Cz En

057417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Zelinková, Psí škola ABS - All Breeds Shine

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Cyril Jet Bat, Papillon

Výsledky

  1. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  5. Agility Trial I: 1/3, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  6. Agility Trial II: 1/3, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Agility Trial III: Diskvalifikován

  8. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  9. Agility SA: Diskvalifikován

  10. Jumping SA: 16/33, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  11. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  13. Agility II S: 5/32, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  14. Agility I S: 5/36, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  15. Jumping III S: 21/31, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  16. Jumping II S: 3/33, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  17. Jumping I S: 2/33, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  18. Jumping IV S - papillonů: 4/8, 32.92 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  19. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  20. Agility 1: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  21. Agility 2: 2/12, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  22. Jumping: 2/10, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  23. Jumping 1: 2/10, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  24. Jumping 2: 2/10, 42.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  25. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  26. zkouška SA3 1: 1/7, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  27. zkouška SA3 2: 3/7, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  29. Agility Individual: Diskvalifikován

  30. Agility Squads as Individual: 3/68, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  31. Jumping Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: 47/67, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  33. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  34. TRIAL I.: 3/3, 46.12 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  35. TRIAL II.: 1/3, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  36. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  37. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  38. zkouška SA3 2: 2/6, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  39. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: Diskvalifikován

  42. Jumping I: 6/69, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  43. Jumping II: 3/64, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  44. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  45. 1. Agility: 5/11, 43.02 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  46. 1. jumping: 3/11, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  47. 2. agility: 2/11, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  48. 2. jumping: 4/11, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  49. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  50. Agility Trial: Diskvalifikován

  51. Earth dog's labyrinth: 6/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  52. Frog's course: Diskvalifikován

  53. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  54. Agility II S: Diskvalifikován

  55. Agility I S: Diskvalifikován

  56. Jumping III S: 3/43, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  57. Jumping II S: Diskvalifikován

  58. Jumping I S: Diskvalifikován

  59. Jumping IV papiloni S: 2/19, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  60. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  61. Agility Individual: 5/67, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  62. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  63. Jumping Individual: 21/68, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  64. Jumping Squads as Individual: 15/68, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  65. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  66. JUMPING ORIGINAL II S: 2/11, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  67. JUMPING ORIGINAL I S: 2/11, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  68. ZKOUŠKA SA3: 3/6, 40.63 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  69. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  70. 1. Zkouška SA3: 4/5, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  71. 2. Zkouška SA3: 3/5, 46.52 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  72. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  73. 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška: Diskvalifikován

  75. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  76. zkouška SA3 1: 1/7, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  77. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  78. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  79. Jumping I: 4/10, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  80. Jumping II: 2/10, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  81. Jumping III: 2/10, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  82. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  83. zkouška SA3 1: 2/8, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  84. zkouška SA3 2: 4/8, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  85. zkouška SA3 3: 1/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  86. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  87. zkouška SA3 1: 1/4, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  88. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  89. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  90. Agility I: 19/40, 51.14 s, 15.14 tr. b., 4.3 m/s

  91. Agility II: 9/40, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  92. Jumping I: 22/41, 33.7 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  93. Jumping II: 22/39, 48.48 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  94. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  95. Agility SA: 2/20, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  96. Jumping SA: 2/20, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  97. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  99. Zkouška II. SA3: 4/11, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  100. Zkouška SA3: 8/11, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  101. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  102. AgilityS: 2/35, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  103. JumpingS: 2/35, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  104. ZkouškaSA3: 1/16, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  105. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  106. Turnaj I: 13/21, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  107. Turnaj II: 3/16, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  108. Turnaj III: Diskvalifikován

  109. Zk agility I: Diskvalifikován

  110. Zk agility II: Diskvalifikován

  111. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  112. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  114. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  115. Jumping open SA: 3/14, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  116. Jumping tunel SA: 1/14, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  117. Zkouška SA3: 1/4, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  118. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  119. Agility Open: Diskvalifikován

  120. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  121. Jumping Open: 32/71, 36.8 s, 5.8 tr. b., 4.4 m/s

  122. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  123. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  124. 1. zkouška SA3: 2/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  125. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  126. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  127. 1. zkouška: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška: 3/7, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  129. 3. zkouška: Diskvalifikován

  130. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  131. Jumping 1: 1/14, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  132. Jumping 2: 5/14, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  133. Zkoušky: 3/6, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  134. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  135. Agility I: 2/40, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  136. Agility II: Diskvalifikován

  137. Jumping I: 1/40, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  138. Jumping II: 17/40, 40.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  139. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  140. Agility: Diskvalifikován

  141. Jumping: 8/21, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  142. SA 3: 1/8, 43.58 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  143. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  144. QA4 Agility: Diskvalifikován

  145. QA5 Agility: Diskvalifikován

  146. QA6 Agility: Diskvalifikován

  147. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  148. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  149. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  150. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  151. Jumping So A2+3 S S: 6/15, 34.61 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  152. Zkouška Ne-1 SA3: Diskvalifikován

  153. Zkouška Ne-2 SA3: 1/7, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  154. Zkouška So-1 SA3: 3/9, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  155. Zkouška So-2 SA3: Diskvalifikován

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  157. QA1 agility: 19/48, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  158. QA2 agility: Diskvalifikován

  159. QA3 agility: Diskvalifikován

  160. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  161. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  162. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  163. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  164. Zkouška SA3 1 SA3: 1/8, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  165. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  166. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  167. 1.zkouška SA3: 1/7, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  168. 2.zkouška SA3: 1/7, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  169. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  170. Agility Open: 11/23, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  171. Agility Trial: 6/10, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  172. Jumping Open: 2/23, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  173. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  174. Zkouška SA3 1 SA3: 1/11, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  175. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  176. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  177. Agility I: 2/81, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  178. Agility II: Diskvalifikován

  179. Jumping I: Diskvalifikován

  180. Jumping II: 40/79, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  181. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  182. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  183. TRIAL I. SA3: Diskvalifikován

  184. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  185. Agility SA: 1/37, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  186. Jumping SA: 1/40, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  187. Zkouška SA2: 1/19, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  188. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  189. Agility 1 S: Diskvalifikován

  190. Agility 2 S: 1/13, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  191. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  192. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  193. Jumping SA S: 2/23, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  194. Jumping special SA S: Diskvalifikován

  195. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  196. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  197. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  198. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  199. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  200. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  201. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  202. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  203. TRIAL II. SA2: 1/7, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  204. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  205. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  206. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  207. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  208. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  209. Agility I: Diskvalifikován

  210. Agility II: Diskvalifikován

  211. Jumping I: 1/47, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  212. Jumping II: Diskvalifikován

  213. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  214. Jumping II S: 2/25, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  215. Jumping I. S: 13/25, 44.49 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  216. Zkouška SA2: 1/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  217. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  218. Jumping A2+3 : 1/23, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  219. Zkouška 1 SA2: 1/12, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  220. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  221. Zkouška II SA2: 1/12, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  222. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  223. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  224. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  225. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  226. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  227. 1. zkouška SA2: 2/7, 30.98 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  228. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  229. Agility Open: Diskvalifikován

  230. Agility Trial: 5/9, 38.92 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  231. Jumping Open: Diskvalifikován

  232. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  233. 1. zkouška SA1: 1/17, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  234. 2. zkouška SA1: 2/17, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  235. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  236. Agility hra: 3/10, 27.51 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  237. Agility Open: 21/39, 45.86 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  238. Agility Trial: 2/13, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  239. Jumping Open: Diskvalifikován

  240. Tuneliada: 7/33, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s