Cz En

017316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Sovadinová

    Člen KA

Pes

  1. Deli z Obolecké meze, Šiperka

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  2. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 1/44, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  4. Jumping Individual - J: 1/30, 42.64 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  7. Agility I: Diskvalifikován

  8. Agility II: 10/66, 48.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  9. Jumping I: 36/69, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  12. Agility Trial I: 1/3, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  13. Agility Trial II: 2/3, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  14. Agility Trial III: 1/3, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  16. Agility Trial: 2/9, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  17. Earth dog's labyrinth: 8/24, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  18. Frog's course: Diskvalifikován

  19. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  20. 1. Agility S Děti: Diskvalifikován

  21. 2. Agility S Děti: 2/14, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. 3. Jumping S Děti: 7/14, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  23. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  24. Agility Individual: 6/67, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  25. Agility Squads as Individual: 8/69, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  26. Jumping Individual: 47/68, 36.84 s, 13.84 tr. b., 4.13 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: 17/68, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  28. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  29. Agility Open: 3/20, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  30. Agility Trial: Diskvalifikován

  31. Jumping Open: 5/20, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  32. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  33. Agility D Individual: 1/15, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  34. Agility Squads: Diskvalifikován

  35. Jumping D Individual: 1/15, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  36. Jumping Squads: 5/43, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  37. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. Agility I: 16/40, 49.78 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  39. Agility II: 10/40, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: 6/39, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  42. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  43. Agility S: 4/26, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  44. Jumping S: 15/26, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  45. ZkouškaSA3: 2/14, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  46. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  47. ZkA I: 1/8, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  48. ZkA II: 1/8, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  49. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  50. FINALE O bezovou hulku: 9/19, 57.34 s, 10.34 tr. b., 3.64 m/s

  51. Zk agility I: 4/12, 45.08 s, 1.08 tr. b., 3.88 m/s

  52. Zk agility II: 4/12, 47.39 s, 2.39 tr. b., 3.84 m/s

  53. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  54. Agility Open: 6/30, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  55. Agility Zk: 2/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  56. Jumping Open: 9/30, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  58. Agility D: 5/15, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  59. Agility Squads as Individual: 7/51, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  60. Jumping D: 5/15, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  61. Jumping Squads as Individual: 10/52, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  62. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  63. Agility I: Diskvalifikován

  64. Agility II: 9/38, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  65. Jumping I: Diskvalifikován

  66. Jumping II: Diskvalifikován

  67. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  68. f - 1. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  69. JUMPING S S: 6/18, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  70. l - 2. Zkouška SA2 SA2: 1/1, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  71. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  72. 1. Small - Agi - Děti: Diskvalifikován

  73. 2. Small - Agi - Děti: 1/16, 41.88 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  74. 3. Small - Jum - Děti: 1/16, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  75. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  76. D Agility IV: 1/9, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  77. D Agility V: 1/9, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  78. D Agility VI: 1/9, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  79. D Jumping III: Diskvalifikován

  80. D Jumping IV: 1/9, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  81. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  82. Agility Challenge S SA2: 6/30, 44.5 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  83. Agility I S S: 13/48, 56.92 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  84. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  85. Jumping I S S: Diskvalifikován

  86. Tuneliáda S S: 12/48, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  87. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  88. D Agility I: 5/12, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  89. D Agility II: 1/12, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  90. D Agility III: Diskvalifikován

  91. D Jumping I: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  92. D Jumping II: 1/12, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  93. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  94. Agility Trial I: 2/11, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  95. Agility Trial II: 1/11, 55.32 s, 7.32 tr. b., 3.52 m/s

  96. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  97. 1. zkouška SA2: 2/5, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  98. 2. zkouška SA2: 3/5, 41.25 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  99. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  100. Agility Trial I: 5/8, 50.9 s, 8.9 tr. b., 3.42 m/s

  101. Agility Trial II: 6/8, 50.43 s, 23.43 tr. b., 2.7 m/s

  102. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: 2/5, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  105. Jumping Open: 4/22, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  106. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  107. Agility Trial I: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II: 5/11, 56.77 s, 18.77 tr. b., 3.31 m/s

  109. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  110. Jumping I: Diskvalifikován

  111. Jumping II: Diskvalifikován

  112. Jumping III: Diskvalifikován

  113. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  114. Agility Open: 11/31, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  115. Agility Trial: 1/11, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  116. Jumping Open: Diskvalifikován

  117. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  118. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  119. D Agility: Diskvalifikován

  120. D Hra: 2/21, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  121. D Jumping: 1/22, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  122. JUMPING DRUZSTVA: 6/57, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  123. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  124. Soutěž družstev: 7/42, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  125. Soutěž dvojic: 4/42, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  126. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  127. Soutěž klubů: 14/41, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  128. Soutěž podle plemen: 10/40, 41.74 s, 0.74 tr. b., 3.95 m/s

  129. Soutěž podle roku narození: 4/41, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  130. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  131. Agility Open: Diskvalifikován

  132. Agility Trial: 3/12, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  133. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 4/22, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  134. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  135. Agility Trial: 4/10, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  136. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 3/25, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  137. Žabákova cesta - Jumping Open: 5/25, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  138. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  139. Finále Ag S: 3/9, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  140. I. Agility S: Diskvalifikován

  141. I. Jumping S: Diskvalifikován

  142. ll. Jumping S: 5/19, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  144. D Agility I: 3/15, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  145. D Agility II: 6/15, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  146. D Agility III: 7/15, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  147. D Agility IV: 5/13, 47.84 s, 12.23 tr. b., 3.66 m/s

  148. D Jumping I: 1/15, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  149. D Jumping II: 1/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  150. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  151. Agility hra: Diskvalifikován

  152. Agility Open: 13/39, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  153. Agility Trial: 8/15, 50.05 s, 7.05 tr. b., 3.74 m/s

  154. Jumping Open: 16/43, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  155. Tuneliada: 13/33, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  156. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  157. Agility I: Diskvalifikován

  158. Agility II: 2/5, 42.02 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  159. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  160. TRIAL II. SA2: 1/10, 42.2 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  161. TRIAL I. SA2: 1/10, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  162. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  163. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  165. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  166. Agility Trial I: Diskvalifikován

  167. Agility Trial II: 3/7, 46.59 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  168. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  169. Agility Trial I: Diskvalifikován

  170. Agility Trial II: 7/13, 55.19 s, 18.19 tr. b., 3.5 m/s

  171. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  172. Agility Open: 13/22, 60.65 s, 20.65 tr. b., 3.0 m/s

  173. Agility Trial: Diskvalifikován

  174. Jumping Open: 7/21, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  175. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  176. Agility D: Diskvalifikován

  177. Agility Squads: Diskvalifikován

  178. Hra D: 2/23, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  179. Jumping D: 12/23, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  180. Jumping Squads: Diskvalifikován

  181. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  182. Agility Trial I: Diskvalifikován

  183. Agility Trial II: Diskvalifikován

  184. Jumping I: 10/23, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  185. Jumping II: Diskvalifikován

  186. Jumping Open: 9/28, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  187. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 12/23, 58.77 s, 5.0 tr. b., 2.72 m/s

  188. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  189. Agility Trial I: Diskvalifikován

  190. Agility Trial II: Diskvalifikován

  191. Agility Trial III: Diskvalifikován

  192. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  193. Agility Open: Diskvalifikován

  194. Agility Trial: Diskvalifikován

  195. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  196. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  197. Agility 1 D: Diskvalifikován

  198. Agility 2 D: 4/13, 49.75 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  199. Agility 3 D: 8/13, 50.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  200. Agility 4 D: Diskvalifikován

  201. Jumping 1 D: 12/15, 42.64 s, 10.22 tr. b., 3.49 m/s

  202. Jumping 2 D: 4/13, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  203. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  204. Agility Open: 23/35, 59.35 s, 24.35 tr. b., 2.97 m/s

  205. Agility Open SQUADS: 18/31, 51.71 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  206. Agility Trial I: 2/8, 44.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  207. Agility Trial II: 7/11, 59.17 s, 22.17 tr. b., 2.99 m/s

  208. Jumping Open: 15/32, 47.93 s, 5.93 tr. b., 3.92 m/s

  209. Tuneliáda: 28/33, 30.62 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  210. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  211. Agility Trial I: Diskvalifikován

  212. Agility Trial II: Diskvalifikován

  213. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  214. Jumping I: 10/15, 39.32 s, 12.32 tr. b., 3.41 m/s

  215. Jumping II: 9/15, 39.67 s, 7.67 tr. b., 3.4 m/s

  216. Jumping III: 3/15, 39.3 s, 0.3 tr. b., 3.72 m/s

  217. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  218. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  219. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  220. Jumping open S: 25/31, 41.72 s, 14.72 tr. b., 3.4 m/s

  221. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  222. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  223. 2. zkouška SA2: 7/10, 59.96 s, 24.96 tr. b., 2.75 m/s

  224. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  225. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  226. Agility Trial I: 1/11, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  227. Agility Trial II: 7/11, 48.61 s, 16.61 tr. b., 3.39 m/s

  228. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  229. Agility Trial: 4/6, 36.4 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  230. Jumping Trial: Diskvalifikován

  231. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  232. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  233. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  234. 2. Zkouška SA1: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  235. 3. Zkouška SA1: 1/5, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  236. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  237. Agility I: Diskvalifikován

  238. Agility II: Diskvalifikován

  239. HCV Jumping: Diskvalifikován

  240. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  241. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  242. 2. Zk SA1: Diskvalifikován

  243. 3. Zk SA1: 3/3, 86.74 s, 43.74 tr. b., 2.03 m/s

  244. 4. Zk SA1: Diskvalifikován

  245. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  246. Agility: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  247. Agility Open: Diskvalifikován

  248. Jumping Special: 1/5, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  249. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  250. Agility I: Diskvalifikován

  251. Agility II: 2/5, 52.6 s, 16.6 tr. b., 3.12 m/s

  252. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  253. Agility I: 3/4, 39.4 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  254. Agility II: Diskvalifikován

  255. Agility III: 5/6, 48.75 s, 17.75 tr. b., 2.83 m/s

  256. Agility Open: Diskvalifikován

  257. Jumping Open: Diskvalifikován

  258. Jumping Open II: 15/27, 43.21 s, 7.21 tr. b., 3.98 m/s