Cz En

017719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Nehybová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Black Celebration Ultra, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  2. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  3. Jumping 1 - Small: 10/30, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  4. Jumping 2 - Small: 8/30, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  6. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška SA2: 1/9, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  8. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  9. Agility Open S: 5/14, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  10. Jumping Open S: 6/14, 47.56 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. Zkouška SA2: 1/4, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  12. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  13. Agility Individual: 22/65, 46.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  14. Agility Squads as Individual: 27/68, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  15. Jumping Individual: 41/67, 44.28 s, 10.78 tr. b., 4.52 m/s

  16. Jumping Squads as Individual: 33/67, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  18. Jumpimg SA2: 2/5, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. Zkouška SA2 1.běh: 2/5, 35.48 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  20. Zkouška SA2 2.běh: 1/5, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: 35/66, 48.05 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  24. Jumping I: 34/69, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  25. Jumping II: 17/64, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  26. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  27. Agility Individual: 11/67, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  28. Agility Squads as Individual: 37/69, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  29. Jumping Individual: 18/68, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Jumping Squads as Individual: 54/68, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  32. ZkA. SA2 I.: 1/4, 44.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  33. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  34. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  35. Agility S: 3/21, 43.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  36. Jumping S: Diskvalifikován

  37. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  39. dr.A2: Diskvalifikován

  40. pr.A2: 1/8, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  41. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  42. Agility I: Diskvalifikován

  43. Agility II: Diskvalifikován

  44. Jumping I: 7/41, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  45. Jumping II: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  47. ZkA. SA1 I.: 1/5, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  48. ZkA. SA1 II.: 1/5, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  49. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  50. ZkA. SA1 I.: 1/7, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  53. Czech Imp Jump: 12/20, 24.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  54. Jumping 1: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 : 12/20, 42.23 s, 17.23 tr. b., 3.81 m/s

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  57. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  60. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  61. Agility open: 1/6, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  62. Jumping open: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  63. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  64. Ne. - Agility II. S: 33/54, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  65. Ne. - Jumping II. S: 23/56, 42.41 s, 5.41 tr. b., 4.34 m/s

  66. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  67. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  68. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  69. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  70. 2. Jumping S: 16/29, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. Agility S: Diskvalifikován

  72. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  73. Agility S: Diskvalifikován

  74. Jumping S: Diskvalifikován

  75. Zkouška SA1: 2/5, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  76. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  77. AGILITY: Diskvalifikován

  78. JUMPING: 3/29, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  79. SA1: 1/3, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  80. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  81. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  82. 2. Jumping S: 12/16, 42.94 s, 13.94 tr. b., 3.45 m/s

  83. 3. Agility S: 5/16, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s