Cz En

062917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Divišová

    Člen KA

Pes

  1. Good Girl Dai Muratori, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  2. 1.zkouška SA3: 1/6, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  3. 2.zkouška SA3: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  5. 1.kvalifikace: 5/15, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  6. 2.kvalifikace: 4/15, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  7. 3.kvalifikace: 7/14, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  8. Finále: 6/10, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  9. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  10. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: 1/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  11. Jumping FirstAnimal S: Diskvalifikován

  12. Zkouška A3 Josera S: 2/13, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  13. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  14. Agility Small: 3/8, 41.28 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  15. Jumping Small: Diskvalifikován

  16. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  17. Agility S: 1/23, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  18. Jumping S: 6/23, 30.5 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  19. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  20. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  21. Neděle Zkouška S3: 2/12, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  22. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  24. 1.zkouška SA3: 5/9, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  25. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  27. Agility OPEN S: 1/15, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  28. Jumping OPEN III. S: 4/15, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. Jumping OPEN II. S: 4/15, 34.07 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  30. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA3: 1/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  32. Zkouška SA3 Neděle: Diskvalifikován

  33. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  34. 1.zkouška SA3: 1/14, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  35. 2.zkouška SA3: 2/14, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  36. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  37. Agility 1 S: Diskvalifikován

  38. Agility 2 S: Diskvalifikován

  39. Agility 3 S: 2/35, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  40. Agility 4 S: 14/34, 43.71 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  41. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  42. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  43. Zkouška SA3: 3/14, 54.5 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  44. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  45. AGILITY II S: 1/3, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  46. AGILITY I S: 3/4, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  47. FINÁLE - jumping S: 1/3, 30.71 s, 5.0 tr. b., 6.68 m/s

  48. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  50. AGILITY II S: Diskvalifikován

  51. AGILITY I S: 2/3, 43.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  52. FINÁLE - jumping S: Diskvalifikován

  53. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  54. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  55. Agility I: Diskvalifikován

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  58. TRIAL I.: 5/7, 50.18 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  59. TRIAL II.: Diskvalifikován

  60. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  61. 1.zkouška SA3: 1/8, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  62. 2.zkouška SA3: 1/8, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  63. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  64. Agility SA: Diskvalifikován

  65. Jumping SA: 5/9, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  66. Zkouška SA3: 2/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  67. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  68. Jumping I: 4/9, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  69. Jumping II: 1/9, 29.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  70. Jumping light: 1/9, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  71. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  72. ZkA. SA2 I.: 1/7, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. ZkA. SA2 II.: 2/7, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  74. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  75. 1.kvalifikace: 1/11, 31.65 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  76. 2.kvalifikace: 1/11, 28.5 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  77. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  78. Finále: 4/7, 40.18 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  79. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  80. Agility Individual: 1/67, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  81. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  82. Jumping Individual: Diskvalifikován

  83. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  84. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  85. Jumping: 13/22, 33.4 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  86. Zkouška 1: 1/6, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  87. Zkouška 2: 3/6, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  89. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 4/20, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  90. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  91. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  92. Jumping Short S Jacob & Joseph: 9/18, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  94. FINÁLE S: 1/4, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  95. I. agility S: 2/13, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  96. II. agility S: 4/13, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  97. II. zkouška A2 S: 1/3, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  98. I. jumping S: 4/13, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  99. I. zkouška A2 S: 2/4, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  100. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  101. SA2 I: 1/6, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  102. SA2 II: Diskvalifikován

  103. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  104. 1. Jumping S: 1/20, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  105. 2. Jumping S: 1/20, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  106. Agility S: 2/20, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  107. Fin Agility S: 2/12, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  108. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  109. I. agility S: Diskvalifikován

  110. II. agility S: Diskvalifikován

  111. II. jumping S: 2/63, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  112. I. jumping S: 4/64, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  113. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  114. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  115. 2.Zkouška: 4/12, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  116. Jumping: 2/25, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  117. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  118. III. jumping S: 3/7, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  119. II. jumping S: Diskvalifikován

  120. I. jumping S: 3/7, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  121. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  122. II. zkouška: 1/7, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  123. I. zkouška: Diskvalifikován

  124. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  125. SA2- 1 běh: 2/7, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  126. SA2- 2 běh: 1/7, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  127. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  128. 1.běh bez zón: 1/40, 18.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  129. 1.běh se zónami: 1/41, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  130. 2.běh bez zón: 20/39, 19.06 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  131. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  133. Czech Imp Jump: 8/24, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  134. Jumping 1: 1/24, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  135. Jumping 2: 15/24, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  136. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  137. III. jumping S: 3/31, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  138. II. jumping S: 3/31, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  139. I. jumping S: 9/30, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  140. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  141. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  142. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  143. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  144. Agility Spokojeného psa S: 12/22, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  145. Jacob & Joseph Jumping S: 3/22, 20.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  146. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  147. PhysioDOG Agility S: 3/22, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  148. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  149. Czech Imp Jump: 10/20, 18.88 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  150. Jumping 1: 12/20, 38.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  151. Jumping 2 : 1/20, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  152. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  153. SA2 - I.: 3/7, 40.58 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  154. SA2 - II.: 1/7, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  155. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  156. 1.Zkouška SA2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  157. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  158. 3.Zkouška SA2: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  159. Jumping S: Diskvalifikován

  160. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  161. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  162. 2. běh SA2 : 1/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  163. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  164. SA2- 1 běh: 1/5, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  165. SA2- 2 běh: 3/5, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  166. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  167. Jelenův Jumping S: 8/12, 34.77 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  168. PhysioDOG Agility S: 6/11, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  169. Zkouška SA2: 3/6, 58.55 s, 26.55 tr. b., 2.78 m/s

  170. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  171. SA2 - I.: 1/7, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  172. SA2 - II.: Diskvalifikován

  173. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  174. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  175. Jumping 2 - S: 8/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  176. Jumping 3 - S: 4/13, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  177. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  178. SA1 I: 2/8, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  179. SA1 II: Diskvalifikován

  180. SA1 III: 1/8, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  181. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  182. SA1: 1/5, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  183. SA1-2: Diskvalifikován

  184. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  185. II. zkouška SA1: 4/6, 46.0 s, 12.0 tr. b., 3.59 m/s

  186. I. zkouška SA1: 1/6, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  187. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  188. Ne-: 6/12, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  189. Ne-Agility: 2/36, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  190. Ne-Jumping: 1/35, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  191. So-: 1/12, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  192. So-Agility: 26/38, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  193. So-Jumping: Diskvalifikován

  194. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  195. 1. Zka - SA1: 1/10, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  196. 2. Zka - SA1: 1/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  197. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  198. SA1 I.: 1/6, 26.08 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  199. SA1 II.: 2/6, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  200. SA1 III.: 1/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  201. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  202. Druhá zkouška SA1: 2/4, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  203. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  204. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  205. Druhá zkouška SA1: 2/5, 38.18 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  206. První zkouška SA1: 1/5, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  207. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  208. 1. Zka - SA1: 1/8, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  209. 2. Zka - SA1: 1/8, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  210. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  211. Druhý běh SA1: Diskvalifikován

  212. První běh SA1: Diskvalifikován

  213. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  214. III. jumping S: Diskvalifikován

  215. II. jumping S: Diskvalifikován

  216. I. jumping S: 12/20, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  217. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  218. Jumping Light: Diskvalifikován

  219. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  220. Jumping 1 S: 9/12, 40.5 s, 6.98 tr. b., 4.0 m/s

  221. Jumping 2 S: 1/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  222. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  223. Jumpy A1 - I.běh SA1: 4/7, 28.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  224. Jumpy A1 - II. běh SA1: 4/7, 28.5 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s