Agility II 250

  1. Datum: 20. 01. 2024
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024
  3. Rozhodčí: Derrett, Gregory (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: XS
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 0 0 0.0 0.0 36.33 5.48 V
2 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 39.71 5.01 V
3 069321 Michaela Langerová Ikona Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 41.46 4.8 V
4 070016 Lucie Jeřábková A3Ch Amazing Jessamine Erya's Elita 0 0 0.0 0.0 41.73 4.77 V
5 029519 Tereza Sobotková A3Ch Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.0 0.0 42.23 4.71 V
6 026920 Jana Gabzdylová Willy 0 0 0.0 0.0 42.58 4.67 V
7 032122 Iva Senčuchová Agáta Acojako Senbree 0 0 0.0 0.0 43.28 4.6 V
8 077719 Petra Hamšíková A3Ch Atalia Always Smiling Cheek 1 0 0.0 5.0 38.7 5.14 V
9 063119 Martina Chytilová A3Ch Daiquiri Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 39.73 5.01 V
10 046020 Barbora Schedl (Halotová) Afrodithes Diamond Silky Dafnee 0 1 0.0 5.0 43.07 4.62 V
11 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod 2 0 0.0 10.0 39.83 5.0 VD
12 033421 Vanessa Remačová Pocket Rocket Big Scotty’s Dream 1 0 0.0 5.0 45.12 4.41 V
13 062917 Alena Divišová A3Ch Good Girl Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 41.5 4.8 VD
14 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 1 1 0.0 10.0 42.26 4.71 VD
15 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 1 0 1.76 6.76 47.76 4.17 VD
16 068121 Nela Vondrušková Montty 0 1 2.45 7.45 48.45 4.11 VD
17 062519 Laura Fuxová Rayen Brilliant Bohemia 0 0 8.12 8.12 54.12 3.68 VD
18 004923 Péter Pőthe Mázli My Little Fox 2 0 1.08 11.08 47.08 4.23 VD
19 045321 Laura Fuxová Sidney Nový krystal 0 1 6.11 11.11 52.11 3.82 VD
20 061421 Kateřina Růžičková Sangria Sunset Naky 2 1 5.35 20.35 51.35 3.88 D
DIS 085921 Eva Žurková Teo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová A3Ch Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020520 Jana Jirsová A3Ch Chaos Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013621 Jitka Ďuricová Aelin la Flamme de l'amour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039418 Tereza Najmanová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO