QA5 Agility

  1. Datum: 04. 06. 2022
  2. Závod: Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.23 s
  6. Maximální čas: 90.46 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 0 0.0 0.0 39.33 5.34 V
2 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 43.22 4.86 V
3 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 44.65 4.7 V
4 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels 0 0 0.0 0.0 45.08 4.66 V
5 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 0 0.3 0.3 45.53 4.61 V
6 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.72 0.72 45.95 4.57 V
7 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 1.92 1.92 47.15 4.45 V
8 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 0 2.69 2.69 47.92 4.38 V
9 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 3.87 3.87 49.1 4.28 V
10 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 40.88 5.14 V
11 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 1 0 0.0 5.0 40.95 5.13 V
12 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 43.75 4.8 V
13 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 1 0 0.0 5.0 44.5 4.72 V
14 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 1 0 0.17 5.17 45.4 4.63 V
15 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 1 0 0.53 5.53 45.76 4.59 V
16 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita 1 0 1.71 6.71 46.94 4.47 VD
17 029519 Tereza Sobotková A3Ch Juliette Motýlek z Nevady 1 0 2.03 7.03 47.26 4.44 VD
18 046815 Lucie Drápelová A3Ch Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 44.09 4.76 VD
19 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica 0 1 10.45 15.45 55.68 3.77 VD
20 045818 Jitka Ďuricová A3Ch Elisabetta de Pompadour 0 0 17.36 17.36 62.59 3.36 D
21 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky 1 1 7.42 17.42 52.65 3.99 D
22 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 1 1 8.95 18.95 54.18 3.88 D
DIS 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná A3Ch Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011919 Dana Humpolcová Hygge Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Malá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013621 Jitka Ďuricová Aelin la Flamme de l'amour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO