007520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Borůvková, AgiLipy

    Arrow_down

Pes

  1. Bailey Orlický poklad, Pudl vícebarevný

    Arrow_down

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 093, 06. 07. 2024

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: 2/7, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VII. + A0, 15. 06. 2024

  5. 1. Zkouška SA3: 2/3, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.93 m/s

  6. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  8. Agility II S: 11/29, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. Agility I. S: Diskvalifikován

  10. Jumping III S: 4/26, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. Jumping II. S: Diskvalifikován

  12. Jumping I. S: 5/30, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Jumping IV S - pudlů: 7/9, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  15. Agility IV S: 9/25, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  16. Agility V S: 9/25, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  17. Jumping IV S: 4/25, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  18. Jumping V S: 8/25, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  20. Agility III. S: 16/27, 49.07 s, 7.07 tr. b., 4.16 m/s

  21. Agility II. S: 6/27, 43.5 s, 0.5 tr. b., 4.34 m/s

  22. Agility I. S: 8/28, 42.55 s, 5.55 tr. b., 4.32 m/s

  23. Jumping III. S: 9/27, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. Jumping II. S: 17/28, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  25. Jumping I. S: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - OPSION 091, 02. 03. 2024

  27. 1.zkouška: 5/7, 56.31 s, 17.31 tr. b., 3.5 m/s

  28. 2.zkouška: Diskvalifikován

  29. 3.zkouška: 3/7, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  30. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  31. Agility III 250: 14/23, 53.26 s, 21.26 tr. b., 3.81 m/s

  32. Agility II 250: Diskvalifikován

  33. Agility I 250: 19/26, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  34. Jumping III 250: 8/26, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  35. Jumping II 250: 6/26, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  36. Jumping I 250: 11/26, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  37. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  38. 1.zkouška: 4/5, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  39. 2.zkouška: 2/5, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. 3.zkouška: 2/5, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  42. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška A3 S: 1/5, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  44. 3. zkouška A3 S: 3/5, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  45. Studenec u Trutnova - Speciál pro A3 (halové trojzkoušky), 26. 10. 2023

  46. III. zkouška A3: 2/4, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  47. II. zkouška A3: Diskvalifikován

  48. I. zkouška A3: 1/4, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  49. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  50. Agility S: 1/10, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  51. Jumping S: 3/10, 47.01 s, 18.01 tr. b., 3.32 m/s

  52. Zkouška S A3: 1/5, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  53. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  54. Agility Družstev S: Diskvalifikován

  55. Agility Jednotlivci Junioři S: 1/13, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  56. Jumping Družstev S: 1/25, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  57. Jumping Jednotlivci Junioři S: 6/14, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  59. agility: 3/10, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  60. jumping: 1/10, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. zkoušky: 3/4, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  62. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  63. Agility S: 3/17, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  64. Junping S 3: Diskvalifikován

  65. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  66. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  67. 1.zkouška: 2/4, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. 2.zkouška: 1/5, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  69. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  70. Agility 1 S: 28/62, 52.09 s, 18.09 tr. b., 3.95 m/s

  71. Agility 2 S: 33/59, 58.39 s, 13.39 tr. b., 3.7 m/s

  72. Jumping 1 S: 37/63, 46.12 s, 14.12 tr. b., 4.05 m/s

  73. Jumping 2 S: 27/63, 36.21 s, 6.21 tr. b., 4.2 m/s

  74. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  75. Agility 1 S: 9/58, 50.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  76. Agility 2 S: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 S: 8/58, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  78. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  79. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  80. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  81. I. Zkouška SA3: 1/2, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  82. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  83. Agility IV Small: 7/15, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  84. Agility VI Small: 11/15, 51.46 s, 18.46 tr. b., 3.38 m/s

  85. Agility V Small: 6/15, 44.38 s, 7.38 tr. b., 3.81 m/s

  86. Jumping III Small: 8/15, 39.4 s, 12.4 tr. b., 3.78 m/s

  87. Jumping IV Small: 10/15, 40.46 s, 12.46 tr. b., 3.81 m/s

  88. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  89. Agility II S: 21/32, 55.11 s, 16.11 tr. b., 3.59 m/s

  90. Agility I. S: 3/35, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  91. Jumping III S: Diskvalifikován

  92. Jumping II. S: Diskvalifikován

  93. Jumping I. S: Diskvalifikován

  94. Jumping IV S - pudlů: Diskvalifikován

  95. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  96. III. Jumping: 9/15, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  97. II. Jumping: 9/16, 37.35 s, 11.35 tr. b., 3.8 m/s

  98. I. Jumping: Diskvalifikován

  99. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  100. Agility 1 S: 3/14, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  101. Agility 2 S: 3/14, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  102. Agility 3 S: 2/14, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  103. Jumping 1 S: 7/14, 40.43 s, 5.43 tr. b., 3.96 m/s

  104. Jumping 2 S: 11/14, 35.84 s, 6.84 tr. b., 3.96 m/s

  105. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  106. 1.zkouška: 2/6, 46.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  107. 2.zkouška: Diskvalifikován

  108. 3.zkouška: 3/6, 55.15 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  109. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  110. 1. zkouška A3 S: 1/4, 56.9 s, 13.9 tr. b., 3.73 m/s

  111. 2. zkouška A3 S: 1/4, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  112. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  113. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  114. Agility III 250: 9/29, 53.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  115. Agility II 250: Diskvalifikován

  116. Agility I 250: 24/31, 71.45 s, 30.45 tr. b., 3.08 m/s

  117. Jumping III 250: Diskvalifikován

  118. Jumping II 250: 8/31, 50.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  119. Jumping I 250: Diskvalifikován

  120. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  121. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  122. II. zkouška A3 (SO) S: Diskvalifikován

  123. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  124. I. zkouška A3 (SO) S : 4/9, 55.6 s, 8.6 tr. b., 3.96 m/s

  125. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  126. 1. zkouška A3 S: 1/2, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  127. 1. zkoušku A3 S: 1/3, 54.99 s, 14.99 tr. b., 3.86 m/s

  128. 2. zkouška A3 S: 2/2, 49.32 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  129. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  130. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  131. 1.zkouška A3 S: 1/3, 43.04 s, 0.04 tr. b., 4.18 m/s

  132. 2.zkouška A3 S: 2/3, 51.96 s, 8.96 tr. b., 3.83 m/s

  133. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  134. 4. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  136. Agility J: 6/18, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  137. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  138. Jumping J: 13/18, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  139. Jumping Squads as Individual: 23/30, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  140. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  141. III. zkouška: 3/4, 45.52 s, 5.52 tr. b., 3.95 m/s

  142. II. zkouška: Diskvalifikován

  143. I. zkouška: 4/4, 45.24 s, 5.24 tr. b., 3.98 m/s

  144. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  145. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  146. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  148. Agility: Diskvalifikován

  149. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 36/55, 57.07 s, 14.07 tr. b., 3.85 m/s

  150. Jumping: Diskvalifikován

  151. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  152. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  153. 1.zkouška: Diskvalifikován

  154. 2.zkouška: 4/9, 53.9 s, 13.9 tr. b., 3.78 m/s

  155. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  156. 1.zkouška: Diskvalifikován

  157. 2.zkouška: 4/8, 52.18 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  158. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  159. 1.zkouška: 2/3, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  160. 2.zkouška: 1/4, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  161. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  162. Agility 1 S: Diskvalifikován

  163. Agility 2 S: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 S: 3/35, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  165. Jumping 2 S: 10/32, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  166. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  167. 1. zkouška: 2/3, 37.97 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  168. 2. zkouška: 3/3, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  169. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  170. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. I. Zkouška SA2: 1/5, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  172. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  173. Agility 1 S: 21/40, 52.53 s, 6.53 tr. b., 4.13 m/s

  174. Agility 2 S: Diskvalifikován

  175. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  176. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  177. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  178. Zkouška neděle 1 : 1/2, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  179. Zkouška neděle 2: 1/2, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  180. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  181. Tuneliáda A2+A3: 11/13, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  182. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška: 1/2, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  184. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  185. Jumping III. S: Diskvalifikován

  186. Jumping II. S: 3/19, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  187. Jumping I. S: 6/20, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  188. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  189. 1. zkouška A2 S: 1/2, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  190. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  191. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  192. 1.zkouška: 2/4, 53.17 s, 6.17 tr. b., 3.71 m/s

  193. 2.zkouška: Diskvalifikován

  194. 3.zkouška: Diskvalifikován

  195. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  196. II. zkouška: Diskvalifikován

  197. I. zkouška: 3/3, 39.6 s, 5.6 tr. b., 3.84 m/s

  198. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  199. 1.zkouška: Diskvalifikován

  200. 2.zkouška: Diskvalifikován

  201. 3.zkouška: Diskvalifikován

  202. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  203. SO - 1. zkoušku A2 S: Diskvalifikován

  204. SO - 2. zkouška A2 S: 1/4, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  205. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  206. III. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  207. IV. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  208. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  209. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  210. Zkouška I.SA2: Diskvalifikován

  211. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  212. II. zkouška: 1/3, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  213. I. zkouška: 2/3, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  214. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  215. Finále: Diskvalifikován

  216. 1.kvalifikace: 1/15, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  217. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  218. 3.kvalifikace: 5/14, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  219. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  220. Agility S: 5/19, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  221. Jumping S: Diskvalifikován

  222. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  223. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  224. II. zkouška: Diskvalifikován

  225. I. zkouška: 2/2, 48.19 s, 10.19 tr. b., 3.28 m/s

  226. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  227. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  228. Agility Squads as Individual: 26/44, 50.01 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  229. Jumping Individual - D: 2/14, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  230. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  231. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  232. 1.zkouška: 3/3, 50.31 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  233. 2.zkouška: Diskvalifikován

  234. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  235. 1.zkouška: 1/3, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  236. 2.zkouška: 1/3, 58.28 s, 9.28 tr. b., 3.29 m/s

  237. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  238. Agility: Diskvalifikován

  239. Jumping S2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  240. Zkouška S2: Diskvalifikován

  241. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  242. Jumping 1 - A2+A3: 3/5, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  243. Jumping 2 - A2+A3: 4/5, 45.32 s, 8.32 tr. b., 3.71 m/s

  244. Jumping 3 - A2+A3: 2/5, 28.63 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  245. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  246. 1.zkouška: Diskvalifikován

  247. 2.zkouška: Diskvalifikován

  248. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  249. 1. zkouška: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  250. 2. zkouška: Diskvalifikován

  251. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  252. 1.zkouška: 3/5, 56.12 s, 33.12 tr. b., 2.69 m/s

  253. 2.zkouška: 1/5, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  254. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  255. 1. zkouška: 3/6, 45.87 s, 10.87 tr. b., 3.47 m/s

  256. 2. zkouška: 1/6, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  257. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  258. Jumping I: Diskvalifikován

  259. Jumping II: 6/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  260. Jumping light: 7/9, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  261. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  262. II. zkouška: Diskvalifikován

  263. I. zkouška: 1/1, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  264. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  265. 1.kvalifikace: 7/11, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  266. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  267. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  268. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  269. Jumping 2: Diskvalifikován

  270. Zkouška 2: 4/6, 43.5 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  271. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  272. Agility: Diskvalifikován

  273. Jumping : Diskvalifikován

  274. Zkoušky: Diskvalifikován

  275. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  276. Jumping light: 6/11, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  277. Jumping open: 3/11, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  278. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  279. Agility S: 7/13, 52.19 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  280. Jumping S: 9/12, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  281. Zkouška SA1: 2/5, 48.44 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  282. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  283. Agility D Individual: 7/15, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  284. Agility Squads: Diskvalifikován

  285. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  286. Jumping Squads: 21/43, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  287. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  288. Agility: 7/17, 53.72 s, 3.72 tr. b., 3.72 m/s

  289. Jumping S1: 3/7, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  290. Zkouška S1: 1/7, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  291. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  292. Jumping: 8/19, 50.27 s, 20.27 tr. b., 3.42 m/s

  293. 1.zkouška: 2/6, 42.38 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  294. 2.zkouška: 3/6, 48.36 s, 7.36 tr. b., 3.43 m/s

  295. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  296. 1.zkouška: Diskvalifikován

  297. 1.zkouška: Diskvalifikován

  298. 2.zkouška: Diskvalifikován

  299. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  300. III. jumping S: Diskvalifikován

  301. II. jumping S: Diskvalifikován

  302. I. jumping S: Diskvalifikován

  303. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  304. II. zkouška: Diskvalifikován

  305. I. zkouška: 3/4, 61.23 s, 20.23 tr. b., 2.94 m/s