Cz En

068115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Konečná, ABS-All Breeds Shine

    Člen KA

Pes

  1. Majda, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  2. 1. Zkouška SA3: 3/5, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 1/5, 46.77 s, 0.77 tr. b., 3.93 m/s

  4. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  5. Zkouška II. SA3: 2/7, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  6. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  8. Jumping open SA: Diskvalifikován

  9. Jumping tunel SA: 2/14, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  10. Zkouška SA3: 2/4, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  11. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  12. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  15. Agility open S: 12/17, 40.1 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  16. Jumping open S: 9/19, 43.81 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  17. Tuneliáda S: 2/17, 22.51 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  18. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  19. Zkouška SA3 2: 8/9, 42.94 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  20. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  21. Agility I: 18/40, 45.45 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  22. Agility II: Diskvalifikován

  23. Jumping I: 6/40, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. Jumping II: Diskvalifikován

  25. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  26. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  27. Zkouška Ne-1 SA3: 1/7, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  28. Zkouška Ne-2 SA3: 2/7, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  29. Zkouška So-1 SA3: Diskvalifikován

  30. Zkouška So-2 SA3: Diskvalifikován

  31. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  32. Zkouška SA3 1 SA3: 5/8, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  33. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  34. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  35. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  38. Agility Open: Diskvalifikován

  39. Agility Trial: Diskvalifikován

  40. Jumping Open: Diskvalifikován

  41. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  42. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  43. Zkouška SA3 2 SA3: 4/11, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  44. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: Diskvalifikován

  47. Jumping I: Diskvalifikován

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  50. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  51. Zkouška č.2 SA3: 1/7, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  52. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  53. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  54. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  55. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  56. Jumping SA sobota: 1/21, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  57. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkoušky SA3 sobota: 3/9, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  59. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  60. Agility SA: Diskvalifikován

  61. Jumping SA: Diskvalifikován

  62. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  64. Agility Trial I: 1/9, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  65. Agility Trial II: 1/9, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  66. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  67. Zkouška 1 SA2: 1/8, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  68. Zkouška 2 SA2: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  69. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  70. Agility S S: 4/29, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  71. Jumping S S: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA2 SA2: 2/10, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  74. Agility Open: 1/25, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  75. Agility Trial: Diskvalifikován

  76. Jumping Open: 11/25, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  78. 1. Zkouška SA2: 4/7, 44.99 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  79. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  82. 1. Zkouška - neděle SA2: 1/4, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  83. 1. Zkouška - sobota SA2: 1/3, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. 2. Zkouška - neděle SA2: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška - sobota SA2: Diskvalifikován

  86. 3. Zkouška - neděle SA2: 1/4, 46.28 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. 3. Zkouška - sobota SA2: Diskvalifikován

  88. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  89. Agility I: 31/47, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  90. Agility II: 3/45, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  91. Jumping I: 26/47, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  92. Jumping II: 12/46, 32.98 s, 1.98 tr. b., 4.31 m/s

  93. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  94. QA4 Agility: Diskvalifikován

  95. QA5 Agility: 12/45, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  96. QA6 Agility: Diskvalifikován

  97. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  98. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  99. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  100. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  101. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  102. Zkouška 1 SA2: 4/12, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  103. Zkouška 2 SA2: 2/12, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  104. Zkouška II SA2: 3/12, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  105. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  107. QA1 agility: 19/53, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  108. QA2 agility: Diskvalifikován

  109. QA3 agility: 19/52, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  110. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  111. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  112. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  113. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  114. Zkouška SA2 1 SA2: 4/15, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  115. Zkouška SA2 2 SA2: 6/16, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  116. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  117. Agility Open: 10/28, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  118. Agility Trial: Diskvalifikován

  119. Jumping Open: Diskvalifikován

  120. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  121. Agility S Ne : Diskvalifikován

  122. Agility S So : 18/65, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  123. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  124. Jumping S So : Diskvalifikován

  125. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  126. Agility: Diskvalifikován

  127. Agility: Diskvalifikován

  128. Jumping: 8/13, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  129. Jumping: 13/20, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  130. Zkouška SA2: 2/6, 44.61 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  131. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  132. TRIAL II. SA2: 6/10, 40.64 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  133. TRIAL I. SA2: 2/10, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  134. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  135. Agility SA: 6/30, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  136. Jumping SA: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA2: 1/13, 43.16 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  138. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: Diskvalifikován

  141. Agility III: Diskvalifikován

  142. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  143. Agility Trial I: 3/6, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  144. Agility Trial II: Diskvalifikován

  145. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  146. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  147. Jumping S: Diskvalifikován

  148. Speciál Jumping S: Diskvalifikován

  149. Zkouška SA2: 2/10, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  150. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  151. Agility S: Diskvalifikován

  152. Jumping S: 2/35, 31.39 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  153. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  154. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  155. Agility Open: Diskvalifikován

  156. Agility Trial: 7/10, 41.19 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  157. Jumping Open: 7/28, 35.42 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  158. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  159. Agility S: Diskvalifikován

  160. Jumping S: Diskvalifikován

  161. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  163. Agility 1: 18/45, 45.01 s, 6.01 tr. b., 3.78 m/s

  164. Agility 2: 4/45, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  165. Jumping 1: Diskvalifikován

  166. Jumping 2: Diskvalifikován

  167. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  168. Agility S: 1/19, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  169. Jumping S: 3/19, 30.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  170. zkouška 1 SA2: 2/7, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  171. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  172. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  173. zkouška 4 SA2: Diskvalifikován

  174. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  175. 1. SA2: 5/12, 44.62 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  176. 2. SA2: 1/12, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  177. 3. SA2: 2/12, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  178. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  179. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  181. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  182. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  183. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  184. 2.běh SA2: Diskvalifikován

  185. 3.běh SA2: 3/10, 40.53 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  186. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  187. 1. zkouška SA2: 6/10, 48.32 s, 14.32 tr. b., 3.48 m/s

  188. 2. zkouška SA2: 3/10, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  189. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  190. Jump 1 S: Diskvalifikován

  191. Jump 2 S: Diskvalifikován

  192. Jump 3 S: Diskvalifikován

  193. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  194. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška SA2: 3/10, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  196. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  197. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  198. Jumping S: Diskvalifikován

  199. Jumping speciál S: 1/19, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  200. Zkouška SA2: 3/6, 46.54 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  201. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  202. Agility: Diskvalifikován

  203. Agility Open: Diskvalifikován

  204. Jumping Open: Diskvalifikován

  205. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  206. agility S: Diskvalifikován

  207. jumping 1 S: Diskvalifikován

  208. jumping 2 S: Diskvalifikován

  209. zkouška 1 SA1: 2/7, 44.4 s, 5.4 tr. b., 3.49 m/s

  210. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  211. zkouška Ne SA1: 1/6, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  213. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  214. 2. zkouška SA1: 1/7, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  215. 3. zkouška SA1: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  216. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  217. 1. zkouška SA1: 2/9, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  218. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  219. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  220. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  221. Agility: Diskvalifikován

  222. Agility Open I: Diskvalifikován

  223. Jumping Open I: Diskvalifikován

  224. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  225. Agility I: 6/13, 43.54 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  226. Agility III: Diskvalifikován

  227. Aglility II: Diskvalifikován