Pavla Marková

  1. Číslo: 003621
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 26. 03. 2012
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 026912 (L), Amy

    Arrow_down
  2. 072415 (S), A3Ch Eliška - Arella Jikalu

    Arrow_down
  3. 056620 (S), Bond Dee Ebigeil

    Arrow_down
  4. 090323 (S), Nay z Devonu

    Arrow_down
  5. 093123 (S), Nay z Devonu

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  2. 1. Zkouška SA1, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/4, 31.63 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. 2. Zkouška SA1, Nay z Devonu: 1/2, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  5. 2. Zkouška SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/4, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A1 + jumpingy pro A0), 04. 02. 2024

  7. 1. zkouška SA1, Nay z Devonu: 3/5, 35.25 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  8. 2. zkouška SA1, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  9. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  10. OPEN AGILITY S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. OPEN AGILITY S, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  12. OPEN JUMPING S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  13. OPEN JUMPING S, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  14. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  15. 1. Zkouška SA1, Nay z Devonu: 1/7, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  16. 2. Zkouška SA1, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  18. ZkA. II. SA1, Nay z Devonu: 1/4, 47.54 s, 17.54 tr. b., 2.94 m/s

  19. ZkA. II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  20. ZkA. I. SA1, Nay z Devonu: 1/4, 41.24 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  21. ZkA. I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  22. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  23. 1. Zkouška SA1, Nay z Devonu: 2/3, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  24. 2. Zkouška SA1, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  26. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/16, 21.58 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  27. Czech Imp Jump Small, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  28. Jumping 1 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/16, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  29. Jumping 1 - Small, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  30. Jumping 2 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/16, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  31. Jumping 2 - Small, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  32. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  33. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  34. OPEN AGILITY sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  35. OPEN JUMPING neděle S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  36. OPEN JUMPING sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/18, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  37. Zkouška SA1 neděle, Nay z Devonu: 2/4, 48.47 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  38. Zkouška SA1 sobota, Nay z Devonu: 4/4, 45.35 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  39. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  40. 1.Běh SA0, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  41. 2.Běh SA0, Nay z Devonu: Diskvalifikován

  42. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  43. Jump S II neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  44. Jump S II neděle, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  45. Jump S I neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  46. Jump S I neděle, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  47. Zkouška SA3 neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  48. Zkouška SA3 neděle, Bond Dee Ebigeil: 3/4, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  49. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  50. 1. zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 1/7, 48.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  51. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  54. 3. zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/6, 49.19 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  56. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  57. 1.zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/6, 48.32 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  58. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  59. 2.zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  60. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  61. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  62. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  65. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  66. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 3/8, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  67. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/8, 50.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  69. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  70. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  72. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  73. 3. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/6, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  74. 3. zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  75. 4. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  76. 4. zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  77. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  78. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/6, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  79. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 3/6, 52.16 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  80. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  81. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 42.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  82. Chlumec - Chlumecký Lvíček, 24. 06. 2023

  83. II. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  84. I. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  85. I. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  86. Jumping SA2 + SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  87. Jumping SA2 + SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  88. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  89. Agility 1 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/62, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  90. Agility 2 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 13/63, 42.75 s, 0.75 tr. b., 4.37 m/s

  92. Jumping 2 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 21/63, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  94. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/14, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  95. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 11/14, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. Zkouška SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/7, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  97. Zkouška SA3 I, Bond Dee Ebigeil: 4/7, 48.92 s, 8.92 tr. b., 3.74 m/s

  98. Zkouška SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  99. Zkouška SA3 II, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  100. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  101. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/11, 47.38 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  102. Agility S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  103. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  104. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  105. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  106. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  107. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  108. Agility Open S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  109. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  110. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  111. Jumping Open S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  112. Zkouška A3 S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  113. Zkouška A3 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  114. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  115. QA1 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  116. QA2 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 18/65, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  117. QA3 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/64, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  118. QJ1 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  119. QJ2 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  120. QJ3 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 20/64, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  121. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  122. III. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/15, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. III. Jumping, Bond Dee Ebigeil: 4/15, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  124. II. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/16, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  125. II. Jumping, Bond Dee Ebigeil: 5/16, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  126. I. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/16, 29.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  127. I. Jumping, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  128. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  129. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/17, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  130. Agility S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  131. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 2/17, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  132. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/17, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  133. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  134. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  136. Czech Imp Jump Small, Bond Dee Ebigeil: 7/24, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  137. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/24, 23.39 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  138. Jumping 1 - Small, Bond Dee Ebigeil: 8/24, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  139. Jumping 1 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 13/24, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  140. Jumping 2 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/24, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  141. Jumping 2 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  142. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  143. Agility III 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/29, 51.17 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  144. Agility II 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/30, 49.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  145. Agility I 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/31, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  146. Jumping III 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  147. Jumping II 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  148. Jumping I 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/31, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  149. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  150. Agility FINÁLE S , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  151. Agility OPEN sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  152. Jumping S neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  153. Jumping sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  154. Zkouška SA3 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  155. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  156. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  157. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  158. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  159. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  160. Agility Open S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  161. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  162. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/13, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  163. Jumping Open S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  164. Zkouška A3 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  165. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  166. TACHYON AGILITY / S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/17, 40.98 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  167. TACHYON AGILITY / S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  168. TACHYON JUMPING / S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/18, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  169. TACHYON JUMPING / S, Bond Dee Ebigeil: 8/18, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  170. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  171. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  172. 1.zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  173. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/10, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  174. 2.zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 6/10, 52.35 s, 7.35 tr. b., 4.03 m/s

  175. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  176. Jumping II SO S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/14, 33.31 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  177. Jumping II SO S, Bond Dee Ebigeil: 9/14, 46.89 s, 12.89 tr. b., 3.84 m/s

  178. Jumping I SO S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/15, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  179. Jumping I SO S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  180. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  181. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  182. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  183. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  184. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  186. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  187. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 41.27 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  188. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 3/5, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  189. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  190. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/3, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  191. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/3, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  192. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  193. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  194. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/3, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  195. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  196. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  197. ZkA. II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  198. ZkA. II. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  199. ZkA. I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  200. ZkA. I. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  201. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  202. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/4, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  203. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/4, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  205. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  206. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  207. Agility 1 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/40, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  208. Agility 2 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  209. Jumping 1 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  210. Jumping 2 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  211. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  212. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  213. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  214. Zkouška neděle 1 , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  215. Zkouška neděle 1 , Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  216. Zkouška neděle 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  217. Zkouška neděle 2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  218. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  219. QA1 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  220. QA2 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/50, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  221. QA3 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  222. QJ1 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  223. QJ2 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 13/50, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  224. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  225. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  226. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  227. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  228. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/10, 48.48 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  229. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  230. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  231. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/10, 48.85 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  232. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  233. II. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  234. II. Zk SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  235. I. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  236. I. Zk SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  237. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  238. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/22, 39.84 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  239. Agility S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  240. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 5/22, 41.4 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  241. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  242. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/12, 51.52 s, 6.52 tr. b., 4.23 m/s

  243. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  244. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  245. ZkA. II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  246. ZkA. II. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  247. ZkA. I. SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  248. ZkA. I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  249. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  250. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  251. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  252. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 2/8, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  253. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  254. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  255. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  256. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  257. Zkouška SA3 I., Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  258. Zkouška SA3 II., Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  259. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  260. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  261. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 3/9, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  262. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  263. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  264. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  265. 3. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  266. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  267. Agility III, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  268. Agility III, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  269. Jumping II, Bond Dee Ebigeil: 5/9, 53.36 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  270. Jumping II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  271. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  272. Agility 1 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/35, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  273. Agility 1 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  274. Agility 2 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/35, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  275. Agility 2 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  276. Jumping 1 - Small, Bond Dee Ebigeil: 11/34, 24.72 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  277. Jumping 1 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 18/34, 25.27 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  278. Jumping 2 - Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/35, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  279. Jumping 2 - Small, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  280. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  281. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  282. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 4/5, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  283. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  284. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  285. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  286. Agility open S sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/12, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  287. Agility open S sobota, Bond Dee Ebigeil: 3/12, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  288. FINÁLE agility S, Bond Dee Ebigeil: 3/7, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  289. FINÁLE agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  290. Jumping S neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  291. Jumping S neděle, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  292. Jumping S sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/12, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  293. Jumping S sobota, Bond Dee Ebigeil: 4/12, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  294. Zkouška SA3 sobota, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  295. Zkouška SA3 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  296. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  297. Agility III 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/15, 47.91 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  298. Agility II 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  299. Agility I 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  300. Jumping III 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  301. Jumping II 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/16, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  302. Jumping I 250, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/18, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  303. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  304. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  305. 1. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: 5/9, 48.09 s, 1.09 tr. b., 3.95 m/s

  306. 2. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/12, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  307. 2. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  308. 2. Zkouška SA3, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  309. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  310. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  311. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  312. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  313. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/8, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  314. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/9, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  315. 3. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  316. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  317. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  318. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  319. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  320. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  321. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  322. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  323. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  324. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  325. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  326. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  327. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  328. Druhá zkouška, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  329. První zkouška, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  330. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  331. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 1/15, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  332. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  333. Zkouška II. SA2, Bond Dee Ebigeil: 2/2, 40.88 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  334. Zkouška II. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  335. Zkouška I. SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/2, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  336. Zkouška I. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  337. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  338. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 1/11, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  339. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  340. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  341. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  342. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  343. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/36, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  344. Agility S, Bond Dee Ebigeil: 15/36, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  345. Hra S neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/35, 23.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  346. Hra S neděle, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  347. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/36, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  348. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 3/36, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  349. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  350. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  351. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/3, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  352. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  353. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/3, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  354. 3. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  355. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  356. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  357. 1.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  358. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  359. 2.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 2/6, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  360. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  361. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  362. Agility OPEN S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/10, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  363. Agility OPEN S, Bond Dee Ebigeil: 9/10, 42.64 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  364. Jumping OPEN S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/10, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  365. Jumping OPEN S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  366. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  367. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  368. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  369. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  370. Jumping FirstAnimal S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  371. Jumping FirstAnimal S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  372. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. S, Bond Dee Ebigeil: 1/5, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  373. Zkouška A3 Josera S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/13, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  374. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  375. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 3/4, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  376. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  377. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  378. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  379. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  380. Agility Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  381. Agility Individual, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  382. Agility Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 30/68, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  383. Agility Squads as Individual, Bond Dee Ebigeil: 32/68, 47.74 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  384. Jumping Individual, Bond Dee Ebigeil: 38/67, 46.28 s, 7.78 tr. b., 4.32 m/s

  385. Jumping Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  386. Jumping Squads as Individual, Bond Dee Ebigeil: 39/67, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  387. Jumping Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 53/67, 41.67 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  388. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  389. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: 3/7, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  390. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/12, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  391. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  392. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/12, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  393. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  394. 1. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/18, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  395. 1. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  396. 2. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 2/18, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  397. 2. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  398. 3. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/18, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  399. 3. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 6/18, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  400. 4. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/18, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  401. 4. Jumping S, Bond Dee Ebigeil: 4/18, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  402. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  403. 1. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  404. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  405. 2. Zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  406. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  407. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  408. 1.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  409. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/9, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  410. 2.zkouška SA2, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  411. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  412. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  413. Zkouška S A2 - I., Bond Dee Ebigeil: 1/3, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  414. Zkouška S A2 - II. , Bond Dee Ebigeil: 1/3, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  415. Zkouška S A3 - I. , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/12, 48.56 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  416. Zkouška S A3 - II. , A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  417. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  418. 1.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  419. 2.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 2/7, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  420. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  421. Zkouška SA1 I., Bond Dee Ebigeil: 1/4, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  422. Zkouška SA1 II., Bond Dee Ebigeil: 1/4, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  423. Zkouška SA1 III., Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  424. Zkouška SA3 I., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  425. Zkouška SA3 II., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  426. Zkouška SA3 III., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  427. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  428. Agility I, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  429. Agility I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  430. Agility II, Bond Dee Ebigeil: 15/66, 51.45 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  431. Agility II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  432. Jumping I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/69, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  433. Jumping I, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  434. Jumping II, Bond Dee Ebigeil: 24/64, 54.4 s, 9.4 tr. b., 3.77 m/s

  435. Jumping II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  436. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  437. 1. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  438. 1 Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  439. 2. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 3/6, 40.18 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  440. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  441. 1.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 3/6, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  442. 1.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  443. 2.zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 1/6, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  444. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  445. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  446. 1. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 2/5, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  447. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  448. 2. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: Diskvalifikován

  449. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  450. 3. Zkouška SA1, Bond Dee Ebigeil: 1/5, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  451. 3. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  452. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  453. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/13, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  454. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/14, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  455. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  456. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  457. Agility Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/67, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  458. Agility Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/69, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  459. Jumping Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 27/68, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  460. Jumping Squads as Individual, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 33/68, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  461. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  462. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/22, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  463. Zkouška 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  464. Zkouška 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  465. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  466. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  467. ZkA. SA3 I., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/17, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  468. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  469. SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  470. SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  471. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  472. Jumping 1 - S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  473. Jumping 2 - S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  474. Jumping 3 - S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  475. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  476. I. agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/65, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  477. II. agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  478. II. jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 20/63, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  479. I. jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 31/64, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  480. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  481. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/25, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  482. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  483. SA3 - I., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  484. SA3 - II., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  485. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  486. 1.běh bez zón, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/40, 19.55 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  487. 1.běh se zónami, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/41, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  488. 2.běh bez zón, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  489. 2.běh se zónami, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  490. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  491. 1. Zkouška A3 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/15, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  492. 2. Zkouška A3 S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  493. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  494. Czech Imp Jump, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/24, 24.18 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  495. Jumping 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/24, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  496. Jumping 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/24, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  497. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  498. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  499. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  500. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  501. Zkouška1 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  502. Zkouška2 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  503. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  504. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  505. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/22, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  506. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  507. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/7, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  508. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  509. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/7, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  510. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  511. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/18, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  512. 1.Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  513. 2.Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  514. 3.Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  515. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  516. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  517. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  518. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/3, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  519. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  520. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/24, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  521. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/24, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  522. ZkA. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/12, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  523. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  524. 1.Zkouška - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  525. 2.Zkouška - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  526. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  527. SA3_1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  528. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  529. Ne. - Agility II. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 21/54, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  530. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/56, 44.19 s, 2.19 tr. b., 4.16 m/s

  531. So. - Agility I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/59, 48.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  532. So. - Jumping I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  533. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  534. SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  535. SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  536. SA3 III, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  537. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  538. Zkouška SA3 I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/3, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  539. Zkouška SA3 II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/3, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  540. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  541. QA1 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 24/48, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  542. QA2 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  543. QA3 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  544. QJ1 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  545. QJ2 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 24/48, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  546. QJ3 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/45, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  547. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  548. Agility SA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  549. Jumping SA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/25, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  550. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/18, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  551. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  552. Agility sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  553. Jumping sobota S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 17/28, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  554. Zkouška sobota SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  555. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  556. Agility I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  557. Agility II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  558. Jumping I, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/81, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  559. Jumping II, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 45/79, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  560. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  561. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  562. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/6, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  563. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  564. Agility 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  565. Agility 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  566. Jumping 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  567. Jumping 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  568. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  569. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  570. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  571. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  572. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/23, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  573. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  574. Zkouška, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  575. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  576. Agility klubů S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  577. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/23, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  578. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  579. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  580. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/21, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  581. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/21, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  582. Zkouška, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  583. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  584. jumping J3 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 44.51 s, 6.51 tr. b., 4.22 m/s

  585. jumping J3 2. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  586. Jumping Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  587. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  588. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/17, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  589. Zkouška, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  590. Zkouška 2., A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/8, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  591. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  592. II. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  593. I. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  594. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  595. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  596. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  597. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  598. AGILITY, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  599. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  600. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  601. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  602. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  603. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  604. Zkouška_neděle SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  605. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  606. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  607. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  608. Zkouška - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  609. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  610. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  611. A3 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  612. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  613. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  614. 1. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  615. 2. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  616. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  617. 1. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  618. 2. Zk SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  619. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  620. 1.ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  621. 2.ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  622. 3.ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  623. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  624. Agility I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  625. Jumping I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  626. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  627. AGILITY S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  628. JUMPING S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  629. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  630. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  631. Agility S S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  632. A3 zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  633. Jumping S S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  634. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  635. QA1 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  636. QA2 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  637. QA3 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  638. QJ1 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  639. QJ2 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  640. QJ3 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  641. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  642. SA3-Zk1 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  643. SA3-Zk2 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  644. SA3-Zk3 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  645. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  646. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  647. 2. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  648. 3. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  649. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  650. Nedele SA3 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  651. Nedele SA3 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  652. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  653. I Agility Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  654. II Agility Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  655. II Jumping Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  656. I Jumping Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  657. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  658. AGILITY, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  659. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  660. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  661. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  662. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  663. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  664. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  665. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  666. 1 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  667. 2 SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  668. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  669. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  670. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  671. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  672. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  673. III. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  674. II. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  675. I. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  676. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  677. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  678. 2. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  679. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  680. AGILITY, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  681. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  682. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  683. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  684. II. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  685. I. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  686. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  687. Agility SA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  688. ZkA - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  689. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  690. 1. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  691. 2. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  692. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  693. Zkouška 1 - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  694. Zkouška 2 - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  695. Zkouška 3 - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  696. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  697. Agility Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  698. Agility Trial, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  699. Jumping Open, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  700. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  701. Agility open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  702. Jump III. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  703. Jump II. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  704. Jump I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  705. Tunel I. S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  706. ZkA. Ne SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  707. ZkA. So SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  708. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  709. Zkouška II SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  710. Zkouška I SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  711. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  712. 1. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  713. 2. Zka - SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  714. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  715. Agility - So, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  716. Jumping - Ne, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  717. Jumping - So, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  718. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  719. QA4 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  720. QA5 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  721. QA6 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  722. QJ4 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  723. QJ5 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  724. QJ6 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  725. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  726. Druhá zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  727. První zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  728. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  729. QA1 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  730. QA2 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  731. QA3 agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  732. QJ1 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  733. QJ2 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  734. QJ3 jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  735. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  736. Běh dvojic Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  737. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  738. SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  739. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  740. 1. zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  741. 2.zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  742. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  743. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  744. 1. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  745. 2. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  746. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  747. Agility 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  748. Agility 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  749. Jumping 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  750. Jumping 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  751. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  752. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  753. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  754. Zkouška SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  755. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  756. 1. ZK SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  757. 2. ZK SA3, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  758. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  759. Zkouška 1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  760. Zkouška 2 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  761. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  762. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  763. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  764. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  765. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  766. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  767. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  768. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  769. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  770. Agility SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  771. Jumping SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  772. Jumping SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  773. Velké finále SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  774. Zkoušky SA2 neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  775. Zkoušky SA2 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  776. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  777. Czech Imp Jump Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  778. Jumping 1 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  779. Jumping 2 Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  780. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  781. 1. ZK SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  782. 2. ZK SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  783. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  784. agility zkouška 1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  785. agility zkouška 2 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  786. jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  787. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  788. Agility S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  789. Jumping S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  790. Zkoušky A1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  791. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  792. SA2_1 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  793. SA2_2 SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  794. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  795. Běh dvojic Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  796. JUMPING Small, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  797. SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  798. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  799. ZkA. II. SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  800. ZkA. I. SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  801. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  802. 1. zkouška SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  803. 2. zkouška SA2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  804. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  805. QA5 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  806. QA6 Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  807. QJ5 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  808. QJ6 Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  809. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  810. SA1-1 SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  811. SA1-2 SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  812. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  813. Běh dvojic, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  814. JUMPING, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  815. SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  816. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  817. Zkouska SA1 1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  818. Zkouska SA1 2, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  819. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  820. Agility Open S, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  821. Zkouška SA1, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  822. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  823. Agility SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  824. Jumping SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  825. Jumping SA sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  826. Velké finále SA neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  827. Zkoušky SA1 neděle, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  828. Zkoušky SA1 sobota, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  829. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  830. Agility, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  831. Jumping, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  832. ZkA, A3Ch Eliška - Arella Jikalu: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  833. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  834. Jumping, Amy: Diskvalifikován

  835. Zkouška A, Amy: Diskvalifikován

  836. 2.Zkouška A, Amy: 3/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  837. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  838. Zkouška1 LA2, Amy: Diskvalifikován

  839. Zkouška2 LA2, Amy: Diskvalifikován

  840. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  841. JUMPING-L, Amy: Diskvalifikován

  842. JUMPING-L, Amy: Diskvalifikován

  843. LA2, Amy: Diskvalifikován

  844. LA2, Amy: Diskvalifikován

  845. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  846. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Amy: Diskvalifikován

  847. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Amy: Diskvalifikován

  848. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  849. Zkouška 1 LA2, Amy: 1/9, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  850. Zkouška 2 LA2, Amy: Diskvalifikován

  851. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  852. Zkouška LA1, Amy: 4/22, 39.56 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  853. Zkouška 2 LA1, Amy: 2/22, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  854. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  855. Zka1, Amy: 3/8, 35.67 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  856. Zka2, Amy: Diskvalifikován

  857. Domažlice - Chodské letní dvojzkoušky, 05. 07. 2012

  858. LA1_1 LA1, Amy: 8/15, 28.27 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  859. LA1_2 LA1, Amy: 1/15, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  860. Praha Klánovice - BADAFA, 30. 06. 2012

  861. LA1-1.běh LA1, Amy: 3/17, 35.96 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  862. LA1-2.běh LA1, Amy: 2/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  863. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  864. Májová cena, Agility, Amy: Diskvalifikován

  865. Májová cena, zkoušky, Amy: 11/17, 49.25 s, 10.0 tr. b., 2.84 m/s

  866. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  867. Jarní cena, Agility, Amy: Diskvalifikován

  868. Jarní cena, zkoušky, Amy: Diskvalifikován