Markéta Zavadilová

  1. Číslo: 003532
  2. OSA: Agility klub Údolí
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 03. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 008812 (L), Leslie

    Arrow_down
  2. 037613 (S), A3Ch Leyla

    Arrow_down
  3. 027314 (M), Diraen Dori z Lórienu Moravia

    Arrow_down
  4. 056818 (S), A3Ch Una Unica Koryfej

    Arrow_down

Výsledky

  1. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  2. Agility S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/16, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  3. Finále JUMPING S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  4. Jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/16, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  5. Zkouška A3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/12, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  6. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  7. Agility družstev S, A3Ch Una Unica Koryfej: 22/53, 43.34 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  8. Agility jednotlivci S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  9. Jumping družstev S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/53, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  10. Jumping jednotlivci S, A3Ch Una Unica Koryfej: 11/52, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  11. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  12. AGILITY dry S, A3Ch Una Unica Koryfej: 11/21, 51.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  13. AGILITY extra dry S, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/21, 43.08 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  14. JUMPING brut S, A3Ch Una Unica Koryfej: 14/20, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  15. JUMPING zero brut S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  16. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  17. Agility 1 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 15/63, 41.31 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  18. Agility 2 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 16/54, 47.62 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  19. Agility 3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/60, 42.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  20. Agility 4 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/60, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  21. Jumping 1 S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 7/42, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  23. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  24. Agility 4 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 7/42, 43.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  25. Agility 5 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 22/41, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  26. Agility 6 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/39, 43.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  27. Jumping 4 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/42, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  28. Jumping 5 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 10/41, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  29. Jumping 6 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 18/40, 40.35 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  31. Agility 1, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/43, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  32. Agility 2, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  33. Jumping 1, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/43, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  34. Jumping 2, A3Ch Una Unica Koryfej: 20/42, 38.14 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  35. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  36. Druhý jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/15, 34.75 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  37. První jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/15, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  38. SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  39. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  40. 1st Agility Trial, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  41. 2nd Agility Trial, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/5, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  42. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  43. QA1 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/67, 42.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  44. QA2 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/65, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  45. QA3 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/64, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  46. QJ1 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/67, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  47. QJ2 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 9/66, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  48. QJ3 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 32/64, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  49. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  50. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  52. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  53. Agility MA, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  54. Jumping SA, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  55. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/13, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  56. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  57. Agility SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/21, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  58. Jumping SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 6/22, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  59. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/14, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  60. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  61. Zkouška II. SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  62. Zkouška I. SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/4, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  63. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  64. Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  65. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/55, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  66. Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/54, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  67. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Una Unica Koryfej: 22/55, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  68. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  69. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  71. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  72. 1. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  73. 2. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  74. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  75. QA4 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 12/42, 41.82 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  76. QA5 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  77. QA6 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  78. QJ4 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/42, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  79. QJ5 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/42, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  80. QJ6 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 11/40, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  81. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  82. Agility II S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/13, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  83. Agility I S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  84. Agility lepší běh S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/13, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  85. Jumping II S, A3Ch Una Unica Koryfej: 6/13, 39.47 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  86. Jumping I S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/13, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  87. Jumping lepší běh S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/13, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  88. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  89. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  90. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  91. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  92. QA1 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 9/51, 44.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  93. QA2 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/50, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  94. QA3 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 11/49, 43.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  95. QJ1 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/50, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  96. QJ2 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/50, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  97. QJ3 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/39, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  98. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  99. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/9, 42.31 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  100. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  101. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  102. 1. Zkouška A3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška A3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/11, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  104. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  105. Vitar Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/10, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  106. Vitar Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/10, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  107. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  108. Agility - Sheltie, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/18, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  109. Grand Final - Sheltie, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/10, 31.33 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  110. Jumping II- Sheltie, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  111. Jumping I - Sheltie, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/18, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  112. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  113. Agility Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/65, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  114. Agility Squads as Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/68, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  115. Jumping Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/67, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  116. Jumping Squads as Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/67, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  117. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  118. Zkouška 1, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/6, 40.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  119. Zkouška 2, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  120. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  121. Agility 1 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 6/37, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  122. Agility 3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/35, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  123. Agility 4 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/34, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  124. FARMINA Grand finale S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  125. Jumping 1 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/36, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  126. Jumping 2 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 9/36, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  127. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  128. Agility S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/19, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  129. Jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/19, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  130. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/7, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  131. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  132. Agility I, A3Ch Una Unica Koryfej: 6/68, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  133. Agility II, A3Ch Una Unica Koryfej: 6/66, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  134. Jumping I, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  135. Jumping II, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/64, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  136. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  137. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/4, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  138. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  139. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  140. Agility Trial, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/9, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  141. Earth dog's labyrinth, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/24, 34.23 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  142. Frog's course, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/24, 22.52 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  143. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  144. TRIAL I., A3Ch Una Unica Koryfej: 1/2, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  145. TRIAL II., A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  146. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  147. Agility Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 36/67, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. Agility Squads as Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/69, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  149. Jumping Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/68, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. Jumping Squads as Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/68, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  151. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  152. JUMPING ORIGINAL II S, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/11, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  153. JUMPING ORIGINAL I S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/11, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  154. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/6, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  155. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  156. Agility S, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/21, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  157. Jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  158. Tuneliáda S , A3Ch Una Unica Koryfej: 1/21, 33.04 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  159. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  160. 1. zkouška, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  161. 2. zkouška, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/9, 40.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  162. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  163. 1. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/11, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  164. 2. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/11, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  165. 3. Zkouška SA3, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/11, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  166. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  167. zkouška SA3 1, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/8, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  168. zkouška SA3 2, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/8, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  169. zkouška SA3 3, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/8, 53.18 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  170. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  171. Agility I, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/40, 42.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  172. Agility II, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/40, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  173. Jumping I, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/41, 31.46 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  174. Jumping II, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/39, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  175. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  176. TRIAL I., A3Ch Una Unica Koryfej: 8/13, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  177. TRIAL II., A3Ch Una Unica Koryfej: 1/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  178. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  179. II zkouška A3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  180. I zkouška A3 S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/9, 40.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  181. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  182. 1. Jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/22, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  183. 2. Jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  184. 3. Jumping S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  185. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  186. ZkA I, A3Ch Una Unica Koryfej: 3/12, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  187. ZkA II, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  188. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  189. Agility I, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  190. FINAL, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  191. Jumping I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/15, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  192. Jumping II, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/14, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  193. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  194. TRIAL I., A3Ch Una Unica Koryfej: 1/10, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  195. TRIAL II., A3Ch Una Unica Koryfej: 6/10, 54.8 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  196. TRIAL III., A3Ch Una Unica Koryfej: 1/10, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  197. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  198. Turnaj I, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/21, 27.43 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  199. Turnaj II, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  200. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  201. Agility Open, A3Ch Una Unica Koryfej: 14/70, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  202. Agility Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  203. Agility Squads as Individual, A3Ch Leyla: 12/71, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  204. Agility Squads as Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  205. Jumping Open, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/71, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  206. Jumping Open, A3Ch Leyla: 34/71, 37.44 s, 6.44 tr. b., 4.33 m/s

  207. Jumping Squads as Individual, A3Ch Leyla: 10/71, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  208. Jumping Squads as Individual, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  209. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  210. Jumping open S, A3Ch Leyla: 7/19, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  211. Jumping open S, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  212. Zkouška SA2, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/5, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  213. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: 2/10, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  214. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  215. Agility Trial, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/12, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  216. Agility 1, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  217. Agility 2, A3Ch Una Unica Koryfej: 15/61, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  218. Agility 3, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  219. Agility 4, A3Ch Una Unica Koryfej: 22/63, 51.42 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  220. Grand Final, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/30, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  221. Jumping 1, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  222. Jumping 2, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/51, 32.19 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  223. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  224. Agility I, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  225. Agility II, A3Ch Leyla: 2/38, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  226. Jumping I, A3Ch Leyla: 12/40, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  227. Jumping II, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  228. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  229. Agility, A3Ch Leyla: 5/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  230. Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  231. Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 9/21, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  232. Jumping, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  233. SA 2, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/8, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  234. SA 3, A3Ch Leyla: 5/8, 49.17 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  235. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  236. QA4 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  237. QA5 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/36, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  238. QA6 Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/35, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  239. QJ4 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  240. QJ5 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 6/36, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  241. QJ6 Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 17/34, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  242. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  243. QA1 agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/48, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  244. QA2 agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  245. QA3 agility, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  246. QJ1 jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  247. QJ2 jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  248. QJ3 jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/45, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  249. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  250. Agility, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/23, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  251. Jumping, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/24, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  252. Tuneliáda, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/24, 42.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  253. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  254. Agility Open, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/23, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  255. Agility Open, A3Ch Leyla: 10/23, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  256. Agility Trial, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/6, 46.28 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  257. Agility Trial, A3Ch Leyla: 2/10, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  258. Jumping Open, A3Ch Una Unica Koryfej: 5/23, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  259. Jumping Open, A3Ch Leyla: 9/23, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  260. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  261. Zkouška SA3 1 SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  262. Zkouška SA3 2 SA3, A3Ch Leyla: 7/11, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  263. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  264. Agility I, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  265. Agility II, A3Ch Una Unica Koryfej: 15/75, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  266. Jumping I, A3Ch Una Unica Koryfej: 8/81, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  267. Jumping II, A3Ch Una Unica Koryfej: 54/79, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  268. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  269. Agility SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 9/32, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  270. Jumping SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 13/32, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  271. Zkouška SA2, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  272. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  273. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/11, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  274. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  275. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  276. Agility SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/40, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  277. Agility SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/40, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  278. Jumping SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/43, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  279. Jumping SA, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/43, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  280. Zkouška SA1, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  281. Zkouška SA1, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/7, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  282. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  283. TRIAL II. SA1, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/4, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  284. TRIAL I. SA1, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/4, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  285. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  286. Agility I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  287. GRAND FINAL, A3Ch Una Unica Koryfej: 4/11, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  288. Jumping I, A3Ch Una Unica Koryfej: Diskvalifikován

  289. Jumping II, A3Ch Una Unica Koryfej: 2/20, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  290. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  291. Agility Trial I, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/15, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  292. Agility Trial II, A3Ch Una Unica Koryfej: 1/15, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  293. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  294. Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  295. Agility DRUZSTVA, A3Ch Leyla: 11/56, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  296. Jumping, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  297. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  298. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  299. Agility 1 S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  300. Agility 2 S, A3Ch Leyla: 3/13, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  301. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  302. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  303. Agility S S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  304. Jumping S S, A3Ch Leyla: 5/28, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  305. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Leyla: 5/10, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  306. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  307. Agility Open, A3Ch Leyla: 11/25, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  308. Agility Trial, A3Ch Leyla: 2/10, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  309. Jumping Open, A3Ch Leyla: 4/25, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  310. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  311. Jumping II S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  312. Jumping I. S, A3Ch Leyla: 12/25, 36.37 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  313. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: 1/10, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  314. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  315. 1. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 1/6, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  316. 2. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  317. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  318. Agility Open, A3Ch Leyla: 9/28, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  319. Agility Trial, A3Ch Leyla: 5/11, 46.1 s, 7.1 tr. b., 3.84 m/s

  320. Jumping Open, A3Ch Leyla: 3/29, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  321. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  322. Agility Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  323. Agility Trial, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  324. Jumping Open, A3Ch Leyla: 3/20, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  325. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  326. Agility S Ne , A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  327. Agility S So , A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  328. Jumping S Ne , A3Ch Leyla: 10/66, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  329. Jumping S So , A3Ch Leyla: 10/65, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  330. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  331. 1. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 3/6, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  332. 2. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 1/6, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  333. 3. zkouška SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  334. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  335. TRIAL II. SA3, A3Ch Leyla: 1/9, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  336. TRIAL I. SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  337. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  338. TRIAL II. SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  339. TRIAL I. SA3, A3Ch Leyla: 1/6, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  340. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  341. Jumping A2 + A3 S, A3Ch Leyla: 2/8, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  342. Trial II. SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  343. Trial I. SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  344. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  345. Agility Trial I, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  346. Agility Trial II, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  347. Jumping 2+3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  348. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  349. Agility open 1 S, A3Ch Leyla: 2/23, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  350. Agility open 2 S, A3Ch Leyla: 3/23, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  351. Zkoušky SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  352. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  353. Agility Open, A3Ch Leyla: 10/22, 36.89 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  354. Agility Trial, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  355. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  356. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  357. Agility družstev, A3Ch Leyla: 27/54, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  358. Agility jednotlivců, A3Ch Leyla: 29/54, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  359. Jumping družstev, A3Ch Leyla: 21/55, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  360. Jumping jednotlivců, A3Ch Leyla: 31/54, 37.84 s, 0.84 tr. b., 4.31 m/s

  361. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  362. Agility Open, A3Ch Leyla: 3/27, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  363. Agility Trial, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  364. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  365. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  366. Agility Open, A3Ch Leyla: 7/27, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  367. Agility Trial, A3Ch Leyla: 5/15, 48.05 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  368. Jumping Open, A3Ch Leyla: 13/27, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  369. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  370. Agility Open, A3Ch Leyla: 2/14, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  371. Agility Trial, A3Ch Leyla: 2/7, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  372. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  373. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  374. Agility 1, A3Ch Leyla: 14/45, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  375. Agility 2, A3Ch Leyla: 8/45, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  376. Jumping 1, A3Ch Leyla: 10/45, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  377. Jumping 2, A3Ch Leyla: 9/45, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  378. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  379. Jumping 1 S, A3Ch Leyla: 3/26, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  380. Jumping 2 S, A3Ch Leyla: 4/25, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  381. Zkoušky SA3, A3Ch Leyla: 5/9, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  382. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  383. FALCO 1. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 1/11, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  384. FALCO 2. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 2/11, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  385. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  386. Agility Sm Ne, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  387. Agility Sm So, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  388. Jumping Sm Ne, A3Ch Leyla: 5/44, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  389. Jumping Sm So, A3Ch Leyla: 15/44, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  390. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  391. 1. zkouška SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  392. 2. zkouška SA3, A3Ch Leyla: 1/10, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  393. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  394. Agility Trial I, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  395. Agility Trial II, A3Ch Leyla: 1/11, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  396. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  397. Agility Open, A3Ch Leyla: 3/22, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  398. Agility Trial, A3Ch Leyla: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  399. Jumping Open, A3Ch Leyla: 6/22, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  400. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  401. Agility 1 S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  402. Agility 2 S, A3Ch Leyla: 6/14, 54.07 s, 8.07 tr. b., 3.59 m/s

  403. Zkoušky SA3, A3Ch Leyla: 3/9, 48.2 s, 10.2 tr. b., 3.82 m/s

  404. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  405. Agility družstva, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  406. Agility jednotlivci, A3Ch Leyla: 19/59, 47.47 s, 2.47 tr. b., 3.86 m/s

  407. Jumping družstva, A3Ch Leyla: 29/60, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  408. Jumping jednotlivci, A3Ch Leyla: 30/59, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  409. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  410. Agility, A3Ch Leyla: 2/13, 48.26 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  411. Agility Open, A3Ch Leyla: 2/24, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  412. Jumping Open, A3Ch Leyla: 13/23, 37.03 s, 5.03 tr. b., 3.75 m/s

  413. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  414. Agility, A3Ch Leyla: 3/13, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  415. Agility Open, A3Ch Leyla: 4/25, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  416. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  417. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  418. QA5 Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  419. QA6 Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  420. QJ5 Jumping, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  421. QJ6 Jumping, A3Ch Leyla: 30/90, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  422. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  423. Jumping II S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  424. Jumping I. S, A3Ch Leyla: 5/20, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  425. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: 2/9, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  426. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  427. QA3 Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  428. QA4 Agility, A3Ch Leyla: 23/104, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  429. QJ3 Jumping, A3Ch Leyla: 61/101, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  430. QJ4 Jumping, A3Ch Leyla: 16/102, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  431. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  432. QA1 Agility, A3Ch Leyla: 19/113, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  433. QA2 Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  434. QJ1 Jumping, A3Ch Leyla: 51/116, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  435. QJ2 Jumping, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  436. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  437. Agility I, A3Ch Leyla: 2/14, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  438. Agility II, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  439. Agility III, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  440. Agility Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  441. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  442. Jumping Open II, A3Ch Leyla: 4/27, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  443. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  444. Druhá SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  445. První SA3, A3Ch Leyla: 3/12, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  446. Třetí SA3, A3Ch Leyla: 1/12, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  447. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  448. Agility SA, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  449. Jumping SA, A3Ch Leyla: 11/35, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  450. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: 3/17, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  451. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  452. Agility SA S, A3Ch Leyla: 10/32, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  453. Jumping SA S, A3Ch Leyla: 9/31, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  454. Zk SA3 SA3, A3Ch Leyla: 6/10, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  455. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  456. Agility 1 S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  457. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: 4/7, 52.1 s, 8.1 tr. b., 3.8 m/s

  458. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  459. Agility, A3Ch Leyla: 37/58, 53.25 s, 18.25 tr. b., 3.14 m/s

  460. Agility - J, A3Ch Leyla: 10/42, 48.47 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  461. Jumping, A3Ch Leyla: 34/58, 37.6 s, 6.6 tr. b., 3.72 m/s

  462. Jumping - J, A3Ch Leyla: 20/42, 41.19 s, 5.19 tr. b., 3.57 m/s

  463. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  464. Agility NE S, A3Ch Leyla: 3/11, 45.77 s, 0.77 tr. b., 3.63 m/s

  465. Agility SO S, A3Ch Leyla: 5/19, 52.0 s, 1.0 tr. b., 3.63 m/s

  466. Jumping NE S, A3Ch Leyla: 4/11, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  467. Jumping SO S, A3Ch Leyla: 6/19, 41.87 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  468. Zkoušky NE SA3, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  469. Zkoušky SO SA3, A3Ch Leyla: 4/8, 49.83 s, 3.83 tr. b., 3.63 m/s

  470. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  471. Agility, A3Ch Leyla: 4/9, 53.71 s, 3.71 tr. b., 3.46 m/s

  472. Agility Open, A3Ch Leyla: 8/24, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  473. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  474. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  475. Zkouška SA3, A3Ch Leyla: 4/6, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  476. 1. jumping S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  477. 2. jumping S, A3Ch Leyla: 6/22, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  478. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  479. Zkouška 1 SA3, A3Ch Leyla: 3/9, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  480. Zkouška 2 SA3, A3Ch Leyla: 6/9, 47.22 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  481. Zkouška 3 SA3, A3Ch Leyla: 6/9, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  482. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  483. Agility III - Small - Junioři, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  484. Agility II - Small - Junioři, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  485. Agility I - Small - Junioři, A3Ch Leyla: 19/36, 46.17 s, 23.17 tr. b., 3.44 m/s

  486. Agility IV - Small - Junioři, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  487. Jumping II - Small - Junioři, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  488. Jumping I - Small - Junioři, A3Ch Leyla: 6/36, 30.81 s, 0.81 tr. b., 4.71 m/s

  489. SEKVENCE - Small, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  490. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  491. Agility So S, A3Ch Leyla: 4/28, 48.54 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  492. Jumping So S, A3Ch Leyla: 3/29, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  493. Zkouška So SA3, A3Ch Leyla: 6/9, 51.63 s, 7.63 tr. b., 3.58 m/s

  494. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  495. Agility Individual, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  496. Agility Squads, A3Ch Leyla: 14/29, 44.43 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  497. Jumping Individual, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  498. Jumping Individual, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  499. Jumping Squads, A3Ch Leyla: 10/29, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  500. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  501. Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  502. Agility Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  503. Jumping Open, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  504. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  505. Jumping So S, A3Ch Leyla: 1/23, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  506. Zkouška II So SA2, A3Ch Leyla: 5/11, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  507. Zkouška I So SA2, A3Ch Leyla: 6/11, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  508. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  509. Agility 1 S, A3Ch Leyla: 3/18, 48.73 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  510. Agility 2 S, A3Ch Leyla: 4/18, 46.15 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  511. Zkoušky SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  512. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  513. Agility jednotlivci, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 9/27, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  514. Agility jednotlivci, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  515. Družstva - Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  516. Družstva - Agility, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  517. Družstva - Jumping, A3Ch Leyla: 8/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  518. Družstva - Jumping, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 17/33, 39.0 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  519. Jumping jednotlivci, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 13/27, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  520. Jumping jednotlivci, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  521. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  522. 1. zkouška MA2, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  523. 1. zkouška SA2, A3Ch Leyla: 1/10, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  524. 2. zkouška MA2, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 2/4, 52.0 s, 16.0 tr. b., 3.48 m/s

  525. 2. zkouška SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  526. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  527. I. Agility, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  528. II. Agility, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 1/6, 48.68 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  529. Jumping Open, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  530. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  531. Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  532. Jumping, A3Ch Leyla: 9/33, 35.19 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  533. SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  534. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  535. 1. zkouška SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  536. 2. zkouška SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  537. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  538. Jumping 1 S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  539. Jumping 2 S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  540. Zkouška SA2, A3Ch Leyla: 1/13, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  541. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  542. Junioři Agility 1, A3Ch Leyla: 9/16, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  543. Junioři Agility 1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 10/16, 47.83 s, 9.83 tr. b., 3.76 m/s

  544. Junioři Agility 2, A3Ch Leyla: 3/16, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  545. Junioři Agility 2, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 9/16, 43.57 s, 10.57 tr. b., 3.26 m/s

  546. Junioři Agility 3, A3Ch Leyla: 3/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  547. Junioři Agility 3, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  548. Junioři Agility 4, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  549. Junioři Agility 4, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  550. Junioři Jumping 1, A3Ch Leyla: 6/16, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  551. Junioři Jumping 1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  552. Junioři Jumping 2, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 10/16, 46.39 s, 19.39 tr. b., 3.47 m/s

  553. Junioři Jumping 2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  554. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  555. Agility "zkouška" I., Diraen Dori z Lórienu Moravia: 3/8, 47.69 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  556. Agility "zkouška" I., A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  557. Agility "zkoušky" II., A3Ch Leyla: 1/11, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  558. Agility "zkoušky" II., Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  559. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  560. Agility "zkoušky I.", Diraen Dori z Lórienu Moravia: 3/6, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  561. Agility "zkoušky II.", Diraen Dori z Lórienu Moravia: 3/6, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  562. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  563. Zkouška II. MA1 MA1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 1/5, 40.25 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  564. Zkouška II. SA2 SA2, A3Ch Leyla: 5/12, 48.83 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  565. Zkouška I. MA1 MA1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: 1/5, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  566. Zkouška I. SA2 SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  567. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  568. 1.zkouška MA1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  569. 1.zkouška SA2, A3Ch Leyla: 1/11, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  570. 2.zkouška MA1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  571. 2.zkouška SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  572. 3.zkouška MA1, Diraen Dori z Lórienu Moravia: Diskvalifikován

  573. 3.zkouška SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  574. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  575. JUNIOŘI - Agility, A3Ch Leyla: 6/29, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  576. JUNIOŘI - Jumping, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  577. JUNIOŘI - Left or Right, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  578. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  579. II.zkouška SA2, A3Ch Leyla: 3/8, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  580. I.zkouška SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  581. Jumping SA S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  582. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  583. Agility JUNIORS, Leslie: 7/9, 52.16 s, 7.16 tr. b., 3.57 m/s

  584. Agility squads/družstva, Leslie: Diskvalifikován

  585. Jumping JUNIORS, Leslie: 6/9, 54.23 s, 20.23 tr. b., 3.19 m/s

  586. Jumping squads/družstva, Leslie: 3/17, 36.74 s, 4.74 tr. b., 3.73 m/s

  587. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  588. Jumping LA2, Leslie: Diskvalifikován

  589. Jumping SA2, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  590. Zkouška LA2, Leslie: 4/13, 42.79 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  591. Zkouška SA2, A3Ch Leyla: 8/12, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.55 m/s

  592. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  593. 1. agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  594. 1. agility, Leslie: Diskvalifikován

  595. 2. agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  596. 2. agility, Leslie: Diskvalifikován

  597. 3. agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  598. 3. agility, Leslie: Diskvalifikován

  599. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  600. Agility, Leslie: 9/23, 57.49 s, 13.65 tr. b., 2.99 m/s

  601. Agility, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  602. Jumping, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  603. Jumping, Leslie: Diskvalifikován

  604. LA2, Leslie: 6/8, 57.48 s, 16.48 tr. b., 2.84 m/s

  605. SA1, A3Ch Leyla: 1/9, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  606. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  607. agility III. LA2, Leslie: Diskvalifikován

  608. agility III. SA1, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  609. agility II. LA2, Leslie: 2/17, 53.11 s, 5.11 tr. b., 3.52 m/s

  610. agility II. SA1, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  611. agility I. LA2, Leslie: Diskvalifikován

  612. agility I. SA1, A3Ch Leyla: 3/7, 47.01 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  613. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  614. Neděle Agility S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  615. Neděle Agility SA1, A3Ch Leyla: 5/6, 29.51 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  616. Neděle Jumping S, A3Ch Leyla: 3/19, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  617. Sobota Agility S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  618. Sobota Agility SA1, A3Ch Leyla: 3/7, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  619. Sobota Jumping S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  620. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  621. Agility LA2, Leslie: 10/21, 62.31 s, 19.31 tr. b., 2.95 m/s

  622. Agility SA1, A3Ch Leyla: 1/5, 40.07 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  623. 1. agility L, Leslie: 5/37, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  624. 1. agility S, A3Ch Leyla: 4/17, 47.94 s, 6.94 tr. b., 3.44 m/s

  625. 2. agility L, Leslie: Diskvalifikován

  626. 2. agility S, A3Ch Leyla: Diskvalifikován

  627. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  628. 1. Agility, Leslie: 10/23, 48.39 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  629. 2. Agility, Leslie: Diskvalifikován

  630. 3. Agility, Leslie: Diskvalifikován

  631. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  632. II. Zkouška LA1 LA1, Leslie: Diskvalifikován

  633. I. Zkouška LA1 LA1, Leslie: 1/16, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  634. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  635. I. Agility LA1, Leslie: 9/15, 28.04 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  636. II. Agility LA1, Leslie: 4/14, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  637. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  638. Agility LA1, Leslie: 2/6, 50.19 s, 7.19 tr. b., 3.01 m/s

  639. 1. Jumping L, Leslie: 8/30, 47.14 s, 24.14 tr. b., 2.97 m/s

  640. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  641. Jumping LA1, Leslie: Diskvalifikován

  642. Zkouška LA1, Leslie: 1/12, 45.53 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  643. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  644. Jumping LA1, Leslie: Diskvalifikován

  645. Zkouška LA1, Leslie: 2/14, 49.0 s, 7.0 tr. b., 3.06 m/s

  646. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  647. I. agility LA1, Leslie: 2/10, 34.15 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  648. II. agility LA1, Leslie: 4/10, 49.09 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  649. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  650. Agility II. L, Leslie: 12/26, 59.69 s, 27.69 tr. b., 2.46 m/s

  651. Agility I. L, Leslie: 14/26, 63.07 s, 21.07 tr. b., 2.71 m/s

  652. Agility LA1, Leslie: Diskvalifikován

  653. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  654. Agility Ne L, Leslie: Diskvalifikován

  655. Agility So L, Leslie: Diskvalifikován

  656. Jumping Ne L, Leslie: Diskvalifikován

  657. Jumping So L, Leslie: Diskvalifikován

  658. Zkouška So LA1, Leslie: 7/10, 75.81 s, 42.81 tr. b., 1.9 m/s

  659. Zkoušky Ne LA1, Leslie: 12/16, 61.81 s, 25.81 tr. b., 2.22 m/s

  660. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  661. Druhá zkouška LA1, Leslie: Diskvalifikován

  662. Jumping L, Leslie: Diskvalifikován

  663. První zkouška LA1, Leslie: Diskvalifikován

  664. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  665. Zkouška III LA1, Leslie: 6/16, 53.77 s, 20.77 tr. b., 2.77 m/s

  666. Zkouška II LA1, Leslie: Diskvalifikován

  667. Zkouška I LA1, Leslie: Diskvalifikován