Cz En

005919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milan Paseka, SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ

    Člen KA

Pes

  1. Blu Mysterious Love, Papillon

Výsledky

  1. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  2. III. Zkouška: Diskvalifikován

  3. II: Zkouška: 1/4, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  4. I. Zkouška : Diskvalifikován

  5. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  6. Zkouška SA1 - druhá: 5/7, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  7. Zkouška SA1 - první: Diskvalifikován

  8. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  9. AgilityS: Diskvalifikován

  10. JumpingS: 27/35, 65.57 s, 25.57 tr. b., 3.05 m/s

  11. ZkouškaSA1: Diskvalifikován

  12. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  13. SA1 - druhá: 3/9, 39.02 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  14. SA1 - první: 1/10, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  15. SA1 - třetí: 2/9, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  16. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  17. 1. Zkouška SA1: 5/8, 26.72 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  18. 2. Zkouška SA1: 5/8, 40.16 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  19. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  20. Agility: 12/21, 40.44 s, 10.44 tr. b., 3.78 m/s

  21. Jumping: Diskvalifikován

  22. Zkouška A1: 4/6, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  24. 1. Zkouška SA1: 4/8, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  25. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  26. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  27. A1S neděle: 3/6, 41.72 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  28. A1S sobota: Diskvalifikován

  29. Agility neděle: Diskvalifikován

  30. Agility sobota: Diskvalifikován

  31. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  32. Jumping sobota: 13/21, 48.53 s, 9.53 tr. b., 3.28 m/s

  33. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  34. 1. Zkouška SA1: 3/11, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  35. 2. Zkouška SA1: 6/11, 54.27 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  36. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  37. Začouni I: 2/6, 18.5 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  38. Začouni II: 3/6, 29.32 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s