Cz En

057720

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Válková

    Člen KA

Pes

  1. Griotka Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  2. zkouška SA3 1: 1/6, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  3. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  4. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  5. QA1 Agility: 2/51, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  6. QA2 Agility: Diskvalifikován

  7. QA3 Agility: 8/49, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  8. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  9. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  11. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  12. AGILITY S: 1/17, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  13. JUMPING S: Diskvalifikován

  14. Zkoušky SA3: 1/13, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  15. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  16. 1. Zkouška SA3: 1/5, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  17. 2. Zkouška SA3: 1/5, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  18. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  19. U19 Agility I: 10/10, 47.75 s, 11.94 tr. b., 4.19 m/s

  20. U19 Agility II: 4/10, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  21. U19 Agility III: Diskvalifikován

  22. U19 Jumping I: 3/10, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. U19 Jumping II: 1/10, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  24. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  25. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A3 S: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  27. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  28. U19 Agility I: 6/10, 39.0 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  29. U19 Agility II: Diskvalifikován

  30. U19 Agility III: 2/10, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  31. U19 Jumping I: 2/10, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  32. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  33. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  34. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška A3 S: 1/11, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  36. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  37. Vitar Agility Trial I: 1/10, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. Vitar Agility Trial II: 2/10, 45.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  39. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  40. Agility SA: 4/29, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  41. Jumping SA: 14/30, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  42. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  43. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  44. Vitar Agility Trial I: 1/7, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  45. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  46. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  47. Agility S: 1/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  48. Agility S: 1/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  49. Jumping S: 11/25, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. Jumping S: 11/25, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. Tuneliáda S : Diskvalifikován

  52. Tuneliáda S : Diskvalifikován

  53. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  54. zkouška SA2 1: 1/6, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. zkouška SA2 2: 2/6, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  56. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  57. Agility Individual: 23/65, 46.55 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  58. Agility Squads as Individual: 19/68, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  59. Jumping Individual: 32/67, 39.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  60. Jumping Squads as Individual: 8/67, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  61. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  62. Agility Individual - J: 6/30, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  63. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  64. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  65. Jumping Squads as Individual: 24/44, 39.63 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  66. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: 1/4, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  69. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  70. Agility S: 10/18, 46.66 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  71. Jumping S: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  74. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  75. zkouška SA2 2: 1/8, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  76. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  77. Agility I: 2/68, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  78. Agility II: 4/66, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: 1/64, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  81. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  82. Agility Trial I: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  83. Agility Trial II: 2/5, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  84. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  85. Agility Trial: 1/7, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  86. Earth dog's labyrinth: 4/24, 34.31 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  87. Frog's course: 2/24, 23.05 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  88. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  89. 1. Zkouška A1 S: 3/4, 36.14 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  90. 2. Zkouška A1 S: 3/4, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  92. TRIAL I.: 1/4, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  93. TRIAL II.: 1/4, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  94. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  95. Trial I.: Diskvalifikován

  96. Trial II.: 1/3, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  97. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  98. TRIAL I.: 1/1, 33.35 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  99. TRIAL II.: 1/1, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  100. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  101. 1. zkouška SA1: 2/6, 37.46 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  102. 2. zkouška SA1: 5/6, 49.8 s, 19.8 tr. b., 2.69 m/s

  103. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  104. Agility Trial I: 1/3, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  105. Agility Trial II: 1/3, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s