Cz En

039716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jourová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Umpalumpa, Kříženec

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: 9/40, 49.3 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. Agility II: 12/40, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  4. Jumping I: 16/41, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  5. Jumping II: 15/39, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  7. 1. 'Zkouška SA3: 2/7, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  9. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  10. Canviťácký Jumping S: 2/12, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  11. Husse Jumping S: Diskvalifikován

  12. Stávečkovo jumping S: 2/12, 25.53 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  14. Agility 1 S: 6/18, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  15. Agility 2 S: 2/18, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  16. Finále S: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 S: 4/18, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  19. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  21. Agility S: Diskvalifikován

  22. Jumping S: 2/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  23. Zkouška SA3: 4/7, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  24. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  25. Agility S: 5/28, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  26. Jumping S: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  27. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  29. ZkA. SA3 I.: 2/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  30. ZkA. SA3 II.: 2/14, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  31. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  32. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  33. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  34. Jumping S_neděle: Diskvalifikován

  35. Jumping S_sobota: 1/15, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  36. SA3_neděle: Diskvalifikován

  37. SA3_sobota: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  39. Agility Open 2+3: 2/19, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  40. ZkA I: 1/11, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  41. ZkA II: Diskvalifikován

  42. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  43. Agility Open: 5/70, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  44. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual: 23/71, 49.06 s, 8.06 tr. b., 4.24 m/s

  47. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  48. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA3: 1/7, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  50. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  51. 1. Zkouška SA3: 1/16, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  52. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Agility I: Diskvalifikován

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Jumping I: 7/40, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Jumping II: 4/40, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  58. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  59. 1.Zkouška SA3: 1/6, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  60. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  62. QA4 Agility: Diskvalifikován

  63. QA5 Agility: 8/36, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  64. QA6 Agility: Diskvalifikován

  65. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ6 Jumping: 11/34, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  69. QA1 agility: 12/48, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  70. QA2 agility: Diskvalifikován

  71. QA3 agility: 11/48, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  72. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  73. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  74. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  75. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  76. 1.zkouška SA2: 1/3, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  77. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  78. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: 25/81, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  82. Jumping II: Diskvalifikován

  83. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  84. Agility 1: Diskvalifikován

  85. Agility 2: Diskvalifikován

  86. Jumping 1: Diskvalifikován

  87. Jumping 2: 12/29, 42.3 s, 6.3 tr. b., 3.62 m/s

  88. Zkouška: Diskvalifikován

  89. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  90. Agility SA: Diskvalifikován

  91. Agility SA: Diskvalifikován

  92. Jumping SA: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  93. Jumping SA: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  94. Zkouška SA2: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  95. Zkouška SA2: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  96. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  97. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  98. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  99. Jumping SA sobota: 6/22, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  100. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  101. Zkoušky SA2 sobota: 4/6, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  102. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  103. Agility SA: 4/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  104. Jumping SA: 7/40, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  105. Zkouška SA2: 2/19, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  106. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  107. Agility Small: Diskvalifikován

  108. Jumping Small: 13/29, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  109. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  111. Agility Small: 2/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  112. Jumping Small: Diskvalifikován

  113. Zkouška SA2: 3/9, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.42 m/s

  114. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  115. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  118. Agility I: 20/47, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.79 m/s

  119. Agility II: 17/45, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  120. Jumping I: Diskvalifikován

  121. Jumping II: Diskvalifikován

  122. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  123. QA4 Agility: Diskvalifikován

  124. QA5 Agility: 31/45, 64.48 s, 21.48 tr. b., 2.98 m/s

  125. QJ4 Jumping: 18/45, 45.21 s, 6.21 tr. b., 3.98 m/s

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  127. QA1 agility: 40/53, 48.44 s, 15.44 tr. b., 3.76 m/s

  128. QA2 agility: 26/53, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  129. QA3 agility: Diskvalifikován

  130. QJ1 jumping: 36/53, 42.25 s, 8.25 tr. b., 3.95 m/s

  131. QJ2 jumping: 24/53, 43.22 s, 1.22 tr. b., 4.51 m/s

  132. QJ3 jumping: 34/53, 46.28 s, 16.28 tr. b., 3.95 m/s

  133. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  134. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška SA2: 7/12, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  136. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  137. Agility SA: 4/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  138. Jumping SA: 9/20, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  139. Zkouška SA2: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  140. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  141. Zkouška SA2 1.běh: 3/15, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  142. Zkouška SA2 2.běh: 1/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  143. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  144. I Agility Trial: Diskvalifikován

  145. II Agility Trial: 3/8, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.49 m/s

  146. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  147. Agility S Ne : 6/66, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  148. Agility S So : Diskvalifikován

  149. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  150. Jumping S So : Diskvalifikován

  151. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  152. Agility SA: 8/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  153. Jumping SA: 10/38, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  154. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  155. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  156. Agility SA: Diskvalifikován

  157. Jumping SA: 10/35, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  158. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  159. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  160. Agility SA: Diskvalifikován

  161. Jumping SA: 15/33, 42.7 s, 12.7 tr. b., 3.33 m/s

  162. Zkouška SA1: 1/9, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  163. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  164. Agility SA: Diskvalifikován

  165. Jumping SA: 10/34, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  166. ZkouškaSA1: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  167. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  168. Agility I: 1/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  169. Agility II: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  170. Agility III: 1/8, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  172. Agility SA neděle: 11/23, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  173. Jumping SA neděle: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  174. Zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  175. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  176. Agility S: 3/23, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  177. Jumping S: Diskvalifikován

  178. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  179. Agility Small: 12/24, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  180. Jumping Small: 16/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  181. Zk SA1: 1/9, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  182. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  183. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  184. 2. Zk SA1: 2/14, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  185. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  186. Agility Trial I: 3/11, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  187. Agility Trial II: Diskvalifikován

  188. Agility Trial III: 2/11, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  189. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  190. Agility Small: 3/31, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  191. Jumping Small: Diskvalifikován

  192. Zk SA1: Diskvalifikován

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  194. QA4 agility: Diskvalifikován

  195. QA5 agility: Diskvalifikován

  196. QA6 agility: 8/56, 51.03 s, 6.03 tr. b., 3.82 m/s

  197. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  198. QJ5 jumping: 28/53, 44.52 s, 5.52 tr. b., 3.59 m/s

  199. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  200. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  201. 1. Agility: 2/7, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  202. 2. Agility: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  203. 3. Agility: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  204. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  205. QA1 agility: Diskvalifikován

  206. QA2 agility: 18/64, 46.23 s, 1.23 tr. b., 4.26 m/s

  207. QA3 agility: Diskvalifikován

  208. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  209. QJ2 jumping: 23/69, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  210. QJ3 jumping: 30/66, 45.2 s, 7.2 tr. b., 3.58 m/s

  211. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  212. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  213. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  214. Zkouška SA1 neděle: 2/3, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  215. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  216. Zkouška SA1 1.běh: 2/7, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  217. Zkouška SA1 2.běh: Diskvalifikován