Cz En

Agility I

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 41.6 5.17 V V
2 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 43.37 4.96 V V
3 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 43.44 4.95 V V
4 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 44.11 4.87 V V
5 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 45.82 4.69 V V
6 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 45.9 4.68 V V
7 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 45.95 4.68 V V
8 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 45.98 4.68 V V
9 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 46.06 4.67 V V
10 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita 0 0 0.0 0.0 46.78 4.6 V V
11 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 46.81 4.59 V V
12 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 48.39 4.44 V V
13 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 50.49 4.26 V V
14 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 52.03 4.13 V V
15 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 53.78 4.0 V V
16 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 0 1.11 1.11 55.11 3.9 V V
17 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 1 0.0 5.0 43.0 5.0 V V
18 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 45.91 4.68 V V
19 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 46.08 4.67 V V
20 075619 Gabriela Ředinová Adelaide Always Smiling Cheek 1 0 0.0 5.0 47.63 4.51 V V
21 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat 1 0 0.0 5.0 50.4 4.27 V V
22 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 0 1 0.0 5.0 51.17 4.2 V V
23 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 0 1 0.0 5.0 51.66 4.16 V V
24 030915 Jana Štefková Jenny 0 1 0.0 5.0 52.96 4.06 V V
25 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky 0 1 0.0 5.0 53.09 4.05 V V
26 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty 0 1 1.76 6.76 55.76 3.86 VD VD
27 058918 Hana Brokešová Tobby 0 0 8.5 8.5 62.5 3.44 VD VD
28 068019 Renata Pluskalová X-Corvette Von Schnappi Schnapp 0 0 8.72 8.72 62.72 3.43 VD VD
29 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 1 4.07 9.07 58.07 3.7 VD VD
30 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 1 0.0 10.0 52.54 4.09 VD VD
31 017817 Klára Kalkusová Argey Od Kanynky 1 1 0.28 10.28 54.28 3.96 VD VD
32 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 2 24.27 34.27 78.27 2.75 BO BO
DIS 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042518 Kamila Bálintová Cavalier Henry Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015119 Lenka Kocourková Iris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008320 Hana Brokešová Tay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040719 Denisa Dočekalová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003812 Simona Zajková A3Ch Donald DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005919 Milan Paseka Blu Mysterious Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Peter Konôpka Boddie Bullface DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056620 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO