Cz En

056818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Zavadilová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Una Unica Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I: 1/4, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  5. Agility Trial: 1/9, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  6. Earth dog's labyrinth: 3/24, 34.23 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  7. Frog's course: 1/24, 22.52 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  8. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  9. TRIAL I.: 1/2, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  10. TRIAL II.: Diskvalifikován

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Individual: 36/67, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  13. Agility Squads as Individual: 5/69, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  14. Jumping Individual: 4/68, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: 8/68, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  16. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  17. JUMPING ORIGINAL II S: 3/11, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  18. JUMPING ORIGINAL I S: 1/11, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. ZKOUŠKA SA3: 2/6, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  20. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  21. Agility S: 2/21, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  22. Jumping S: 1/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  23. Tuneliáda S : 1/21, 33.04 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  24. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  25. 1. zkouška: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška: 1/9, 40.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  27. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  28. 1. Zkouška SA3: 1/11, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  29. 2. Zkouška SA3: 1/11, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  30. 3. Zkouška SA3: 1/11, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  31. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  32. zkouška SA3 1: 1/8, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  33. zkouška SA3 2: 5/8, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  34. zkouška SA3 3: 5/8, 53.18 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  35. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  36. Agility I: 2/40, 42.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. Agility II: 2/40, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  38. Jumping I: 4/41, 31.46 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  39. Jumping II: 2/39, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  40. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  41. TRIAL I.: 8/13, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  42. TRIAL II.: 1/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  44. II zkouška A3 S: Diskvalifikován

  45. I zkouška A3 S: 1/9, 40.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  46. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  47. 1. Jumping S: 3/22, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  48. 2. Jumping S: 1/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  49. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  51. ZkA I: 3/12, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  52. ZkA II: Diskvalifikován

  53. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  54. Agility I: Diskvalifikován

  55. FINAL: 1/7, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  56. Jumping I: 1/15, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  57. Jumping II: 1/14, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  58. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  59. TRIAL I.: 1/10, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  60. TRIAL II.: 6/10, 54.8 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  61. TRIAL III.: 1/10, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  63. Turnaj I: 2/21, 27.43 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  64. Turnaj II: Diskvalifikován

  65. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  66. Agility Open: 14/70, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  67. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  68. Jumping Open: 2/71, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  69. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  70. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  71. Jumping open S: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA2: 1/5, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  73. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  74. Agility 1: Diskvalifikován

  75. Agility 2: 15/61, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  76. Agility 3: Diskvalifikován

  77. Agility 4: 22/63, 51.42 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  78. Agility Trial: 5/12, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  79. Grand Final: 4/30, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  80. Jumping 1: Diskvalifikován

  81. Jumping 2: 1/51, 32.19 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  82. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  83. Agility: Diskvalifikován

  84. Jumping: 9/21, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  85. SA 2: 1/8, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  87. QA4 Agility: Diskvalifikován

  88. QA5 Agility: 5/36, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  89. QA6 Agility: 1/35, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  90. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ5 Jumping: 6/36, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  92. QJ6 Jumping: 17/34, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  93. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  94. QA1 agility: 2/48, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  95. QA2 agility: Diskvalifikován

  96. QA3 agility: Diskvalifikován

  97. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  99. QJ3 jumping: 1/45, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  100. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  101. Agility: 1/23, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  102. Jumping: 1/24, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  103. Tuneliáda: 1/24, 42.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  104. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  105. Agility Open: 2/23, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  106. Agility Trial: 1/6, 46.28 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  107. Jumping Open: 5/23, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  108. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  109. Agility I: Diskvalifikován

  110. Agility II: 15/75, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  111. Jumping I: 8/81, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  112. Jumping II: 54/79, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  113. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  114. Agility SA: 9/32, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  115. Jumping SA: 13/32, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  116. Zkouška SA2: 1/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  117. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  118. Agility Trial I: 1/11, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  119. Agility Trial II: Diskvalifikován

  120. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  121. Agility SA: 2/40, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  122. Agility SA: 2/40, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  123. Jumping SA: 2/43, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  124. Jumping SA: 2/43, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  125. Zkouška SA1: 1/7, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  126. Zkouška SA1: 1/7, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  127. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  128. TRIAL II. SA1: 1/4, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  129. TRIAL I. SA1: 1/4, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  130. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  131. Agility I: 1/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  132. GRAND FINAL: 4/11, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  133. Jumping I: Diskvalifikován

  134. Jumping II: 2/20, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  135. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  136. Agility Trial I: 1/15, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  137. Agility Trial II: 1/15, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s