Cz En

072415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Marková

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Eliška - Arella Jikalu, Knírač malý

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  2. 1 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  4. 1. Zkouška SA3: 5/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  5. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  8. Agility S: 3/13, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  9. Jumping S: 1/14, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  10. Zkouška SA3: 2/5, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Individual: 17/67, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  13. Agility Squads as Individual: 17/69, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Jumping Individual: 27/68, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: 33/68, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  16. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  17. Jumping: 9/22, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. Zkouška 1: 1/13, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  19. Zkouška 2: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  21. Jumping Open S: Diskvalifikován

  22. ZkA. SA3 I.: 7/17, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  23. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  24. SA3 I: Diskvalifikován

  25. SA3 II: Diskvalifikován

  26. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  27. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  29. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  30. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  31. I. agility S: 15/65, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  32. II. agility S: Diskvalifikován

  33. II. jumping S: 20/63, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. I. jumping S: 31/64, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  35. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  36. Jumping: 4/25, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  37. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  38. SA3 - I.: 3/7, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. SA3 - II.: Diskvalifikován

  40. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  41. 1.běh bez zón: 2/40, 19.55 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  42. 1.běh se zónami: 4/41, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  43. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  44. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  45. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  46. 1. Zkouška A3 S: 1/15, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. 2. Zkouška A3 S: 5/15, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  49. Czech Imp Jump: 2/24, 24.18 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  50. Jumping 1: 5/24, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  51. Jumping 2: 7/24, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  53. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  56. Zkouška1 SA3: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  57. Zkouška2 SA3: 1/12, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  58. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  59. Agility S: Diskvalifikován

  60. Jumping S: 8/22, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  61. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  62. Agility Open S: 3/7, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. Jumping Open S: Diskvalifikován

  64. Zkouška SA3: 2/7, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  65. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  66. 1.Zkouška SA3: 1/10, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  67. 2.Zkouška SA3: 1/10, 43.47 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  68. 3.Zkouška SA3: 2/9, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  69. Jumping S: 7/18, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  70. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  71. Agility S: 1/10, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  72. Jumping S: Diskvalifikován

  73. Zkouška SA3: 1/3, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  74. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  75. Agility Open S: 1/24, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  76. Jumping Open S: 3/24, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  77. ZkA. SA3: 3/12, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  78. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  79. 1.Zkouška - SA3: 1/8, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  80. 2.Zkouška - SA3: 2/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  81. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  82. SA3_1: Diskvalifikován

  83. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  84. Ne. - Agility II. S: 21/54, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  85. Ne. - Jumping II. S: 15/56, 44.19 s, 2.19 tr. b., 4.16 m/s

  86. So. - Agility I. S: 17/59, 48.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  87. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  88. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  89. SA3 I: 1/7, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  90. SA3 II: 1/7, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  91. SA3 III: 1/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  93. Zkouška SA3 I: 2/3, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  94. Zkouška SA3 II: 2/3, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  96. QA1 agility: 24/48, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  97. QA2 agility: Diskvalifikován

  98. QA3 agility: Diskvalifikován

  99. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ2 jumping: 24/48, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  101. QJ3 jumping: 7/45, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  102. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  103. Agility SA: Diskvalifikován

  104. Jumping SA: 2/25, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  105. Zkouška SA3: 1/18, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  106. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  107. Agility sobota S: 2/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  108. Jumping sobota S: 17/28, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  109. Zkouška sobota SA3: 1/13, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  110. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  111. Agility I: Diskvalifikován

  112. Agility II: Diskvalifikován

  113. Jumping I: 15/81, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  114. Jumping II: 45/79, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  115. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  116. Jumping S: 1/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  117. SA3: 2/6, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  118. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  119. Agility 1: Diskvalifikován

  120. Agility 2: Diskvalifikován

  121. Jumping 1: Diskvalifikován

  122. Jumping 2: Diskvalifikován

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  124. 1. Zkouška SA3: 1/10, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  125. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  126. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  127. Agility: 1/23, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  128. Jumping: Diskvalifikován

  129. Zkouška: 1/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  130. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  131. Agility klubů S: 1/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  132. Jumping S: 1/23, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  133. Zkouška SA3: 2/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  135. Agility: 4/21, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  136. Jumping: 7/21, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  137. Zkouška: Diskvalifikován

  138. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  139. jumping J3 2. SA3: Diskvalifikován

  140. jumping J3 SA3: 3/5, 44.51 s, 6.51 tr. b., 4.22 m/s

  141. Jumping Open S: Diskvalifikován

  142. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  143. Jumping: 10/17, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  144. Zkouška: Diskvalifikován

  145. Zkouška 2.: 5/8, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  146. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  147. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  150. Jumping S: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  151. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  153. AGILITY: Diskvalifikován

  154. JUMPING: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. SA3: Diskvalifikován

  156. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  157. Agility S: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  158. Jumping S: Diskvalifikován

  159. Zkouška_neděle SA3: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  160. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  161. Agility S: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  162. Jumping S: Diskvalifikován

  163. Zkouška - SA3: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  164. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  165. A3 SA3: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  166. Agility S: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  167. Jumping S: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  168. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  169. 1. Zk SA3: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  170. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  171. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  172. 1. Zk SA3: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  173. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  174. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  175. 1.ZkA - SA3: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  176. 2.ZkA - SA3: Diskvalifikován

  177. 3.ZkA - SA3: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  178. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  179. Agility I. S: Diskvalifikován

  180. Jumping I. S: Diskvalifikován

  181. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  182. AGILITY S: Diskvalifikován

  183. JUMPING S: Diskvalifikován

  184. ZKOUŠKA SA3: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  185. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  186. A3 zkouška SA3: Diskvalifikován

  187. Agility S S: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  188. Jumping S S: Diskvalifikován

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  190. QA1 agility: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  191. QA2 agility: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  192. QA3 agility: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  193. QJ1 jumping: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  194. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  195. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  196. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  197. SA3-Zk1 SA3: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  198. SA3-Zk2 SA3: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  199. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  200. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  201. 1. zkouška SA3: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  202. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  205. Nedele SA3 1: Diskvalifikován

  206. Nedele SA3 2: Diskvalifikován

  207. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  208. I Agility Open: Diskvalifikován

  209. II Agility Open: Diskvalifikován

  210. II Jumping Open: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  211. I Jumping Open: Diskvalifikován

  212. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  213. AGILITY: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  214. JUMPING: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  215. SA3: Diskvalifikován

  216. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  217. Agility: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  218. Jumping: Diskvalifikován

  219. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  220. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  221. 1 SA3: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  222. 2 SA3: Diskvalifikován

  223. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  224. Czech Imp Jump Small: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  225. Jumping 1 Small: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  226. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  227. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  228. III. zkouška SA3: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  229. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  230. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  231. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  232. 1. zkouška SA3: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  233. 2. zkouška SA3: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  234. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  235. AGILITY: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  236. JUMPING: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  237. SA3: Diskvalifikován

  238. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  239. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  240. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  241. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  242. Agility SA: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  243. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  244. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  245. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  246. 2. Zka - SA3: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  247. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  248. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  249. Zkouška 2 - SA3: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  250. Zkouška 3 - SA3: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  251. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  252. Agility Open: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  253. Agility Trial: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  254. Jumping Open: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  255. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  256. Agility open S: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  257. Jump III. S: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  258. Jump II. S: Diskvalifikován

  259. Jump I. S: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  260. Tunel I. S: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  261. ZkA. Ne SA3: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  262. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  263. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  264. Zkouška II SA3: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  265. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  266. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  267. 1. Zka - SA3: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  268. 2. Zka - SA3: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  269. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  270. Agility - So: Diskvalifikován

  271. Jumping - Ne: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  272. Jumping - So: Diskvalifikován

  273. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  274. QA4 agility: Diskvalifikován

  275. QA5 agility: Diskvalifikován

  276. QA6 agility: Diskvalifikován

  277. QJ4 jumping: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  278. QJ5 jumping: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  279. QJ6 jumping: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  280. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  281. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  282. První zkouška SA3: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  283. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  284. QA1 agility: Diskvalifikován

  285. QA2 agility: Diskvalifikován

  286. QA3 agility: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  287. QJ1 jumping: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  288. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  289. QJ3 jumping: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  290. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  291. Běh dvojic Small: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  292. JUMPING: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  293. SA3: Diskvalifikován

  294. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  295. 1. zkouška SA3: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  296. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  297. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  298. 1. Zkouška SA3: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  299. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  300. Jumping S: Diskvalifikován

  301. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  302. Agility 1: Diskvalifikován

  303. Agility 2: Diskvalifikován

  304. Jumping 1: Diskvalifikován

  305. Jumping 2: Diskvalifikován

  306. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  307. Agility S: Diskvalifikován

  308. Jumping S: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  309. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  310. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  311. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  312. 2. ZK SA3: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  313. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  314. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  315. Zkouška 2 SA2: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  316. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  317. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  318. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  319. Jumping 2 Small: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  320. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  321. Czech Imp Jump Small: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  322. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  323. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  324. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  325. Agility SA sobota: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  326. Jumping SA neděle: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  327. Jumping SA sobota: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  328. Velké finále SA neděle: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  329. Zkoušky SA2 neděle: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  330. Zkoušky SA2 sobota: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  331. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  332. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  333. Jumping 1 Small: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  334. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  335. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  336. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  337. 2. ZK SA2: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  338. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  339. agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  340. agility zkouška 2 SA2: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  341. jumping S: Diskvalifikován

  342. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  343. Agility S: Diskvalifikován

  344. Jumping S: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  345. Zkoušky A1 SA2: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  346. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  347. SA2_1 SA2: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  348. SA2_2 SA2: Diskvalifikován

  349. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  350. Běh dvojic Small: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  351. JUMPING Small: Diskvalifikován

  352. SA2: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  353. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  354. ZkA. II. SA2: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  355. ZkA. I. SA2: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  356. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  357. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  358. 2. zkouška SA2: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  359. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  360. QA5 Agility: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  361. QA6 Agility: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  362. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  363. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  364. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  365. SA1-1 SA1: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  366. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  367. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  368. Běh dvojic: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  369. JUMPING: Diskvalifikován

  370. SA1: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  371. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  372. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  373. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  374. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  375. Agility Open S: Diskvalifikován

  376. Zkouška SA1: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  377. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  378. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  379. Jumping SA neděle: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  380. Jumping SA sobota: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  381. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  382. Zkoušky SA1 neděle: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  383. Zkoušky SA1 sobota: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  384. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  385. Agility: Diskvalifikován

  386. Jumping: Diskvalifikován

  387. ZkA: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s