QJ1 Jumping

  1. Datum: 06. 04. 2024
  2. Závod: Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M
  3. Rozhodčí: Manno, Jeremy (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 201.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002522 Adéla Havlíková Hurry Up Z Vejřího hnízda 0 0 0.0 0.0 30.45 6.6 V
2 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 32.25 6.23 V
3 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.71 6.14 V
4 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 0 0 0.0 0.0 32.96 6.1 V
5 030217 Iveta Kutková Kiki 0 0 0.0 0.0 33.26 6.04 V
6 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie 0 0 0.0 0.0 33.34 6.03 V
7 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels 0 0 0.0 0.0 33.35 6.03 V
8 046020 Barbora Schedl (Halotová) Afrodithes Diamond Silky Dafnee 0 0 0.0 0.0 33.59 5.98 V
9 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 33.7 5.96 V
10 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 33.77 5.95 V
11 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 0 0 0.0 0.0 34.09 5.9 V
12 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.22 5.87 V
13 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 0 0 0.0 0.0 34.43 5.84 V
13 028619 Hana Frimmelová A3Ch True Love Tiffany vom Mehrental 0 0 0.0 0.0 34.43 5.84 V
15 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 34.69 5.79 V
16 013321 Karolína Pozníčková Ursis Gold Modrý dukát 0 0 0.0 0.0 34.94 5.75 V
17 075619 Gabriela Ředinová A3Ch Adelaide Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 35.28 5.7 V
18 004022 Adéla Šaling Berta z Kojca Coli 0 0 0.0 0.0 35.83 5.61 V
19 071820 Šárka Honnerová A3Ch Yako Ya Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.75 5.47 V
20 036421 Klára Pfeiferová Finesse - Fína Mondeo 0 0 0.0 0.0 36.78 5.46 V
21 080417 Šárka Urbanová A3Ch Ready Steady Go! Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.0 5.43 V
22 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 37.08 5.42 V
23 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 38.01 5.29 V
24 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky 0 0 0.0 0.0 38.14 5.27 V
25 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.49 5.09 V
26 072021 Marie Dovrtělová Ria Kojál 0 0 0.64 0.64 44.64 4.5 V
27 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 1 0 0.0 5.0 31.7 6.34 V
28 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 0 1 0.0 5.0 32.71 6.14 V
29 073518 Denisa Lajmarová A3Ch Game over Norník 1 0 0.0 5.0 34.37 5.85 V
30 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura 0 1 0.0 5.0 34.93 5.75 V
31 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 1 0 0.0 5.0 37.15 5.41 V
32 070620 Kateřina Tomanová Everlasting Daisy Dancing in the Wind 1 0 0.0 5.0 37.84 5.31 V
33 064122 Petra Krajíčková Coffi London's Brandy 1 0 0.0 5.0 37.99 5.29 V
34 046815 Lucie Drápelová A3Ch Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 38.27 5.25 V
35 000921 Jana Šedivá Kristian Běsíkův domeček 0 1 0.0 5.0 38.32 5.25 V
36 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 38.48 5.22 V
37 092923 Andrea Kuchařová Generálka Grešle von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 39.85 5.04 V
38 002224 Kateřina Plichtová Engine Černý Křišťál 1 0 0.0 5.0 40.06 5.02 V
39 062917 Alena Divišová A3Ch Good Girl Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 40.77 4.93 V
40 051922 Martina Kučerová Betty Bee z Pražských Vinohrad 1 0 0.58 5.58 44.58 4.51 V
41 120322 Tereza Vacíková Arminka od Štičího rybníka 1 0 3.04 8.04 47.04 4.27 VD
42 067522 Kristýna Benešová Bright Bee White Twister 1 2 7.72 22.72 51.72 3.89 D
DIS 022719 Jitka Klozová A3Ch Yzanne Rebelka z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012722 Jitka Kuttelvašerová Haley Bella Cambria DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová A3Ch Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053621 Eliška Hoferková Pandora Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026921 Lenka Kretková Beatrice Blue Supreme DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková A3Ch Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090722 Lenka Kocourková Katharine Hepburn Milfra-Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110822 Iva Drožová Cool Speed of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078222 Hana Černošková Albion Cathy’s Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001522 Martin Šaling Clever and Fast of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047423 Ondřej Henzl Eridan Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000121 Martina Slabová MyWay Aiedail DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056822 Jitka Zachová Bodyguard Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020520 Jana Jirsová A3Ch Chaos Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039418 Tereza Najmanová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031522 Bára Baslová Piccollo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052722 Eva Panáčová Arwen Undomiel Wockermania DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069321 Michaela Langerová Ikona Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078021 Nikol Šlosarčíková Zero Hanácký ráj DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007522 Pavla Brzobohatá Waly První sníh DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO