Cz En

021119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Vaverková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Holly z Pravého břehu, Sheltie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  2. Agility Individual - J: 4/30, 42.33 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 15/44, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 2/44, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  6. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  7. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  9. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  10. Agility I: 19/68, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. Agility II: 3/66, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  12. Jumping I: 5/69, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  13. Jumping II: Diskvalifikován

  14. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  15. Agility SA: Diskvalifikován

  16. Jumping SA: Diskvalifikován

  17. Zkouška SA3: 3/6, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  18. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  19. 1. Agility S Junioři: 3/15, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  20. 2. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  21. 3. Jumping S Junioři: Diskvalifikován

  22. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  23. Agility Individual: 9/67, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  24. Agility Squads as Individual: 11/69, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  25. Jumping Individual: 12/68, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  26. Jumping Squads as Individual: 26/68, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  27. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  28. Agility Small: Diskvalifikován

  29. Jumping Small: Diskvalifikován

  30. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  32. Agility J Individual: 1/29, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  33. Agility Squads: 1/43, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  34. Jumping J Individual: 10/29, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. Jumping Squads: 1/43, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  36. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  37. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška SA3: 1/10, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  39. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  40. 1. Jumping S: 10/20, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  41. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  42. Agility S: 4/20, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  43. Fin Agility S: 3/12, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  44. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 6/40, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  47. Jumping I: 13/41, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  48. Jumping II: 5/39, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  49. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  50. 1. 'Zkouška SA3: 3/7, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  53. ZkA I: Diskvalifikován

  54. ZkA II: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  55. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  56. Agility SA: Diskvalifikován

  57. Jumping SA: Diskvalifikován

  58. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  60. Agility S: 3/28, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  61. Jumping S: 10/28, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  62. Zkouška SA2: 2/9, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  63. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  64. Agility SA sobota: 8/26, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  65. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  66. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  67. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  68. Agility I: 2/14, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  69. FINAL: 2/7, 48.66 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  70. Jumping I: 8/15, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  71. Jumping II: 3/14, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  72. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  73. TRIAL I.: Diskvalifikován

  74. TRIAL II.: 1/8, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  75. TRIAL III.: Diskvalifikován

  76. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  77. Jumping Open: Diskvalifikován

  78. ZkA I: Diskvalifikován

  79. ZkA II: 1/11, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  80. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  81. Zkouška SA2 - druhá: 1/7, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. Zkouška SA2 - první: 1/7, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  83. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  84. AgilityS: Diskvalifikován

  85. JumpingS: 6/35, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. ZkouškaSA1: 1/9, 32.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  87. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  88. Agility S: 13/31, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. Finále S Jump.: Diskvalifikován

  90. Jumping S: 4/34, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  91. Zkouška SA1: 1/9, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  92. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  93. SA1 - druhá: 1/9, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  94. SA1 - první: 4/10, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  95. SA1 - třetí: 1/9, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s