Cz En

Jumping II

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Čištínová, Vladimíra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.99 5.7 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 36.89 5.56 V V
3 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 37.11 5.52 V V
4 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.38 5.48 V V
5 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 38.61 5.31 V V
6 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 38.97 5.26 V V
7 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 39.1 5.24 V V
8 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 40.91 5.01 V V
9 030915 Jana Štefková Jenny 0 0 0.0 0.0 41.33 4.96 V V
10 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 0 0 0.0 0.0 41.34 4.96 V V
11 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 42.22 4.86 V V
12 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 43.29 4.74 V V
13 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 0 0 0.0 0.0 43.48 4.71 V V
14 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 45.07 4.55 V V
15 005919 Milan Paseka Blu Mysterious Love 0 0 0.0 0.0 45.35 4.52 V V
16 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 45.67 4.49 V V
17 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 1 0 0.0 5.0 38.15 5.37 V V
18 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 1 0 0.0 5.0 46.23 4.43 V V
19 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 1 0 0.0 5.0 47.25 4.34 V V
20 Peter Konôpka Boddie Bullface 0 1 0.0 5.0 47.56 4.31 V V
21 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's 0 1 0.0 5.0 47.8 4.29 V V
22 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee 0 1 0.0 5.0 48.59 4.22 V V
23 015119 Lenka Kocourková Iris 0 1 4.38 9.38 54.38 3.77 VD VD
24 056620 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil 1 0 4.4 9.4 54.4 3.77 VD VD
25 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 1 0.0 10.0 37.7 5.44 VD VD
26 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 45.22 4.53 VD VD
27 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 1 1 0.0 10.0 47.08 4.35 VD VD
28 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 1 0 7.98 12.98 57.98 3.54 VD VD
29 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 2 1 0.0 15.0 48.47 4.23 VD VD
30 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 2 1 0.92 15.92 50.92 4.03 VD VD
31 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 2 9.51 19.51 59.51 3.44 D D
32 068019 Renata Pluskalová X-Corvette Von Schnappi Schnapp 1 0 15.8 20.8 65.8 3.12 D D
33 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 4 1 0.0 25.0 47.95 4.28 D D
34 058918 Hana Brokešová Tobby 0 0 27.61 27.61 77.61 2.64 BO BO
35 008320 Hana Brokešová Tay 1 2 30.23 45.23 80.23 2.56 BO BO
DIS 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017817 Klára Kalkusová Argey Od Kanynky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075619 Gabriela Ředinová Adelaide Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040719 Denisa Dočekalová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042518 Kamila Bálintová Cavalier Henry Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO