Cz En

073518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Lajmarová, Agility Kroměříž

    Člen KA

Pes

  1. Game over Norník, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  2. Agility SA: 3/32, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. Jumping SA: 2/33, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  4. Zkouška SA3: 5/18, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  5. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  6. agility CHALLENGE S: Diskvalifikován

  7. jumping CHALLENGE S: Diskvalifikován

  8. jumping HRA S: 11/23, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  9. open AGILITY S: 2/31, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. open JUMPING S: 2/36, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  12. Jumping 1 - S: 2/19, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  13. Jumping 2 - S: 2/19, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  14. Jumping 3 - S: 2/17, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  15. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  16. Agility Individual: 33/65, 43.43 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  17. Agility Squads as Individual: 1/68, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  18. Jumping Individual: 40/67, 38.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Jumping Squads as Individual: 51/67, 36.7 s, 15.0 tr. b., 5.72 m/s

  20. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: 4/8, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  23. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  24. Agility 1 S: 2/37, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  25. Agility 3 S: Diskvalifikován

  26. Agility 4 S: Diskvalifikován

  27. FARMINA Grand finale S: 1/15, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  28. Jumping 1 S: 9/36, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  29. Jumping 2 S: 2/36, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  30. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  32. Agility S: Diskvalifikován

  33. Jumping S: 1/19, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  34. Zkouška SA3: 3/7, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  35. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  36. Agility I: 17/68, 43.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  37. Agility II: 20/66, 43.38 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  38. Jumping I: 28/69, 34.89 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  41. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  43. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  44. Agility SA: 1/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  45. Jumping SA: 4/9, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  46. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  48. Agility S: 4/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  49. Jumping S: 4/16, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  50. Zkouška SA3: 2/7, 39.33 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  51. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  52. Agility Individual: 3/67, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  53. Agility Squads as Individual: 4/69, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  54. Jumping Individual: 41/68, 29.52 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  55. Jumping Squads as Individual: 9/68, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  56. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  57. Agility Open: 6/20, 42.03 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  58. Agility Trial: 1/8, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  59. Jumping Open: 2/20, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  60. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  61. Agility S: 6/21, 41.05 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  62. Jumping S: 6/21, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  63. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  64. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  65. Jumping Final: 5/5, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  66. Jumping Open I: 1/9, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  67. Jumping Open II: 2/9, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  68. Jumping Open III: 2/9, 27.31 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  69. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  70. 1. Jumping S: 9/20, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  71. 2. Jumping S: 2/20, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  72. Agility S: 10/20, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  73. Fin Agility S: 1/12, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  74. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  75. Agility I: 1/40, 42.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  76. Agility II: 1/40, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  77. Jumping I: 1/41, 31.2 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  78. Jumping II: 1/39, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  79. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  80. Agility Trial I: 1/6, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  81. Agility Trial II: 4/6, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  82. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  83. Agility S: 9/26, 36.98 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  84. Jumping S: 1/26, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  85. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  86. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  87. Agility S: 2/28, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  88. Jumping S: Diskvalifikován

  89. Zkouška SA3: 4/14, 43.35 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  90. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  91. ZkA I: 1/12, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  92. ZkA II: 6/12, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  94. AgilityS: Diskvalifikován

  95. JumpingS: 1/35, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  96. ZkouškaSA3: 10/16, 37.91 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  97. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  98. Jumping I: 2/6, 30.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  99. Jumping II: 4/6, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  100. Jumping III: 1/6, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  101. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  102. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  103. Turnaj II: 5/16, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  104. Turnaj III: 5/8, 17.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  105. Turnaj IV: 3/4, 23.34 s, 0.34 tr. b., 4.5 m/s

  106. Zk agility I: 3/9, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  107. Zk agility II: 4/9, 37.47 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  108. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  109. Zkouška II. SA2: 1/7, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  110. Zkouška I. SA2: 2/7, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  111. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  112. Agility Open: Diskvalifikován

  113. Agility Squads as Individual: 32/71, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  114. Jumping Open: Diskvalifikován

  115. Jumping Squads as Individual: 1/71, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  116. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  117. Agility 1: 5/70, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  118. Agility 3: 15/69, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  119. Agility 4: Diskvalifikován

  120. Agility Trial: Diskvalifikován

  121. Grand Final: Diskvalifikován

  122. Jumping 1: 29/72, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  123. Jumping 2: 3/51, 32.74 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  124. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  125. Agility Trial I: 1/7, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  126. Agility Trial II: 1/7, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  127. Jumping Trial I: 1/7, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  128. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  129. QA4 Agility: 1/36, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  130. QA5 Agility: 2/36, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  131. QA6 Agility: 2/35, 43.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  132. QJ4 Jumping: 15/36, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  133. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  134. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  136. QA1 agility: 21/48, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  137. QA2 agility: Diskvalifikován

  138. QA3 agility: 17/48, 40.27 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  139. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  140. QJ2 jumping: 16/48, 35.83 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  141. QJ3 jumping: 25/45, 37.14 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  143. Agility S: Diskvalifikován

  144. Jumping S: Diskvalifikován

  145. Zkouška SA2: 1/11, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  146. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  147. Agility: 1/16, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  148. Agility Trial: 1/3, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  149. Agility Trial II: Diskvalifikován

  150. Agility Trial III: 1/6, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  151. Jumping: 1/16, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  152. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  153. Agility I: Diskvalifikován

  154. Agility II: 13/75, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  155. Jumping I: 5/81, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  156. Jumping II: 42/79, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  157. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  158. Agility Basic S SA1: 1/15, 20.94 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  159. Agility I S S: Diskvalifikován

  160. Jumping Basic S SA1: 12/18, 18.8 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  161. Jumping I S S: Diskvalifikován

  162. Tuneliáda S S: 3/48, 20.7 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  163. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  164. Agility SA: Diskvalifikován

  165. Jumping SA: Diskvalifikován

  166. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  167. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  168. Trial I: 1/10, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  169. Trial II: 1/10, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  170. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  171. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  172. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  173. 3. Jumping S: 2/11, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  174. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  175. Agility SA: Diskvalifikován

  176. Jumping SA: Diskvalifikován

  177. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  178. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  179. Agility Trial I: 1/5, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován