035719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Andrýs, Agility Sezemice

    Arrow_down

Pes

  1. Camillo Bambabibi, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  2. 3. zkouška A3 S: 2/4, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  3. 4. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  4. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  5. Agility S: 1/8, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  6. Jumping S: 1/8, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  7. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  9. Agility 1: 3/17, 41.78 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  10. Finálový běh: 4/11, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  11. Jumping 1: 5/17, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  12. Jumping 2: 1/19, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. Zkouška 1: Diskvalifikován

  14. Zkouška 2: 5/12, 43.16 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  15. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  16. Agility: 2/11, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  17. Jumping: 1/12, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  18. Zkoušky: Diskvalifikován

  19. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  20. 1. Zkouška SA3: 4/9, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  21. 2. Zkouška SA3: 1/9, 43.88 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  22. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  23. Agility: 1/13, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. Jumping S3: 1/4, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  25. Zkouška S3: 1/4, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  26. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  27. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  30. Agility 1 S: 28/40, 57.41 s, 21.41 tr. b., 3.78 m/s

  31. Agility 2 S: 8/40, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  32. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  34. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  35. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  36. Zkouška I SA3 : Diskvalifikován

  37. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  38. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  39. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  40. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  41. Agility I S: Diskvalifikován

  42. Jumping IV S - papillonů: 2/9, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  44. 1.zkouška: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška: 1/3, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  46. 3.zkouška: 1/3, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  47. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  48. 1.zkouška: 1/3, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  49. 2.zkouška: Diskvalifikován

  50. 3.zkouška: 1/3, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  52. II. zkouška: Diskvalifikován

  53. I. zkouška: 1/3, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  54. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  55. Agility Individual: 2/65, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  57. Jumping Individual: 5/67, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  58. Jumping Squads as Individual: 7/67, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  59. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  60. Zkouška 1: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2: Diskvalifikován

  62. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  63. 1.zkouška: 3/3, 51.9 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  64. 2.zkouška: Diskvalifikován

  65. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  66. Agility: 1/16, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  67. Jumping S2: Diskvalifikován

  68. Zkouška S2: Diskvalifikován

  69. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  70. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  72. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  73. 1.zkouška: 1/4, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  74. 2.zkouška: Diskvalifikován

  75. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  76. Agility 1 S: 17/48, 43.35 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  77. Agility 2 S: 12/47, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  78. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  80. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  81. Agility Trial I: 2/4, 28.7 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  82. Agility Trial II: Diskvalifikován

  83. Agility Trial III: 1/4, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  84. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  85. Agility Trial II: 2/2, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  86. Aility Trial I: 2/2, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  87. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  88. 1. zkouška: 1/6, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. 2. zkouška: Diskvalifikován

  90. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  91. Agility Individual: 52/67, 49.62 s, 15.62 tr. b., 4.11 m/s

  92. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Individual: Diskvalifikován

  94. Jumping Squads as Individual: 20/68, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  95. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  96. Jumping 2: 14/19, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  97. Zkouška 2: Diskvalifikován

  98. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  99. I. agility S: Diskvalifikován

  100. II. agility S: Diskvalifikován

  101. II. jumping S: 8/63, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  102. I. jumping S: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  104. TRIAL I.: 2/10, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  105. TRIAL II.: 8/10, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  106. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  107. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška A1: Diskvalifikován