057720

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Válková

    Arrow_down

Pes

  1. Griotka Perla z Polabí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  5. QA1 Agility: 5/79, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  6. QA2 Agility: Diskvalifikován

  7. QA3 Agility: Diskvalifikován

  8. QJ1 Jumping : 3/80, 32.71 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  9. QJ2 Jumping: 2/77, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  10. QJ3 Jumping: 3/77, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  11. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  12. AGILITY S: Diskvalifikován

  13. JUMPING II - S: 1/18, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  14. JUMPING I - S: 1/18, 31.83 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  15. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  16. A3 S 1.zkouška: 1/9, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. A3 S 2.zkouška: 1/9, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Jumping S: Diskvalifikován

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  20. 1. zkouška S A3: 1/7, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  21. 2. zkouška S A3: 1/7, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  23. 1. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  25. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  26. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  29. Agility III 300: 3/38, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. Agility II 300: 4/38, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  31. Agility I 300: 21/39, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  32. Jumping III 300: 19/38, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  33. Jumping II 300: 11/38, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  34. Jumping I 300: 2/39, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  35. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  36. Agility S: 2/18, 42.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  37. Jumping S: 3/18, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  38. Zkouška SA3: 7/14, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  39. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  40. 1. Zkouška A3 S: 1/4, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  41. 2. Zkouška A3 S: 1/4, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  42. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  43. Finále SA2+3: Diskvalifikován

  44. Jumping II SA2+3: 2/9, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  45. Jumping I SA2+3: Diskvalifikován

  46. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  47. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  49. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  50. Jumping S: 4/22, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  51. Open S: 5/21, 40.39 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  52. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  53. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  54. Agility S: 3/16, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  55. Finále JUMPING S: 3/6, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  56. Jumping S: 4/16, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  57. Zkouška A3 S: 4/12, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  58. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  59. Agility S: 1/30, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  60. Jumping S: Diskvalifikován

  61. Tuneliáda S: 2/30, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  62. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  63. Agility družstev S: Diskvalifikován

  64. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  65. Jumping družstev S: 3/53, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  66. Jumping jednotlivci S: 9/52, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  67. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  68. Agility S: 1/18, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  69. Jumping S: 2/20, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  70. Zkouška SA3: 3/7, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  71. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  72. Zkouška I.: 1/5, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  73. Zkouška II.: 1/5, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  74. Zkouška III.: 1/5, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  75. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  76. Agility 1 S: 7/63, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  77. Agility 2 S: 3/54, 42.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  78. Agility 3 S: 11/60, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. Agility 4 S: 7/60, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  80. Exam SA3: Diskvalifikován

  81. GRAND FINAL S: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 S: 5/42, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  84. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  85. Agility S: 1/8, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  86. Jumping III. S: 2/8, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  87. Jumping II. S: 1/8, 24.14 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  88. Šumperk - Havliczech 56 - 3 x A2, 3 x A3 s Calibrou, 30. 06. 2023

  89. Zkouška I.: 2/3, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Zkouška II.: 1/3, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  91. Zkouška III.: 1/3, 47.53 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  92. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  93. jumping SA3: Diskvalifikován

  94. zkouška SA3: 1/10, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  95. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  96. Agility 4 S: 12/42, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  97. Agility 5 S: Diskvalifikován

  98. Agility 6 S: Diskvalifikován

  99. Jumping 4 S: 15/42, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  100. Jumping 5 S: 6/41, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  101. Jumping 6 S: 23/40, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  102. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  103. Agility 1: Diskvalifikován

  104. Agility 2: 8/43, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  105. Jumping 1: 13/43, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  106. Jumping 2: 19/42, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  107. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  108. Open Agility Small: Diskvalifikován

  109. Open Jumping Small: 3/11, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  110. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  111. Tuneliáda: 5/10, 35.98 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  112. 1. Jumping : 1/10, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  113. 2. Jumping: 2/10, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  114. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  115. zkouška SA3 1: 1/6, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  116. zkouška SA3 2: 1/6, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  117. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  118. Agility S: 1/8, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  119. Agility S - druhá šance: 1/8, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  120. Jumping S: 1/8, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  121. Jumping S - druhá šance: 1/8, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  122. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  123. QA1 Agility: 6/67, 41.86 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  124. QA2 Agility: 13/65, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  125. QA3 Agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  127. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  128. QJ3 Jumping: 18/64, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  129. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  130. SA3 I: Diskvalifikován

  131. SA3 II: Diskvalifikován

  132. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  133. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  134. 2 zkouška A3: 1/3, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  135. 3 zkouška A3: 1/3, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  136. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  137. AGILITY S: 2/21, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  138. JUMPING 1 S: 6/21, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  139. JUMPING 2 S: 3/21, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  140. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  141. 1.Zkouška SA3: 1/8, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  142. 2.zkouška SA3: 1/8, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  143. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  144. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška A3: 1/5, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  146. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  147. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška SA3: 1/10, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  149. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  150. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  151. Agility Trial Natures Wolf II: 1/7, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  152. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  153. 1. zkouška SA3: 1/9, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  154. 2. zkouška SA3: 4/9, 50.84 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  155. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  156. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  157. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  158. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  159. Agility J: 1/18, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  160. Agility Squads as Individual: 11/30, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  161. Jumping J: 1/18, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  162. Jumping Squads as Individual: 3/30, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  163. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  164. Agility SA: Diskvalifikován

  165. Jumping SA: Diskvalifikován

  166. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  167. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  168. Agility Trial I: 1/3, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  169. Agility Trial II: 1/3, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  170. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  171. Agility S: Diskvalifikován

  172. Jumping S: Diskvalifikován

  173. Tuneliáda S : Diskvalifikován

  174. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  175. Agility: Diskvalifikován

  176. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 17/55, 42.38 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  177. Jumping: 6/54, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  178. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 24/55, 40.03 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  179. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  180. Agility EXTRA DRY S: 7/17, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  181. Jumping DRY S: 8/17, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  182. Jumping ZERO BRUT S: 3/17, 43.08 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  183. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  184. Agility Trial I: Diskvalifikován

  185. Agility Trial II: 1/4, 54.72 s, 6.72 tr. b., 4.02 m/s

  186. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  187. Jumping II S: 8/17, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  188. Jumping S: 1/17, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  189. Zkouška SA3: 1/9, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  190. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  191. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  193. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  194. SA Agility 1: 13/71, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  195. SA Agility 2: Diskvalifikován

  196. SA Agility 3: 7/64, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  197. SA Agility 4: 16/59, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  198. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  199. SA Jumping 2: Diskvalifikován

  200. Zkouška Exam S A3: 1/45, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  201. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  202. 1. Zkouška SA3: 4/6, 45.56 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  203. 2. Zkouška SA3: 1/6, 49.95 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  204. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  205. zkouška SA3 1: 1/7, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  206. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  207. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  208. Agility I: Diskvalifikován

  209. Agility II: 3/33, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  210. Jumping I: 9/36, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  211. Jumping II: 2/35, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  212. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  213. Agility Trial I: 4/8, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  214. Agility Trial II: 1/8, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  215. Agility Trial III: 1/8, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  216. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  217. TRIAL I.: 1/3, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  218. TRIAL II.: 1/3, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  219. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  220. QA4 Agility: Diskvalifikován

  221. QA5 Agility: 5/42, 45.53 s, 0.3 tr. b., 4.61 m/s

  222. QA6 Agility: Diskvalifikován

  223. QJ4 Jumping: 13/42, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  224. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  225. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  226. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  227. Agility Trial: Diskvalifikován

  228. Nornikovo bludiste: 2/22, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  229. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  230. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  231. Agility I: 13/32, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  232. Agility II: Diskvalifikován

  233. Jumping I: 15/33, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  234. Jumping II: 1/31, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  235. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  236. zkouška SA3 1: 1/6, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  237. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  238. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  239. QA1 Agility: 2/51, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  240. QA2 Agility: Diskvalifikován

  241. QA3 Agility: 8/49, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  242. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  243. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  244. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  245. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  246. AGILITY S: 1/17, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  247. JUMPING S: Diskvalifikován

  248. Zkoušky SA3: 1/13, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  249. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  250. 1. Zkouška SA3: 1/5, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  251. 2. Zkouška SA3: 1/5, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  252. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  253. U19 Agility I: 10/10, 47.75 s, 11.94 tr. b., 4.19 m/s

  254. U19 Agility II: 4/10, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  255. U19 Agility III: Diskvalifikován

  256. U19 Jumping I: 3/10, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  257. U19 Jumping II: 1/10, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  258. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  259. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  260. 2. Zkouška A3 S: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  261. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  262. U19 Agility I: 6/10, 39.0 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  263. U19 Agility II: Diskvalifikován

  264. U19 Agility III: 2/10, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  265. U19 Jumping I: 2/10, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  266. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  267. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  268. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  269. 2. Zkouška A3 S: 1/11, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  270. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  271. Vitar Agility Trial I: 1/10, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  272. Vitar Agility Trial II: 2/10, 45.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  273. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  274. Agility SA: 4/29, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  275. Jumping SA: 14/30, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  276. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  277. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  278. Vitar Agility Trial I: 1/7, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  279. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  280. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  281. Agility S: 1/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  282. Agility S: 1/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  283. Jumping S: 11/25, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  284. Jumping S: 11/25, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  285. Tuneliáda S : Diskvalifikován

  286. Tuneliáda S : Diskvalifikován

  287. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  288. zkouška SA2 1: 1/6, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  289. zkouška SA2 2: 2/6, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  290. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  291. Agility Individual: 23/65, 46.55 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  292. Agility Squads as Individual: 19/68, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  293. Jumping Individual: 32/67, 39.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  294. Jumping Squads as Individual: 8/67, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  295. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  296. Agility Individual - J: 6/30, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  297. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  298. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  299. Jumping Squads as Individual: 24/44, 39.63 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  300. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  301. Agility Trial I: Diskvalifikován

  302. Agility Trial II: 1/4, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  303. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  304. Agility S: 10/18, 46.66 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  305. Jumping S: Diskvalifikován

  306. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  307. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  308. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  309. zkouška SA2 2: 1/8, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  310. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  311. Agility I: 2/68, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  312. Agility II: 4/66, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  313. Jumping I: Diskvalifikován

  314. Jumping II: 1/64, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  315. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  316. Agility Trial I: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  317. Agility Trial II: 2/5, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  318. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  319. Agility Trial: 1/7, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  320. Earth dog's labyrinth: 4/24, 34.31 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  321. Frog's course: 2/24, 23.05 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  322. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  323. 1. Zkouška A1 S: 3/4, 36.14 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  324. 2. Zkouška A1 S: 3/4, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  325. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  326. TRIAL I.: 1/4, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  327. TRIAL II.: 1/4, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  328. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  329. Trial I.: Diskvalifikován

  330. Trial II.: 1/3, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  331. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  332. TRIAL I.: 1/1, 33.35 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  333. TRIAL II.: 1/1, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  334. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  335. 1. zkouška SA1: 2/6, 37.46 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  336. 2. zkouška SA1: 5/6, 49.8 s, 19.8 tr. b., 2.69 m/s

  337. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  338. Agility Trial I: 1/3, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  339. Agility Trial II: 1/3, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s