Cz En

072415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Marková

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Eliška - Arella Jikalu, Knírač malý

Výsledky

  1. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  2. ZkA. II. SA3: 1/7, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  3. ZkA. I. SA3: 3/7, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  4. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  5. 1. Zkouška SA3: 2/4, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  6. 2. Zkouška SA3: 2/4, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  7. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  8. Agility 1 S: 5/40, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  9. Agility 2 S: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  12. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  13. Zkouška neděle 1 : 1/8, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  14. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  15. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  16. QA1 Agility: Diskvalifikován

  17. QA2 Agility: 3/50, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. QA3 Agility: Diskvalifikován

  19. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ2 Jumping: 13/50, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  22. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška SA3: 2/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  24. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  25. II. Zk SA3: 1/7, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  26. I. Zk SA3: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  27. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  28. Agility S: 3/22, 39.84 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  29. Jumping S: Diskvalifikován

  30. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  32. ZkA. II. SA3: 2/10, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  35. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  39. 1. Zkouška SA3: 2/9, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  40. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  43. Agility III: Diskvalifikován

  44. Jumping II: Diskvalifikován

  45. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  46. Agility 1 - Small: 10/35, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  47. Agility 2 - Small: 5/35, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Jumping 1 - Small: 18/34, 25.27 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  49. Jumping 2 - Small: 17/35, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  50. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  51. 1. Zkouška SA3: 1/5, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  54. Agility open S sobota: 2/12, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  55. FINÁLE agility S: 4/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  56. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  57. Jumping S sobota: 2/12, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  58. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  59. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  60. Agility I 250: Diskvalifikován

  61. Agility II 250: Diskvalifikován

  62. Agility III 250: 4/15, 47.91 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Jumping I 250: 4/18, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  64. Jumping II 250: 5/16, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  65. Jumping III 250: Diskvalifikován

  66. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  67. 1. Zkouška SA3: 3/9, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. 2. Jumping S: 4/12, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  69. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  71. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška SA3: 4/9, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. 3. Zkouška SA3: 2/9, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  74. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  75. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška SA3: 3/8, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  77. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  78. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška SA3: 2/6, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  80. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  81. Jumping S: Diskvalifikován

  82. Zkouška II. SA3: 2/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  83. Zkouška I. SA3: 2/6, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  84. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  85. 1. Zkouška SA3: 3/8, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  86. 2. Zkouška SA3: 3/7, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  87. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  88. Agility S: 1/36, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  89. Hra S neděle: 1/35, 23.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. Jumping S: 1/36, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  91. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  92. 1. Zkouška SA3: 1/3, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  93. 2. Zkouška SA3: 2/3, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  94. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  96. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  99. Jumping FirstAnimal S: Diskvalifikován

  100. Zkouška A3 Josera S: 5/13, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  101. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  102. 1. Zkouška SA3: 3/7, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  103. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  104. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  105. Agility Individual: Diskvalifikován

  106. Agility Squads as Individual: 30/68, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  107. Jumping Individual: Diskvalifikován

  108. Jumping Squads as Individual: 53/67, 41.67 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  110. 1. Zkouška SA3: 5/12, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  111. 2. Zkouška SA3: 3/12, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  112. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  113. 1. Jumping S: 3/18, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  114. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping S: 5/18, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  116. 4. Jumping S: 2/18, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  117. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  118. 1. Zkouška SA3: 1/10, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  119. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  121. 1.zkouška SA3: 1/9, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  122. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  124. Zkouška S A3 - I. : 3/12, 48.56 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  125. Zkouška S A3 - II. : Diskvalifikován

  126. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  127. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  128. Zkouška SA3 II.: 1/8, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  129. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  130. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  131. Agility I: Diskvalifikován

  132. Agility II: Diskvalifikován

  133. Jumping I: 10/69, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  134. Jumping II: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  136. 1 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  138. 1.zkouška SA3: 3/8, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  139. 2.zkouška SA3: 4/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  140. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  141. 1. Zkouška SA3: 5/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  142. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  143. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  144. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  145. Agility S: 3/13, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  146. Jumping S: 1/14, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  147. Zkouška SA3: 2/5, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  148. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  149. Agility Individual: 17/67, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  150. Agility Squads as Individual: 17/69, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  151. Jumping Individual: 27/68, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  152. Jumping Squads as Individual: 33/68, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  153. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  154. Jumping: 9/22, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  155. Zkouška 1: 1/13, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  156. Zkouška 2: Diskvalifikován

  157. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  158. Jumping Open S: Diskvalifikován

  159. ZkA. SA3 I.: 7/17, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  160. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  161. SA3 I: Diskvalifikován

  162. SA3 II: Diskvalifikován

  163. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  164. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  165. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  166. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  167. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  168. I. agility S: 15/65, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  169. II. agility S: Diskvalifikován

  170. II. jumping S: 20/63, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  171. I. jumping S: 31/64, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  172. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  173. Jumping: 4/25, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  174. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  175. SA3 - I.: 3/7, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  176. SA3 - II.: Diskvalifikován

  177. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  178. 1.běh bez zón: 2/40, 19.55 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  179. 1.běh se zónami: 4/41, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  180. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  181. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  182. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  183. 1. Zkouška A3 S: 1/15, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  184. 2. Zkouška A3 S: 5/15, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  185. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  186. Czech Imp Jump: 2/24, 24.18 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  187. Jumping 1: 5/24, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  188. Jumping 2: 7/24, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  189. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  190. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  192. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  193. Zkouška1 SA3: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  194. Zkouška2 SA3: 1/12, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  195. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  196. Agility S: Diskvalifikován

  197. Jumping S: 8/22, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  198. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  199. Agility Open S: 3/7, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  200. Jumping Open S: Diskvalifikován

  201. Zkouška SA3: 2/7, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  202. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  203. 1.Zkouška SA3: 1/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  204. 2.Zkouška SA3: 1/10, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  205. 3.Zkouška SA3: 2/9, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  206. Jumping S: 7/18, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  207. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  208. Agility S: 1/10, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  209. Jumping S: Diskvalifikován

  210. Zkouška SA3: 1/3, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  211. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  212. Agility Open S: 1/24, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  213. Jumping Open S: 3/24, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  214. ZkA. SA3: 3/12, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  215. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  216. 1.Zkouška - SA3: 1/8, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  217. 2.Zkouška - SA3: 2/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  218. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  219. SA3_1: Diskvalifikován

  220. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  221. Ne. - Agility II. S: 21/54, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  222. Ne. - Jumping II. S: 15/56, 44.19 s, 2.19 tr. b., 4.16 m/s

  223. So. - Agility I. S: 17/59, 48.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  224. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  225. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  226. SA3 I: 1/7, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  227. SA3 II: 1/7, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  228. SA3 III: 1/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  229. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  230. Zkouška SA3 I: 2/3, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  231. Zkouška SA3 II: 2/3, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  232. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  233. QA1 agility: 24/48, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  234. QA2 agility: Diskvalifikován

  235. QA3 agility: Diskvalifikován

  236. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  237. QJ2 jumping: 24/48, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  238. QJ3 jumping: 7/45, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  239. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  240. Agility SA: Diskvalifikován

  241. Jumping SA: 2/25, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  242. Zkouška SA3: 1/18, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  243. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  244. Agility sobota S: 2/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  245. Jumping sobota S: 17/28, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  246. Zkouška sobota SA3: 1/13, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  247. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  248. Agility I: Diskvalifikován

  249. Agility II: Diskvalifikován

  250. Jumping I: 15/81, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  251. Jumping II: 45/79, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  252. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  253. Jumping S: 1/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  254. SA3: 2/6, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  256. Agility 1: Diskvalifikován

  257. Agility 2: Diskvalifikován

  258. Jumping 1: Diskvalifikován

  259. Jumping 2: Diskvalifikován

  260. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  261. 1. Zkouška SA3: 1/10, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  262. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  263. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  264. Agility: 1/23, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  265. Jumping: Diskvalifikován

  266. Zkouška: 1/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  267. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  268. Agility klubů S: 1/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  269. Jumping S: 1/23, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  270. Zkouška SA3: 2/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  271. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  272. Agility: 4/21, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  273. Jumping: 7/21, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  274. Zkouška: Diskvalifikován

  275. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  276. jumping J3 2. SA3: Diskvalifikován

  277. jumping J3 SA3: 3/5, 44.51 s, 6.51 tr. b., 4.22 m/s

  278. Jumping Open S: Diskvalifikován

  279. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  280. Jumping: 10/17, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  281. Zkouška: Diskvalifikován

  282. Zkouška 2.: 5/8, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  283. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  284. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  285. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  286. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  287. Jumping S: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  288. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  289. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  290. AGILITY: Diskvalifikován

  291. JUMPING: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  292. SA3: Diskvalifikován

  293. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  294. Agility S: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  295. Jumping S: Diskvalifikován

  296. Zkouška_neděle SA3: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  297. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  298. Agility S: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  299. Jumping S: Diskvalifikován

  300. Zkouška - SA3: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  301. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  302. A3 SA3: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  303. Agility S: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  304. Jumping S: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  305. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  306. 1. Zk SA3: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  307. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  308. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  309. 1. Zk SA3: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  310. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  311. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  312. 1.ZkA - SA3: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  313. 2.ZkA - SA3: Diskvalifikován

  314. 3.ZkA - SA3: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  315. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  316. Agility I. S: Diskvalifikován

  317. Jumping I. S: Diskvalifikován

  318. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  319. AGILITY S: Diskvalifikován

  320. JUMPING S: Diskvalifikován

  321. ZKOUŠKA SA3: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  322. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  323. A3 zkouška SA3: Diskvalifikován

  324. Agility S S: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  325. Jumping S S: Diskvalifikován

  326. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  327. QA1 agility: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  328. QA2 agility: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  329. QA3 agility: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  330. QJ1 jumping: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  331. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  332. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  333. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  334. SA3-Zk1 SA3: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  335. SA3-Zk2 SA3: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  336. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  337. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  338. 1. zkouška SA3: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  339. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  340. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  341. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  342. Nedele SA3 1: Diskvalifikován

  343. Nedele SA3 2: Diskvalifikován

  344. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  345. I Agility Open: Diskvalifikován

  346. II Agility Open: Diskvalifikován

  347. II Jumping Open: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  348. I Jumping Open: Diskvalifikován

  349. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  350. AGILITY: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  351. JUMPING: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  352. SA3: Diskvalifikován

  353. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  354. Agility: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  355. Jumping: Diskvalifikován

  356. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  357. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  358. 1 SA3: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  359. 2 SA3: Diskvalifikován

  360. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  361. Czech Imp Jump Small: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  362. Jumping 1 Small: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  363. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  364. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  365. III. zkouška SA3: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  366. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  367. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  368. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  369. 1. zkouška SA3: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  370. 2. zkouška SA3: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  371. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  372. AGILITY: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  373. JUMPING: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  374. SA3: Diskvalifikován

  375. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  376. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  377. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  378. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  379. Agility SA: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  380. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  381. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  382. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  383. 2. Zka - SA3: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  384. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  385. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  386. Zkouška 2 - SA3: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  387. Zkouška 3 - SA3: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  388. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  389. Agility Open: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  390. Agility Trial: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  391. Jumping Open: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  392. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  393. Agility open S: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  394. Jump III. S: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  395. Jump II. S: Diskvalifikován

  396. Jump I. S: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  397. Tunel I. S: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  398. ZkA. Ne SA3: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  399. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  400. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  401. Zkouška II SA3: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  402. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  403. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  404. 1. Zka - SA3: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  405. 2. Zka - SA3: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  406. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  407. Agility - So: Diskvalifikován

  408. Jumping - Ne: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  409. Jumping - So: Diskvalifikován

  410. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  411. QA4 agility: Diskvalifikován

  412. QA5 agility: Diskvalifikován

  413. QA6 agility: Diskvalifikován

  414. QJ4 jumping: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  415. QJ5 jumping: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  416. QJ6 jumping: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  417. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  418. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  419. První zkouška SA3: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  420. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  421. QA1 agility: Diskvalifikován

  422. QA2 agility: Diskvalifikován

  423. QA3 agility: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  424. QJ1 jumping: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  425. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  426. QJ3 jumping: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  427. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  428. Běh dvojic Small: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  429. JUMPING: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  430. SA3: Diskvalifikován

  431. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  432. 1. zkouška SA3: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  433. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  434. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  435. 1. Zkouška SA3: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  436. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  437. Jumping S: Diskvalifikován

  438. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  439. Agility 1: Diskvalifikován

  440. Agility 2: Diskvalifikován

  441. Jumping 1: Diskvalifikován

  442. Jumping 2: Diskvalifikován

  443. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  444. Agility S: Diskvalifikován

  445. Jumping S: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  446. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  447. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  448. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  449. 2. ZK SA3: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  450. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  451. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  452. Zkouška 2 SA2: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  453. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  454. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  455. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  456. Jumping 2 Small: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  457. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  458. Czech Imp Jump Small: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  459. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  460. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  461. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  462. Agility SA sobota: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  463. Jumping SA neděle: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  464. Jumping SA sobota: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  465. Velké finále SA neděle: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  466. Zkoušky SA2 neděle: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  467. Zkoušky SA2 sobota: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  468. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  469. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  470. Jumping 1 Small: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  471. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  472. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  473. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  474. 2. ZK SA2: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  475. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  476. agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  477. agility zkouška 2 SA2: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  478. jumping S: Diskvalifikován

  479. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  480. Agility S: Diskvalifikován

  481. Jumping S: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  482. Zkoušky A1 SA2: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  483. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  484. SA2_1 SA2: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  485. SA2_2 SA2: Diskvalifikován

  486. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  487. Běh dvojic Small: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  488. JUMPING Small: Diskvalifikován

  489. SA2: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  490. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  491. ZkA. II. SA2: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  492. ZkA. I. SA2: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  493. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  494. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  495. 2. zkouška SA2: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  496. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  497. QA5 Agility: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  498. QA6 Agility: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  499. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  500. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  501. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  502. SA1-1 SA1: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  503. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  504. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  505. Běh dvojic: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  506. JUMPING: Diskvalifikován

  507. SA1: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  508. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  509. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  510. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  511. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  512. Agility Open S: Diskvalifikován

  513. Zkouška SA1: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  514. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  515. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  516. Jumping SA neděle: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  517. Jumping SA sobota: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  518. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  519. Zkoušky SA1 neděle: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  520. Zkoušky SA1 sobota: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  521. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  522. Agility: Diskvalifikován

  523. Jumping: Diskvalifikován

  524. ZkA: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s