Cz En

Agility II

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 42.45 5.06 V V
2 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 43.05 4.99 V V
3 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 43.37 4.96 V V
4 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 43.6 4.93 V V
5 081516 Lenka Zindulková Alpáč 0 0 0.0 0.0 44.75 4.8 V V
6 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 44.82 4.8 V V
7 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 45.22 4.75 V V
8 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 45.29 4.75 V V
9 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 45.86 4.69 V V
10 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 46.39 4.63 V V
11 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 46.89 4.59 V V
12 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 48.54 4.43 V V
13 044219 Eliška Sovadinová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 51.05 4.21 V V
14 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 52.28 4.11 V V
15 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.35 0.35 53.35 4.03 V V
16 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty 0 0 0.89 0.89 53.89 3.99 V V
17 074816 Adéla Čejková Wi-Fi 0 0 2.11 2.11 55.11 3.9 V V
18 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 46.29 4.64 V V
19 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky 1 0 0.0 5.0 46.61 4.61 V V
20 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 0 0.0 5.0 46.95 4.58 V V
21 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi 1 0 0.0 5.0 51.17 4.2 V V
22 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form 0 0 5.12 5.12 58.12 3.7 V V
23 069814 Klára Cholastová Megy 1 0 1.72 6.72 54.72 3.93 VD VD
24 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy 2 0 0.0 10.0 48.52 4.43 VD VD
25 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 2 0 0.0 10.0 50.75 4.24 VD VD
26 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 0 2 3.27 13.27 56.27 3.82 VD VD
27 000218 Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp 2 1 0.0 15.0 48.19 4.46 VD VD
28 053716 Andrea Škurekova Fík 1 1 15.3 25.3 68.3 3.15 D D
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040719 Denisa Dočekalová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072918 Šárka Palacká Blue Batik Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067119 Lenka Klásková Shaggy Porubský Květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO