Cz En

076017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcel Funiok, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Edra Adia Avi, Pudl

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  2. Neděle Agility S: 1/7, 58.34 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  3. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  4. Neděle zkouška S A3: Diskvalifikován

  5. Sobota Agility S: 3/10, 55.5 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  6. Sobota Jumping S: 2/10, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  7. Sobota zkouška S A3: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: Diskvalifikován

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 14/55, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  14. Frizzante SA3: 2/9, 50.89 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  15. Spumante SA3: 2/9, 52.31 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  16. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  20. Agility I: 9/36, 52.15 s, 7.15 tr. b., 3.74 m/s

  21. Agility II: 9/33, 49.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  22. Jumping I: 6/36, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  23. Jumping II: 15/35, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  24. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility I: Diskvalifikován

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  28. Agility Trial I: 2/7, 50.01 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  29. Agility Trial II: 3/7, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  31. 1. Zkouška SA3: 2/6, 49.56 s, 2.56 tr. b., 3.77 m/s

  32. 2. Zkouška SA3: 1/6, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  33. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  34. Agility open S sobota: 7/12, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  35. FINÁLE agility S: Diskvalifikován

  36. Jumping S neděle: 3/12, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  37. Jumping S sobota: 3/12, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  38. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  39. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  40. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  41. Agility I 300: Diskvalifikován

  42. Agility II 300: 10/30, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  43. Agility III 300: Diskvalifikován

  44. Jumping I 300: 9/30, 44.53 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  45. Jumping II 300: 8/30, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  46. Jumping III 300: Diskvalifikován

  47. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  48. Vitar Agility Trial I: 1/8, 55.09 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  49. Vitar Agility Trial II: 3/8, 58.27 s, 2.27 tr. b., 3.55 m/s

  50. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  51. Agility Individual: 14/65, 51.96 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  52. Agility Squads as Individual: 10/68, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  53. Jumping Individual: Diskvalifikován

  54. Jumping Squads as Individual: 20/67, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  55. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  56. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  57. Neděle Jumping S: 6/15, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  58. Neděle zkouška S A3: 4/7, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. Sobota Agility S: Diskvalifikován

  60. Sobota Jumping S: Diskvalifikován

  61. Sobota zkouška S A3: Diskvalifikován

  62. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  63. Agility Trial I: 1/8, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  64. Agility Trial II: 3/8, 49.37 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  65. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  66. Agility I: 13/68, 50.49 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  67. Agility II: 27/66, 53.04 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  68. Jumping I: 22/69, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  69. Jumping II: 18/64, 46.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  70. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  71. Agility Trial I: 1/6, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  74. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška A3 S: 2/5, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  77. Agility Individual: Diskvalifikován

  78. Agility Squads as Individual: 24/69, 46.64 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  79. Jumping Individual: 33/68, 34.09 s, 1.09 tr. b., 4.46 m/s

  80. Jumping Squads as Individual: 35/68, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  81. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  82. 1. Zkouška SA3: 3/5, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  83. 2. Zkouška SA3: 2/5, 52.85 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  84. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  85. Agility I: Diskvalifikován

  86. Agility II: 21/40, 51.17 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  87. Jumping I: Diskvalifikován

  88. Jumping II: 17/39, 48.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  89. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  90. 1. zkouška SA3: 1/3, 50.89 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  91. 2. zkouška SA3: 1/3, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  92. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  93. TRIAL I.: 6/13, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  94. TRIAL II.: 2/13, 50.01 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  95. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  96. Zk Agility I: Diskvalifikován

  97. Zk Agility II: 1/8, 52.95 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  98. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  99. 1. zkouška SA3: 6/9, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  100. 2. zkouška SA3: 2/9, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  101. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  102. Agility I: 6/40, 50.53 s, 1.53 tr. b., 4.06 m/s

  103. Agility II: Diskvalifikován

  104. Jumping I: Diskvalifikován

  105. Jumping II: 7/40, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  106. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  107. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška SA3: 2/4, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  109. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  110. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  112. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  113. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  114. Zkouška SA3 2 SA3: 2/11, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  115. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  116. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  117. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  118. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  119. Trial I: Diskvalifikován

  120. Trial II: 2/7, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  122. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  123. Zkouška 2 SA3: 1/8, 52.92 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  124. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  125. Agility Trial I: 4/7, 47.09 s, 4.09 tr. b., 3.67 m/s

  126. Agility Trial II: 4/7, 44.72 s, 2.72 tr. b., 3.76 m/s

  127. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  128. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška SA3: 1/2, 53.17 s, 13.17 tr. b., 3.2 m/s

  130. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  131. 1. zkouška SA2: 1/7, 41.2 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  132. 2. zkouška SA2: 2/7, 45.67 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  133. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  134. 1.zkouška SA2: 1/8, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  135. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  136. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  137. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. 2.zkouška SA2: 3/9, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  139. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  140. Agility I: 17/47, 43.72 s, 0.72 tr. b., 4.0 m/s

  141. Agility II: Diskvalifikován

  142. Jumping I: 14/47, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  143. Jumping II: Diskvalifikován

  144. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  145. Zkouška SA2 1 SA2: 6/15, 48.17 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  146. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  147. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  148. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  150. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  151. 1. zkouška SA2: 2/11, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  152. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  153. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  155. TRIAL II. SA1: 2/3, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  156. TRIAL I. SA1: 1/3, 35.69 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  157. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  158. zkouška 1 SA1: 1/6, 34.95 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  159. zkouška 2 SA1: 1/6, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s