Cz En

039716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jourová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Umpalumpa, Kříženec

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  2. Agility S: 5/28, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Jumping S: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  4. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  6. ZkA. SA3 I.: 2/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  7. ZkA. SA3 II.: 2/14, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  8. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  9. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  10. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  11. Jumping S_neděle: Diskvalifikován

  12. Jumping S_sobota: 1/15, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  13. SA3_neděle: Diskvalifikován

  14. SA3_sobota: Diskvalifikován

  15. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  16. Agility Open 2+3: 2/19, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  17. ZkA I: 1/11, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  18. ZkA II: Diskvalifikován

  19. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  20. Agility Open: 5/70, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Open: Diskvalifikován

  23. Jumping Squads as Individual: 23/71, 49.06 s, 8.06 tr. b., 4.24 m/s

  24. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  25. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška SA3: 1/7, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  27. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  28. 1. Zkouška SA3: 1/16, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  29. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  30. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: Diskvalifikován

  33. Jumping I: 7/40, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  34. Jumping II: 4/40, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  36. 1.Zkouška SA3: 1/6, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  37. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  39. QA4 Agility: Diskvalifikován

  40. QA5 Agility: 8/36, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. QA6 Agility: Diskvalifikován

  42. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  43. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ6 Jumping: 11/34, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  46. QA1 agility: 12/48, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. QA2 agility: Diskvalifikován

  48. QA3 agility: 11/48, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  49. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  50. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  51. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  52. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  53. 1.zkouška SA2: 1/3, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  54. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: Diskvalifikován

  58. Jumping I: 25/81, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  59. Jumping II: Diskvalifikován

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  61. Agility 1: Diskvalifikován

  62. Agility 2: Diskvalifikován

  63. Jumping 1: Diskvalifikován

  64. Jumping 2: 12/29, 42.3 s, 6.3 tr. b., 3.62 m/s

  65. Zkouška: Diskvalifikován

  66. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  67. Agility SA: Diskvalifikován

  68. Agility SA: Diskvalifikován

  69. Jumping SA: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  70. Jumping SA: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  71. Zkouška SA2: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  72. Zkouška SA2: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  73. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  74. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  75. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  76. Jumping SA sobota: 6/22, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  77. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  78. Zkoušky SA2 sobota: 4/6, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  79. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  80. Agility SA: 4/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  81. Jumping SA: 7/40, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  82. Zkouška SA2: 2/19, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  83. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  84. Agility Small: Diskvalifikován

  85. Jumping Small: 13/29, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  86. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  88. Agility Small: 2/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  89. Jumping Small: Diskvalifikován

  90. Zkouška SA2: 3/9, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.42 m/s

  91. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  92. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  94. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  95. Agility I: 20/47, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.79 m/s

  96. Agility II: 17/45, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  97. Jumping I: Diskvalifikován

  98. Jumping II: Diskvalifikován

  99. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  100. QA4 Agility: Diskvalifikován

  101. QA5 Agility: 31/45, 64.48 s, 21.48 tr. b., 2.98 m/s

  102. QJ4 Jumping: 18/45, 45.21 s, 6.21 tr. b., 3.98 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  104. QA1 agility: 40/53, 48.44 s, 15.44 tr. b., 3.76 m/s

  105. QA2 agility: 26/53, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. QA3 agility: Diskvalifikován

  107. QJ1 jumping: 36/53, 42.25 s, 8.25 tr. b., 3.95 m/s

  108. QJ2 jumping: 24/53, 43.22 s, 1.22 tr. b., 4.51 m/s

  109. QJ3 jumping: 34/53, 46.28 s, 16.28 tr. b., 3.95 m/s

  110. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  111. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška SA2: 7/12, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  113. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  114. Agility SA: 4/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  115. Jumping SA: 9/20, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  116. Zkouška SA2: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  117. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  118. Zkouška SA2 1.běh: 3/15, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  119. Zkouška SA2 2.běh: 1/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  120. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  121. I Agility Trial: Diskvalifikován

  122. II Agility Trial: 3/8, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.49 m/s

  123. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. Agility S Ne : 6/66, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  125. Agility S So : Diskvalifikován

  126. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  127. Jumping S So : Diskvalifikován

  128. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  129. Agility SA: 8/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  130. Jumping SA: 10/38, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  131. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  132. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  133. Agility SA: Diskvalifikován

  134. Jumping SA: 10/35, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  135. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  136. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  137. Agility SA: Diskvalifikován

  138. Jumping SA: 15/33, 42.7 s, 12.7 tr. b., 3.33 m/s

  139. Zkouška SA1: 1/9, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  140. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  141. Agility SA: Diskvalifikován

  142. Jumping SA: 10/34, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  143. ZkouškaSA1: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  144. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  145. Agility I: 1/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  146. Agility II: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  147. Agility III: 1/8, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  148. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  149. Agility SA neděle: 11/23, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  150. Jumping SA neděle: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  151. Zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  152. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  153. Agility S: 3/23, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  154. Jumping S: Diskvalifikován

  155. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  156. Agility Small: 12/24, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  157. Jumping Small: 16/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  158. Zk SA1: 1/9, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  159. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  160. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  161. 2. Zk SA1: 2/14, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  162. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  163. Agility Trial I: 3/11, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  164. Agility Trial II: Diskvalifikován

  165. Agility Trial III: 2/11, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  166. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  167. Agility Small: 3/31, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  168. Jumping Small: Diskvalifikován

  169. Zk SA1: Diskvalifikován

  170. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  171. QA4 agility: Diskvalifikován

  172. QA5 agility: Diskvalifikován

  173. QA6 agility: 8/56, 51.03 s, 6.03 tr. b., 3.82 m/s

  174. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ5 jumping: 28/53, 44.52 s, 5.52 tr. b., 3.59 m/s

  176. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  177. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  178. 1. Agility: 2/7, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  179. 2. Agility: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  180. 3. Agility: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  181. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  182. QA1 agility: Diskvalifikován

  183. QA2 agility: 18/64, 46.23 s, 1.23 tr. b., 4.26 m/s

  184. QA3 agility: Diskvalifikován

  185. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  186. QJ2 jumping: 23/69, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  187. QJ3 jumping: 30/66, 45.2 s, 7.2 tr. b., 3.58 m/s

  188. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  189. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  190. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  191. Zkouška SA1 neděle: 2/3, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  192. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  193. Zkouška SA1 1.běh: 2/7, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  194. Zkouška SA1 2.běh: Diskvalifikován