Cz En

007520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Borůvková, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Bailey Orlický poklad, Pudl vícebarevný

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  2. II. zkouška: 1/3, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  3. I. zkouška: 2/3, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  5. 1.kvalifikace: 1/15, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  6. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  7. 3.kvalifikace: 5/14, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  8. Finále: Diskvalifikován

  9. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  10. Agility S: 5/19, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  11. Jumping S: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  14. II. zkouška: Diskvalifikován

  15. I. zkouška: 2/2, 48.19 s, 10.19 tr. b., 3.28 m/s

  16. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  17. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  18. Agility Squads as Individual: 26/44, 50.01 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  19. Jumping Individual - D: 2/14, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  22. 1.zkouška: 3/3, 50.31 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  23. 2.zkouška: Diskvalifikován

  24. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  25. 1.zkouška: 1/3, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  26. 2.zkouška: 1/3, 58.28 s, 9.28 tr. b., 3.29 m/s

  27. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  28. Agility: Diskvalifikován

  29. Jumping S2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  30. Zkouška S2: Diskvalifikován

  31. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  32. Jumping 1 - A2+A3: 3/5, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  33. Jumping 2 - A2+A3: 4/5, 45.32 s, 8.32 tr. b., 3.71 m/s

  34. Jumping 3 - A2+A3: 2/5, 28.63 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  35. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  36. 1.zkouška: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  39. 1. zkouška: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  40. 2. zkouška: Diskvalifikován

  41. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  42. 1.zkouška: 3/5, 56.12 s, 33.12 tr. b., 2.69 m/s

  43. 2.zkouška: 1/5, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  44. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  45. 1. zkouška: 3/6, 45.87 s, 10.87 tr. b., 3.47 m/s

  46. 2. zkouška: 1/6, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  47. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  48. Jumping I: Diskvalifikován

  49. Jumping II: 6/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  50. Jumping light: 7/9, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  52. II. zkouška: Diskvalifikován

  53. I. zkouška: 1/1, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  54. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  55. 1.kvalifikace: 7/11, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  57. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  58. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2: 4/6, 43.5 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  61. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  62. Agility: Diskvalifikován

  63. Jumping : Diskvalifikován

  64. Zkoušky: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  66. Jumping light: 6/11, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. Jumping open: 3/11, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  68. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  69. Agility S: 7/13, 52.19 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  70. Jumping S: 9/12, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  71. Zkouška SA1: 2/5, 48.44 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  72. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  73. Agility D Individual: 7/15, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  74. Agility Squads: Diskvalifikován

  75. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  76. Jumping Squads: 21/43, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  77. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  78. Agility: 7/17, 53.72 s, 3.72 tr. b., 3.72 m/s

  79. Jumping S1: 3/7, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  80. Zkouška S1: 1/7, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  81. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  82. 1.zkouška: 2/6, 42.38 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  83. 2.zkouška: 3/6, 48.36 s, 7.36 tr. b., 3.43 m/s

  84. Jumping: 8/19, 50.27 s, 20.27 tr. b., 3.42 m/s

  85. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  86. 1.zkouška: Diskvalifikován

  87. 1.zkouška: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  90. III. jumping S: Diskvalifikován

  91. II. jumping S: Diskvalifikován

  92. I. jumping S: Diskvalifikován

  93. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  94. II. zkouška: Diskvalifikován

  95. I. zkouška: 3/4, 61.23 s, 20.23 tr. b., 2.94 m/s