 s, 6.03 tr. b., 3.82 m/s

  570. QA6 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  571. QJ4 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  572. QJ4 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  573. QJ5 jumping, A3Ch Umpalumpa: 28/53, 44.52 s, 5.52 tr. b., 3.59 m/s

  574. QJ5 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  575. QJ6 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  576. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  577. 1. Agility, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  578. 2. Agility, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  579. 3. Agility, A3Ch Umpalumpa: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  580. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  581. QA1 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  582. QA1 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  583. QA2 agility, A3Ch Umpalumpa: 18/64, 46.23 s, 1.23 tr. b., 4.26 m/s

  584. QA2 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  585. QA3 agility, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  586. QA3 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  587. QJ1 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  588. QJ1 jumping, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  589. QJ2 jumping, A3Ch Umpalumpa: 23/69, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  590. QJ2 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  591. QJ3 jumping, A3Ch Umpalumpa: 30/66, 45.2 s, 7.2 tr. b., 3.58 m/s

  592. QJ3 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  593. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  594. Agility SA neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  595. Jumping SA neděle, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  596. Zkouška SA1 neděle, A3Ch Umpalumpa: 2/3, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  597. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  598. Zkouška LA2 1.běh, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  599. Zkouška LA2 2.běh, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  600. Zkouška SA1 1.běh, A3Ch Umpalumpa: 2/7, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  601. Zkouška SA1 2.běh, A3Ch Umpalumpa: Diskvalifikován

  602. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  603. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: 44/192, 48.05 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  604. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  605. Jumping I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  606. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  607. QA5 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 13/182, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  608. QA6 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  609. QJ5 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  610. QJ6 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 57/182, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  611. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  612. QA3 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  613. QA4 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  614. QJ3 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 52/176, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  615. QJ4 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  616. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  617. QA1 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 76/213, 51.04 s, 12.04 tr. b., 3.82 m/s

  618. QA2 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  619. QJ1 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 73/213, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  620. QJ2 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  621. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  622. Agility 1, Buddy z Ohromujícího světa: 13/183, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  623. Agility 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  624. Jumping 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  625. Jumping 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  626. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  627. Zkouška 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  628. Zkouška 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  629. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  630. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  631. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  632. Agility III, Buddy z Ohromujícího světa: 1/34, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  633. Agility IV, Buddy z Ohromujícího světa: 3/34, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  634. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  635. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  636. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  637. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  638. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  639. Zk LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  640. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  641. LA2 druhý běh LA2, Buddy z Ohromujícího světa: 6/17, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  642. LA2 první běh LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  643. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  644. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  645. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 18/47, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  646. Zk, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  647. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  648. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 1/19, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  649. Agility Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  650. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  651. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  652. Agility LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  653. Jumping LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  654. zkouška LA 2, Buddy z Ohromujícího světa: 8/11, 42.74 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  655. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  656. 1. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  657. 2. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  658. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  659. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 14/30, 46.93 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  660. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  661. LA2, Buddy z Ohromujícího světa: 1/13, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  662. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  663. I. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  664. II. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  665. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  666. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  667. Agility Parkur A, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  668. Agility (Parkur A), Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  669. Agility Parkur C, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  670. Agility (Parkur C), Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  671. Agility Trial Parkur A, Buddy z Ohromujícího světa: 11/23, 44.96 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  672. Jumping Parkur B, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  673. Jumping (Parkur B), Buddy z Ohromujícího světa: 61/157, 38.77 s, 15.77 tr. b., 4.51 m/s

  674. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  675. Agility L L, Buddy z Ohromujícího světa: 7/17, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  676. II LA1 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  677. I LA1 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/8, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  678. Jumping L L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  679. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  680. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 3/8, 32.93 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  681. Agility Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  682. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: 5/32, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  683. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  684. I. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  685. II. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 4/15, 28.94 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  686. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  687. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  688. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  689. Zkoušky, Buddy z Ohromujícího světa: 2/8, 33.66 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  690. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  691. Neděle agility L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  692. Neděle Jumping L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  693. Neděle zkouška LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  694. Sobota Agility Large L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  695. Sobota Jumping Large L, Buddy z Ohromujícího světa: 14/39, 45.12 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  696. Sobota zkouška LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  697. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  698. AGILITY L neděle L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  699. AGILITY L sobota L, Buddy z Ohromujícího světa: 16/48, 48.39 s, 16.39 tr. b., 3.55 m/s

  700. JUMPING L neděle L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  701. JUMPING L sobota L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  702. LA1n LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 2/11, 41.14 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  703. LA1s LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  704. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  705. Agility LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  706. Jumping LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  707. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  708. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  709. Ne-1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  710. Ne-2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  711. So-1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  712. So-2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  713. So-3, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  714. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  715. Agility 17.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  716. Agility 18.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  717. Jumping 17.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  718. Jumping 18.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  719. Zkouška 17.8.2013 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  720. Zkouška 18.8.2013 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/13, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  721. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  722. 1. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  723. 2. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  724. 3. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  725. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  726. AGILITY-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  727. JUMPING-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  728. JUMPING-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  729. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 2/14, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  730. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  731. Velké finále LA neděle, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  732. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  733. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Buddy z Ohromujícího světa: 33/61, 46.26 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  734. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Buddy z Ohromujícího světa: 18/62, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  735. Power a Speed - Hra A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  736. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  737. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  738. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  739. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  740. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  741. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  742. Jumping , Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  743. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/7, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  744. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  745. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  746. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: 9/19, 48.43 s, 20.0 tr. b., 3.47 m/s

  747. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  748. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  749. LA1 - II LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  750. LA1 - I LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  751. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  752. LA1 - II LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 16/37, 38.4 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  753. LA1 - I LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  754. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  755. 1. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  756. 2. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  757. 3. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  758. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  759. So_Agility_ L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  760. So_Jump_ L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  761. So_ LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  762. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  763. 1. Agility A0, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  764. 1. Agility A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  765. 2. Agility A0, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  766. 2. Agility A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  767. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  768. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  769. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  770. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  771. AGILITY, Are you ready od Zlatonosné říčky: 3/20, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  772. AGILITY, Are you ready od Zlatonosné říčky: 6/19, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  773. JUMPING 1, Are you ready od Zlatonosné říčky: 1/19, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  774. JUMPING 1, Are you ready od Zlatonosné říčky: 8/20, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  775. JUMPING 2, Are you ready od Zlatonosné říčky: 2/19, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  776. JUMPING 2, Are you ready od Zlatonosné říčky: 2/19, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  777. LA2, Are you ready od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  778. LA2, Are you ready od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  779. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  780. Jumping - L, Annie z Blanzeku: 5/27, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  781. Open Agility - L, Annie z Blanzeku: Diskvalifikován

  782. Zkouška - L A3, Annie z Blanzeku: 3/6, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s