Cz En

Pavla Marková

  1. Číslo: 003621
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 26. 03. 2012
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 026912 (L), Amy

  2. 072415 (S), A3Ch Eliška - Arella Jikalu

  3. 056620 (S), Bond Dee Ebigeil

Výsledky

  1. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  2. ZkA. II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  3. ZkA. II. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  4. ZkA. I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  5. ZkA. I. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  6. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  7. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/4, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/4, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility 1 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/40, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  13. Agility 2 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  16. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  17. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  18. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  19. Zkouška neděle 1 , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Zkouška neděle 1 , Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  21. Zkouška neděle 2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  22. Zkouška neděle 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  23. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  24. QA1 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  25. QA2 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/50, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  26. QA3 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  27. QJ1 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  28. QJ2 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 13/50, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  29. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  30. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  32. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  33. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/10, 48.48 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  34. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  36. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/10, 48.85 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  37. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  38. II. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  39. II. Zk SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  40. I. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  41. I. Zk SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  42. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  43. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/22, 39.84 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  44. Agility S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  45. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 5/22, 41.4 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  46. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  47. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/12, 51.52 s, 6.52 tr. b., 4.23 m/s

  48. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  50. ZkA. II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  51. ZkA. II. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  52. ZkA. I. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  53. ZkA. I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  54. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  55. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  56. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/8, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  58. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  59. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  61. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  62. Zkouška SA3 I., Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  63. Zkouška SA3 II., Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  64. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  65. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  66. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 3/9, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  67. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  69. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  70. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  71. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  72. Agility III, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  73. Agility III, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  74. Jumping II, Bond Dee Ebigeil: 5/9, 53.36 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  75. Jumping II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  76. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  77. Agility 1 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/35, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  78. Agility 1 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  79. Agility 2 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/35, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  80. Agility 2 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  81. Jumping 1 - Small, Bond Dee Ebigeil: 11/34, 24.72 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  82. Jumping 1 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 18/34, 25.27 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  83. Jumping 2 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/35, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  84. Jumping 2 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  85. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  86. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  87. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/5, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  90. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  91. Agility open S sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/12, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  92. Agility open S sobota, Bond Dee Ebigeil: 3/12, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  93. FINÁLE agility S, Bond Dee Ebigeil: 3/7, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  94. FINÁLE agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  95. Jumping S neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  96. Jumping S neděle, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  97. Jumping S sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/12, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  98. Jumping S sobota, Bond Dee Ebigeil: 4/12, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  99. Zkouška SA3 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  100. Zkouška SA3 sobota, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  101. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  102. Agility I 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  103. Agility II 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  104. Agility III 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/15, 47.91 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  105. Jumping I 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/18, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  106. Jumping II 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/16, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  107. Jumping III 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  108. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  109. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  110. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 5/9, 48.09 s, 1.09 tr. b., 3.95 m/s

  111. 2. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/12, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  112. 2. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  115. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  116. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  117. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/8, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  119. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/9, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  120. 3. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  121. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  122. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  123. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  124. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  127. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  128. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  129. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  131. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  132. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  133. Druhá zkouška, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  134. První zkouška, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  135. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  136. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 1/15, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  137. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  138. Zkouška II. SA2, Bond Dee Ebigeil: 2/2, 40.88 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  139. Zkouška II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  140. Zkouška I. SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/2, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  141. Zkouška I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  142. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  143. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/11, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  144. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  145. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  146. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  147. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  148. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/36, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  149. Agility S, Bond Dee Ebigeil: 15/36, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  150. Hra S neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/35, 23.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  151. Hra S neděle, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  152. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/36, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  153. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 3/36, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  154. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  155. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  156. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/3, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  157. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/3, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  159. 3. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  160. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  161. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  162. 1.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  163. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  164. 2.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 2/6, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  166. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  167. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  168. Jumping FirstAnimal S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  169. Jumping FirstAnimal S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  170. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. S, Bond Dee Ebigeil: 1/5, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  171. Zkouška A3 Josera S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/13, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  172. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  173. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 3/4, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  174. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  175. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  177. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  178. Agility Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  179. Agility Individual, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  180. Agility Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 30/68, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  181. Agility Squads as Individual, Bond Dee Ebigeil: 32/68, 47.74 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  182. Jumping Individual, Bond Dee Ebigeil: 38/67, 46.28 s, 7.78 tr. b., 4.32 m/s

  183. Jumping Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  184. Jumping Squads as Individual, Bond Dee Ebigeil: 39/67, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  185. Jumping Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 53/67, 41.67 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  186. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  187. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 3/7, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  188. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/12, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  189. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  190. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/12, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  191. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  192. 1. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/18, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  193. 1. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  194. 2. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 2/18, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  195. 2. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  196. 3. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/18, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  197. 3. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 6/18, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  198. 4. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/18, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  199. 4. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 4/18, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  200. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  201. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  202. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  203. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  205. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  206. 1.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  207. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/9, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  208. 2.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  209. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  210. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  211. Zkouška S A2 - I., Bond Dee Ebigeil: 1/3, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  212. Zkouška S A2 - II. , Bond Dee Ebigeil: 1/3, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  213. Zkouška S A3 - I. , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/12, 48.56 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  214. Zkouška S A3 - II. , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  215. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  216. 1.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  217. 2.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 2/7, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  218. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  219. Zkouška SA1 I., Bond Dee Ebigeil: 1/4, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  220. Zkouška SA1 II., Bond Dee Ebigeil: 1/4, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  221. Zkouška SA1 III., Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  222. Zkouška SA3 I., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  223. Zkouška SA3 II., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  224. Zkouška SA3 III., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  225. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  226. Agility I, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  227. Agility I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  228. Agility II, Bond Dee Ebigeil: 15/66, 51.45 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  229. Agility II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  230. Jumping I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/69, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  231. Jumping I, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  232. Jumping II, Bond Dee Ebigeil: 24/64, 54.4 s, 9.4 tr. b., 3.77 m/s

  233. Jumping II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  234. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  235. 1. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  236. 1 Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 3/6, 40.18 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  238. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  239. 1.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 3/6, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  240. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  241. 2.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  242. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  243. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  244. 1. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 2/5, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  245. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  246. 2. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  247. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  248. 3. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 1/5, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  249. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  250. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  251. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/13, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  252. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/14, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  253. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  254. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  255. Agility Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/67, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  256. Agility Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/69, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  257. Jumping Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 27/68, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  258. Jumping Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 33/68, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  259. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  260. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/22, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  261. Zkouška 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  262. Zkouška 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  263. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  264. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  265. ZkA. SA3 I., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/17, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  266. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  267. SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  268. SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  269. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  270. Jumping 1 - S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  271. Jumping 2 - S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  272. Jumping 3 - S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  273. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  274. I. agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/65, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  275. II. agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  276. II. jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 20/63, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  277. I. jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 31/64, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  278. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  279. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/25, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  280. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  281. SA3 - I., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  282. SA3 - II., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  283. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  284. 1.běh bez zón, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/40, 19.55 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  285. 1.běh se zónami, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/41, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  286. 2.běh bez zón, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  287. 2.běh se zónami, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  288. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  289. 1. Zkouška A3 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/15, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  290. 2. Zkouška A3 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  291. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  292. Czech Imp Jump, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/24, 24.18 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  293. Jumping 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/24, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  294. Jumping 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/24, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  295. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  296. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  297. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  298. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  299. Zkouška1 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  300. Zkouška2 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  301. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  302. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  303. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/22, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  304. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  305. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  306. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  307. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/7, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  308. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  309. 1.Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  310. 2.Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  311. 3.Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  312. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/18, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  313. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  314. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  315. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  316. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/3, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  317. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  318. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/24, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  319. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/24, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  320. ZkA. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/12, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  321. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  322. 1.Zkouška - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  323. 2.Zkouška - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  324. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  325. SA3_1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  326. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  327. Ne. - Agility II. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 21/54, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  328. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/56, 44.19 s, 2.19 tr. b., 4.16 m/s

  329. So. - Agility I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/59, 48.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  330. So. - Jumping I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  331. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  332. SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  333. SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  334. SA3 III, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  335. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  336. Zkouška SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/3, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  337. Zkouška SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/3, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  338. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  339. QA1 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 24/48, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  340. QA2 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  341. QA3 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  342. QJ1 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  343. QJ2 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 24/48, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  344. QJ3 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/45, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  345. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  346. Agility SA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  347. Jumping SA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/25, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  348. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/18, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  349. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  350. Agility sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  351. Jumping sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/28, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  352. Zkouška sobota SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  353. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  354. Agility I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  355. Agility II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  356. Jumping I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/81, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  357. Jumping II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 45/79, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  358. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  359. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  360. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  361. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  362. Agility 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  363. Agility 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  364. Jumping 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  365. Jumping 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  366. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  367. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  368. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  369. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  370. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/23, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  371. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  372. Zkouška, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  373. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  374. Agility klubů S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  375. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/23, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  376. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  377. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  378. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/21, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  379. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/21, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  380. Zkouška, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  381. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  382. jumping J3 2. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  383. jumping J3 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 44.51 s, 6.51 tr. b., 4.22 m/s

  384. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  385. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  386. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/17, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  387. Zkouška, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  388. Zkouška 2., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/8, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  389. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  390. II. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  391. I. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  392. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  393. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  394. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  395. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  396. AGILITY, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  397. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  398. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  399. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  400. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  401. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  402. Zkouška_neděle SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  403. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  404. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  405. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  406. Zkouška - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  407. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  408. A3 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  409. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  410. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  411. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  412. 1. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  413. 2. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  414. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  415. 1. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  416. 2. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  417. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  418. 1.ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  419. 2.ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  420. 3.ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  421. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  422. Agility I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  423. Jumping I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  424. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  425. AGILITY S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  426. JUMPING S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  427. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  428. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  429. A3 zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  430. Agility S S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  431. Jumping S S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  432. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  433. QA1 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  434. QA2 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  435. QA3 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  436. QJ1 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  437. QJ2 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  438. QJ3 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  439. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  440. SA3-Zk1 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  441. SA3-Zk2 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  442. SA3-Zk3 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  443. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  444. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  445. 2. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  446. 3. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  447. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  448. Nedele SA3 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  449. Nedele SA3 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  450. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  451. I Agility Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  452. II Agility Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  453. II Jumping Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  454. I Jumping Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  455. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  456. AGILITY, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  457. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  458. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  459. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  460. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  461. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  462. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  463. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  464. 1 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  465. 2 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  466. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  467. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  468. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  469. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  470. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  471. III. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  472. II. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  473. I. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  474. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  475. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  476. 2. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  477. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  478. AGILITY, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  479. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  480. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  481. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  482. II. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  483. I. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  484. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  485. Agility SA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  486. ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  487. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  488. 1. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  489. 2. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  490. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  491. Zkouška 1 - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  492. Zkouška 2 - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  493. Zkouška 3 - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  494. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  495. Agility Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  496. Agility Trial, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  497. Jumping Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  498. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  499. Agility open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  500. Jump III. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  501. Jump II. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  502. Jump I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  503. Tunel I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  504. ZkA. Ne SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  505. ZkA. So SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  506. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  507. Zkouška II SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  508. Zkouška I SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  509. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  510. 1. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  511. 2. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  512. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  513. Agility - So, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  514. Jumping - Ne, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  515. Jumping - So, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  516. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  517. QA4 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  518. QA5 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  519. QA6 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  520. QJ4 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  521. QJ5 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  522. QJ6 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  523. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  524. Druhá zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  525. První zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  526. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  527. QA1 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  528. QA2 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  529. QA3 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  530. QJ1 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  531. QJ2 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  532. QJ3 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  533. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  534. Běh dvojic Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  535. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  536. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  537. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  538. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  539. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  540. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  541. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  542. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  543. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  544. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  545. Agility 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  546. Agility 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  547. Jumping 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  548. Jumping 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  549. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  550. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  551. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  552. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  553. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  554. 1. ZK SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  555. 2. ZK SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  556. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  557. Zkouška 1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  558. Zkouška 2 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  559. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  560. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  561. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  562. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  563. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  564. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  565. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  566. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  567. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  568. Agility SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  569. Jumping SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  570. Jumping SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  571. Velké finále SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  572. Zkoušky SA2 neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  573. Zkoušky SA2 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  574. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  575. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  576. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  577. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  578. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  579. 1. ZK SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  580. 2. ZK SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  581. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  582. agility zkouška 1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  583. agility zkouška 2 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  584. jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  585. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  586. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  587. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  588. Zkoušky A1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  589. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  590. SA2_1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  591. SA2_2 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  592. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  593. Běh dvojic Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  594. JUMPING Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  595. SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  596. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  597. ZkA. II. SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  598. ZkA. I. SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  599. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  600. 1. zkouška SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  601. 2. zkouška SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  602. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  603. QA5 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  604. QA6 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  605. QJ5 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  606. QJ6 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  607. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  608. SA1-1 SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  609. SA1-2 SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  610. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  611. Běh dvojic, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  612. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  613. SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  614. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  615. Zkouska SA1 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  616. Zkouska SA1 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  617. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  618. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  619. Zkouška SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  620. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  621. Agility SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  622. Jumping SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  623. Jumping SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  624. Velké finále SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  625. Zkoušky SA1 neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  626. Zkoušky SA1 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  627. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  628. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  629. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  630. ZkA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  631. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  632. 2.Zkouška A, Amy: 3/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  633. Jumping, Amy: Diskvalifikován

  634. Zkouška A, Amy: Diskvalifikován

  635. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  636. Zkouška1 LA2, Amy: Diskvalifikován

  637. Zkouška2 LA2, Amy: Diskvalifikován

  638. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  639. JUMPING-L, Amy: Diskvalifikován

  640. JUMPING-L, Amy: Diskvalifikován

  641. LA2, Amy: Diskvalifikován

  642. LA2, Amy: Diskvalifikován

  643. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  644. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Amy: Diskvalifikován

  645. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Amy: Diskvalifikován

  646. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  647. Zkouška 1 LA2, Amy: 1/9, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  648. Zkouška 2 LA2, Amy: Diskvalifikován

  649. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  650. Zkouška 2 LA1, Amy: 2/22, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  651. Zkouška LA1, Amy: 4/22, 39.56 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  652. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  653. Zka1, Amy: 3/8, 35.67 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  654. Zka2, Amy: Diskvalifikován

  655. Domažlice - Chodské letní dvojzkoušky, 05. 07. 2012

  656. LA1_1 LA1, Amy: 8/15, 28.27 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  657. LA1_2 LA1, Amy: 1/15, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  658. Praha Klánovice - BADAFA, 30. 06. 2012

  659. LA1-1.běh LA1, Amy: 3/17, 35.96 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  660. LA1-2.běh LA1, Amy: 2/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  661. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  662. Májová cena, Agility, Amy: Diskvalifikován

  663. Májová cena, zkoušky, Amy: 11/17, 49.25 s, 10.0 tr. b., 2.84 m/s

  664. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  665. Jarní cena, Agility, Amy: Diskvalifikován

  666. Jarní cena, zkoušky, Amy: Diskvalifikován