Cz En

000019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Holubová

    Člen KA

Pes

  1. Bungee Pap Novterpod, Papillon

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  2. 1. Zkouška SA3: 1/4, 40.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 3/4, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  4. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  6. Agility II S: 1/24, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  7. Agility I S: Diskvalifikován

  8. Jumping III S: 2/24, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  9. Jumping II S: Diskvalifikován

  10. Jumping I S: 2/24, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  11. Jumping IV S - papillonů: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  13. QA1 Agility: Diskvalifikován

  14. QA2 Agility: Diskvalifikován

  15. QA3 Agility: 1/49, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  16. QJ1 Jumping: 20/50, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 Jumping: 8/39, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  20. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  23. ZkA. II. SA3: 1/10, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  24. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  26. Jumping III. S: 1/19, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  27. Jumping II. S: Diskvalifikován

  28. Jumping I. S: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  30. 1.zkouška: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška: Diskvalifikován

  32. 3.zkouška: Diskvalifikován

  33. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  34. neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  35. neděle SA3: Diskvalifikován

  36. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  37. sobota SA3 I: Diskvalifikován

  38. sobota SA3 II: 1/10, 43.54 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  39. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: 3/9, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  42. Jumping I: 6/9, 39.74 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  44. III. jumping: 1/11, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  45. II. jumping: Diskvalifikován

  46. I. jumping: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  48. II. zkouška: 1/6, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  49. I. zkouška: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  51. 1.zkouška: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška: Diskvalifikován

  53. 3.zkouška: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  55. Agility I 250: 1/17, 41.87 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  56. Agility II 250: Diskvalifikován

  57. Agility III 250: 1/15, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  58. Jumping I 250: 2/18, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  59. Jumping II 250: Diskvalifikován

  60. Jumping III 250: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  62. 1.zkouška: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška: Diskvalifikován

  64. 3.zkouška: Diskvalifikován

  65. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  66. Czech Imp Jump Small: 2/30, 22.2 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  67. Jumping 1 - Small: 4/30, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  68. Jumping 2 - Small: 3/30, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  69. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  70. PÁ - 1. zkouška A3 S: 1/3, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  71. PÁ - 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  72. SO - 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  73. SO - 2. zkoušku A3 S: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  75. Agility Open: Diskvalifikován

  76. Jumping Light: 5/7, 24.01 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  77. Jumping Open: 1/7, 27.51 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  78. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  79. III. jumpng S: 1/7, 22.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  80. II. jumping S: 5/7, 32.73 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  81. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  82. I. jumping S: 2/7, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  83. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  84. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  85. Agility Open: Diskvalifikován

  86. Jumping Light: 1/17, 23.5 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  87. Jumping Open: Diskvalifikován

  88. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  89. III. jumping S: 1/5, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  90. II. jumping S: 1/5, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  91. I. jumping S: 1/5, 24.12 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  92. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  93. Agility II S: 6/32, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  94. Agility I S: Diskvalifikován

  95. Jumping III S: 23/31, 32.61 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  96. Jumping II S: 15/33, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  97. Jumping I S: 11/33, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  98. Jumping IV S - papillonů: Diskvalifikován

  99. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  100. Agility Individual: Diskvalifikován

  101. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  102. Jumping Individual: Diskvalifikován

  103. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  104. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  105. 1. zkouška: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška: Diskvalifikován

  107. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  108. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  111. 1.zkouška: 3/6, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  112. 2.zkouška: 1/6, 39.99 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  113. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  114. 1.zkouška: Diskvalifikován

  115. 2.zkouška: 1/6, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  116. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  117. Jumping S3: Diskvalifikován

  118. Zkouška S3: 6/8, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  119. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  120. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  121. Jumping OPEN III. S: 1/15, 40.42 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  122. Jumping OPEN II. S: Diskvalifikován

  123. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  124. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. Zkouška SA3 Neděle: 1/9, 41.62 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  126. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  127. Agility 1 S: Diskvalifikován

  128. Agility 2 S: Diskvalifikován

  129. Agility 3 S: 14/35, 43.21 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  130. Agility 4 S: 3/34, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  131. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  132. Jumping 2 S: 1/36, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  133. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  135. Agility 1 S: Diskvalifikován

  136. Agility 2 S: Diskvalifikován

  137. Jumping 1 S: 17/48, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  138. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  139. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  140. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  141. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  144. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  145. 1. Agility S: 2/13, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  146. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  147. 2. Agility S: 2/13, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  148. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  149. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  150. 1. Zkouška SA3: 4/10, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  151. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  153. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  154. 1. zkouška: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška: Diskvalifikován

  156. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  157. 1. Zkouška SA3: 2/7, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  158. 2. Zkouška SA3: 2/7, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  159. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  160. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  161. Jumping I: 1/9, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  162. Jumping II: 2/9, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  163. Jumping light: 3/9, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  164. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  165. ZkA. SA3 I.: 4/10, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  166. ZkA. SA3 II.: 1/10, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  167. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  168. Agility open: Diskvalifikován

  169. Jumping light: Diskvalifikován

  170. Jumping open: 1/9, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  171. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  172. Agility II S: Diskvalifikován

  173. Agility I S: 4/51, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  174. Jumping III S: Diskvalifikován

  175. Jumping II S: Diskvalifikován

  176. Jumping I S: Diskvalifikován

  177. Jumping IV papiloni S: 1/19, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  178. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  179. Agility Individual: 2/67, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  180. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  181. Jumping Individual: 9/68, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  182. Jumping Squads as Individual: 7/68, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  183. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  184. Trial I.: Diskvalifikován

  185. TRIAL II.: 1/4, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  186. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Finále: Diskvalifikován

  189. Jumping 1: 1/19, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  190. Jumping 2: 1/19, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  191. Zkouška 1: Diskvalifikován

  192. Zkouška 2: Diskvalifikován

  193. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  194. Agility open: Diskvalifikován

  195. Jumping light: Diskvalifikován

  196. Jumping open: 2/11, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  197. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  198. Agility S: 1/13, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  199. Jumping S: 1/12, 26.93 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  200. Zkouška SA3 : Diskvalifikován

  201. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  202. FINÁLE S: 4/4, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  203. I. agility S: Diskvalifikován

  204. II. agility S: 1/13, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  205. II. zkouška A3 S: 1/3, 43.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  206. I. jumping S: Diskvalifikován

  207. I.zkouška A3 S: Diskvalifikován

  208. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  209. dr.A3: Diskvalifikován

  210. pr.A3: Diskvalifikován

  211. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  212. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  213. 2. Jumping A2/A3: 6/9, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  214. 2. zkouška: Diskvalifikován

  215. 3. jumping A2/A3: 7/9, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  216. I. zkouška: Diskvalifikován

  217. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  218. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  219. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  220. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  221. I. agility S: Diskvalifikován

  222. II. agility S: 16/65, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  223. II. jumping S: 1/63, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  224. I. jumping S: 42/64, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  225. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  226. II. zkouška A3 S: 2/7, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  227. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  228. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  229. Agility Trial I: Diskvalifikován

  230. Agility Trial II: Diskvalifikován

  231. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  232. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  233. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  234. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  235. II. zkouška: Diskvalifikován

  236. I. zkouška: 1/7, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  237. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  238. 7.studenecká: Diskvalifikován

  239. 8.studenecká: 1/6, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  240. 9.studenecká: Diskvalifikován

  241. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  242. 4.studenecká: Diskvalifikován

  243. 5.studenecká: Diskvalifikován

  244. 6.studenecká: Diskvalifikován

  245. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  246. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  247. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  248. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  249. Jumping I: 1/16, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  250. Jumping II: Diskvalifikován

  251. Jumping III: Diskvalifikován

  252. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  253. 1.studenecká: Diskvalifikován

  254. 2.studenecká: Diskvalifikován

  255. 3.studenecká: Diskvalifikován

  256. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  257. ZkA. SA2 I.: 1/7, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  258. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  259. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  260. Agility: Diskvalifikován

  261. Jumping: Diskvalifikován

  262. Jumping light: 1/10, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  263. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  264. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  265. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  266. 3.kvalifikace: 11/14, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  267. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  268. Agility S: 1/17, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  269. Jumping S: Diskvalifikován

  270. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  271. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  272. Agility 1: Diskvalifikován

  273. Finále : 5/11, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  274. Jumping 1: 2/17, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  275. Jumping 2: 2/16, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  276. Zkouška 1: 3/8, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  277. Zkouška 2: Diskvalifikován

  278. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  279. Agility: 6/11, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  280. Jumping: 2/11, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  281. Zkouška: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  282. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  283. II. zkouška: Diskvalifikován

  284. I. zkouška: Diskvalifikován

  285. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  286. Agility Open S: Diskvalifikován

  287. Jumping Open S: Diskvalifikován

  288. ZkA. SA1: 1/4, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  289. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  290. AGILITY: Diskvalifikován

  291. JUMPING: Diskvalifikován

  292. SA1: 1/11, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  293. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  294. 1. běh SA1: 3/5, 41.76 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  295. 2. běh SA1: 2/5, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  296. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  297. Jumping Open S I.: 1/11, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  298. Jumping Open S II.: 2/11, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  299. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  300. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  301. Zkouška: 3/5, 57.97 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  302. Zkouška II: 1/5, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  303. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  304. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  305. I. zkouška SA1: Diskvalifikován