020921

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Sommerová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Dark Groot Černý Křišťál, Pudl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  2. 1.zkouška SA3: 1/7, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  3. 2.zkouška SA3: 1/7, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  4. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  5. QA4 Agility: 12/69, 53.59 s, 5.59 tr. b., 4.11 m/s

  6. QA5 Agility: 19/71, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  7. QA6 Agility: 10/68, 42.9 s, 3.9 tr. b., 4.15 m/s

  8. QJ4 Jumping: 31/69, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  9. QJ5 Jumping: 20/69, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. QJ6 Jumping: 35/67, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  11. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  12. Agility II S: 7/29, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  13. Agility I. S: 5/31, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  14. Jumping III S: 5/26, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. Jumping II. S: Diskvalifikován

  16. Jumping I. S: 15/30, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  17. Jumping IV S - pudlů: 3/9, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  18. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  19. QA1 Agility: 13/79, 45.07 s, 0.07 tr. b., 4.46 m/s

  20. QA2 Agility: Diskvalifikován

  21. QA3 Agility: 14/77, 42.96 s, 1.96 tr. b., 4.47 m/s

  22. QJ1 Jumping : 31/80, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  23. QJ2 Jumping: 31/77, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  24. QJ3 Jumping: 35/77, 44.48 s, 8.48 tr. b., 4.25 m/s

  25. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  26. 1. Zkouška SA3: 1/6, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  27. 2. Zkouška SA3: 3/6, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  28. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  29. Agility III 300: 15/38, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  30. Agility II 300: 14/38, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Agility I 300: 20/39, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  32. Jumping III 300: 12/38, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  33. Jumping II 300: 13/38, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  34. Jumping I 300: 21/39, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  35. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  36. Agility Open S: 2/12, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. Jumping Light S: Diskvalifikován

  38. Jumping Open S: Diskvalifikován

  39. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  40. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE S: 4/11, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  41. OPEN AGILITY sobota S: 3/17, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. OPEN JUMPING neděle S: 2/17, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  43. OPEN JUMPING sobota S: Diskvalifikován

  44. Zkouška SA3 sobota: 2/11, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  46. 1. Zkouška SA3: 3/7, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  47. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  48. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  49. Agility družstev S: 9/53, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  50. Agility jednotlivci S: 6/53, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  51. Jumping družstev S: 8/53, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  52. Jumping jednotlivci S: 37/52, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  53. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  54. 1. Zkouška SA3: 3/5, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  55. 2. Zkouška SA3: 2/5, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  56. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  57. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška SA3: 1/8, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  59. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  60. SO - 1. zkouška A3 S: 1/3, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  61. SO - 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  62. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  63. Agility 1 S: 6/63, 40.84 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  64. Agility 2 S: 17/54, 55.63 s, 10.63 tr. b., 3.94 m/s

  65. Agility 3 S: 16/60, 46.65 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  66. Agility 4 S: Diskvalifikován

  67. Exam SA3: 17/46, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  68. GRAND FINAL S: 6/18, 45.36 s, 0.36 tr. b., 4.85 m/s

  69. Jumping 1 S: 4/63, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  70. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  71. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  72. Agility 1 S: 3/62, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  73. Agility 2 S: 7/59, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. Jumping 1 S: 22/63, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  75. Jumping 2 S: 6/63, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  76. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  77. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. 2.zkouška SA3: 5/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  80. Agility 4 S: 15/42, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  81. Agility 5 S: Diskvalifikován

  82. Agility 6 S: 8/39, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  83. Jumping 4 S: 12/42, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  84. Jumping 5 S: 17/41, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  85. Jumping 6 S: 11/40, 41.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  87. Agility 1 S: Diskvalifikován

  88. Agility 2 S: 5/58, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  89. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 S: 5/54, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  91. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  92. Agility II S: 3/32, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  93. Agility I. S: 12/35, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  94. Jumping III S: 3/32, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  95. Jumping II. S: 3/33, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  96. Jumping I. S: Diskvalifikován

  97. Jumping IV S - pudlů: 1/10, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  98. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  99. QA1 Agility: 15/67, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  100. QA2 Agility: 17/65, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  101. QA3 Agility: Diskvalifikován

  102. QJ1 Jumping: 10/67, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  103. QJ2 Jumping: 15/66, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  104. QJ3 Jumping: 14/64, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  105. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  106. 1.zkouška SA3: 2/4, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  107. 2.zkouška SA3: 2/4, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  108. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  109. Agility S: Diskvalifikován

  110. Jumping S: 2/16, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  111. Krátký jumping S: 4/16, 22.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  112. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  113. Agility 1 S: 2/21, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  114. Agility 2 S: 9/21, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  115. Finále S: 6/16, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  116. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 S: 9/21, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  118. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  119. Agility 1 - Small: 4/19, 25.05 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  120. Agility 2 - Small: 4/19, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  121. Jumping 1 - Small: 12/19, 22.6 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  122. Jumping 2 - Small: 5/18, 23.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  123. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  124. Agility III 300: Diskvalifikován

  125. Agility II 300: Diskvalifikován

  126. Agility I 300: Diskvalifikován

  127. Jumping III 300: 1/35, 37.24 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  128. Jumping II 300: Diskvalifikován

  129. Jumping I 300: 8/41, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  130. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  131. Czech Imp Jump Small: 2/28, 23.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  132. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  135. Jumping LIGHT: 3/12, 21.5 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  136. Jumping OPEN I: 3/8, 29.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  137. Jumping OPEN II: 3/8, 26.38 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  138. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  139. Czech Imp Jump Small: 5/30, 21.77 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  140. Jumping 1 - Small: 3/30, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  141. Jumping 2 - Small: 3/30, 31.99 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  142. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  143. Agility II / S: Diskvalifikován

  144. Agility I / S: 3/25, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  145. Finále / S: 6/15, 42.53 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  146. Jumping III / S: Diskvalifikován

  147. Jumping II / S: 4/24, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  148. Jumping I / S: 5/25, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  149. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  150. Czech Imp Jump Small: 2/22, 21.44 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  151. Jumping 1 - Small: 3/23, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  152. Jumping 2 - Small: 13/23, 38.1 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  153. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  154. Agility III / S: 3/18, 42.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  155. Agility II / S: 2/20, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  156. Agility I / S: Diskvalifikován

  157. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  158. Agility: Diskvalifikován

  159. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/55, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  160. Jumping: 10/54, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  161. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 8/55, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  162. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  163. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  164. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  166. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  167. ZkA. I. SA3: 1/4, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  168. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  169. Finále SA: 5/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  170. SA Agility 1: Diskvalifikován

  171. SA Agility 2: 9/63, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  172. SA Agility 3: 26/64, 39.85 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  173. SA Agility 4: 5/59, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  174. SA Jumping 1: 4/71, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  175. SA Jumping 2: 22/52, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  176. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  177. QA4 Agility: 8/42, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  178. QA5 Agility: 2/42, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  179. QA6 Agility: 8/41, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  180. QJ4 Jumping: 8/42, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  181. QJ5 Jumping: 20/42, 38.99 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  182. QJ6 Jumping: 10/40, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  183. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  184. Agility 1 S: Diskvalifikován

  185. Agility 2 S: 3/40, 42.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  186. Jumping 1 S: 4/40, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  187. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  188. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  189. Agility II S: Diskvalifikován

  190. Agility I S: 3/29, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  191. Jumping III S: Diskvalifikován

  192. Jumping II S: 2/24, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  193. Jumping I S: Diskvalifikován

  194. Jumping IV S - pudlů: 2/11, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  195. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  196. QA1 Agility: Diskvalifikován

  197. QA2 Agility: 11/50, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  198. QA3 Agility: 13/49, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  199. QJ1 Jumping: 8/50, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  200. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  201. QJ3 Jumping: 9/39, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  202. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  203. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška SA3: 1/5, 42.69 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  205. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  206. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  207. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  208. Sobota SA3 I: 2/12, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  209. Sobota SA3 II: Diskvalifikován

  210. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  211. 1. Zkouška SA2: 1/5, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  212. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  213. 3. Zkouška SA2: 1/5, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  215. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  216. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  217. 3. Jumping S: 5/15, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  218. 4. Jumping S: 4/13, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  219. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  220. Czech Imp Jump Small: 10/25, 22.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  221. Jumping 1 - Small: 5/25, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  222. Jumping 2 - Small: 2/25, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  223. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  224. 1. Zkouška SA2: 3/3, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  225. 2. Zkouška SA2: 1/3, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  226. 3. Zkouška SA2: 1/3, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  227. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  228. Czech Imp Jump Small: 6/30, 23.01 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  229. Jumping 1 - Small: 7/30, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  230. Jumping 2 - Small: 6/30, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  231. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  232. 1. Zkouška SA1: 1/6, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  233. 2. Zkouška SA1: 1/6, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  234. 3. Zkouška SA1: 1/6, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  235. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  236. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  237. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  238. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  239. 1. Zkouška SA1: 1/4, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  240. 2. Zkouška SA1: 1/4, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  241. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  242. 1. Zkouška SA1: 1/7, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  243. 2. Zkouška SA1: 1/7, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  244. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  245. Czech Imp Jump Small: 4/24, 24.22 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  246. Jumping 1 - Small: 9/24, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  247. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  248. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  249. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  250. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  251. Jumping 2 - Small: 5/20, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  252. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  253. 1. běh Jumping 0 S: 1/2, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  254. 2. běh Jumping 0 S: 1/2, 20.1 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  255. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  256. III. Jumping A1: 2/4, 21.69 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  257. II. Jumping A1: 2/4, 26.65 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  258. I. Jumping A1: 1/4, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s