Cz En

029519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Sobotková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Juliette Motýlek z Nevady, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  2. ZkA. XSA3 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. XSA3 II.: 1/2, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  5. Czech Imp Jump: 1/10, 20.99 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  6. Jumping 1: 6/10, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Jumping 2: Diskvalifikován

  8. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  9. Agility Spokojeného psa XS: Diskvalifikován

  10. Jacob & Joseph Jumping XS: Diskvalifikován

  11. Jelenův Jumping XS: 1/3, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  12. PhysioDOG Agility XS: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  14. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: 1/7, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  16. Jumping 2 : 1/7, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  18. II. zkouška SA2 neděle: 1/8, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  19. I. zkouška SA2 neděle: 1/8, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  21. Druhá zkouška XSA2: Diskvalifikován

  22. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  23. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  24. Zkouška1 XSA2: 1/6, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  25. Zkouška2 XSA2: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  27. Czech Imp Jump XSmall: 5/9, 24.65 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  28. Jumping 1 - XSmall: 2/9, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  29. Jumping 2 - XSmall: 2/9, 28.56 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  30. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  31. Zk SA2 I.: Diskvalifikován

  32. Zk SA2 II.: 4/6, 40.89 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  34. Druhá zkouška XSA2: 1/3, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  35. První zkouška XSA2: 2/3, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  36. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  37. 1.Zkouška XSA2: 1/3, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  38. 2.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  39. 3.Zkouška XSA2: 1/2, 47.14 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. Jumping XS: 2/5, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  41. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  42. Druhá zkouška XSA2: Diskvalifikován

  43. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  44. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  45. Agility XS: Diskvalifikován

  46. Jumping XS: 1/2, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  47. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  48. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  49. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  50. SA2- 2 běh: 2/5, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  52. SA2 - I.: 2/4, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  53. SA2 - II.: 1/4, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  54. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  55. 1.Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  56. 2.Zkouška - SA2: 3/9, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  57. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  58. II. zkouška SA2: 1/3, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  59. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  61. SA2_1: Diskvalifikován

  62. SA2_2: Diskvalifikován

  63. SA2_3: Diskvalifikován

  64. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  65. 1.zkouška: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška: Diskvalifikován

  67. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  68. 1. Jumping SJ2: Diskvalifikován

  69. 1. Zkouška SA2: 3/9, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  70. 2. Jumping SJ2: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  73. Ne. - Agility II. S: 29/54, 50.82 s, 5.82 tr. b., 4.03 m/s

  74. Ne. - Jumping II. S: 13/56, 43.58 s, 1.58 tr. b., 4.22 m/s

  75. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  76. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  77. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  78. Zk SA1 I.: 2/11, 38.89 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  79. Zk SA1 II.: 1/11, 34.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  80. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  81. SA1: Diskvalifikován

  82. SA1-2: Diskvalifikován

  83. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  84. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  85. Nedele zkouska SA1: 1/3, 52.65 s, 12.65 tr. b., 2.75 m/s

  86. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  87. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  88. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  89. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  90. Druhá zkouška SA1: 1/6, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  91. První zkouška SA1: 2/6, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s