Cz En

000019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Holubová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Bungee Pap Novterpod, Papillon

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 1/7, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  5. 7.studenecká: Diskvalifikován

  6. 8.studenecká: 1/6, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. 9.studenecká: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  9. 4.studenecká: Diskvalifikován

  10. 5.studenecká: Diskvalifikován

  11. 6.studenecká: Diskvalifikován

  12. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  13. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  14. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  16. Jumping I: 1/16, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  17. Jumping II: Diskvalifikován

  18. Jumping III: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  20. 1.studenecká: Diskvalifikován

  21. 2.studenecká: Diskvalifikován

  22. 3.studenecká: Diskvalifikován

  23. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  24. ZkA. SA2 I.: 1/7, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  25. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  27. Agility: Diskvalifikován

  28. Jumping: Diskvalifikován

  29. Jumping light: 1/10, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  30. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  31. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  32. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  33. 3.kvalifikace: 11/14, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  34. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  35. Agility S: 1/17, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. Jumping S: Diskvalifikován

  37. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  38. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  39. Agility 1: Diskvalifikován

  40. Finále : 5/11, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  41. Jumping 1: 2/17, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  42. Jumping 2: 2/16, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  43. Zkouška 1: 3/8, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  44. Zkouška 2: Diskvalifikován

  45. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  46. Agility: 6/11, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  47. Jumping: 2/11, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  48. Zkouška: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  50. II. zkouška: Diskvalifikován

  51. I. zkouška: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  53. Agility Open S: Diskvalifikován

  54. Jumping Open S: Diskvalifikován

  55. ZkA. SA1: 1/4, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  56. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  57. AGILITY: Diskvalifikován

  58. JUMPING: Diskvalifikován

  59. SA1: 1/11, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  60. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  61. 1. běh SA1: 3/5, 41.76 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  62. 2. běh SA1: 2/5, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  63. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  64. Jumping Open S I.: 1/11, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. Jumping Open S II.: 2/11, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  66. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  67. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  68. Zkouška: 3/5, 57.97 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  69. Zkouška II: 1/5, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  70. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  71. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  72. I. zkouška SA1: Diskvalifikován