039418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Najmanová

    Arrow_down

Pes

  1. Roxy, Šiperka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  2. Agility III 250: 8/23, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  3. Agility II 250: Diskvalifikován

  4. Agility I 250: 17/26, 48.56 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  5. Jumping III 250: Diskvalifikován

  6. Jumping II 250: Diskvalifikován

  7. Jumping I 250: Diskvalifikován

  8. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  9. Agility Open: 6/17, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  10. Jumping Open: 6/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  11. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  12. Zkouška II SA3: 1/1, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  13. Zkouška I SA3: 1/1, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  14. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  15. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  18. Agility 1 S: 22/62, 50.31 s, 6.31 tr. b., 4.09 m/s

  19. Agility 2 S: 11/59, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  20. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 S: 13/63, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  22. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  23. Agility 1 S: Diskvalifikován

  24. Agility 2 S: 31/58, 49.7 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  25. Jumping 1 S: 9/58, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  26. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  28. ZkA. II. SA3: 2/11, 47.61 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  29. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  30. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  31. Agility III 250: 15/29, 54.51 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  32. Agility II 250: Diskvalifikován

  33. Agility I 250: 17/31, 50.27 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  34. Jumping III 250: 8/31, 41.8 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  35. Jumping II 250: Diskvalifikován

  36. Jumping I 250: 9/31, 41.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  37. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  38. Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  39. SA3 I: Diskvalifikován

  40. SA3 II: 5/8, 50.0 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  41. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  42. SA3 I: Diskvalifikován

  43. SA3 II: 1/3, 47.44 s, 1.44 tr. b., 4.05 m/s

  44. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  45. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  46. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  47. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Jumping Open: 2/15, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  51. 1.zkouška SA3: 3/8, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  54. Součty 1. zkoušky XSA3 + SA3: Diskvalifikován

  55. Součty 2. zkouška XSA3 + SA3: Diskvalifikován

  56. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  59. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  60. Zkouška I SA3: 3/4, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  61. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  62. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouska A3 S: 1/2, 47.74 s, 0.74 tr. b., 4.0 m/s

  64. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  65. 1. Zkouška SA3: 2/3, 53.46 s, 7.46 tr. b., 3.83 m/s

  66. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  68. Agility 1 - Small: 16/35, 28.2 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  69. Agility 2 - Small: 11/35, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  70. Jumping 1 - Small: 12/34, 25.28 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  71. Jumping 2 - Small: 15/35, 23.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  72. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  73. Pátek SA2 I.: 1/2, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  74. Pátek SA2 II.: 2/2, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  76. Agility III 250: 6/15, 50.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  77. Agility II 250: Diskvalifikován

  78. Agility I 250: Diskvalifikován

  79. Jumping III 250: Diskvalifikován

  80. Jumping II 250: Diskvalifikován

  81. Jumping I 250: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  83. 1. Zkouška SA2: 1/2, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  84. 2. Zkouška SA2: 2/2, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  85. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  86. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  88. 3. Zkouška SA2: 3/5, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  89. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  90. 1. Zkouška SA2: 4/6, 53.37 s, 24.37 tr. b., 3.15 m/s

  91. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  93. 1. Zkouška SA2: 1/7, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  94. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  95. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  96. Agility Open: 5/16, 50.28 s, 7.28 tr. b., 3.88 m/s

  97. Jumping Open: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  99. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška SA2: 1/3, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  101. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  102. 1. Zkouška SA2: 4/4, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  103. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  104. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  105. Agility Individual: 17/65, 56.56 s, 4.56 tr. b., 3.89 m/s

  106. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  107. Jumping Individual: 43/67, 51.8 s, 13.3 tr. b., 3.86 m/s

  108. Jumping Squads as Individual: 24/67, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  109. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  110. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  111. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  112. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  113. Agility 1 S: 4/48, 50.28 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  114. Agility 2 S: 9/47, 53.58 s, 2.58 tr. b., 4.07 m/s

  115. Jumping 1 S: 27/48, 43.75 s, 9.75 tr. b., 4.0 m/s

  116. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  118. 1. Zkouška SA2: 2/5, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  119. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  121. ZkA. SA1 I.: 3/5, 47.89 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  122. ZkA. SA1 II.: 1/5, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  123. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  124. 1. běh SA1 : 1/9, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  125. 2. běh SA1: 1/9, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  126. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  127. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  128. První zkouška: Diskvalifikován

  129. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  130. 1. Zkouška SA1: 1/5, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  131. 2. Zkouška SA1: 1/5, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  132. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  133. Agility J Individual: Diskvalifikován

  134. Agility Squads: 5/43, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  135. Jumping J Individual: 15/29, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  136. Jumping Squads: 13/43, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  137. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  138. 1. Agility S: 7/10, 66.93 s, 32.93 tr. b., 3.06 m/s

  139. 1. Jumping S: 4/10, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  140. 1. Zkouška SA1: 3/3, 39.91 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  141. 2. Zkouška SA1: 2/3, 44.86 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  142. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  143. Jumping 1 - S: 11/19, 50.48 s, 7.48 tr. b., 3.63 m/s

  144. Jumping 2 - S: 13/19, 51.68 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  145. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  146. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  147. 1. zkouška: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška: 2/4, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  150. Czech Imp Jump: 12/18, 26.01 s, 2.01 tr. b., 3.88 m/s

  151. Jumping 1: Diskvalifikován

  152. Jumping 2: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  154. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  155. ZkA. SA1 II.: 4/6, 38.78 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  156. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  157. 1.Zkouška - SA1: Diskvalifikován

  158. 2.Zkouška - SA1: Diskvalifikován