033421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vanessa Remačová, AgilityPraha

    Arrow_down

Pes

  1. Pocket Rocket Big Scotty’s Dream, Jack Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 08. 06. 2024 - 09. 06. 2024

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility CHALLENGE: Diskvalifikován

  4. Agility JRT: Diskvalifikován

  5. Jumping: 1/10, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  6. Jumping CHALLENGE: 3/10, 52.82 s, 3.82 tr. b., 3.63 m/s

  7. Jumping JRT: 1/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  8. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  9. 1. Zkouška XSA3: 3/8, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  10. 2. Zkouška XSA3: 4/8, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  11. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  12. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  14. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  15. QA4 Agility: Diskvalifikován

  16. QA5 Agility: 19/31, 50.02 s, 13.02 tr. b., 3.86 m/s

  17. QA6 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ5 Jumping: 19/31, 55.86 s, 17.86 tr. b., 3.51 m/s

  20. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  21. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  22. A Open XS: 2/5, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. J Open II. XS: 2/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  24. J Open I. XS: 2/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  25. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  26. Agility IV S: 11/25, 46.48 s, 5.48 tr. b., 4.28 m/s

  27. Agility V S: 15/25, 46.13 s, 11.13 tr. b., 4.23 m/s

  28. Jumping IV S: 9/25, 45.53 s, 10.53 tr. b., 3.78 m/s

  29. Jumping V S: Diskvalifikován

  30. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  31. QA1 Agility: Diskvalifikován

  32. QA2 Agility: Diskvalifikován

  33. QA3 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ1 Jumping: 8/40, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  35. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ3 Jumping: 19/37, 49.0 s, 12.0 tr. b., 3.86 m/s

  37. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  38. III. Jumping XS: 2/6, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  39. II. Jumping XS: 2/6, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. I. Jumping XS: Diskvalifikován

  41. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  42. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  43. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  44. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  45. Agility III. S: Diskvalifikován

  46. Agility II. S: Diskvalifikován

  47. Agility I. S: Diskvalifikován

  48. Jumping III. S: Diskvalifikován

  49. Jumping II. S: 18/28, 42.4 s, 7.4 tr. b., 4.1 m/s

  50. Jumping I. S: 14/28, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  51. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  52. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  55. Czech Imp Jump XSmall: 16/19, 24.11 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. Jumping 1 - XSmall: 7/19, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  57. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  58. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  59. Agility III 250: 11/23, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  60. Agility II 250: 12/26, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  61. Agility I 250: 12/26, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  62. Jumping III 250: 17/26, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. Jumping II 250: Diskvalifikován

  64. Jumping I 250: 16/26, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  65. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  66. Czech Imp Jump XSmall: 9/17, 28.24 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 - XSmall: 3/17, 43.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  69. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  70. Czech Imp Jump XSmall: 9/15, 22.69 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  71. Jumping 1 - XSmall: 8/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  72. Jumping 2 - XSmall: 7/15, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  73. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  74. Czech Imp Jump XSmall: 6/16, 24.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  75. Jumping 1 - XSmall: 3/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  76. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  77. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  78. Agility: Diskvalifikován

  79. Agility CHALLENGE: Diskvalifikován

  80. Agility JRT: Diskvalifikován

  81. Jumping: Diskvalifikován

  82. Jumping CHALLENGE: 2/7, 39.11 s, 1.91 tr. b., 5.01 m/s

  83. Jumping JRT: Diskvalifikován

  84. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  85. II. Jump 2/3 XS: 1/5, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  86. I. Jump 2/3 XS: 1/5, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  87. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  88. Agility Družstev XS: 10/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  89. Agility Jednotlivci Junioři XS: 4/10, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  90. Jumping Družstev XS: 10/12, 35.79 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  91. Jumping Jednotlivci Junioři XS: 2/10, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  92. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  93. Agility II. XS JUN: Diskvalifikován

  94. Agility I. XS JUN: 3/6, 52.54 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  95. Jumpingy XS JUN: 5/6, 45.15 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  96. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  97. A3 II. XS: 4/6, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. A3 I. XS: 3/6, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  99. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  100. Agility 1 XS: 7/27, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  101. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 XS: 6/27, 42.29 s, 0.29 tr. b., 4.42 m/s

  103. Jumping 2 XS: 4/25, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  104. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  105. 1.zkouška XSA3: 2/7, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  106. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  107. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  108. Agility IV Small: 8/15, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  109. Agility VI Small: 3/15, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  110. Agility V Small: 7/15, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  111. Jumping III Small: 7/15, 37.85 s, 10.85 tr. b., 3.94 m/s

  112. Jumping IV Small: 2/15, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  113. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  114. Agility 1 S: Diskvalifikován

  115. Agility 2 S: Diskvalifikován

  116. Agility 3 S: 6/14, 39.68 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  117. Jumping 1 S: 6/14, 40.12 s, 5.12 tr. b., 3.99 m/s

  118. Jumping 2 S: 4/14, 34.64 s, 0.64 tr. b., 4.1 m/s

  119. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  120. 1. zkouška: 6/7, 40.52 s, 10.52 tr. b., 3.95 m/s

  121. 2. zkouška: 3/7, 35.96 s, 10.96 tr. b., 3.89 m/s

  122. 3. zkouška: 2/7, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  123. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  124. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška XSA3: 2/7, 51.38 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  126. 3. Zkouška XSA3: 4/7, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  127. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  128. XSA3 I: 1/3, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  129. XSA3 II: Diskvalifikován

  130. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  131. Agility III 250: 14/29, 53.77 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  132. Agility II 250: Diskvalifikován

  133. Agility I 250: Diskvalifikován

  134. Jumping III 250: 13/31, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  135. Jumping II 250: Diskvalifikován

  136. Jumping I 250: 21/31, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  137. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  138. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška XSA3: 2/6, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  140. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  141. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  142. Agility SA: Diskvalifikován

  143. Jumping XSA: 2/10, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  144. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  145. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  146. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  147. Jumping 1 - XSmall: 8/15, 39.11 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  148. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  149. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  150. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška XSA3: 1/5, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  152. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  153. Czech Imp Jump XSmall: 5/19, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  154. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  155. Jumping 2 - XSmall: 8/19, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  156. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  157. Agility D: Diskvalifikován

  158. Agility Squads as Individual: 2/19, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  159. Jumping D: 2/7, 28.51 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  160. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  161. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  162. 1.zkouška XSA2: 2/9, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  163. 2.zkouška XSA2: 1/9, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  164. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  165. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  167. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  168. 1. Zkouška XSA2: 1/3, 47.62 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  169. 2. Zkouška XSA2: 1/3, 46.81 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  170. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  171. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška XSA2: 1/3, 47.76 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  173. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  174. 1.zkouška: 2/2, 53.7 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  175. 2.zkouška: 1/2, 59.96 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  176. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  177. 1. Zkouška XSA2: 1/6, 49.85 s, 15.85 tr. b., 3.77 m/s

  178. 2. Zkouška XSA2: 1/6, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  179. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  181. ZkA. II. XSA2: 2/2, 49.99 s, 6.99 tr. b., 3.6 m/s

  182. ZkA. I. XSA2: 1/2, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  183. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  184. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  185. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  186. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  188. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  189. 1.zkouška XSA2: 2/4, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  190. 2.zkouška XSA2: 2/4, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  191. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  192. II. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  193. I. Zkouška XSA1: 1/2, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  194. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  195. Zkouška XS A1 - I.: 1/3, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  196. Zkouška XS A1 - II.: 1/3, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  197. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  198. Agility 1 XS: 9/18, 54.91 s, 8.91 tr. b., 3.95 m/s

  199. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  200. Jumping 1 XS: 6/18, 53.01 s, 5.01 tr. b., 3.89 m/s

  201. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  202. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  203. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  205. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  206. Zkouška XS A1 I: 1/5, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  207. Zkouška XS A1 II: Diskvalifikován

  208. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  209. 1. běh A1 XS: Diskvalifikován

  210. 2. běh A1 XS: Diskvalifikován

  211. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  212. II. Zk XSA1: 1/4, 48.84 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  213. I. Zk XSA1: 1/4, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  214. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  215. ZkA. II. XSA1: 1/2, 60.77 s, 10.77 tr. b., 2.9 m/s

  216. ZkA. I. XSA1: Diskvalifikován

  217. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  218. Jumping III. XS: 1/2, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  219. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  220. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  221. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  222. 1. Zkouška XSA1: 1/2, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  223. 2. Zkouška XSA1: 1/2, 45.19 s, 0.19 tr. b., 3.5 m/s

  224. 3. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  225. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  226. 1. Jumping XSA0: 1/2, 29.39 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  227. 2. Jumping XSA0: 2/2, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  228. Kladno - Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - neděle, 06. 03. 2022

  229. 1. Jumping XSA0: 1/3, 26.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  230. 2. Jumping XSA0: 1/3, 30.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  231. Kladno - Jump PRINCE (2x A0 Jump), 20. 02. 2022

  232. 1. Jumping XSA0: 1/2, 24.55 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  233. 2. Jumping XSA0: 1/2, 20.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  234. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  235. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  236. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  237. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  238. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  239. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  240. Jumping 1 - XSmall: 4/12, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  241. Jumping 2 - XSmall: Diskvalifikován

  242. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  243. 1. Jumping XS: 6/9, 38.58 s, 6.58 tr. b., 3.91 m/s

  244. 2. Jumping XS: 4/9, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  245. 3. Jumping XS: 5/9, 40.09 s, 13.09 tr. b., 3.77 m/s

  246. 4. Jumping XS: Diskvalifikován