062519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Laura Fuxová

    Arrow_down

Pes

  1. Rayen Brilliant Bohemia, Malý kontinentální španěl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - CZECH CUP, 30. 06. 2024

  2. Agility XS JUN: 2/3, 58.62 s, 11.62 tr. b., 3.31 m/s

  3. Jumping XS JUN: 3/3, 51.09 s, 9.09 tr. b., 3.44 m/s

  4. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd 2024, 29. 06. 2024

  5. 1. Zkouška A3 XS: 4/6, 65.38 s, 29.38 tr. b., 3.07 m/s

  6. 2. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  7. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  8. 3. Zkouška XSA3: 3/4, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  9. 4. Zkouška XSA3: 3/4, 65.57 s, 21.57 tr. b., 3.36 m/s

  10. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0, A1, A2, A3, 25. 05. 2024

  11. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška XSA3: 1/2, 54.27 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  13. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  14. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  15. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  16. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  17. Agility II XS: Diskvalifikován

  18. Agility I. XS: 12/37, 52.82 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  19. Jumping III XS: Diskvalifikován

  20. Jumping II. XS: 6/36, 41.55 s, 2.55 tr. b., 3.61 m/s

  21. Jumping IV XS - papillonů: 9/21, 46.31 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  22. Jumping I. XS: 13/36, 44.37 s, 5.37 tr. b., 3.74 m/s

  23. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  24. Agility IV S: 16/25, 53.88 s, 12.88 tr. b., 3.69 m/s

  25. Agility V S: 19/25, 54.46 s, 19.46 tr. b., 3.58 m/s

  26. Jumping IV S: 11/25, 50.96 s, 10.96 tr. b., 3.38 m/s

  27. Jumping V S: Diskvalifikován

  28. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  29. Agility III. S: 14/27, 53.59 s, 6.59 tr. b., 3.81 m/s

  30. Agility II. S: 14/27, 51.34 s, 8.34 tr. b., 3.68 m/s

  31. Agility I. S: 10/28, 49.13 s, 7.13 tr. b., 3.75 m/s

  32. Jumping III. S: 13/27, 43.09 s, 3.09 tr. b., 4.01 m/s

  33. Jumping II. S: 14/28, 42.04 s, 2.04 tr. b., 4.14 m/s

  34. Jumping I. S: 17/28, 51.32 s, 11.32 tr. b., 3.82 m/s

  35. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  36. Agility II 250: 17/26, 54.12 s, 8.12 tr. b., 3.68 m/s

  37. Agility I 250: 16/26, 51.88 s, 0.88 tr. b., 3.99 m/s

  38. Jumping III 250: 16/26, 49.53 s, 8.53 tr. b., 3.65 m/s

  39. Jumping II 250: 10/26, 50.36 s, 9.36 tr. b., 3.63 m/s

  40. Jumping I 250: 17/26, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  42. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  44. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  46. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  49. Agility Družstev XS: 5/12, 49.19 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  50. Agility Jednotlivci Děti XS: 2/3, 47.83 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  51. Jumping Družstev XS: 5/12, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. Jumping Jednotlivci Děti XS: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  54. Zkouška II / XS / A3: 4/8, 55.08 s, 1.08 tr. b., 3.92 m/s

  55. Zkouška I / XS / A3: 6/8, 61.32 s, 6.32 tr. b., 3.59 m/s

  56. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  57. Agility II. XS JUN: 1/6, 59.44 s, 8.44 tr. b., 3.2 m/s

  58. Agility I. XS JUN: 4/6, 76.13 s, 23.13 tr. b., 2.89 m/s

  59. Jumpingy XS JUN: 3/6, 51.08 s, 9.08 tr. b., 3.45 m/s

  60. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  61. A3 II. XS: 3/6, 53.35 s, 2.85 tr. b., 3.79 m/s

  62. A3 I. XS: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  64. 1.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška XSA2: 1/2, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  66. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  67. Agility IV Small: Diskvalifikován

  68. Agility VI Small: 10/15, 51.82 s, 13.82 tr. b., 3.36 m/s

  69. Agility V Small: 10/15, 59.75 s, 17.75 tr. b., 2.83 m/s

  70. Jumping III Small: 3/15, 40.3 s, 3.3 tr. b., 3.7 m/s

  71. Jumping IV Small: 7/15, 41.04 s, 8.04 tr. b., 3.75 m/s

  72. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  73. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  76. 1.zkouška XSA2: 1/7, 41.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  77. 2.zkouška XSA2: 1/7, 49.09 s, 2.09 tr. b., 3.56 m/s

  78. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  79. Agility 1 S: Diskvalifikován

  80. Agility 2 S: Diskvalifikován

  81. Agility 3 S: 9/14, 52.99 s, 17.99 tr. b., 3.15 m/s

  82. Jumping 1 S: 10/14, 54.5 s, 29.5 tr. b., 2.94 m/s

  83. Jumping 2 S: 12/14, 47.02 s, 18.02 tr. b., 3.02 m/s

  84. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  85. zkouška II / XS / A2: 2/4, 52.41 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  86. zkouška I / XS / A2: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  88. Agility III 250: Diskvalifikován

  89. Agility II 250: 10/30, 61.23 s, 15.23 tr. b., 3.59 m/s

  90. Agility I 250: 23/31, 66.29 s, 20.29 tr. b., 3.32 m/s

  91. Jumping III 250: 18/31, 54.26 s, 6.26 tr. b., 4.05 m/s

  92. Jumping II 250: 15/31, 62.95 s, 14.95 tr. b., 3.49 m/s

  93. Jumping I 250: 22/31, 60.82 s, 11.82 tr. b., 3.62 m/s

  94. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  95. III. Zk XSA2: Diskvalifikován

  96. II. Zk XSA2: Diskvalifikován

  97. I. Zk XSA2: 2/5, 54.43 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  98. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  99. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 48.85 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  100. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 75.34 s, 22.34 tr. b., 2.88 m/s

  101. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  102. II.Zk XSA2: 1/2, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  103. I. Zk XSA2: 1/2, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  104. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  105. 1.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  106. 2.zkouška XSA2: 1/7, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  107. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  108. Agility D: Diskvalifikován

  109. Agility Squads as Individual: 13/19, 63.02 s, 16.02 tr. b., 3.32 m/s

  110. Jumping D: 7/7, 40.79 s, 13.79 tr. b., 3.68 m/s

  111. Jumping Squads as Individual: 14/19, 45.5 s, 6.5 tr. b., 3.85 m/s

  112. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  113. 1.zkouška XSA2: Diskvalifikován

  114. 2.zkouška XSA2: 6/9, 53.35 s, 11.35 tr. b., 3.47 m/s

  115. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  116. 1.zkouška XSA1: 1/4, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  117. 2.zkouška XSA1: 1/4, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  118. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  119. 1.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  121. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  122. 1.Zk. XSA1 neděle: Diskvalifikován

  123. 2.Zk. XSA1 neděle: 1/3, 41.52 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  124. 3.Zk. XSA1 neděle: 2/3, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  125. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  126. 1.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  127. 2.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  128. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  129. 1.zkouška XSA1: 1/4, 48.79 s, 3.79 tr. b., 3.22 m/s

  130. 2.zkouška XSA1: 3/4, 61.13 s, 30.13 tr. b., 2.67 m/s

  131. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  132. 1.zkouška XSA1: 1/2, 51.24 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  133. 2.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  134. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  135. 1.zkouška XSA1: Diskvalifikován

  136. 2.zkouška XSA1: 3/4, 49.59 s, 2.59 tr. b., 3.33 m/s

  137. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  138. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  139. Agility Squads as Individual: 10/16, 61.47 s, 18.47 tr. b., 3.33 m/s

  140. Jumping Individual - D: Diskvalifikován

  141. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  142. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  143. Jumping A1: 9/10, 37.33 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  144. Zkoušky Agility: Diskvalifikován