Cz En

076017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcel Funiok, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Edra Adia Avi, Pudl

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  2. Zk Agility I: Diskvalifikován

  3. Zk Agility II: 1/8, 52.95 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  4. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  5. 1. zkouška SA3: 6/9, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  6. 2. zkouška SA3: 2/9, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  7. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  8. Agility I: 6/40, 50.53 s, 1.53 tr. b., 4.06 m/s

  9. Agility II: Diskvalifikován

  10. Jumping I: Diskvalifikován

  11. Jumping II: 7/40, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  12. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  13. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška SA3: 2/4, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  15. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  16. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  19. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  20. Zkouška SA3 2 SA3: 2/11, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  21. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  22. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  23. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  24. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  25. Trial I: Diskvalifikován

  26. Trial II: 2/7, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  27. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  28. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2 SA3: 1/8, 52.92 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  30. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  31. Agility Trial I: 4/7, 47.09 s, 4.09 tr. b., 3.67 m/s

  32. Agility Trial II: 4/7, 44.72 s, 2.72 tr. b., 3.76 m/s

  33. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  34. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška SA3: 1/2, 53.17 s, 13.17 tr. b., 3.2 m/s

  36. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  37. 1. zkouška SA2: 1/7, 41.2 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  38. 2. zkouška SA2: 2/7, 45.67 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  39. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  40. 1.zkouška SA2: 1/8, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  41. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  43. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška SA2: 3/9, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  45. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  46. Agility I: 17/47, 43.72 s, 0.72 tr. b., 4.0 m/s

  47. Agility II: Diskvalifikován

  48. Jumping I: 14/47, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  49. Jumping II: Diskvalifikován

  50. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  51. Zkouška SA2 1 SA2: 6/15, 48.17 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  52. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  53. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  54. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  57. 1. zkouška SA2: 2/11, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  58. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  61. TRIAL II. SA1: 2/3, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  62. TRIAL I. SA1: 1/3, 35.69 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  63. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  64. zkouška 1 SA1: 1/6, 34.95 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  65. zkouška 2 SA1: 1/6, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s