Cz En

039418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Najmanová

    Člen KA

Pes

  1. Roxy, Šiperka

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  2. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Součty 1. zkoušky XSA3 + SA3: Diskvalifikován

  5. Součty 2. zkouška XSA3 + SA3: Diskvalifikován

  6. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  7. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  8. Zkouška I SA3: 3/4, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  9. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  10. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouska A3 S: 1/2, 47.74 s, 0.74 tr. b., 4.0 m/s

  12. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  13. 1. Zkouška SA3: 2/3, 53.46 s, 7.46 tr. b., 3.83 m/s

  14. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  16. Agility 1 - Small: 16/35, 28.2 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. Agility 2 - Small: 11/35, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  18. Jumping 1 - Small: 12/34, 25.28 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  19. Jumping 2 - Small: 15/35, 23.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  21. Pátek SA2 I.: 1/2, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  22. Pátek SA2 II.: 2/2, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  23. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  24. Agility I 250: Diskvalifikován

  25. Agility II 250: Diskvalifikován

  26. Agility III 250: 6/15, 50.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  27. Jumping I 250: Diskvalifikován

  28. Jumping II 250: Diskvalifikován

  29. Jumping III 250: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  31. 1. Zkouška SA2: 1/2, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  32. 2. Zkouška SA2: 2/2, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  33. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  34. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška SA2: 3/5, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  37. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  38. 1. Zkouška SA2: 4/6, 53.37 s, 24.37 tr. b., 3.15 m/s

  39. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  41. 1. Zkouška SA2: 1/7, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  42. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  44. Agility Open: 5/16, 50.28 s, 7.28 tr. b., 3.88 m/s

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  47. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška SA2: 1/3, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  49. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  50. 1. Zkouška SA2: 4/4, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  51. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  53. Agility Individual: 17/65, 56.56 s, 4.56 tr. b., 3.89 m/s

  54. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Jumping Individual: 43/67, 51.8 s, 13.3 tr. b., 3.86 m/s

  56. Jumping Squads as Individual: 24/67, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  57. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  58. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  59. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  60. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  61. Agility 1 S: 4/48, 50.28 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  62. Agility 2 S: 9/47, 53.58 s, 2.58 tr. b., 4.07 m/s

  63. Jumping 1 S: 27/48, 43.75 s, 9.75 tr. b., 4.0 m/s

  64. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  66. 1. Zkouška SA2: 2/5, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  67. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  69. ZkA. SA1 I.: 3/5, 47.89 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  70. ZkA. SA1 II.: 1/5, 32.33 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  71. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  72. 1. běh SA1 : 1/9, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  73. 2. běh SA1: 1/9, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  75. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  76. První zkouška: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  78. 1. Zkouška SA1: 1/5, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  79. 2. Zkouška SA1: 1/5, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  80. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  81. Agility J Individual: Diskvalifikován

  82. Agility Squads: 5/43, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  83. Jumping J Individual: 15/29, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  84. Jumping Squads: 13/43, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  85. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  86. 1. Agility S: 7/10, 66.93 s, 32.93 tr. b., 3.06 m/s

  87. 1. Jumping S: 4/10, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  88. 1. Zkouška SA1: 3/3, 39.91 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  89. 2. Zkouška SA1: 2/3, 44.86 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  90. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  91. Jumping 1 - S: 11/19, 50.48 s, 7.48 tr. b., 3.63 m/s

  92. Jumping 2 - S: 13/19, 51.68 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  93. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  94. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  95. 1. zkouška: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška: 2/4, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  98. Czech Imp Jump: 12/18, 26.01 s, 2.01 tr. b., 3.88 m/s

  99. Jumping 1: Diskvalifikován

  100. Jumping 2: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  102. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  103. ZkA. SA1 II.: 4/6, 38.78 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  104. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  105. 1.Zkouška - SA1: Diskvalifikován

  106. 2.Zkouška - SA1: Diskvalifikován