Cz En

057417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Zelinková, ABS-All Breeds Shine

    Člen KA

Pes

  1. Cyril Jet Bat, Papillon

Výsledky

  1. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  2. Zkouška II. SA3: 4/11, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  3. Zkouška SA3: 8/11, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  5. AgilityS: 2/35, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  6. JumpingS: 2/35, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  7. ZkouškaSA3: 1/16, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  8. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  9. Turnaj I: 13/21, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  10. Turnaj II: 3/16, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  11. Turnaj III: Diskvalifikován

  12. Zk agility I: Diskvalifikován

  13. Zk agility II: Diskvalifikován

  14. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  15. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  18. Jumping open SA: 3/14, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  19. Jumping tunel SA: 1/14, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  20. Zkouška SA3: 1/4, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  21. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  22. Agility Open: Diskvalifikován

  23. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Jumping Open: 32/71, 36.8 s, 5.8 tr. b., 4.4 m/s

  25. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  26. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  27. 1. zkouška SA3: 2/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  28. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  30. 1. zkouška: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška: 3/7, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  32. 3. zkouška: Diskvalifikován

  33. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  34. Jumping 1: 1/14, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  35. Jumping 2: 5/14, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  36. Zkoušky: 3/6, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  37. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  38. Agility I: 2/40, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. Agility II: Diskvalifikován

  40. Jumping I: 1/40, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  41. Jumping II: 17/40, 40.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  42. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  43. Agility: Diskvalifikován

  44. Jumping: 8/21, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  45. SA 3: 1/8, 43.58 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  47. QA4 Agility: Diskvalifikován

  48. QA5 Agility: Diskvalifikován

  49. QA6 Agility: Diskvalifikován

  50. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  51. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  52. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  53. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  54. Jumping So A2+3 S S: 6/15, 34.61 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  55. Zkouška Ne-1 SA3: Diskvalifikován

  56. Zkouška Ne-2 SA3: 1/7, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  57. Zkouška So-1 SA3: 3/9, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. Zkouška So-2 SA3: Diskvalifikován

  59. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  60. QA1 agility: 19/48, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  61. QA2 agility: Diskvalifikován

  62. QA3 agility: Diskvalifikován

  63. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  64. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  65. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  66. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  67. Zkouška SA3 1 SA3: 1/8, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  68. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  69. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  70. 1.zkouška SA3: 1/7, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  71. 2.zkouška SA3: 1/7, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  72. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  73. Agility Open: 11/23, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  74. Agility Trial: 6/10, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  75. Jumping Open: 2/23, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  76. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  77. Zkouška SA3 1 SA3: 1/11, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  78. Zkouška SA3 2 SA3: Diskvalifikován

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  80. Agility I: 2/81, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  81. Agility II: Diskvalifikován

  82. Jumping I: Diskvalifikován

  83. Jumping II: 40/79, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  84. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  85. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  86. TRIAL I. SA3: Diskvalifikován

  87. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  88. Agility SA: 1/37, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  89. Jumping SA: 1/40, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  90. Zkouška SA2: 1/19, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  91. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  92. Agility 1 S: Diskvalifikován

  93. Agility 2 S: 1/13, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  94. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  95. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  96. Jumping SA S: 2/23, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  97. Jumping special SA S: Diskvalifikován

  98. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  99. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  100. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  102. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  103. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  106. TRIAL II. SA2: 1/7, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  107. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  108. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  109. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  111. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: Diskvalifikován

  114. Jumping I: 1/47, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  115. Jumping II: Diskvalifikován

  116. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  117. Jumping II S: 2/25, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  118. Jumping I. S: 13/25, 44.49 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  119. Zkouška SA2: 1/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  120. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  121. Jumping A2+3 : 1/23, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  122. Zkouška 1 SA2: 1/12, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  123. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  124. Zkouška II SA2: 1/12, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  125. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  126. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  127. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  128. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  129. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  130. 1. zkouška SA2: 2/7, 30.98 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  131. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  132. Agility Open: Diskvalifikován

  133. Agility Trial: 5/9, 38.92 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  134. Jumping Open: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  136. 1. zkouška SA1: 1/17, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  137. 2. zkouška SA1: 2/17, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  138. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  139. Agility hra: 3/10, 27.51 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  140. Agility Open: 21/39, 45.86 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  141. Agility Trial: 2/13, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  142. Jumping Open: Diskvalifikován

  143. Tuneliada: 7/33, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s