062917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Divišová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Good Girl Dai Muratori, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  5. QA1 Agility: 4/79, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  6. QA2 Agility: 4/76, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  7. QA3 Agility: 1/77, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  8. QJ1 Jumping : 39/80, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  9. QJ2 Jumping: 5/77, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  10. QJ3 Jumping: 2/77, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  11. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  12. Agility II. S: Diskvalifikován

  13. Agility I. S: Diskvalifikován

  14. Final S: 1/18, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  15. Jumping III. S: 3/34, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  16. Jumping II. S: 3/38, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  17. Jumping I. S: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  19. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  21. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  22. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  23. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA3: 1/7, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  25. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  26. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A3 S: 1/4, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  28. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  29. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  30. 1. Zkouška SA3: 1/8, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  31. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  33. OPEN AGILITY S: 1/6, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  34. OPEN JUMPING S: 1/6, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  35. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  36. Agility III 250: 4/23, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  37. Agility II 250: 13/26, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  38. Agility I 250: 2/26, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  39. Jumping III 250: 3/26, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  40. Jumping II 250: Diskvalifikován

  41. Jumping I 250: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  43. Agility Open S: Diskvalifikován

  44. Jumping Light S: 6/12, 20.64 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  45. Jumping Open S: 1/12, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  46. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  47. Finals S: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 S: 9/23, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  50. Jumping 3 S: 3/22, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  51. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  52. Agility 1 S: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  55. Lucky Loser S: 1/8, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  56. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  57. Agility družstev S: 35/53, 44.44 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  58. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  59. Jumping družstev S: 2/53, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  60. Jumping jednotlivci S: 2/52, 35.79 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  61. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  62. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  64. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  65. FINAL INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  66. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  67. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  68. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 4/67, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  69. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  70. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 3/38, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  71. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  72. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 5/55, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  73. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  74. Agility 1 S: Diskvalifikován

  75. Agility 2 S: Diskvalifikován

  76. Agility 3 S: Diskvalifikován

  77. Agility 4 S: Diskvalifikován

  78. Exam SA3: 7/46, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  79. Jumping 1 S: 20/63, 40.92 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  80. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  81. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  82. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  83. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  84. Agility 4 S: 3/42, 42.88 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  85. Agility 5 S: 5/41, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  86. Agility 6 S: Diskvalifikován

  87. Jumping 4 S: 21/42, 48.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  88. Jumping 5 S: 12/41, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  89. Jumping 6 S: 8/40, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  90. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  91. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška SA3: 2/3, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  94. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  97. QA1 Agility: 35/67, 47.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  98. QA2 Agility: 30/65, 40.8 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  99. QA3 Agility: 20/64, 44.63 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  100. QJ1 Jumping: 3/67, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  101. QJ2 Jumping: 4/66, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  102. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  103. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  104. zkouška II / S / A3: Diskvalifikován

  105. zkouška I / S / A3: Diskvalifikován

  106. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  107. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  109. 3. Zkouška SA3: 1/10, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  110. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  111. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  112. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  113. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  114. Agility III 250: 2/29, 43.64 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  115. Agility II 250: 1/30, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  116. Agility I 250: 11/31, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  117. Jumping III 250: 17/31, 42.48 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  118. Jumping II 250: 1/31, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  119. Jumping I 250: 2/31, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  120. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  121. Czech Imp Jump Small: 2/28, 23.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  122. Jumping 1 - Small: 2/28, 35.24 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  123. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  124. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  125. Agility II / S: 3/23, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  126. Agility I / S: Diskvalifikován

  127. Finále / S: 2/15, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  128. Jumping III / S: Diskvalifikován

  129. Jumping II / S: 1/24, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  130. Jumping I / S: 2/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  131. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  132. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  133. 2.zkouška SA3: 1/8, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  134. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  135. Agility / S: Diskvalifikován

  136. Jumping / S: 1/19, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  137. TACHYON AGILITY / S: 1/17, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  138. TACHYON JUMPING / S: 1/18, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  139. Zkouška A3 / S: Diskvalifikován

  140. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  141. 1.zkouška SA3: 1/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  142. 2.zkouška SA3: 1/10, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  143. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  144. Agility: Diskvalifikován

  145. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  146. Jumping: Diskvalifikován

  147. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 1/55, 35.29 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  148. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  149. Finále SA: 9/15, 48.82 s, 9.82 tr. b., 4.22 m/s

  150. SA Agility 1: 5/71, 43.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  151. SA Agility 2: Diskvalifikován

  152. SA Agility 3: Diskvalifikován

  153. SA Agility 4: Diskvalifikován

  154. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  155. SA Jumping 2: Diskvalifikován

  156. Zkouška Exam S A3: 8/45, 42.76 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  157. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  158. I. agility S: Diskvalifikován

  159. II. agility S: 2/9, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  160. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  161. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  162. JUMPING S: 5/9, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  163. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  164. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  166. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  167. QA4 Agility: 3/42, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  168. QA5 Agility: Diskvalifikován

  169. QA6 Agility: Diskvalifikován

  170. QJ4 Jumping: 10/42, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  171. QJ5 Jumping: 2/42, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  172. QJ6 Jumping: 2/40, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  173. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  174. 1. Agility S - Z l e t.: 6/17, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  175. 2. Agility S - Z l e t.: 8/17, 41.58 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  176. 3. Jumping S - Z l e t.: 1/17, 36.03 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  177. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  178. 1. zkouška A3 S: 1/4, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  179. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  180. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  181. QA1 Agility: 11/51, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  182. QA2 Agility: 9/50, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  183. QA3 Agility: Diskvalifikován

  184. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  185. QJ2 Jumping: 4/50, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  186. QJ3 Jumping: 20/39, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  187. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  188. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška SA3: 1/6, 42.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  190. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  191. 1. Zkouška SA3: 1/10, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  192. 2. Zkouška SA3: 1/10, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  193. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  194. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  195. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  196. 1.Zk. SA3 neděle: Diskvalifikován

  197. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  198. 2.Zk. SA3 neděle: Diskvalifikován

  199. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  200. 3.Zk. SA3 neděle: Diskvalifikován

  201. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  202. 1. Zkouška SA3: 1/3, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  203. 2. Zkouška SA3: 1/3, 42.35 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  204. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  205. Agility 1 - Small: 4/35, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  206. Agility 2 - Small: 8/35, 25.14 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  207. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  208. Jumping 2 - Small: 19/35, 26.44 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  209. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  210. Agility III 250: 3/15, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  211. Agility II 250: 1/18, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  212. Agility I 250: Diskvalifikován

  213. Jumping III 250: 1/15, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  214. Jumping II 250: 9/16, 51.08 s, 12.08 tr. b., 4.09 m/s

  215. Jumping I 250: 1/18, 36.19 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  216. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  217. 1. Zkouška SA3: 2/9, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  218. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  220. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  221. Czech Imp Jump Small: 3/30, 22.45 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  222. Jumping 1 - Small: 1/30, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  223. Jumping 2 - Small: 20/30, 38.3 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  224. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  225. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  226. 2.zkouška SA3: 2/5, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  227. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  228. 1. Zkouška SA3: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  229. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  230. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  231. Czech Imp Jump Small: 15/24, 26.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  232. Jumping 1 - Small: 2/24, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  233. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  234. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  235. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  236. 2.zkouška SA3: 2/8, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  237. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  238. III. jumpng S: Diskvalifikován

  239. II. jumping S: 1/7, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  240. I. jumping S: 1/7, 25.7 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  241. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  242. Czech Imp Jump Small: 2/20, 22.0 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  243. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  244. Jumping 2 - Small: 1/20, 33.25 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  245. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  246. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  247. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  248. 3. Zkouška SA3: 1/4, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  249. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  250. 1.zkouška SA3: 1/6, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  251. 2.zkouška SA3: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  252. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  253. Finále: 6/10, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  254. 1.kvalifikace: 5/15, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  255. 2.kvalifikace: 4/15, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  256. 3.kvalifikace: 7/14, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  257. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  258. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: 1/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  259. Jumping FirstAnimal S: Diskvalifikován

  260. Zkouška A3 Josera S: 2/13, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  261. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  262. Agility Small: 3/8, 41.28 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  263. Jumping Small: Diskvalifikován

  264. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  265. Agility S: 1/23, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  266. Jumping S: 6/23, 30.5 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  267. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  268. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  269. Neděle Zkouška S3: 2/12, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  270. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  271. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  272. 1.zkouška SA3: 5/9, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  273. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  274. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  275. Agility OPEN S: 1/15, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  276. Jumping OPEN III. S: 4/15, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  277. Jumping OPEN II. S: 4/15, 34.07 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  278. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  279. Zkouška SA3: 1/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  280. Zkouška SA3 Neděle: Diskvalifikován

  281. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  282. 1.zkouška SA3: 1/14, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  283. 2.zkouška SA3: 2/14, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  284. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  285. Agility 1 S: Diskvalifikován

  286. Agility 2 S: Diskvalifikován

  287. Agility 3 S: 2/35, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  288. Agility 4 S: 14/34, 43.71 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  289. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  290. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  291. Zkouška SA3: 3/14, 54.5 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  292. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  293. AGILITY II S: 1/3, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  294. AGILITY I S: 3/4, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  295. FINÁLE - jumping S: 1/3, 30.71 s, 5.0 tr. b., 6.68 m/s

  296. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  297. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  298. AGILITY II S: Diskvalifikován

  299. AGILITY I S: 2/3, 43.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  300. FINÁLE - jumping S: Diskvalifikován

  301. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  302. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  303. Agility I: Diskvalifikován

  304. Jumping I: Diskvalifikován

  305. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  306. TRIAL I.: 5/7, 50.18 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  307. TRIAL II.: Diskvalifikován

  308. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  309. 1.zkouška SA3: 1/8, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  310. 2.zkouška SA3: 1/8, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  311. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  312. Agility SA: Diskvalifikován

  313. Jumping SA: 5/9, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  314. Zkouška SA3: 2/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  315. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  316. Jumping I: 4/9, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  317. Jumping II: 1/9, 29.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  318. Jumping light: 1/9, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  319. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  320. ZkA. SA2 I.: 1/7, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  321. ZkA. SA2 II.: 2/7, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  322. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  323. Finále: 4/7, 40.18 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  324. 1.kvalifikace: 1/11, 31.65 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  325. 2.kvalifikace: 1/11, 28.5 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  326. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  327. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  328. Agility Individual: 1/67, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  329. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  330. Jumping Individual: Diskvalifikován

  331. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  332. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  333. Jumping: 13/22, 33.4 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  334. Zkouška 1: 1/6, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  335. Zkouška 2: 3/6, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  336. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  337. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 4/20, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  338. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  339. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  340. Jumping Short S Jacob & Joseph: 9/18, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  341. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  342. FINÁLE S: 1/4, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  343. I. agility S: 2/13, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  344. II. agility S: 4/13, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  345. II. zkouška A2 S: 1/3, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  346. I. jumping S: 4/13, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  347. I. zkouška A2 S: 2/4, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  348. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  349. SA2 I: 1/6, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  350. SA2 II: Diskvalifikován

  351. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  352. Agility S: 2/20, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  353. Fin Agility S: 2/12, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  354. 1. Jumping S: 1/20, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  355. 2. Jumping S: 1/20, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  356. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  357. I. agility S: Diskvalifikován

  358. II. agility S: Diskvalifikován

  359. II. jumping S: 2/63, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  360. I. jumping S: 4/64, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  361. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  362. Jumping: 2/25, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  363. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  364. 2.Zkouška: 4/12, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  365. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  366. III. jumping S: 3/7, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  367. II. jumping S: Diskvalifikován

  368. I. jumping S: 3/7, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  369. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  370. II. zkouška: 1/7, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  371. I. zkouška: Diskvalifikován

  372. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  373. SA2- 1 běh: 2/7, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  374. SA2- 2 běh: 1/7, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  375. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  376. 1.běh bez zón: 1/40, 18.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  377. 1.běh se zónami: 1/41, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  378. 2.běh bez zón: 20/39, 19.06 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  379. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  380. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  381. Czech Imp Jump: 8/24, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  382. Jumping 1: 1/24, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  383. Jumping 2: 15/24, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  384. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  385. III. jumping S: 3/31, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  386. II. jumping S: 3/31, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  387. I. jumping S: 9/30, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  388. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  389. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  390. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  391. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  392. Agility Spokojeného psa S: 12/22, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  393. Jacob & Joseph Jumping S: 3/22, 20.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  394. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  395. PhysioDOG Agility S: 3/22, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  396. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  397. Czech Imp Jump: 10/20, 18.88 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  398. Jumping 1: 12/20, 38.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  399. Jumping 2 : 1/20, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  400. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  401. SA2 - I.: 3/7, 40.58 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  402. SA2 - II.: 1/7, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  403. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  404. Jumping S: Diskvalifikován

  405. 1.Zkouška SA2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  406. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  407. 3.Zkouška SA2: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  408. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  409. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  410. 2. běh SA2 : 1/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  411. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  412. SA2- 1 běh: 1/5, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  413. SA2- 2 běh: 3/5, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  414. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  415. Jelenův Jumping S: 8/12, 34.77 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  416. PhysioDOG Agility S: 6/11, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  417. Zkouška SA2: 3/6, 58.55 s, 26.55 tr. b., 2.78 m/s

  418. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  419. SA2 - I.: 1/7, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  420. SA2 - II.: Diskvalifikován

  421. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  422. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  423. Jumping 2 - S: 8/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  424. Jumping 3 - S: 4/13, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  425. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  426. SA1 I: 2/8, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  427. SA1 II: Diskvalifikován

  428. SA1 III: 1/8, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  429. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  430. SA1: 1/5, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  431. SA1-2: Diskvalifikován

  432. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  433. II. zkouška SA1: 4/6, 46.0 s, 12.0 tr. b., 3.59 m/s

  434. I. zkouška SA1: 1/6, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  435. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  436. Ne-: 6/12, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  437. Ne-Agility: 2/36, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  438. Ne-Jumping: 1/35, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  439. So-: 1/12, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  440. So-Agility: 26/38, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  441. So-Jumping: Diskvalifikován

  442. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  443. 1. Zka - SA1: 1/10, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  444. 2. Zka - SA1: 1/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  445. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  446. SA1 I.: 1/6, 26.08 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  447. SA1 II.: 2/6, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  448. SA1 III.: 1/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  449. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  450. Druhá zkouška SA1: 2/4, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  451. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  452. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  453. Druhá zkouška SA1: 2/5, 38.18 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  454. První zkouška SA1: 1/5, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  455. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  456. 1. Zka - SA1: 1/8, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  457. 2. Zka - SA1: 1/8, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  458. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  459. Druhý běh SA1: Diskvalifikován

  460. První běh SA1: Diskvalifikován

  461. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  462. III. jumping S: Diskvalifikován

  463. II. jumping S: Diskvalifikován

  464. I. jumping S: 12/20, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  465. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  466. Jumping Light: Diskvalifikován

  467. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  468. Jumping 1 S: 9/12, 40.5 s, 6.98 tr. b., 4.0 m/s

  469. Jumping 2 S: 1/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  470. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  471. Jumpy A1 - I.běh SA1: 4/7, 28.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  472. Jumpy A1 - II. běh SA1: 4/7, 28.5 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s